Size En Yakın İngilizce Kursu

Size özel birebir İngilizce derslerine katılın.
Her seviyeye özel İngilizce kursu ile kendinizi geliştirin.

Ücretsiz Test EtDaha Fazla Bilgi Al
 • Size En Uygun İngilizce Kursu

  İngilizce kursları sizin İngilizce öğrenme sürecinizdeki rehber ve destekcinizdir. Doğru bir İngilizce kurs seçimi ile kısa sürede rahat bir şekilde İngilizce konuşabilir, okuyabilir ve yazabilir hale gelirsiniz.

  İTÜ KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde kurulan Konuşarak Öğren olarak bugüne kadar binlerce öğrencimizin İngilizce öğrenmesini sağladık. Bütün seviye ve yaştaki kişilerin İngilizce öğrenmesini ve konuşmasını her kişinin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz eğitmen ve programlar ile sağladık.

  İngilizce seviyeniz, ilgi alanlarınız ve mesleğinize uygun bir İngilizce kursu arıyorsanız Konuşarak Öğren'i mutlaka denemelisiniz.

  • Video Thumbnail
 • Her An Yanınızda Olan İngilizce Kursu

  İngilizce danışmanlarımız sürekli olarak sizleri takip eder. Eğitmeninizin ders sonrasında hazırlamış oldukları raporları inceler ve daha iyi İngilizce öğrenmenizi sağlayacak önerileri size sunar. Bilgisayarınızdan veya cep telefonlarınızından 7 gün 24 saat sizin için hazırladığımız interaktif uygulamalara katılabilirsiniz. Konuşarak Öğren, size en yakın İngilizce kursudur. Evinizde kalırken her an yanınızda olan İngilizce kursu ile şimdi ücretsiz tanışabilirsiniz.

 • iPad Image
 • Size Özel İçerik, Program, Eğitmen ve İngilizce Kurs

  Konuşarak Öğren en esnek İngilizce kursudur.

  Seviyenize ve ihtiyaçlarınıza göre kurs boyunca işleyeceğiniz dersler özelleştirilir. 400'den fazla eğitmenimiz arasında sizin ihtiyaçlarınıza ve seviyenize en uygun olan atanır. Sürekli olarak iletişim halinde olduğunuz eğitim danışmanlarınızla görüşerek bütün ihtiyaçlarınıza en ideal çözüm sunulur.

 • Macbook Image

Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.

Gani Müjde


 • İngilizce Kurslarının Modası Geçti, Artık Online İngilizce Kursların Zamanı

  Yorucu bir iş gününün ardından İngilizce kursuna gitmek zordur. Bu yüzden kurslar yarım bırakılır. Konuşarak Öğren'de ise dersler birebirdir ve sizin belirlediğiniz saatlerde gerçekleştiren bir İngilizce kursudur. Günde 10, 20 veya 30 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz.

  İngilizce kurslarındaki sınıf ortamında ya önde ya geride kalırsınız. Konuşarak Öğren sizin hızınıza göre ilerler.

  İngilizce kursları herkes için aynı müfredatı belirlerken, Konuşarak Öğren'de ilgi alanlarınıza ve mesleğinize göre içerik oluşturulur. Böylece pratik dünyada işinize yarayan bir İngilizce konuşursunuz. Düzenli programı ve ders içeriği sayesinde dersler de sadece konuşma yapmazsınız. İngilizceyi bütün olarak öğrenirsiniz.

 • iPhone Thumbnail

Eğitmeninize Starbucks'tan Kahve Ismarlamak İstemez misiniz?

Eğitmenimiz Teacher Mark, Mustafa'nın hediye ettiği kahveyi içerken size de selam söylüyor!
Eğitmenlerimizle öğrencilerimiz o kadar çok hediyeleşmek istediler ki biz de öğrenci panelimize hediye bölümü koyduk. Böylece eğitmeninizle güzel bir sohbetin ardından kendisine Starbucks'tan kahve ısmarlayabilirsiniz. Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var derler.

Thumbnail

Dünyaca Ünlü Markaların İngilizce Kursuyuz

Coca Cola, BP, L'oreal, Mercedes, Vodafone, Allianz, Levi's, Erikli, Turkcell ve diğerleri çalışanlarının İngilizce eğitimi için Konuşarak Öğren'i tercih ettiler.


Konuşarak Öğren Kimler İçin?

Konuşarak Öğren hiç İngilizce bilmeyenlerden, pratiğe ihtiyacı olanlara kadar her seviyeye hitap eden bir İngilizce kursudur. Kimi öğrencilerimiz iş dünyasında başarılı olmak kimisi de iyi sunum yapabilmek için kurslarımıza katılıyor. Her seviyeye özelleşmiş eğitmenlerimiz ile size de en etkili kursu sunacağız.

 • Video Thumbnail

  Hakan İpekçiler

  Ulusal Satış Müdürü

 • Video Thumbnail

  Doç. Dr. Kani Gemici

  Uzman Doktor

 • Video Thumbnail

  Burçin Dumlu

  İK Uzmanı

Merak Ettikleriniz

10, 20 veya 30 dakika yeterli mi?

Günlük 20 dakika en çok tercih edilen kursumuzdur. Bu örnek üzerinden gidersek, ayda 440 dakika yapıyor (22 iş günü üzerinden hesaplarsak), bu da 7 saatten fazla ders süresine denk geliyor. Size verilen ödevleri ve diğer materyalleri düşündüğünüzde, oldukça yeterli bir süre. Fazlasına ihtiyaç duyarsanız her zaman dakikalarınızı arttırabilirsiniz.

Eğitmenleriniz gerçekten Amerikalı mı?

Eğitmenlerimiz Memphis/Tennessee'de bulunan ofisimizde çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz ofisimizde çalışmaya başlamadan önce ciddi bir elemeden geçerler. Vatandaşlık durumu, İngilizce eğitim kapasitesi gibi durumlar ciddi bir şekilde değerlendirilir. Ana dili İngilizce olmayan bir eğitmenin işe alımı mümkün değildir. Bu yüzden gönlünüz rahat olabilir.

Eğitmenlerle istediğim konuları konuşabiliyor muyum?

Konuşarak Öğren, online olarak çalışan bir İngilizce kursudur. Sizi sadece eğitmen ile bir araya getirmiyoruz, bununla birlikte seviyenize göre özelleşmiş bir kurs programı sunuyoruz. İngilizcesini üst seviyeye çıkarmış öğrencilerimiz için serbest konuşma kurslarımız bulunuyor. Başlangıç ve orta seviye öğrencilerimiz için hazırladığımız kurs programıyla devam etmelerini öneriyoruz.

Yoğunluktan derse katılamazsam ne oluyor?

Hesabınıza belli sayıda bir ders erteleme hakkı tanınıyor. Ders başlamadan iki saat öncesine kadar bu haklarınızı kullanarak dersinizi erteleyebilirsiniz. Haklarınız bittiğinde ise cüzi bir ücret karşılığında erteleme hakkı satın alabilirsiniz. Fakat yine de tercihimiz saatlerinizi doğru ayarlayıp, derslerinize devam etmeniz.

Online İngilizce kursunun avantajı nedir?

Yoğun iş hayatı içerisinde İngilizce kursu için zaman bulabilmek neredeyse imkansızdır. Konuşarak Öğren, Türkiye'de geliştirilmiş bir online İngilizce dil kursu olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmıştır. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle birebir derslere en ekonomik fiyatlarla katılırsınız.

İngilizce kursunu seçerken nelere dikkat etmeliyim?

İngilizce kursları arasında tercih yapmak kolay değildir. İngilizceyi kalıcı bir şekilde öğrenmek için ihtiyaçlarınıza ve öğrenme stilinize uygun olan bir kurs seçmeniz gerekir. Bunun için gitmeyi düşündüğünüz İngilizce kurs hakkında detaylı araştırma yapmanız sizin için faydalı olacaktır. İngilizce kurs içerisinde eğitmenler, size sağlanan kaynaklar ve kitapları önceden görüp, incelemelisiniz. Ayrıca İngilizce kurs saatleri, derslerin nasıl gerçekleştiği, eğitmenin sizinle birebir ilgilenip ilgilenmediği mutlaka düşünüp değerlendirmeniz gereken konulardan bazıları.
Ayrıca İngilizce kurs seçiminde günlük hayatınızda sizi yormadan kolayca erişebilmeniz çok önemlidir. Kurslara rahatça gidebilmek için ulaşım olanaklarını karar vermeden önce birkaç kez düşünün. Online İngilizce kursları bu açıdan çok fazla öne çıkmaktadır. Siz nerede olursanız olun, online İngilizce kursları ile derslerinize rahatça katılabilirsiniz.

Konuşarak Öğren sadece İngilizce konuşma kursu mu?

Konuşarak Öğren İngilizce öğrenmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bütün dil yeteneklerini size kazandıran bir İngilizce dil kursudur. İngilizceyi 360 derece öğrenmenizi sağlar. Konuşarak Öğren İngilizce kursları ile hem İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirirsiniz hem de İngilizce dil bilginizi ve yazma yeteneklerinizi geliştirmiş olursunuz.

İlerleyişimi nasıl takip edebilirim?

Derslere başladığınız zaman, belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile panelinize giriş yapacaksınız. Bu panelde, eğitim içeriklerinizle birlikte ilerleme raporunuz da olacak. Burada eğitmeninizin notlarını, ilerlemenizi ve diğer içeriklerinizi göreceksiniz.

Harika! Nasıl başlarız?

Aşağıdaki form alanını doldurarak, ücretsiz deneme görüşmesi ayarlayıp, başlayabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın!