Erzurum İngilizce Kursu, En İyi Erzurum Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Erzurum için İngilizce kurs listesi

Listemizde Erzurum için 23 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Caddesi. No: 15 - Palerium AVM karşısı - 3. Vakıf İşhanı - Kat: 2 Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu, 25000 Erzurum
04422382238
52569250_300212610692106_2569472465528946688_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Muratpaşa Mahallesi, Samsun İş Merkezi, Bosna Hersek Cd. No:3, 25100 Yakutiye/Erzurum
08503608365
anka2-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Topçu Oğlu, Aşkale Garajı Sk. No:21, 25040 Yakutiye/Erzurum
05442342525
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Lalapaşa Mahallesi, 25040 Yakutiye/Erzurum
04422347990
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Adnan Menderes Mahallesi, Zeynep Sk., 25070 Palandöken/Erzurum
04423162944
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Ilıca Mahallesi, Hükümet Konağı, 25700 Aziziye (Ilıca)/Erzurum
04426313882
k_12113022_img_0819
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Çarşı, İstanbul Cad., 25500 Aşkale/Erzurum
04424151125
k_28141934_IMG-20190628-WA0015_3
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Oyuklu, Adliye Sk. 24/ 103, 25750 Çat/Erzurum
04426112491
hinis-ta-(2)
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Aşağıkayabaşı, İnönü Cad., 25600 Hınıs/Erzurum
04425113050
aa24f175c90m
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Pınar, Erzurum Ağrı Yolu No:1, 25800 Horasan/Erzurum
04427113404

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Erzurum hakkında bilinmesi gerekenler

Erzurum’da İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

İngilizce dersleri almaya karar verdiyseniz Erzurum merkez ve ilçelerde bulunan kurslar size bu konuda yardımcı olacaktır. Kurs seçerken bazı önemli nüanslara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan bazılarını sizler için sıraladık;

Öğrenci sayısı: Sınıfların kaç kişilik olduğu önemli bir ayrıntıdır. Bir grupta en fazla 7-10 kişi olması verim alabilmek adına iyi olacaktır.

Eğitim kurumunun uzaklığı: Derslere gecikmeden devam edip edemeyeceğinizi göz önünde bulundurun. Rahatça gidip gelebildiğiniz bir kurs motivasyon açısından sizin için faydalı olacaktır.

Öğrenim ve ödeme seçenekleri: Kurs eğitiminin içeriği ve ödeme seçenekleri hakkında geniş bir bilgi sahibi olmak faydalı olacaktır. Ayrıca kaçırılan derslerin telafisi var mı mutlaka sorun.

ERZURUM İNGİLİZCE DİL KURSLARI 

İngilizce bilmek günümüz koşullarında oldukça büyük bir anlam taşıdığı için, sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap bulmak istiyorsanız, ilk olarak düzgün eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, kendinde bulundurduğu geçerli ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sizlere sunmakta olan online İngilizce kurslarından biridir. Örgün eğitim sistemini takip eden yabancı dil kurslarının, düzenli ders saatlerine uygun bir şekilde katılım sağlamak yoğun bir günün ardından zor gelebileceğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online dersler ile yürütüldüğü için oldukça esnetilebilir bir eğitim kapsamına sahiptir, bu esnek program sayesinde bütün öğrencilerin katılım sağlayabileceği biçimde özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla kıyaslandığında çok daha düşük seviyede kalmaktadır. Günlük olarak görmeniz gereken ders süreleri ise kayıt olacağınız eğitim programının kapsamına göre küçük değişiklikler göstermekle birlikte, İngilizce eğitiminizi alabilmenizin tek şartı olduğunuz ortamda internet bağlantınızın bulunmasıdır. Konuşarak Öğren dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde bol bol yer verdiğinden, İngilizce konuşmak sizin için korku olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir topluluğa hitap ettiğinden, bütün öğrencilerin seviyelerine göre ayarlanan birebir ders içerikleriyle birlikte hazırladığı eksiksiz yol haritası çizelgesini başarılı bir eğitimle sunmaktadır. Seviyenizin sınav sonucunuza göre netleşmesiyle birlikte sizin için hazırlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımıyla istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve programınızda memnun olmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da meraklı olduğu konu başlıklarına göre ayarladığı ders içeriklerine de sık sık zaman ayırmaktadır.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN OLANAKLARINDAN YARARLANIN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek günden güne artış gösteren önemiyle birlikte, dünya üzerinde de en çok konuşulan ve ilgi gören dillerde ilk sırada gelmektedir. Küreselleşen dünyanın doğurduğu sonuçlardan biri olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının oluşmasıyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok ihtiyaç duyulan kriterlerden biri haline geldiğinden, işverenlerin listesinde istenilen özelliklerde ilk sırada yer almaktadır. Günümüz dünya şartlarında neredeyse aklınıza gelebilecek tüm iş alanlarında gerekli hale dönüşen ve bir işe başlamadan önce aranılan ilk şart olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt olarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda ise İngilizce bilmek ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek bulunduğunuz ortamlarda öz güven seviyenizi artıracak, yabancılarla sohbet etmeniz ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza yol açacaktır. Hatta İngilizce diline hakim olma şansı sayesinde farklı ülkelerde iş başvurusu yapabilme olanağını yakalayabilirsiniz. Hangi işte çalışıyor olursanız olun, ikinci bir dil olan İngilizce diline sahip olmanız, rakiplerinizin karşısında geri durumda olmamanıza, hatta onların birkaç adım ötesine geçmenize yardımcı olacaktır. İş hayatına giriş yaptıktan sonra rakiplerinizin önünde olma fırsatını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini sağlarken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için aradığınız İngilizce seviyesine en kısa sürede ulaştırmaktadır.

 

ERZURUM İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Erzurum’da İngilizce eğitimi görme fırsatı sunan toplam 23 adet yabancı dil kursu vardır. Eğer ihtiyaç duyduğunuz nitelikli bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst adıma taşımak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilme seviyesine ulaşmaksa tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara en iyi olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Erzurum İngilizce kursları önerilerine ulaşmak için ise tavsiyelerimize küçük bir göz atmanız, aradığınız eğitimi düzgün şekilde sunan yabancı dil kurslarını bulabilmenize olanak sağlayacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce dil kursu, ABD ofisinde, girdiğiniz sınav sonucuyla netleşen seviyenize göre özel olarak hazırladığı derslerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun eşliğinde, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Günlük olarak görmekte olacağınız İngilizce eğitim süreniz ise kayıt olacağınız eğitim programına bağlı olarak farklılık gözetmekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle işlenmektedir. Eğitim programı içeriğine girilmeden hemen önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizin anlaşılması için bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavıyla belirgin bir hal alan İngilizce seviyenizle birlikte alacağınız derslerin kapsamı ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenizi destekleyen online içerikler programlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi sürekli izlemekle birlikte bu gelişiminizi sizin de yakında takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz an görüntüleme fırsatı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciyi internetten İngilizce öğrenme fırsatıyla tanıştırmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün yabancı dil kurslarıyla karşılaştırıldığında oldukça uzun süre ayırdığından dolayı, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı oldukça hızlandıracaktır. Erzurum en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda yerini belirlemiş olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme koşulu bulunmadan, evden İngilizce öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.
2-) Erzurum İngilizce Kursu – Teol Erzurum Dil Okulu Şubesi
Erzurum yabancı dil kurslarında görmüş olduğunuz dersler LMS sistemi üzerinden online takip edilerek eğitmenleriniz tarafından gelişim süreciniz izlenmektedir. LMS programıyla öğretmenleriniz ile konuşabilir ve verilen ödevleri istediğiniz zaman tercih ettiğiniz yerden takip edebilirsiniz. Erzurum Teol yabancı dil okulunda sizlere dil öğrenim programlarının yanı sıra hazırlık kursları, muafiyet dil kursları, TOEFL-IELTS Yabancı dil kursları ve YDS kursları başta olmak üzere yabancı dil eğitimine dair birçok alanda sizlere destek sağlamaktadır.

ERZURUM İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmeyi ya da seviyesini bir üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bireylerin ilk olarak alanında nitelikli bir dil eğitimine kayıt olması gerekmektedir. Alanında yenilikçi eğitim müfredatını takip eden bir dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz atmanız karar verme aşamasında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı veren kursu seçmenize olanak sunacaktır. Yorumlarda daha sıklıkla karşılaşılan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim sistemi üzerinden ders işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu nedenle istenilen ilerletici eğitim verilememektedir. İngilizce dil eğitiminin temel yapısında bulunan dinleme, konuşma ve yazma dersleri birlikte ve iç içe ilerletilmeli, bütün adımlara eşit olarak önem gösterilmelidir. Sıklıkla görülen bir diğer şikayet ise örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  aşamasında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini sağlamamasıyla birlikte istenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini standart eğitim müfredatı ile yürüten örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı genellikle testler ve quizler üzerinden ilerletildiği için birçok kişi İngilizce konuşma aşamasında gereksinim duyduğu eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum fikrine sahip olan kişilerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında uzun süre ayıran Erzurum İngilizce speaking kurslarına kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirmeye fazlasıyla destek sağlayacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle birlikte İngilizce konuşma evresini, örgün yabancı dil kurslarının eğitimlerine nazaran oldukça hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz. İngilizce dil kurslarını ayrıntılı şekilde incelediğinizde, Erzurum İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini belirgin biçimde gösteren Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının donanımlı ve etkili içeriği ile %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

ERZURUM İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Erzurum İngilizce kursları fiyatları gereksinim duyduğunuz eğitim programının kapsamına, alacağınız toplam ders saatine ve kayıt yaptırmayı tercih edeceğiniz dil kursuna göre farklı ücretlere denk gelmektedir. Örgün İngilizce dil kurslarında eğitimler çoğunlukla 10-14 kişilik dersliklerde, yüz yüze biçimde yürütülmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri vermekte olan Erzurum İngilizce dil kursları fiyat açısından daha uygun bir ücrete sahip olsa bile aradığınız ilerletici eğitimi sizlere sunamamaktadır. Çünkü örgün grup eğitimlerinde konu akışının önceden planlanan belirli bir yol haritası bulunmaktadır ve bu nedenle öğrencilerin anlamadığı kısımlarda uzun süre durulmadığından, konuyu tekrar anlatma olanağı yoktur. Her konuya ayrılan zaman sınırlandırılmış olduğu için, öğrencilerin konuyu anlamaması ve diğer konuya geçiş yapılmasıyla birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir gelişme sağlanamamaktadır.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlamadığı kısımların en baştan tekrar edilmesi bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders içeriğine sahiptir. Erzurum özel İngilizce ders fiyatları ise gereksinim duyduğunuz her ders saati başına ücret aldığından, ihtiyacınız olan eğitim, örgün dil kurslarıyla kıyaslandığında çok daha pahalı bir ücrete sahiptir. Eğer siz de almak istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir olarak ilerleyip daha nitelikli bir eğitim sunmasını hem de daha ucuz bir fiyatının olmasını istiyorsanız talep ettiğiniz bütün özelliklere online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarını görüntüleyebilir, size en uygun programa kolayca kayıt olabilir ve İngilizce eğitiminizi bir gün daha geciktirmeden istediğiniz an almaya başlayabilirsiniz.

Hangi türde eğitim veriliyor?

Genel kurs, programın tamamını kapsar. Fonetik, kelime bilgisi ve dilin gramerinin çalışılmasını sağlar. İngilizce öğretimi çeşitli yöntemlerle yapılabilir. Her zaman söylediğimiz gibi hangi amaçla İngilizce öğrenmek istediğiniz önemlidir. Birkaç başlık altında bu amaçları da sıralayalım;

İş İngilizcesi kursları. Bu kurslarda bir meslek odağı vardır. Öğrenciler özel terminolojide ustalaşır, İngilizce bir iş konuşması yapmayı, görgü kurallarına uygun olarak sunum ve yazışmalar yapmayı öğrenirler.

Sözlü İngilizce kursları: Ana odak noktası, çeşitli konulardaki ve yaygın cümlelerin kelime dağarcığı, herhangi bir konuda konuşma yeteneği üzerinedir. Dilbilgisi temel olarak incelenmiştir.

Uluslararası Sınav hazırlık kursları: Burada gramer ve kelime bilgisi dikkatlice incelenmiştir. Ödevler doğrudan sınavın yapılacağı biçimde verilir: testler, denemeler, canlı iletişim vs.

Sınav için eğitim kursları: Bu kurslarda geçmiş yıllarda yapılan sınavlarda çıkan sorular ve materyaller incelenir, dersler genelde sınava hazırlık şekilde yapılır. Öğrenciler önceki yıllara benzer bir sınav için eğitilirler. Şimdi neden ve nasıl sorusuna yanıt bulduysanız Erzurum’da bulunan kurslardan size en uygun olanı seçmeye hazırsınız. Başarılar dileriz.

 

Erzurum için gezilecek yerler
  • Çifte Minare Medrese
  • Üç Kümbetler
  • Palandöken Kayak Merkezi
  • Yakutiye Medresesi
  • Erzurum Ulu Camii
  • Palandöken Dağı
  • Erzurum Kalesi
Erzurum hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:25006 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:20
 • İngilizce Kurs Sayısı:23
 • Telefon Kodu:0442
 • Plaka Kodu:25
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi