Kayseri İngilizce Kursu, En İyi Kayseri Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Kayseri için İngilizce kurs listesi

Listemizde Kayseri için 28 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeni Mahallesi, Hastane Cad., 38835 Akkışla/Kayseri
03525913010
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Sümer Mahallesi, Okul Yolu, 38600 Bünyan/Kayseri
03527120982
57663976_2434125389973660_5181776191769542656_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İbrahimağa Mahhallesi, Kara Müftü Cad. Santral Sok. No:7, 38400 Develi/Kayseri
03526215001
43045418_2366485050045360_1297698409704062976_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mahallesi, Sipahi Cd. No:4, 38750 Felahiye/Kayseri
03527912107
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gevhernesibe Mahallesi, Gevher Nesibe Mah. İstasyon Cad Vali Konağı Karşısı, 38020 Kocasinan/Kayseri
3522227602
snav-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gevhernesibe Mahallesi, Tapınç Ünlü İşhanı No:5 Kat:4, İstasyon Cd., 38010 Kocasinan/Kayseri
03522225522
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Erciyesevler Mahallesi, 30 Ağustos Cd, 38020 Kocasinan/Kayseri
05336657155
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gevhernesibe Mahallesi, Gevhernesibe Mh. İstasyon Cd. Aikişioğlu İş Mrk No:35/2, 38020 Kocasinan/Kayseri
03522227600
60112549_861282160886972_75223453086515200_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gevhernesibe Mahallesi, Tekin Sk. No:4, 38010 Kocasinan/Kayseri
03522212546
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Serçeönü Mahallesi, Serçeönü Mahallesi Sivas Caddesi, Bahçe Apartmanı No:25/5, 38010 Kocasinan/Kayseri
3522319231

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Kayseri hakkında bilinmesi gerekenler

KAYSERİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSLARI

İngilizce öğrenmek gün geçtikçe daha büyük bir anlam taşıdığından, oldukça fazla talep görmektedir. Son yıllarda İngilizce bilmek ve konuşabilmek özellikle iş hayatında en çok ihtiyaç duyulan kriterlerden biri haline geldiğinden işverenlerin listesinde de ilk sırada yerini almaktadır. İngilizcenin artan önemiyle birlikte sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap arıyorsanız öncelikle nitelikli eğitime sahip bir dil kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, alanında uzman eğitmen kadrosu ve sizin için özel olarak programlanan eğitim içerikleriyle birlikte ihtiyacınız olan İngilizce eğitimini, Skype aracılığıyla sunmakta olan online dil kursudur. Örgün kursların sabit eğitim saatlerine uygun şekilde derse katılım sağlamak yoğun bir günün sonunda yorucu olacağından, eğitimlerde çok fazla devamsızlık yapılır ya da eğitimler yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce dersleri online olarak işlendiğinden esnek bir eğitim programı vardır, bu sayede öğrenciye göre özel dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında oldukça düşüktür. Eğitim süresi ise almak istediğiniz eğitim programının içeriğine göre değişir ve derslerinizi alabilmenizin tek şartı internet bağlantınızın olmasıdır. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarını eğitimlerinde eş zamanlı olarak ilerlettiği için, İngilizce konuşmak sizin için her geçen gün daha basit bir hal alacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere birçok kesime birden hitap eder ve bununla birlikte birebir ders içerikleriyle başarılı bir yol haritası hazırlayarak iyi bir eğitim sunmaktadır. Seviyeniz bulunduktan sonra sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımıyla size göre en ideal şekilde ayarlayabilir ve programınızda istemediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren eğitimlerinde ilgi alanınıza, hobilerinize, mesleğinize ya da meraklı olduğunuz konulara göre özel olarak hazırlanan içeriklere de yer verilmektedir. Günümüz koşullarında neredeyse bütün çalışma alanlarında, bir işe başlamadan önce istenilen ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’i seçerek ulaşabilirsiniz. Çalışma alanınız ne olursa olsun, İngilizce bilmek rakiplerinizin karşısında geriye düşmemenizi, hatta bir adım öne geçme avantajını sağlayacaktır. İş hayatında bir adım öne geçme fırsatını sunan Konuşarak Öğren, her seviyeye özel uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimine ulaştırırken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla destekleyerek hedeflediğiniz İngilizce seviyesine en kısa yoldan ulaştırmaktadır.

KAYSERİ İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Kayseri’de İngilizce eğitimi alma imkanı sunmakta olan toplam 28 adet dil kursu bulunmaktadır. Eğer başarılı bir İngilizce eğitimi ile seviyenizin yükselmesini ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine gelmenizi istiyorsanız tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, iyi bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek olacaktır. Kayseri en iyi İngilizce kursları hangileri sorusuna bir cevap arıyorsanız, tavsiyelerimizi inceleyip ihtiyacınız olan eğitimi eksiksiz şekilde karşılayan İngilizce kursunu bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, belirlenen seviyenize göre özel olarak hazırlanan eğitim içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce eğitim süreniz seçtiğiniz eğitim programına bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerden oluşmaktadır. Eğitiminiz programlanmadan hemen önce eğitmenler İngilizce düzeyinizi ölçen bir seviye tespit sınavı yapmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavıyla belirlenen İngilizce seviyenize göre alacağınız eğitim programının içeriği ve size özel şekilde ilerlemenizi destekleyen online içerikler programlanmaktadır. Eğitim programı boyunca Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız eğitim sürecinizi bizzat yakından izlemekle birlikte bu ilerleyişinizi sizin de görebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden takip edebilme şansını sunmaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme rahatlığını sağlayan donanımlı bir dil eğitimi sunmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine fazlasıyla zaman ayırdığından İngilizce öğrenmeniz git gide kolay bir hal alırken, seviyeniz de her geçen gün artmaya devam edecektir. Kayseri en iyi İngilizce kursları arasında, tavsiyelerde ilk sırada olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme şartı olmadan, evden İngilizce öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.

2-) Kayseri Amerikan Kültür Derneği

Kayseri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitimi veren bir eğitim kurumudur. Kayseri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi, 48 Günde İngilizce ve Mesleki İngilizce eğitimleri vermektedir.

KAYSERİ İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmek ya da seviyesini ilerletmek isteyen kişilerin ilk adımı alanında yenilikçi bir dil eğitimine kayıt yaptırmak olmalıdır. Nitelikli bir kurs bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının kapsamını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyip, piyasa araştırması yapmanız karar verme aşamasında seçenekler arasında en iyisini tercih etmenize olanak sağlayacaktır. Yorumlarda sıklıkla yakınılan durumlardan biri İngilizce kurslarının, standart müfredat sistemi üzerinden ders işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini ilerletmekle bir süre sonra zorluk yaşadıklarında istikrarlı bir gelişme sağlanamamaktadır. Yabancı dil eğitiminin temellerinden olan dinleme, konuşma ve yazma dersleri bir arada işlenmeli ve bütün adımlara eşit şekilde ağırlık verilmelidir. Çoğunlukla karşınıza çıkan şikayetlerden bir diğeri de örgün İngilizce kurslarının, İngilizce speaking  adımında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini verememesiyle birlikte hedeflenen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Kalıplaşmış eğitim müfredatına sahip olan yabancı dil kurslarında, konu akışı genellikle testler ve quizler üzerinden ilerletilerek sağlandığından birçok kişi İngilizce konuşma adımında takılı kalıp zorluk yaşamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum düşüncesine sahip herkesin İngilizce konuşma derslerini eğitim programının içinde bulunduran kurslara kayıt olması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirebilmeye fazlasıyla destek olacaktır. Sosyal yaşantınızda düzgün bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek birçok ortamda öz güvenizi artıracak, yabancılarla konuşmalarda bulunmanız ise yeni insanlar ve kültürleri tanıyıp kavramınıza yol açacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle İngilizce konuşma aşamasını hiç zorlanmadan hızlıca geçebilirsiniz. Kursları detaylı şekilde incelediğinizde Kayseri İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda gelen Konuşarak Öğren, sunduğu İngilizce eğitim programının dolu içeriği ve başarı oranı ile size %100 memnuniyeti garanti etmektedir.

 

KAYSERİ İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Kayseri İngilizce kursları fiyatları ihtiyaç duyduğunuz eğitim programının içeriği, alacağınız toplam ders saati ve seçeceğiniz kursa göre farklı ücretlere denk gelmektedir. İngilizce dil kurslarında dersler genellikle 10-14 kişilik sınıflarda, yüz yüze olarak işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri veren Kayseri İngilizce dil kursları fiyat açısından daha ucuza denk gelse bile ihtiyacınız olan eğitim seviyesini sunamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının çizilmiş bir yol haritası bulunmaktadır, konuların belirli bir zamana kadar yetiştirilmesi gerektiğinden öğrencilerin takıldığı yerlerde uzun süre kalınmaz. Konuyu tam kavrayamadan diğer konuya geçilmesiyle birlikte öğrenciler İngilizce eğitimlerinde bir adım geri duruma düşer ve istenilen seviye ilerlemesine ulaşılamayabilir. Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlaşılmayan kısımlarda tekrar edilmesi bakımından daha ilerletici ve öğretici bir eğitim içeriğine sahiptir. Kayseri özel İngilizce ders fiyatları ise göreceğiniz her bir ders saati üzerinden hesaplandığından istediğiniz eğitim, dil kurslarına kıyasla çok daha yüksek bir tutara denk gelmektedir. Eğer ihtiyacınız olan İngilizce eğitiminizin hem birebir şeklinde ilerlemesi hem de daha düşük bir fiyat sahip olması ise aradığınız nitelikli İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden istediğiniz eğitim programını seçip, kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitiminize hızlıca başlayabilirsiniz.

Kayseri’de İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

İngilizcenizi geliştirmek ya da sıfırdan başlamak için Kayseri’de bulunan İngilizce kurslarını yukarıdaki listede sizler için sıraladık. Şimdi geriye bu eğitim kurumlarının arasından size en uygun olanını seçip kayıt yaptırmak kalıyor. “Kayseri’de ki en iyi kurs hangisidir?” Sorusuna “Kişiye göre değişir” cevabını veririz. Çünkü herkesin yetenekleri, kabiliyetleri farklıdır. Kursların da öğretme sistemleri ve yöntemleri farklı olduğundan en iyi kurs sorusuna cevap vermek mümkün değildir. “Sizin için en iyi kurs hangisidir?” sorusuna da sizden başkası cevap veremez. Ancak biz size bu soruya nasıl cevap vereceğinize birkaç ipucu ile yardım edebiliriz.

Kurs seçmeden önce hangi yöntem ve sistemin size uygun olduğunu, yeteneklerinizi, becerilerinizi gözden geçirmenizde fayda vardır. Daha sonra İngilizceye nereden başlayacağınızı bilmeniz de önemlidir. Daha önce bir alt yapınız var ise hangi seviyede olduğunuzu bilmek kurs seçerken işinize yarayacaktır. Bir hedefiniz ve amacınız olmalı. İngilizceyi neden öğrenmek istediğinizi kendinize sorun. Eğer yurtdışı seyahatlerinde rahatça insanlarla iletişim kurabilmek için ise, genel bir İngilizce kursuna gitmenizde fayda var. İşiniz gereği mesleki İngilizce öğrenmek istiyorsanız, bunun için mesleki İngilizce eğitimi veren kurumlarda eğitim almalısınız. 

Eğitim kurumlarını seçerken ilk önceliğiniz eğitim veren öğretmenlerin kalitelerini sorgulamanızdır. Gerekirse öğretmen ile görüşün ve kendisine tecrübelerini sorun. Kendiniz hakkında kısa bir bilgi verip neden İngilizce öğrenmek istediğinizi, hangi konularda eksiğinizin olduğunu belirtebilirsiniz. Daha önce o kursta eğitim alan öğrencilerle konuşma şansı bulmaya çalışın ve onlara İngilizce eğitiminin nasıl geçtiğini, şu an nasıl bir seviyede olduklarını sorabilirsiniz.

Kayseri için gezilecek yerler
  • Kayseri Kalesi
  • Ali Dağı
  • Mazakaland Eğlence Merkezi
  • Döner Kümbet
  • Kapalı Çarşı
  • Selçuklu Uygarlığı Müzesi
  • Hunat Cami
Kayseri hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:16970 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:16
 • İngilizce Kurs Sayısı:28
 • Telefon Kodu:0352
 • Plaka Kodu:38
 • Havalimanı:1