Afyon Dil Kursu, En İyi Afyonkarahisar Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Afyonkarahisar için İngilizce kurs listesi

Listemizde Afyonkarahisar için 21 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Şafak Mahallesi, Şht. Hasan Yalın Cd. No:47, 03530 Hocalar/Afyonkarahisar
2725512363
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeniyol Mahallesi, Lütfü Sönmez Cad. No:13 D:1, 03950 Dazkırı/Afyonkarahisar
02724213062
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Tepecik Mahallesi, Kocatepe Cd. No:3, 03750 İscehisar/Afyonkarahisar
02723413085
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Orta Mahallesi, No:4, Fahrettin Bey Cd., 03706 Çay/Afyonkarahisar
02726312058
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Pazar Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:51, 03800 Şuhut/Afyonkarahisar
02727181062
13925407_1584802095148001_6138780494911802463_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Adliye Mahallesi Şair Nedret Gürcan Caddesi No: 1, 03400 Dinar/Afyonkarahisar
02723530990
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Çakır Mahallesi, Hükümet Konağı, 03500 Sandıklı/Afyonkarahisar
02725125019
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Dumlupınar Mahallesi, Yüzbaşı Bayburtlu Agah Caddesi No: 12 Kat: 1, 03200 Afyonkarahisar
02722141022
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Karşıyaka Mahallesi, Hamm Şehri Bulvarı No 62/A, 03030
2722291127
33489605_2020097054686025_5978673086818418688_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Dumlupınar Mahallesi, Karagözoğlu Cad. No:24 D:3, 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar
02722124595

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Afyonkarahisar hakkında bilinmesi gerekenler

Afyonkarahisar’da yaşıyor ve İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? Afyonkarahisar dil okulları açısından oldukça zengin bir şehir ve bu okullar arasından bir seçim yapmanız gerekecek. Afyonkarahisar İngilizce kursları şehir merkezi ve ilçelerde hizmet veriyor ve kaliteli dil eğitimi seçenekleri sunuyor.

Hatırı sayılır bir vaktinizi alacak İngilizce kursunu seçerken ulaşım imkanlarınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Özellikle Afyon gibi kışları sert geçen bir şehirde kolayca ulaşabileceğiniz bir İngilizce kursu tercih etmenizi öneririz. Ancak elbette Afyon İngilizce kursları arasından seçiminizi yalnızca lokasyona göre yapmanız doğru olmaz.

Öncelikle neden İngilizce öğrenmek istediğinizi düşünün. İngilizce seviyenizi göstermeniz gereken bir sınava mı hazırlanıyorsunuz? Yurtdışına çıkmayı mı düşünüyorsunuz? Ya da işiniz için İngilizce öğrenmeniz mi gerekiyor? Afyonkarahisar’da hizmet veren dil okulları da Türkiye’nin diğer şehirlerinde olduğu gibi farklı hedeflere özel kurslar açarlar. Bu yüzden hedefinizle uyuşan kursu seçmenizde fayda var.

Örneğin, akademisyen olmak istiyorsanız günlük kullanımdan çok akademik İngilizceye ihtiyacınız olacak. İş için iş İngilizcesi öğrenmeniz gerekirken, yurtdışı seyahatiniz için İngilizce pratik yapmaya ağırlık veren bir İngilizce kursu tercih etmelisiniz.

AFYONKARAHİSAR İNGİLİZCE KURSLARI 

İngilizce bilmenin günümüz koşullarında taşıdığı anlam oldukça büyüktür. Bu sebeple sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap bulmak istiyorsanız, ilk olarak nitelikli eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Öncelikle örgün eğitim sistemini takip eden İngilizce dil kurslarının, düzenli ders saatlerine uygun bir şekilde katılım sağlamanız gerektiğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Bu sebeple günümüzde tercih edebileceğiniz İngilizce öğrenmenin daha pratik yolu olan online kurslar dil öğrenmenizi oldukça kolaylaştıracaktadır. Online kursların eğitim programlarındaki dersleri görebilmeniz ise ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantınızın bulunmasıdır.

 

AFYON ONLİNE DİL KURSULARI

Online dil kurslarından biri olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, kendinde bulundurduğu geçerli ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sizlere sunmakta olan İngilizce kurslarından biridir.  Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online dersler olarak ilerletildiği için oldukça esnetilebilir bir eğitim kapsamına sahiptir, bu esnek program sayesinde bütün öğrencilerin katılım sağlayabileceği biçimde özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla kıyaslandığında çok daha düşük seviyelerde kalmaktadır. Günlük olarak görmeniz gereken ders süreleri ise kayıt olacağınız eğitim programının kapsamına göre küçük değişiklikler göstermektedir. Konuşarak Öğren online dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde oldukça çok zaman ayırdığından, İngilizce konuşmak sizin için bir zorluk olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi hedefleyenler ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir topluluğa hitap ettiği için, tüm öğrencilerin seviyelerine göre ayarlanan birebir ders içerikleriyle birlikte hazırladığı eksiksiz hazırlanan yol haritası çizelgesini başarılı bir eğitimle sunmaktadır. Seviyeniz sınav sonucunuzun açıklanmasından sonra belirlenmesiyle birlikte sizin için hazırlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımıyla istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve programınızda memnun olmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da meraklı olduğu konu başlıklarına göre ayarladığı ders içeriklerine de oldukça özen göstermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN OLANAKLARINDAN YARARLANIN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek her geçen gün yükselen önemiyle birlikte, dünya üzerinde de en çok konuşulan ve ilgi gören dillerde ilk sırada yer almaktadır. Küreselleşen dünyanın getirilerinden biri olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının doğuşuyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok aranılan kriterlerden biri haline geldiğinden, işverenlerin listesinde istenilen özelliklerde ilk sırada gelmektedir. Günümüz dünyasının koşullarında neredeyse aklınıza gelebilecek her iş alanında zorunlu bir hale dönüşen ve işe başlamadan önce aranılan ilk şart olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt yaptırarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda İngilizce biliyor olmak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek bulunduğunuz ortamlarda öz güven seviyenizi artıracak, yabancılarla sohbet etmeniz ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza fırsat sunacaktır. Hatta İngilizce diline sahip olmanız sayesinde farklı ülkelere iş başvurusu yapabilme olanağından faydalanabilirsiniz. Hangi işte çalışıyor olursanız olun, ikinci bir dil olan İngilizceniz ile, rakiplerinizin karşısında geri durumda kalmayıp onların birkaç adım ötesine bile geçebilirsiniz. İş hayatına başlangıç yaptıktan sonra rakiplerinizin ilerisinde olma şansını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini sağlarken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için aradığınız İngilizce seviyesine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

 

AFYON İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Afyonkarahisar’da İngilizce eğitimi görme şansı sunan toplam 21 adet yabancı dil kursu vardır. Eğer gereksinim duyduğunuz nitelikli bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst aşamaya taşımak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilme düzeyine ulaşmaksa tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara en iyi olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek olacaktır. Afyon İngilizce kursları önerilerine ulaşmak için ise tavsiyelerimize küçük bir göz atmanız, aradığınız eğitimi en iyi şekilde sunan yabancı dil kurslarını bulabilmenize olanak sunacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce dil kursu, ABD ofisinde, girdiğiniz sınav sonucuyla açıklanan seviyenize göre özel olarak programladığı derslerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun eşliğinde, Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. Günlük olarak almakta olacağınız İngilizce eğitim süreniz ise kayıt yaptıracağınız eğitim programına bağlı olarak farklılık gözetmekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. Eğitim programı içeriği başlatılmadan evvel eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizin anlaşılması için bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavıyla belirginleşen İngilizce seviyenizle birlikte göreceğiniz derslerin kapsamı ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenizi destekleyen online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı boyunca Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi düzenli olarak izlemekle birlikte bu gelişiminizi sizin de yakında takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz an görüntüleme fırsatı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme şansını vermektedir. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün yabancı dil kurslarıyla karşılaştırıldığında oldukça fazla zaman ayırdığından dolayı, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Afyon en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda yerini almış olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme koşulu olmadan, evden İngilizce öğrenme şansını elde edebilirsiniz.

2-) Afyon British İngilizce Kursları

İngilizce Kursu, dil öğrenilen eğitim kurumudur. British English Yabancı Dil Okulları 1975’den bu yana öğrencilerine yabancı dil eğitimini vermekte olan yabancı dil kurslarından biridir. British English, YÖKDİL kursu, TOEFL kursu, YDS kursu ve Kabin Memurluğu gibi belirli hedeflere yönelik hazırlanmış eğitim programları sayesinde İngilizce eğitimi ile size sınav İngilizcesi eğitimi de vermektedir

 

AFYON İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmeyi ya da seviyesini bir üst düzeye taşımayı amaçlayan kişilerin ilk olarak alanında nitelikli bir dil eğitimine kayıt yaptırması gerekmektedir. Alanında yenilikçi eğitim sistemini izleyen bir yabancı dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz atmanız karar verme aşamasında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren kursu seçmenize olanak sağlayacaktır.

 

AFYON YABANCI DİL KURSLARI ŞİKAYETLERİ

Afyon yabancı dil kursları yorumlarında sıklıkla karşılaşılan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim sistemi üzerinden ders işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu nedenle istenilen ilerletici eğitim sağlanamamaktadır. İngilizce dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma aşamaları derslerde birlikte ve iç içe ilerletilmeli, bütün adımlara eşit biçimde özen gösterilmelidir. Sıklıkla rastlanılan bir diğer şikayet ise örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  aşamasında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini sunamaması sonucunda istenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini standartlaşmış eğitim müfredatını takip ederek yürüten örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı genellikle testler ve quizler üzerinden sağlandığı için birçok kişi İngilizce konuşma aşamasında gereksinim duyduğu eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum fikrini taşıyan bireylerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında sık sık yer veren Afyon İngilizce speaking kurslarına kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirmeye fazlasıyla destek sağlayacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden göreceğiniz akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle birlikte İngilizce konuşma evresini, örgün yabancı dil kurslarının eğitimleriyle kıyaslandığında oldukça hızlı ve pratik bir şekilde geçebilirsiniz. İngilizce dil kurslarını ayrıntılı biçimde incelediğinizde, Afyon İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini belirgin şekilde gösteren Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının donanımlı ve etkili içeriği ile %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

 

AFYON İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Afyon İngilizce kursları fiyatları ihtiyacınız olan eğitim programının kapsamına, göreceğiniz toplam ders saatine ve kayıt yaptırmayı tercih edeceğiniz yabancı dil kursuna göre farklı ücretlere sahiptir. Örgün İngilizce dil kurslarında eğitimler genellikle 10-14 kişilik dersliklerde, yüz yüze biçimde işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri almanızı sağlayan Afyon İngilizce dil kursları fiyat açısından daha ucuz bir ücrete sahip olsa bile aradığınız ilerletici eğitimi sizlere sunamamaktadır. Çünkü örgün grup eğitimlerinde konu akışının önceden hazırlanmış belirli bir yol haritası bulunmaktadır ve bu nedenle öğrencilerin anlamadığı kısımlarda uzun süre durulmadığı için, anlaşılmayan konular tekrar edilememektedir. Her konuya ayrılan zaman önceden ayarlanmış olduğu için, öğrencilerin konuyu anlamaması ve diğer konuya geçiş yapılmasıyla birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir ilerleme sağlanamamaktadır.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlamadığı kısımların en baştan anlatılması bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders kapsamına sahiptir. Afyon özel İngilizce ders fiyatları ise gereksinim duyduğunuz her ders saati başına ücret aldığı için, ihtiyacınız olan eğitim, örgün dil kurslarıyla kıyaslandığında çok daha pahalı bir fiyata denk gelmektedir. Eğer siz de görmek istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir olarak ilerleyip daha nitelikli bir eğitim sağlamasını hem de daha uygun bir fiyatının olmasını istiyorsanız talep ettiğiniz bütün özelliklere online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarını görüntüleyebilir, size en uygun programa hızlıca kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitiminizi daha fazla geciktirmeden istediğiniz zaman almaya başlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İngilizce kursu fiyatları da çeşitlilik gösteriyor. Bu fiyat çeşitliliğinin farklı sebepleri olabilir. Bu nedenle bir kursa yazılmadan önce Afyonkarahisar İngilizce kursları için detaylı bir araştırma yapın. Afyonkarahisar’ın en iyi İngilizce kursu, sizin koşullarınıza en uygun olanıdır. Hemen bir kurs bulun; İngilizce öğrenmeyi daha fazla ertelemeyin.

Afyonkarahisar için gezilecek yerler
  • Afyonkarahisar Kalesi
  • İmaret Cami
  • Afyonkarahisar Müzesi
  • Ulu Cami, Kocatepe Anıtı
  • Akarçay Kültür Park
  • Afyon Müzesi
Afyonkarahisar hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:14.772 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:18
 • İngilizce Kurs Sayısı:21
 • Telefon Kodu:0272
 • Plaka Kodu:03
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi