Öğrenci Girişi      
Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Sistemi Hemen arayarak siz de ingilizce öğrenme sürecinizi kısaltabilirsiniz...
Konuşarak Öğren İngilizce Eğitimi İngilizce Eğitimi Kurumsal Konuşarak Öğren Sistemi ve İngilizce İngilizce Eğitim Paketleri İngilizce Eğitimi ve Başarımız İngilizce Öğrenmek İçin Bize Ulaşın
İyi bir dil bilgisine sahip olmanız size konuşma yeteneği kazandırmaz. Dili etkin kullanmak konuşmayla bağlantılıdır. Konuşarak Öğren sayesinde pratik yaparak dil bilginizi de geliştirebilirsiniz.

Düşünün iyi bir dil bilgisine sahipsiniz fakat konuşamıyorsunuz. Bunu başka şekilde anlatmak gerekirse yüzme bilmiyorsunuz ama yüzmeye ait tüm teknik bilgilere sahipsiniz. Yani nasıl su üzerinde durulur, nasıl kulaç atılır teorik olarak hakimsiniz fakat kendinizi suya atın dediğimizde acaba diyorsunuz yapabilir miyim? Yüzebilir miyim? İşte İngilizce konuşmakta böyledir. Teorik bilgilerinizle ancak okuyup yazabilirsiniz ama konuşmadan İngilizceyi öğrenemezsiniz konuştuğunuz zaman öğrenmiş sayılırsınız.

Türkiye'nin en ekonomik ve en pratik dil eğitim sisteminden siz de faydalanabilirsiniz.

İşte bu noktada Türkiye'de İngilizce konuşma sevdalılarına her gün sürekli olarak pratik yapma imkanı sağlayan Konuşarak Öğren var. Konuşarak Öğren size İngilizceyi konuşturarak öğretiyor. Her gün periyodik olarak yurt dışından yapılan telefon aramalarıyla ABD'li eğitmenlerle İngilizce konuşarak ders işliyorsunuz görüşme sürelerini sizler belirliyorsunuz ister günlük 10 dk. İster günlük 20 dk olarak görüşmeler gerçekleştiriyorsunuz.

Her gün belirlediğiniz saat aralığında eğitmeniniz sizi arıyor ve seviyeniz belirlendikten sonra size gönderilen e-kitaplarla birlikte her gün 1 veya 2 sayfayı konuşarak işliyorsunuz. Gün içerisinde mail adresinize gönderilen notlarınızda, ertesi gün yapacağınız konuşmayla ilgili kitap konularınız, konuşmayla ilgili yeni 5 kelimeniz ve o gün gerçekleştirdiğiniz telefon görüşmesinin ses kaydı ekte yer alıyor. Hatalarınızı ve eksiklerinizi en hızlı şekilde gidermeniz sağlanıyor ve konuşarak öğrendiğiniz için gün kelime öğrenme hızınız 5 kat daha artıyor ve tüm bunları herhangi bir kurs veya sınıf ortamına girmeden bulunduğunuz yerden gerçekleştiriyorsunuz.

Siz de biliyorum ama konuşamıyorum diyenlerdenseniz lütfen tıklayın...
© 2009 Konuşarak Öğren - Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İptal, İade ve Garanti Koşulları | Tüketici Yasası | Site Haritası Renkli Fikirler