Elazığ İngilizce Kursları , En İyi Elazığ Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Elazığ için İngilizce kurs listesi

Listemizde Elazığ için 16 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İzzet Paşa Mahallesi, Şht. Binbaşı Hasan Sabri Sk. No:7 D:2, 23200 Elâzığ Merkez/Elazığ
04242361600
Oxford-Sinif-8-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mahallesi, 154. Sk. No:19/A, 23270 Merkez/Elazığ
05495452423
Elazig-Harvard-32-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Nailbey mah. Bosna Hersek bulvarı. Polatlar iş merkezi 2 no:4 kat:1-2-3, D:4, 23100 Elazığ
04242125565
60991693_2412584328772575_8344670415842443264_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gazi Caddesi, Polatlar İş Merkezi, PTT Meydanı, Saat Kulesi Karşısı, 23100 Merkez/Elazığ
04242125565
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Nail Bey Mahallesi, Vali Fahri Bey Cd. 3 A, 23100 Elâzığ Merkez/Elazığ
05541268033
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İzzetpaşa Mahallesi, 12/A, Kat 6, Daire 12 Elazığ TR, Hacı Tevfik Efendi Sk, 23000
05530087390
15160533_IMG-20180206-WA0020-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gölbaşı Mahallesi Sahil Sokak No5 23900 Sivrice/ELAZIĞ
04244112187
k_10154704_IMG-20180510-WA0016-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mahallesi 3.Caddde No.41 Palu/Elazığ
4246512027
16222728_img20160302wa0003-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Şht. Adnan Mavidemir Sk. No:23, Camii Kebir, 23400 Maden/Elazığ, Türkiye
4244412196
k_18105035_GHGH
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Mehmet Nuri Bozdağ Sokak No:5, Fatih, 23850 Kovancılar/Elazığ, Türkiye
04246113161

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Elazığ hakkında bilinmesi gerekenler

ELAZIĞ İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizce konuşabilmek hayatınızın her alanında size oldukça avantaj sağlayacaktır. Günlük hayatta önemi çok olsa da öncelikli olarak iş hayatında İngilizce konuşabilmek çoğu işverenin aradığı koşulların başında gelmektedir. İngilizcenin öneminin farkındayım fakat nereden başlayacağımı bilemiyorum diyorsanız yapmanız gereken nitelikli bir dil eğitimine kayıt olmaktadır. Online İngilizce dil kurslarından biri olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında kaliteli eğitimiyle en iyi kurslardan biridir. Yoğun bir günün sonunda İngilizce eğitimine gitmek zor gelebilir, bu tip sebeplerle eğitimler çoğunlukla yarım bırakılır ya da çok fazla devamsızlık yapılmaktadır. Ancak Konuşarak Öğren online İngilizce kursunun esnek ders programı sayesinde eğitimlerinizi kendi programınıza göre hazırlayabilme şansınız olduğu için devamsızlık sorunu yaşanmamaktadır. Eğitimleriniz seçeceğiniz eğitim programına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte günlük 10, 20 veya 30 dakikalık online derslerden oluştuğu için internet bağlantısının olduğu bir yerde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile Konuşarak Öğren dil kursu eğitimlerinde İngilizce konuşma uygulamaları üzerinden ilerlediği için İngilizce konuşmak artık oldukça kolaylaşacaktır. Konuşarak Öğren eğitimleri 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler için nitelikli bir eğitim programı ile güzel bir yol haritası çizmektedir. Her seviyeye özel olarak ayarlanan İngilizce dersleri, online olarak işlendiğinden öğrenciler tarafından derse katılım oranı örgün kurslara kıyasla oldukça yüksektir. Esnek ders programı sayesinde ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte istediğiniz seviyeye göre programlayabilir ve değiştirmek istediğiniz an bunu yapabilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren sabit bir müfredat programına bağlı bir şekilde ilerlemez, bu nedenle eğitimlerinde sizin ilgi alanınıza, mesleğinize ya da isteklerinize yer vermektedir. Günümüzde neredeyse birçok işte çalışmak için şart haline gelen İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren ile rahatça ulaşabilirsiniz.  Çalışma hayatında ofis asistanlarından, sekreterlere ve satış danışmanlarından, garsonlara kadar birçok iş alanında İngilizce en çok istenilen özelliktir. Bu yüzden artık çalışma alanınız fark etmeksizin İngilizce konuşabiliyor olmak sizi rakiplerinizin karşısında öne geçirecektir. İş hayatında size büyük bir öncelik sağlayan Konuşarak Öğren, her seviyeye özel yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimi sağlarken, diğer yandan da eğitimleriniz için yararlı ders kitapları ile İngilizce öğrenmenizi istediğinizden çok daha hızlı şekilde gerçekleştirecektir.

 

ELAZIĞ İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Elazığ’da İngilizce eğitimi alabileceğiniz 16 adet dil kursu bulunmaktadır. Ancak eğitim almak istediğiniz dil kursunun seviyenizi geliştirmesini ve ilerletmesini istiyorsanız tavsiyelerimizi inceleyerek bir kursa başlamanız size çok fazla yarar sağlayacaktır. Elazığ’da İngilizce kursları tavsiyelerimizi okuduktan sonra istediğiniz koşullara en fazla uyan İngilizce kursuna karar verebilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce kursu, ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile seviyenize göre ayarlanan eğitimlerini Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. İngilizce eğitimleriniz almak istediğiniz eğitim programına bağlı olarak günlük 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. Eğitimlere başlamadan önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizi belirleyen küçük bir ölçme değerlendirme sınavı yapılmaktadır. Sınav sonucunda çıkan İngilizce seviyenize göre, göreceğiniz eğitimlerle birlikte ekstra olarak birde size özel olarak gelişiminizi destekleyen online içerikler de oluşturulmaktadır. Eğitim programı kapsamında Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları eğitiminizi yakından gözetmekle birlikte bu ilerlemenizi sizin de izleyebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden görüntüleme imkanını sunmaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile 24000 üzerinde öğrenciye nitelikli bir İngilizce eğitimi sağlamaktadır. Ayrıca temel İngilizce öğrenme, geliştirme ve ilerletme sürecinde eğitiminiz birebir olarak verildiği için sizlere %100 memnuniyet sunmaktadır. Elazığ’daki İngilizce kursları arasında tavsiyelerde ilk başta gelen Konuşarak Öğren ile İngilizce konuşmak bir zorluk olmaktan çıkacaktır.

2-) Elazığ Pusula İngilizce Kursu

Elazığ pusula kurs merkezi olarak 2004 yılından itibaren eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan bir kuruluştur. Tam öğrenme modelini benimseyen genç ekibi ile pusula kurs merkezi LGS,TYT/AYT ve yabancı dil alanında eğitim hizmeti vermektedir.

3-) Elazığ Dilmer İngilizce Kursu

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Dilmer Dil Okulunun şubesi İstanbul da Taksim’de bulunmaktadır. Online dil eğitimi veren Dilmer, 15 eğitmene, 40000 mezun öğrenciye ve aktif 258 öğrenciye sahip olan bir dil kursudur.

ELAZIĞ İNGİLİZCE KURS YORUMLARI

Elazığ’da İngilizcemi nasıl geliştirebilirim diye düşünen kişilerin öncelikle alanında iyi bir kursa kayıt olması gerekmektedir. Kursa kayıt yaptırmadan önce kursların İngilizce eğitimlerinin nasıl olduğu ile ilgili yapılan yorumları okumanız karar verme aşamasında tercihler arasından en iyisini bulmanızı sağlamaktadır. Yorumlarda sıklıkla şikayet edilen durumlardan ilki İngilizce kurslarının eğitim sisteminin sabit bir müfredat programına bağlı olarak ilerlediği için öğrencilerin belirli seviyeye geldikten sonra ilerleme kaydedememesidir. İngilizce eğitimlerinde dinleme, konuşma ve yazma derslerinin iç içe ilerlemesi gerekmektedir. Çoğunlukla İngilizce kurslarında bu üç aşamadan biri olan İngilizce speaking ilerletme kısmında bazı problemler yaşanmaktadır. Standartlaşan dil kursu eğitimlerinde sadece testler ve quizler üzerinde durulduğundan birçok kişi İngilizce konuşmakta fazlasıyla zorlanmaktadır. Günlük hayatınızda İngilizceyi sohbetlerinizde kullanmanıza olanak sağlayan İngilizce eğitimleri görmeniz konuşma seviyenizi günden güne artıracaktır. Sosyal yaşamınızda İngilizce öğrenip konuşabilmek girdiğiniz ortamlarda öz güveninizi yükseltecek, farklı insanlar ve yaşam tarzları tanımanıza yol açacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan eğitmenleriyle yapacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde günlük yaşantınızda rahatlıkla İngilizce konuşabilirsiniz. Genelde esnek ders programına sahip olmayan İngilizce kurslarına kıyasla, Konuşarak Öğren’in esnek ders programı size göre ayarlandığından, öğrenciler tarafından çok daha fazla katılım sağlanmakta ve memnuniyet oranı oldukça artmaktadır. Kurs yorumlarını araştırdığınız zaman Elazığ için en iyi İngilizce kurslarından biri olan Konuşarak Öğren sağladığı memnuniyet ve başarı yüzdesi ile sizi ihtiyacınız olan İngilizce seviyesine ulaştıracaktır.

ELAZIĞ İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Elazığ İngilizce kursları fiyatları istediğiniz eğitim programının kapsamına ve toplam ders saatine göre farklı ücretlendirilmektedir. Örgün İngilizce kurslarında dersler sınıf ortamında 10-14 kişilik gruplar halinde yüz yüze ilerlemektedir. Sınıf ortamında grup eğitimi veren Elazığ İngilizce dil kursu fiyatları daha uyguna gelse bile eğitim olarak isteklerinizi karşılamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konular belirli bir düzende işlendiği için öğrencinin anlamadığı konularda uzun süre kalınmaz ve dersler ilerlemeye devam eder. Bu gibi durumlarda da öğrenciler konuyu tam anlayamaz, ardından diğer konuya geçilmesiyle İngilizcede istenilen ilerleme sağlanamaz. Birebir dersler ise öğrencinin konuyu daha iyi kavraması ve anlamadığı kısımlarda tekrar edilmesi bakımından daha geliştirici olmaktadır. Elazığ birebir İngilizce ders fiyatları ise almak istediğiniz toplam ders saati üzerinden ücretlendirildiğinden ihtiyacınız olan eğitime çok daha yüksek bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan hem birebir eğitim ile konuşarak İngilizce öğrenme hem de daha uygun bir fiyatsa aradığınız bütün özellikleri bir arada bulunduran İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren’i tercih ederek ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarına göz atıp, seçiminizi yapabilir ve derslerinize belirlediğiniz günden itibaren başlayabilirsiniz.

Elazığ için gezilecek yerler
  • Sultanahmet Meydan ve Camiisi
  • Üsküdar ve Kız Kulesi
  • Eminönü, Sirkeci ve Kapalı Çarşı
  • Yerebatan Sarnıcı
  • Galata Kulesi
  • Bağcılar Meydan
  • Esangeles
Elazığ hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:9383 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:11
 • İngilizce Kurs Sayısı:16
 • Telefon Kodu:0424
 • Plaka Kodu:23
 • Havalimanı:0
En kalabalık 5 ilçesi
  • Merkez
  • Kovancılar
  • Karakoçan
  • Palu
  • Baskil
  • Arıcak
  • Maden