Malatya İngilizce Kursu, En İyi Malatya Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Malatya için İngilizce kurs listesi

Listemizde Malatya için 18 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İstiklal Mah., Fevzi Çakmak Cd., 44760 Kuluncak/Malatya
04226812242
20841831_256307731554286_2646323969787334216_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Saray Mahallesi, Arpacı Sk. No:2, 44100 Battalgazi/Malatya
05539533623
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Şifa Mahallesi, Neyzen Sokak No .7, 44100 Battalgazi/Malatya
04225032546
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Çöşnük Mahallesi, Aytaç Paşa Cd. No:80, 44320 Battalgazi/Malatya
04223714473
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Hamidiye Mahallesi Nasuhi Caddesi Antepli Sokak, No:2, 44900
04223224814
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Dabakhane Mahallesi, Antepli Sk. D:No: 8, 44100 Battalgazi/Malatya
4223225108
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Dabakhane Mahallesi, Halep Cd. No:14, 44000 Battalgazi/Malatya
04223247330
02114807_IMG-5957-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kültür Mahallesi Kışla Caddesi Akçadağ/MALATYA
04224171137
arapgir_de_halk_egitimi_merkezi_sergisini_acti_h2081_f475a-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Berenge Mah.ipekçi Sokak. No 22 Arapgir / MALATYA
04228113009
k_13155221_30688903_1996859943660785_1940561850260491021_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Hükümet Konağı Binası Kat4 ARGUVAN/MALATYA
4227712050

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Malatya hakkında bilinmesi gerekenler

MALATYA İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizce öğrenmek hayatınızın her alanında size fazlasıyla yararlı olacaktır. Günlük hayatta gerekliliği yadsınamaz olsa da öncelikli olarak iş hayatında artık İngilizce konuşabilmek neredeyse her işverenin aradığı şartların başında gelmektedir. İngilizcenin önemini biliyorum ancak nasıl öğreneceğim diyorsanız ihtiyacınız olan nitelikli bir dil eğitimi almaktır. Online İngilizce dil kurslarından biri olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında açık ara size en iyi eğitimi sunan kurslardan biridir. Yoğun bir gün geçirdikten sonra İngilizce eğitimine gidilemeyebilir, bu nedenle eğitimler çoğunlukla yarım kalır ya da derslere katılım oranı daha az olmaktadır. Ancak Konuşarak Öğren online İngilizce kursunun esnek ders programında eğitimlerinizi günlük programınıza göre ayarlayabileceğinizden devamsızlık sorunu yaşanmamaktadır. Özetle günlük olarak seçeceğiniz eğitim programına göre farklılık gösteren 10, 20 veya 30 dakikalık eğitimlerinizi internet bağlantısının bulunduğu bir yerde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Anadili İngilizce olan eğitmenleri ile Konuşarak Öğren dil kursu eğitimlerinde İngilizce konuşma uygulamaları yaparak ilerlediği için İngilizce konuşmak oldukça kolaylaşacaktır. Konuşarak Öğren eğitimleri, İngilizce öğrenmek isteyip nereden başlayacağını bilemeyenler ya da 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler için nitelikli bir eğitim programına sahiptir. Her seviye özel olarak hazırlanan İngilizce dersleri, online olarak ilerlediğinden öğrenciler tarafından derse katılım oldukça yüksektir. Esnek ders programı sayesinde ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte istediğiniz seviyeye göre ayarlayabilir ve farklılık yapmak istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Standartlaşan dil kurslarıyla karşılaştırıldığında dersler ne çok yavaş ne de çok hızlı ilerlemektedir. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren sabit bir müfredat programına bağlı olarak gitmez, bu sebeple eğitimlerinde sizin ilgi alanınıza, mesleğinize ya da tercihlerinize göre özel içerikler de hazırlamaktadır. Günümüzde neredeyse birçok işte çalışmak için sahip olmanız gereken ilk özelliklerden biri olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Çalışma hayatında ofis asistanlarından, garsonlara ve satış danışmanlarına kadar birçok iş alanında İngilizce en çok aranan özellik haline gelmiştir. Bu yüzden çalışma alanınız her ne olursa olsun İngilizce konuşabiliyor olmak sizi rakiplerinizin karşısında öne geçirecektir. İş hayatında size büyük bir avantaj sağlayan Konuşarak Öğren ekibinin her seviyeye göre özel yabancı eğitmenleri ile en iyi şekilde konuşarak İngilizce öğrenirken, diğer yandan da eğitimleriniz için yararlı ders kitapları ile İngilizce öğrenmeniz düşündüğünüzden çok daha hızlı gerçekleşecektir.

MALATYA İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Malatya’da İngilizce eğitimi görebileceğiniz 18 adet İngilizce kursu vardır. Ancak eğitim alacağınız İngilizce kursunun seviyenizi ilerletmesini ve sizi geliştirmesini istiyorsanız tavsiyelerimize göz atarak bir kursa başlamanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Malatya’da İngilizce kursları tavsiyelerimize küçük bir göz atarak aradığınız koşullara en fazla uyan İngilizce kursunu bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce kursu, ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile seviyenize göre belirlenen eğitimlerini Skype aracılığıyla vermektedir. İngilizce eğitimleriniz tercih edeceğiniz eğitim programına göre, günlük 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. Eğitim programına başlamadan önce ilk olarak eğitmenler tarafından İngilizce seviyelerinizi belirleyen küçük bir ölçme değerlendirme sınavı yapılmaktadır. Sınav sonucunda belirlenen İngilizce seviyenize göre, alacağınız eğitimlerin yanında ekstra olarak birde size özel olarak gelişiminizi destekleyen online içerikler de hazırlanmaktadır. Eğitim programınız süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları eğitiminizi yakından gözetmekle birlikte bu gelişimi sizin de takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden izleyebilme imkanını sunmaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki 70 personeli ile toplamda 24000 üzerinde öğrenciye İngilizce eğitimi sunan nitelikli online dil kurslarından biridir. Ayrıca temel İngilizce öğrenme, geliştirme ve ilerletme sürecinde eğitiminiz birebir olarak verildiği için sizlere %100 memnuniyet sunmaktadır. Malatya’daki en iyi İngilizce kursları arasında ilk sırada gelen Konuşarak Öğren ile İngilizce konuşmak bir zorluk olmaktan çıkacaktır.

2-) Malatya Bilçağ İngilizce Kursu

Bil-Çağ 1997 yılından itibaren Malatya’da İngilizce, Bilgisayar, Muhasebe eğitimleri vermektedir. Malatya Bil-Çağ İngilizce kursu, Yabancı Dil Eğitimi konusunda konuşturan metotlar üzerinden eğitim vermektedir.

MALATYA İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

Malatya’da İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir yanıt arıyorsanız ilk olarak iyi bir kursa kayıt olmanız gerekmektedir. Kursa kayıt olmadan önce ilk olarak kursların İngilizce eğitimleri ile ilgili yapılan yorumları okumanız karar verme aşamasında tercihlerin arasından en iyisini seçmenizi sağlayabilir. Yorumlarda sık sık şikayet edilen durumlardan biri İngilizce kurslarının sahip olduğu sabit müfredat programı yüzünden öğrencilerin belirli seviyeye geldikten sonra ilerleme kaydedememesidir. Dil kurslarının eğitimlerinde iyi bir İngilizce seviyesine ulaşabilmek için dinleme, konuşma ve yazma derslerinin bir arada yürütülmesi gerekir.  Genellikle İngilizce kurslarında bu üç aşamadan biri olan İngilizce speaking geliştirme kısmında zorlanılmaktadır. Standartlaşan dil kursu eğitimlerinde sadece testler ve quizler üzerinden gidildiğinden birçok kişi İngilizce konuşmakta oldukça geri kalmaktadır. Ancak günlük hayatınızda da İngilizceyi sohbetlerinizde kullanmanıza olanak sağlayan İngilizce eğitimleri almanız seviyenizi günden güne geliştirecektir. Sosyal yaşamınızda İngilizce öğrenip konuşabilmek girdiğiniz ortamlarda kendinize olan güveninizi artıracak, farklı insanlar ve yaşam tarzları tanımanıza olanak sağlayacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve yapacağınız karşılıklı konuşma pratikleri ile günlük yaşantınızda kolaylıkla İngilizce konuşabilirsiniz. Genelde esnek ders programına sahip olmayan İngilizce kurslarına kıyasla, Konuşarak Öğren’in esnek ders programı size göre hazırlandığından, öğrenciler tarafından çok daha fazla devamlılık sağlanmakta ve memnuniyet artmaktadır. Kurs yorumlarını incelediğinizde zaman Malatya en iyi İngilizce kurslarından biri olan Konuşarak Öğren hem sağladığı memnuniyet hem de başarı yüzdesi ile sizi istediğiniz İngilizce seviyesine adım adım ulaştıracaktır.

MALATYA İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Malatya İngilizce kursu fiyatları ihtiyacınız olan eğitim programına ve toplam ders saatine göre farklı fiyat aralığına sahiptir. Örgün İngilizce kurslarında eğitimler sınıf ortamında 10-14 kişilik gruplar halinde yüz yüze olarak işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimi veren dil kursların fiyatları daha uyguna gelse bile eğitim olarak sizi istediğiniz seviyeye ulaştıramayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konular belirli şekilde ilerlediği için öğrencinin anlamadığı konularda uzun süre kalınmaz ve dersler işlenmeye devam eder. Bu gibi durumlarda da öğrenciler konuyu tam oturtamadığı zaman yeni bir konuya geçilmesiyle İngilizcede istenilen ilerleme kaydedilemez. Birebir dersler ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması ve anlamadığı kısımlarda tekrar durulması bakımından daha geliştirici bir içeriğe sahiptir. Malatya birebir İngilizce ders fiyatları ise ders saatine göre ücretlendirildiğinden ihtiyacınız olan eğitime göre çok daha yüksek bir fiyata denk gelebilmektedir. Aradığınız hem birebir eğitim ile konuşarak İngilizce öğrenme hem de daha uygun bir fiyatsa aradığınız bütün özellikleri içinde bulunduran İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren’i seçerek ulaşabilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren kayıt fiyatları ise seçeceğiniz eğitim programı üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarına göz atıp, seçiminizi yapabilirsiniz. Siz de hemen en uygun fiyatlarla Konuşarak Öğren’e kayıt olup, derslerinize belirlediğiniz günden itibaren başlayabilirsiniz.

Malatya için gezilecek yerler
  • Turgut Özal Tabiat Parkı
  • Beydağı Tabiat Parkı
  • Aslatepe Ören Yeri
  • Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı
  • Malatya Müzesi
  • Etnoğrafya Müzesi
  • Ulu Camii
Malatya hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:12259 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:13
 • İngilizce Kurs Sayısı:18
 • Telefon Kodu:0422
 • Plaka Kodu:44
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi
  • Yeşilyurt
  • Battalgazi
  • Doğanşehir
  • Akçadağ
  • Darende
  • Hekimhan
  • Yazıhan