Hatay İngilizce Kursu, En İyi Hatay Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Hatay için İngilizce kurs listesi

Listemizde Hatay için 27 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yenişehir Mahallesi, Çağlayan Sk. No:9, 31750 Altınözü/Hatay
03263113021
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Armutlu Mahallesi, 19. Sk. No:9, 31160 Antakya/Hatay
03262230040
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Zenginler Mahallesi, Hürriyet Cad. Mehmet Şah Vakıf İş Hanı B Blok, 31070 Antakya/Hatay
03262158406
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Küçükdalyan Mahallesi, Hürriyet Cad. Mehmet Şah Vakıf İş Hanı B Blok D:304, 31120 Antakya/Hatay
03262140650
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Sümerler Mahallesi, No: /Hatay, Defne Sk. No:5, 31070 Defne
03262232503
13592193_109354976167838_6647317677011084799_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kışla Saray Mahallesi, Hükümet Cd. No:4, 31070 Antakya/Hatay
05346003828
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Küçükdalyan Mahallesi, Defne/, 31160 Antakya/Hatay
03262230040
26166081_1783892721662019_5682378661203952182_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(1 Yorum)
Cebrail Mah. Atatürk Cad. Özal Apt. K:4 Antakya, Hatay
03262140066
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Ulucamii Mah. Hürriyet Cad. 304 Mehmet Şah Vakıf İşh. B Blok K:4 Antakya, Hatay
03262140650
25594002_2019286761728030_7769302224647221482_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Uluçınar Mahallesi, No:1, 31285 Arsuz/Hatay
03266433010

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Hatay hakkında bilinmesi gerekenler

HATAY İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizce öğrenmek gün geçtikçe daha büyük bir öneme sahip olduğundan oldukça fazla talep görmektedir. Son yıllarda İngilizce bilmek ve konuşabilmek özellikle iş hayatında en çok aranan kriter haline geldiğinden işverenlerin listesinde ilk sırada aranan özelliklerden biridir. İngilizcenin günümüzdeki artan önemini biliyorum fakat İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap arıyorsanız öncelikle nitelikli eğitime sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gereklidir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları içinde, alanında uzman eğitmen kadrosu ve sizin için özel olarak ayarlanan eğitim içerikleriyle birlikte ihtiyacınız olan İngilizce eğitimini online dersler ile sunan dil kurslarından biridir. Örgün kursların eğitim saatlerine uygun şekilde derse katılım sağlamak tempolu geçen bir günün ardından zor olabilmektedir, bu nedenle eğitimlerde çok fazla devamsızlık yapılır ya da eğitimler yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce dersleri online olarak ilerlediği için esnek bir eğitim programına sahiptir, bu sayede öğrenciye göre özelleştirilmiş şekilde dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslara kıyasla oldukça düşüktür. Eğitim süresi ise alacağınız eğitim programının kapsamına  göre değişir ve derslerinizi alabilmenizin tek koşulu internet bağlantınızın olmasıdır. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarını eğitimlerinde eş zamanlı olarak ilerlettiği için, İngilizce konuşmak günden güne daha basit bir hal alacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak  üzere birebir ders içerikleriyle birlikte size başarılı bir yol haritası hazırlayarak iyi bir eğitim sunmaktadır. Seviyeniz belirlendikten sonra sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin eşliğinde size göre en ideal şekilde hazırlayabilir ve programınızda istemediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren eğitimlerinde ilgi alanınıza, hobilerinize, mesleğinize ya da ihtiyaç duyduğunuz konulara göre özel olarak hazırlanan içeriklere de yer vermektedir. Günümüz koşullarındaki çalışma hayatında bir işe başlamadan önce istenilen ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’i tercih ederek ulaşabilirsiniz. Çalışma alanınız her ne olursa olsun, İngilizce konuşabiliyor olmak rakiplerinizin karşısında geriye düşmemenize, hatta onların bir adım önüne geçmenize fırsat sunacaktır. İş hayatında bir adım öne geçme avantajı sağlayan Konuşarak Öğren, her seviyeye özel uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimine ulaştırırken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla destekleyerek hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa yoldan ulaşmanızı sağlamaktadır.

HATAY İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Hatay’da İngilizce eğitimi alma imkanı sağlayan toplam 29 adet İngilizce kursu bulunmaktadır. Eğer başarılı bir İngilizce eğitimi ile seviyenizin artmasını ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine gelmenizi istiyorsanız tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, iyi bir kursa kayıt olmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Hatay’da en iyi İngilizce kursu hangisi sorusuna bir yanıt arıyorsanız, tavsiyelerimizi inceleyip ihtiyacınız olan eğitimi eksiksiz sağlayan İngilizce kursunu bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, seviyeniz için özel olarak hazırlanan eğitimlerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce eğitim süreniz tercih ettiğiniz eğitim programına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. Eğitim programınız planlanması yapılmadan hemen önce eğitmenler seviye tespit sınavı yapıp İngilizce düzeyinizi ölçmektedir. Ölçme değerlendirme sınavı sonucunda ortaya çıkan İngilizce seviyenize göre alacağınız eğitim programının içeriği ve size özel olarak ilerlemenizi destekleyen online içerikler ayarlanmaktadır. Eğitim programı boyunca Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız eğitim sürecinizi bizzat yakından takip etmekle birlikte bu ilerleyişinizi sizin de görebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden görüntüleme olanağı sunmaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme konforunu yaşatan donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine yer verdiğinden İngilizce öğrenmeniz git gide kolay bir hal alırken, seviyeniz de gün geçtikçe artacaktır. Hatay’da en iyi İngilizce kursları arasında, tavsiyelerde ilk sırada gelen Konuşarak Öğren ile kursa gitme zorunluluğunuz olmadan, evden İngilizce öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

2-) Hatay Rainbow Dil Okulları

Rainbow Dil Okulları, bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaçla birlikte küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine İngilizce eğitimi vererek destek olmak amacıyla 2006 yılında kurulmuş Hatay’ın en büyük dil okullarından biridir.

 

HATAY ÖZEL İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmek ya da ilerletmek isteyen kişilerin ilk adımı alanında yenilikçi bir dil kursuna kayıt yaptırmaktır. Nitelikli bir kurs bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının kapsamını ve ders akışıyla ilgili yorumlarını inceleyip, piyasa araştırması yapmanız karar verme aşamasında seçenekler arasında en iyisini bulmanızı sağlayacaktır. Yorumlarda çoğunlukla yakınılan durumlardan biri İngilizce kurslarının, standart müfredat sistemi üzerinden ilerlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini artırmakta bir süre sonra zorlandıklarından istikrarlı bir ilerleme sağlanamamaktadır. Yabancı dil eğitiminin ilk adımlarından olan dinleme, konuşma ve yazma dersleri bir arada ve eşzamanlı olarak ilerlemeli ve bütün adımlara eşit düzeyde ağırlık verilmelidir. Sıklıkla karşınıza çıkan şikayetlerden bir diğeri de örgün İngilizce kurslarının, İngilizce speaking  adımında, ihtiyaç duyulan eğitimi sağlayamamasıyla beraber hedeflenen konuşma seviyesine ulaşılamaz. Kalıplaşmış eğitim müfredatına sahip olan yabancı dil kurslarında, konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden ilerletilerek sağlandığı için birçok kişi İngilizce konuşma adımında takılı kalabilmektedir. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum talebine sahip herkesin İngilizce konuşma derslerini eğitim programına katmış kurslara kayıt olması akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirebilmeye fazlasıyla yardımcı olacaktır. Sosyal yaşantınızda takılmadan ve güzel bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek birçok ortamda öz güven sağlayacak, yabancılarla konuşmalarda bulunmanız ise yeni insanlar ve kültürleri tanıyıp anlamanıza yol açacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle İngilizce konuşma adımını zorlanmadan başarabilirsiniz. Kursları detaylı şekilde incelediğinizde Hatay İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda olan Konuşarak Öğren, sunduğu eğitim programının içeriği ve başarı oranı ile size %100 memnuniyeti garanti etmektedir.

 

HATAY İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Hatay İngilizce kursları fiyatları istediğiniz eğitim programının içeriği, alacağınız toplam ders saati ve tercih edeceğiniz kursa göre farklı tutarlara denk gelmektedir. Yabancı dil kurslarında dersler çoğunlukla 10-14 kişilik sınıflarda, yüz yüze olarak ilerlemektedir. Sınıf ortamında grup dersleri sunan Hatay İngilizce dil kursları fiyat açısından daha ucuza denk gelse bile ihtiyacınız olan eğitim seviyesini sağlayamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının çizilmiş bir yol haritası vardır, konuların belirli bir zamana kadar yetiştirilmesi gerekir ve bu nedenle öğrencinin anlamadığı yerlerde uzun süre kalınmaz. Konuyu tam kavrayamadan diğer konuya geçilmesiyle birlikte öğrenciler İngilizce eğitimlerinde bir adım geriye düşer ve istenilen seviyeye ulaşmaları konuların hızlıca ilerleyişi ile zorlaşır. Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlaşılmayan yerlerde tekrar tekrar durulması bakımından daha geliştirici ve öğretici bir eğitim içeriğine sahiptir. Hatay özel İngilizce ders fiyatları ise göreceğiniz her bir ders saati üzerinden ücretlendirildiğinden ihtiyacınız olan eğitime çok daha yüksek bir tutara sahip olabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan İngilizce eğitiminizin hem birebir şeklinde ilerlemesi hem de daha düşük bir fiyata denk gelmesi ise, aradığınız başarılı İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden size en uygun eğitim programını seçip, kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitiminizi yarından itibaren başlatabilirsiniz.

Hatay’da İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

Hatay’da bulunan İngilizce kursları arasından hangisini seçeceğinizi belirlemeden önce çevrenizdekilerden fikir almak, tavsiyelerini dinlemek hepimizin sıkça başvurduğu bir yöntemdir. Daha önce İngilizce eğitim almış ve neticede başarı elde etmiş olan insanların referanslarıyla ilgili eğitim kurumlarıyla görüşmek başlangıç için iyi bir fikirdir. İster referansla olsun ister internet araması olsun, görüşme yapacağınız İngilizce kursunda hangi eğitmenlerden eğitim alacağınızı mutlaka sorun. Başarınıza doğrudan etki edecek olan faktörün eğitimi veren hoca olduğunu unutmayın.

İngilizce öğrenimi bir süreçtir. Eğitimciler kendi belirledikleri stratejiler ile hedefler koyarak öğretim sürecinin nasıl ilerleyeceğini eğitim kurumu ile birlikte belirler. Akademik altyapısı olmayan eğitim kurumlarına itibar etmek zaman ve para kaybına yol açar. 

Diyelim ki bir İngilizce kursunda karar kıldınız. Konumu, donanımı, teknik altyapısı ve öğretmenleriyle beklentilerinizi karşılayacak nitelikte olduğuna da emin oldunuz. İstenilen ücretin, verilen eğitim süresi ile mukayesesini yaptığınızda makul olduğunu da gördünüz. Bu durumda geriye kalan tek şey ne kadar sürede hedeflerinize ulaşacağınızı öğrenmek. Bilimsel metotlarla çalışan eğitim kurumları, kursiyerlerine derslere düzenli olarak katılım sağlarlarsa ne kadar bir zamanda nasıl bir seviyeye ulaşacaklarını belirtirler. 

Son olarak, anadiliniz haricinde yeni bir dil öğrenimi hem beyninizin gelişimini sağlar hem de keyifli zaman geçirmenize bir olanak sunar. Yurt dışı gezilerinizde ya da turistik bir gezide öğrendiğiniz dili kullanma olanağı bulduğunuzda kurabildiğiniz iletişim kendinizi iyi hissettirir.

Hatay için gezilecek yerler
  • Saint Pierre Kilisesi
  • Hatay Arkeoloji Müzesi
  • Harbiye Şelalesi
  • Habib-i Neccar Camii
  • Eski Antakya Evleri
  • Antakya Aromatik Bitkiler Müzesi
  • Aziz Paul Ortodoks Kilisesi
Hatay hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:5524 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:15
 • İngilizce Kurs Sayısı:27
 • Telefon Kodu:0326
 • Plaka Kodu:31
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi