Batman İngilizce Kursu, En İyi Batman Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Batman için İngilizce kurs listesi

Listemizde Batman için 9 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
29432192_177145026260042_8038328063819251712_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gap Mahallesi, 2506. Sk., 72070 Batman Merkez/Batman
05538898383
23517652_1661461553928864_2488084020666597458_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gap Mahallesi, Avukat Sedat Özevin Cd, 72070 Batman Merkez/Batman
04882121185
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(1.00 / 5) (0 Yorum)
Gap Mahallesi, Golden Plaza, Kat: 1, Turgut Özal Blv. No:105, 72060 Batman Merkez
04882149565
29594483_1600383910039345_4811563364893993284_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Bahçelievler Mahallesi, 1602. Sk. No:5, 72070 Batman Merkez/Batman
4444192
seferihisar-halk-egitimi-merkezinde-tiyatro-kursuna-buyuk-ilgi4b61a9c52a1599c54a92
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Milli Egemenlik, D370, 72200 Beşiri/Batman
04883112049
indir
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Cad. No70 ilçe merkezinde merkez ilçe
4883412175
k_04161017_772930dsc_0227
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gap, 2502 sokak No:10, 72070 Hasankeyf
04882149463
watermark
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Komando, 905. Sk. No:2, 72400 Kozluk/Batman
04884112200
k_31105312_MNYM9405
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Devlet Hastanesi Yolu Üzeri Alparslan Anaokulu Arkası 72500 Sason
04884612088

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Batman hakkında bilinmesi gerekenler

Batman’da İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki öğrenme yöntemleri kişiye göre farklılıklar gösterir. Kendimizde olması gereken ilk özellik yeni bir dil edinme isteği ve kararlılıktır. Batman merkezde bulunan kurslar ile İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Öncelikle, ne için İngilizce öğreneceğinizi belirlemeniz gerekir. Birkaç seçenek olabilir; Çalışma için, seyahat için, İngiliz edebiyatını okumak ve metinleri çevirmek için, İngilizce sınavları ya da kendini geliştirmek için. 

Ders kitaplarının seçimi ve gerekli seviyeye ulaşmak için ne kadar zaman harcamanız gerektiği hedefinize bağlıdır. Örneğin, tatillerde sadece temel iletişimi öğrenmek istiyorsanız, sadece 100-150 saatlik derse ihtiyacınız olacaktır. Ciddi bilimsel metinleri veya kurguları İngilizce okumak ve çevirmek istiyorsanız, o zaman bu süre 300-400 saattir.  Kurs seçerken bu hedefleri göz önünde bulundurmalı ders saatleri ve fiyatları hakkında birkaç kurstan bilgi almadan karar vermemeliyiz. Ayrıca tam olarak nasıl bir kurs formatı olacağına karar vermeniz gerekiyor. Grup dersi, Bireysel ders, Online ders. Batman’da belirlediğiniz kursların eğitim verme prensiplerini ve ders veren öğretmenlerin kimler olduğunu da öğrenip küçük bir araştırma yapmanızı da alacağınız ders kalitesi açısından yararlı buluyoruz. Batman’da hangi kurs en iyisidir diye sorarsanız bunun için net bir cevabımız maalesef yok. Çünkü dediğimiz gibi sizin için hangi kurs en iyisi bunu en iyi siz bileceksiniz. 

BATMAN İNGİLİZCE KURSLARI 

İngilizce bilmek ve konuşabilmek küresel dünya gündeminde her geçen günle birlikte daha büyük bir anlama gelmektedir. Sizde bu sebeple İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap bulmak istiyorsanız, ilk olarak nitelikli eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız şarttır. Tercihte bulunacağınız örgün eğitim sistemine sahip İngilizce dil kurslarının, belirli ders saatlerine uygun bir şekilde katılım gösterme şartı olduğundan, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da bir süre sonra devam edilmemektedir. Bu nedenle son zamanların oldukça fazla talep gören ve pratik İngilizce öğrenme biçimi olan online kurslar, dil öğrenmenizi en kolay şekle dönüştürecektir. Online İngilizce kurslarının eğitim programlarındaki dersleri alabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey ise internet bağlantınızın olmasıdır.

 

BATMAN ONLİNE DİL KURSULARI

Online dil kurslarından biri olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları içinde, eğitiminde mevcut bulunan belirgin ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak tasarlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Konuşarak Öğren’in İngilizce dersleri online biçimde devam ettiği için esnetilebilir bir eğitim müfredatı vardır, bu esnek ders programı sayesinde tüm öğrencilerin katılım sağlayacağı şekilde özel birebir dersler programlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslara nazaran çok daha düşük seviyelerdedir. Günlük olarak almanız gereken ders süreleri ise kayıt yaptırmak isteyeceğiniz eğitim programının kapsamına göre küçük farklılıklar göstermektedir. Konuşarak Öğren online dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinin birçoğunda yer ayırdığı için İngilizce konuşmak artık sizin için bir zorluk olmaz ve öğrenim hızınız artar. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi hedefleyenler ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir topluluğun talebini aldığı için, tüm öğrencilerin seviyelerine göre hazırlanan birebir eğitim içerikleriyle birlikte eksiksiz tasarlanan yol haritasını, başarılı bir eğitimle sunmaktadır. Seviyenizin sınav sonuçlarının çıkmasından hemen sonra netleşmesiyle birlikte sizin için hazırlanmış olan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin desteğiyle istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve programınızda memnun kalmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ve meraklı olduğu içeriklere göre planladığı eğitim programlarına sık sık yer ayırmaya özen göstermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN SAĞLADIĞI FIRSATLAR NELERDİR?

İngilizce öğrenmeye ve konuşabilmeye duyulan talebin oldukça artmasının nedenlerinden biri, dünya üzerinde en çok konuşulan ve ilgi gören dillerde ilk sırada yer alıyor olmasıdır. Küreselleşen dünyanın doğurduğu en net sonuçlarından biri olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının git gide büyümesiyle birlikte İngilizce konuşabilmek, özellikle iş hayatında en çok istenilen özelliklerden biri haline geldiğinden, işverenlerin listesinde bulunan kriterlerde ilk sırada gelmektedir. Günümüz dünyasının şartları incelendiğinde neredeyse her iş alanında ihtiyaç haline dönüşen ve işe başlamadan önce aranılan ilk koşullardan biri olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt olarak hızlıca ulaşabilirsiniz. Sosyal hayatınızda İngilizce diline sahip olmak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek bulunduğunuz bütün mekanlarda öz güven seviyenizi yükseltecek, yabancılarla sohbet halinde olmanız ise yeni insanlar ve kültürler tanıma şansınızı oldukça artıracaktır. Hatta İngilizce öğrendikten sonra birçok ülkeye iş başvurusu yapabilme olanağından da kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Hangi işte çalışır konumda olursanız olun, ikinci bir dil olan İngilizceye hakim olmanız, rakiplerinizin karşısında geri duruma düşmemenize hatta onların birkaç adım ilerisine geçmenize olanak sağlayacaktır. İş hayatına girişinizde güçlü bir CV hazırlayabilme avantajını sizlere sağlayan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini pratikleştirirken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için aradığınız İngilizce seviyesine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

 

BATMAN İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Batman’da İngilizce eğitimi alma fırsatını sağlayan toplam 9 adet yabancı dil kursu bulunmaktadır. Eğer ihtiyacınız olan başarılı bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst adıma taşımak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilme seviyesine gelebilmekse tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara ileride olan bir kursa kayıt yaptırmanız size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Batman İngilizce kursları önerilerine ulaşabilmek için ilk olarak tavsiyelerimizi incelemeniz, aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde sunan İngilizce kurslarını bulabilmenize olanak sunacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce kursu, ABD ofisinde, olacağınız sınav sonucunuzla netleşecek seviyenize göre özel biçimde programladığı eğitim içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı uzman kadrosu eşliğinde, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Günlük olarak almanız gereken İngilizce eğitim süreniz ise kayıt yaptıracağınız eğitim programına bağlı biçimde farklılık göstermekle beraber, günlük olarak toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. İngilizce eğitim programınız hazırlanmadan hemen önce eğitmenleriniz İngilizce düzeyinizin belirlenmesi adına sizi bir seviye tespit sınavına sokmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavı sonucunda alacağınız puanla netleşen İngilizce düzeyinizle birlikte alacağınız derslerin kapsamı ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenize yardımcı olacak online eğitimler hazırlanmaktadır. Eğitim programı boyunca Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi her gün düzenli bir şekilde izliyor olmakla birlikte bu gelişiminizi sizin de yakından takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz zaman görüntüleme fırsatını sağlamaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciyi internetten İngilizce öğrenme profesyonelliği ve hızıyla buluşturmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün İngilizce kurslarıyla kıyaslandığında birçoğuna göre daha fazla zaman ayırdığı için, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı düşündüğünüzden daha fazla kolaylaştıracaktır. Batman en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda yerini almış olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme şartı olmaksızın, evden İngilizce öğrenme şansını sizde elde edebilirsiniz.

2-) British Town Yabancı Dil İngilizce Kursu Batman Merkez

Batman British Town 20 yılı aşan eğitim geçmişi ile beraber birçok alanda ilerletmekte olduğu “amaca özel eğitim programları” ile ulusal ve uluslararası piyasalardaki sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Batman British Town Yabancı Dil Kursu eğitimlerini; YDS kursu, TOEFL kursu, IELTS kursu ve Mesleki İngilizce gibi belirli hedeflere yönelik hazırlamış bulunmaktadır. Batman British Town İngilizce kursu eğitim programları verdiği İngilizce eğitimi ile size sınav İngilizcesi ya da seviyenize göre genel İngilizce eğitimleri vermektedir.

 

BATMAN İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlamak ya da seviyesini bir üst düzeye çıkarmak isteyen bireylerin öncelikli alanında nitelikli bir dil eğitimi sunan bir kursa kayıt olması gerekmektedir. Yenilikçi eğitim müfredatına bağlı olan bir İngilizce kursuna kayıt yaptırabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz gezdirmeniz karar verme aşamasında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en etkili cevabı veren kursu seçmenize olanak sağlayacaktır.

 

BATMAN YABANCI DİL KURSLARI ŞİKAYETLERİ

Batman İngilizce kursları yorumlarında sık sık karşılaşabileceğiniz şikayetlerden biri örgün İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim sistemi üzerinden derslerini ilerletmesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini bir üste taşımakta belirli bir adımdan sonra fazlasıyla zorluk yaşamaktadır ve bu nedenle ihtiyaç duyulan geliştirici eğitim sağlanamamaktadır. Yabancı dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma kısımları derslerde harmanlanarak ve iç içe işlenmeli, bütün aşamalara eşit bir biçimde zaman verilmelidir. Sıklıkla rastlanılan bir diğer şikayet ise örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking aşamasında, ihtiyaç halinde olan İngilizce konuşma eğitimini verememesi sonucunda beklenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini klasikleşmiş eğitim müfredatının programlarına uygun biçimde ilerleten örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı genellikle testler ve quizler üzerinden yürütüldüğü için çoğu öğrenci İngilizce konuşma aşamasında ihtiyacı olan temel eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum düşüncesine sahip herkesin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında sık sık yer veren Batman İngilizce speaking kurslarına kayıt olması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirmeye fazlasıyla yardımcı olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden görmüş olacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma eğitimleriyle birlikte İngilizce konuşma adımını, örgün yabancı dil kurslarının eğitimlerine kıyasla çok daha hızlı ve pratik bir biçimde aşabilirsiniz. İngilizce dil kurslarını ayrıntılı bir biçimde incelediğinizde, Batman İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini ortaya çıkarmış olan Konuşarak Öğren, sizlere İngilizce eğitim programının donanımlı ve etkili içeriği ile %100 memnuniyet garantisi sağlamaktadır.

 

BATMAN İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Batman İngilizce kursları fiyatları eğitim programının içeriğine, almış olacağınız toplam ders saatine ve kayıt yaptırmayı seçeceğiniz yabancı dil kursuna göre değişen ücretlere sahip olabilmektedir. Örgün İngilizce dil kurslarında eğitimler çoğunlukla 10-14 kişilik dersliklerde, yüz yüze şekilde işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri görmenize fırsat sağlayan Batman İngilizce dil kursları fiyat açısından daha cazip bir ücrete denk gelse bile aradığınız ilerletici eğitimi sizlere sunamamaktadır. Çünkü örgün grup eğitimlerinde konu akışının planlı bir yol haritası vardır ve bu sebeple öğrencilerin anlamadığı kısımların tekrar anlatılma şansı bulunmamaktadır. Her konuya ayrılan süre belirli olduğu için, öğrencilerin konuyu kavrayamaması ve diğer konuya geçiş yapılmasıyla birlikte İngilizce eğitimlerinde gereksinim duyulan istikrarlı bir ilerlemeye ulaşılamamaktadır. Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlamadığı konuların tekrarlanabilmesi bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders içeriğine sahiptir. Batman özel İngilizce ders fiyatları ise almayı planladığınız her ders saati başına ücret aldığı için, ihtiyaç duyduğunuz eğitim, örgün yabancı dil kurslarına nazaran çok daha yüksek bir ücrete denk gelmektedir. Eğer siz de görmek istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir olarak devam edip daha geliştirici bir eğitim vermesini hem de daha uygun bir ücrete sahip olmasını istiyorsanız istediğiniz bütün özelliklere online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt olarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat  listesinden eğitim programlarını ayrıntılı şekilde görüntüleyebilir, en uygun programa kolayca bulup kayıt olabilir ve İngilizce eğitiminizi daha fazla vakit kaybetmeden almaya başlayabilirsiniz.

 

Batman için gezilecek yerler
  • Hasankeyf
  • Hasankeyf Mağaraları
  • Hasankeyf Ören Yeri
  • Hasankeyf Yolgeçen Hanı
  • Memikan Köprüsü
  • Malabadi Köprüsü
  • Batman Müzesi
Batman hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:4.649 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:6
 • İngilizce Kurs Sayısı:9
 • Telefon Kodu:0488
 • Plaka Kodu:72
 • Havalimanı:0
En kalabalık 5 ilçesi
  • Merkez
  • Kozluk
  • Sason
  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf