Denizli İngilizce Kursu, En İyi Denizli Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Denizli için İngilizce kurs listesi

Listemizde Denizli için 36 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yukarı Mahallesi, Cumhuriyet Cd., 20800 Acıpayam/Denizli
02585181026
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mahallesi, Hacı Mehmet Zorlu Cd., 20480 Babadağ/Denizli
02584813265
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mah. Celal Bayar 3. Çıkmazı No:34, 20400 Denizli
02584313208
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İsmailler Mahallesi, Sağlık Cd., 20700 Çal/Denizli
02587513037
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeni Mahallesi, Vali Zeki Ertürk Cad. No:16, 20980 Çameli/Denizli
02585715084
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Çatlar Mah., 30 Ağustos Cad. No:24 Çivril/DENİZLİ, 20600 Çivril/Denizli
02587131096
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cevherpaşa Mahallesi, Hayat Cad., 20570 Kale/Denizli
02586713041
36824585_1847925268604165_2244103670377480192_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Altıntop Mahallesi, No:8 Altıntop Mh. Merkezefendi/, 835. Sk., 20010 Denizli Merkez/Denizli
02582656261
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Altıntop Mahallesi, 837. Sk. No 10 D:Kat 3, 20010 Merkezefendi/Denizli
2582633086
26994074_2006698152876366_6318461700933861779_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
77 7. Sokak Yenişehir Mh, 20040 Merkezefendi/Denizli
02582122324

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Denizli hakkında bilinmesi gerekenler

Denizli’de İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

Seviyenizi, güçlü ve zayıf yanlarınızı belirledikten sonra sırada size bu yolda beraber yürüyeceğiniz en doğru eğitmeni, kurumu ya da kaynağı bulmak kalıyor. Yukarıda sizler için bulduğumuz Denizli’de İngilizce eğitimi veren kurumların bir listesini yaptık, şimdi sıra sizde bütçenize ve becerilerinize en uygununu seçip İngilizce eğitiminize başlayabilirsiniz. Tabi ki “ben kendi kendime öğreneceğim” de diyebilirsiniz fakat öğrenme öncesi size eşlik edecek bir uzman hem işinizi kolaylaştıracak hem de sizi bir sürü hata yapmaktan kurtararak zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

Öğrenmeye başlarken birkaç kurala sağdık kalmanız şarttır. Bu kurallar bir dili edinmenin de temelini oluşturan kurallardır. Kısaca dil öğrenmek ve beceri sıralarından başlayalım.

Hepimizin çocukken yaptığı şeydir dili öğrenmeye çalışmak.

Peki o zaman anılarımızı biraz tazeleyelim. Çocukken, konuşmaya başlamadan önce ne yapıyorduk? Hatırlamamış olabilirsiniz biz söyleyelim. Dinliyorduk. Ebeveynlerimizin bize ne söylediğini anlamak için aylarca dinledik. İşte bizim de çıkış noktamız aynı olacaktır. Konuşmadan, yazmadan, okumadan önce, çocuklar duyulan her şeyi dikkatle dinlerler. Peki kimi, neyi, nasıl dinleyeceğiz. Doğru kaynaklardan dinleyebilmek çok önemlidir. Bunun için yine iş size düşüyor, iyi bir araştırma ile doğru kaynaklara ulaşmalısınız. Sonrasında amacınız doğrultusunda düzgün konuşabilmek, anlayabilmek için o dilin belli başlı kurallarına hâkim olmak gerektiğini de aklımızdan çıkarmayalım. Size bu yolda başarılar diliyoruz. Umarız Denizli’de size en uygun kursu bulursunuz.

DENİZLİ İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizcenin günden güne artan anlamıyla birlikte sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir yanıt bulmak istiyorsanız, ilk olarak başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, alanında uzman eğitmenleri eşliğinde sizin için özel olarak hazırlanan eğitim içerikleriyle aradığınız İngilizce eğitimini, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmakta olan online dil kurslarından biridir. Örgün dil kurslarının önceden belirli olan eğitim saatlerine uygun olarak derse katılım sağlamak yoğun bir günün sonunda zor olabildiğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online derslerle yürütüldüğü için oldukça esnek bir eğitim programına sahiptir, bu sayede bütün öğrenciler için özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında çok daha düşüktür. Ders süreleri ise tercih edeceğiniz eğitim programının kapsamına göre küçük farklılıklar göstermekle birlikte, İngilizce eğitiminizi alabilmenizin tek koşulu internet bağlantınızın bulunmasıdır. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde oldukça fazla zaman ayırdığından, İngilizce konuşmak sizin için daha kolay bir hale gelecektir. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere birçok kişiye birden hitap ettiğinden, bütün öğrencilerine seviyelerine göre hazırlanan birebir ders içerikleriyle başarılı bir yol haritası çizerek nitelikli bir eğitim sunmaktadır. Seviyenizin belirlenmesinden daha sonra sizin için özel şekilde programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizle birlikte, size en uygun biçimde ayarlayabilir ve programınızda memnun kalmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde size özel şekilde ilgi alanınıza, hobilerinize, mesleğinize ya da konuşmak istediğiniz bütün konulara göre hazırlanan içeriklere de sık sık yer vermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN YARARLARI

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek günden güne daha büyük bir anlama sahip olduğundan, dünya üzerinde en fazla talep gören dillerden biridir. Küreselleşen dünyada ikinci bir dil bilme ihtiyacının git gide yaygınlaşmasıyla birlikte İngilizce bilmek, öncelikli olarak iş hayatında en çok istenilen kriterlerden biri olduğundan işverenlerin listesinde aranan özelliklerde ilk sıradadır. Günümüz koşullarında neredeyse bildiğiniz tüm çalışma alanlarında bir ihtiyaç haline dönüşen ve bir işe başlamadan önce istenilen ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek birçok ortamda öz güveninizi artıracak, yabancılarla sohbet halinde olmanız ise yeni insanlar, kültürler tanımanıza yol açacak hatta farklı ülkelerdeki işlere başvuru yapabilme olanağı sunacaktır. Çalışma alanınız herhangi bir önem taşımadan, ikinci bir dil olan İngilizce diline sahip olmak rakiplerinizin karşısında geri kalmamanıza, hatta onların önüne geçmenize olanak sağlayacaktır. İş hayatına bir sıfır önde başlamanıza yardımcı olan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimine ulaştırırken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla destekleyerek istediğiniz İngilizce seviyesine en kısa sürede ulaştırmaktadır.

 

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Denizli’de İngilizce eğitimi almanızı sağlayan toplam 36 adet yabancı dil kursu bulunmaktadır. Eğer başarılı bir İngilizce eğitimi sayesinde seviyenizi artırmak ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine gelmek istiyorsanız tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında iyi bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek olacaktır. Denizli İngilizce kursu önerileri hangileri sorusuna bir yanıt arıyorsanız, tavsiyelerimizi inceleyerek aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde sunabilen dil kurslarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, sınav puanınızla belirlenen seviyenize göre özel olarak ayarlanan ders içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun yardımıyla, Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. Alacağınız dil eğitimi süreniz ise tercih edeceğiniz eğitim programına bağlı şekilde farklılıklar oluşturmakla birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. Eğitim programı kapsamındaki derslere geçilmeden hemen önce eğitmenler İngilizce düzeyinizi ölçen bir seviye tespit sınavı yapmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavı sonucunda ortaya çıkan İngilizce seviyenizle birlikte alacağınız derslerin içerikleri ve size özel şekilde seviyenizi ilerletmenizi destekleyen online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini yakından izlemekle birlikte bu gelişiminizi sizin de takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden dilediğiniz zaman izleyebilme olanağı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme pratikliğini yaşatmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün kurslara kıyasla daha sık yer verdiğinden, İngilizce öğrenmenizi oldukça hızlandıracaktır. Denizli en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda gelen Konuşarak Öğren ile kursa gitme şartı olmadan, evden İngilizce öğrenme kolaylığına sahip olabilirsiniz.

2-) Denizli Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursu

Türk Amerikan Derneği 1951 yılında Türkiye ve ABD arasındaki ikili bir anlaşma neticesinde Bakanlar Kurulu kararıyla kurulmuş köklü ve prestijli bir sivil toplum kuruluşu olup 13 yıldır Denizli’de İngilizce eğitimi vermektedir.

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmek ya da seviyesini bir üste taşımak isteyen herkesin ilk olarak alanında başarılı bir dil kursuna kayıt yaptırması gerekmektedir. Nitelikli bir dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, küçük bir piyasa araştırması yapmanız karar verme aşamasında seçenekler arasında ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan kursu tercih etmenize olanak sağlayacaktır. Yorumlarda sık sık rastlanılan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim müfredatı üzerinden derslerini ilerletmesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini geliştirmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu sebeple istenilen istikrarlı eğitim verilememektedir. Yabancı dil eğitiminin temel yapı taşlarını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma dersleri bir arada ve iç içe götürülmeli, bütün adımlara eşit şekilde önem verilmelidir. Çoğunlukla görülen şikayetlerden bir diğeri de örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  adımında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini sunamaması sonucunda istenilen konuşma seviyesine ulaşmakta oldukça zorluk yaşanmaktadır. Standart eğitim müfredatı üzerinden ders akışını sürdüren dil kurslarında, konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden ilerlediği için birçok kişi İngilizce konuşma adımında ihtiyacı olan eğitimi görememektedir. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum düşüncesine sahip olan kişilerin, İngilizce konuşma derslerine eğitim içeriğinde geniş yer veren bir kursa kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu ilerletmeye fazlasıyla yardımcı olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle İngilizce konuşma adımını örgün kursların eğitimlerine nazaran oldukça pratik ve hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Dil kurslarını detaylı şekilde incelediğinizde, Denizli İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda yerini koruyan Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının nitelikli ve dolu içeriği ile %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Denizli İngilizce kursları fiyatları aradığınız eğitim programının içeriği, alacağınız toplam ders saati ve kayıt olacağınız kursa göre farklı ücretlere denk gelmektedir. Örgün İngilizce kurslarında dersler genellikle 10-14 kişilik sınıflarda, yüz yüze olarak işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri veren Denizli İngilizce dil kursları fiyat açısından daha ucuz olsa bile aradığınız eğitimi sizlere sunamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının önceden çizilmiş belirli bir yol haritası bulunmaktadır ve bu sebeple öğrencilerin takıldığı konularda uzun süre durulmaz. Her konuya ayrılan süre belirli olduğundan, öğrencilerin konuyu tam kavrayamadan diğer konuya geçilmesiyle birlikte İngilizce eğitimlerinde geri kalmalar yaşanır ve eğitimlerde istikrarlı bir ilerlemeye ulaşılamaz.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlaşılmayan yerlerde tekrar tekrar durulması bakımından daha ilerletici ve başarılı bir eğitim programına sahiptir. Denizli özel İngilizce ders fiyatları ise genellikle ders saati başına ücretlendirildiğinden istediğiniz eğitim, örgün dil kurslarına kıyasla çok daha pahalı bir ücrete denk gelmektedir. Eğer almak istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir şeklinde işlenmesini hem de daha ucuz bir fiyata sahip olmasını istiyorsanız aradığınız özellikleri içinde barındıran online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt olabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarına göz atıp, size en uygun programa kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitiminize daha fazla zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Denizli için gezilecek yerler
  • Pamukkale
  • Ornaz Vadisi
  • Laodikeia Antik Kenti
  • Çınar Meydanı
  • Adalet Parkı
  • Bayramyeri Meydanı
  • Horoz Heykeli
Denizli hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:12134 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:19
 • İngilizce Kurs Sayısı:36
 • Telefon Kodu:0258
 • Plaka Kodu:20
 • Havalimanı:0