Manisa İngilizce Kursu, En İyi Manisa Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Manisa için İngilizce kurs listesi

Listemizde Manisa için 24 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Paşa Mah. 125. Sok. 2 Akhisar, Manisa
02364040453
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Paşa Mah. 11. Sok. 7 Akhisar, Manisa
02364122805
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Paşa Mah. 11. Sok. 7 Akhisar, Manisa
02364122805
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Mithatpaşa Mah. 18 Sok. 35 Salihli, Manisa
02367153200
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
75. Yıl Mah. 5351. Sok. 10 D:1 Yunusemre, Manisa
05061719180
61275638_2225632190885708_2764627704920670208_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Merkez Mah., 3910 Sok. No:4, 45120 Merkez/Yunusemre/Manisa
02362311164
36283120_1941831115868216_7116769871852994560_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Turan Mahallesi Baltacı Mahmut Yolu No:69 K:1 D:2-3, 45400 Turgutlu/Manisa
08502055868
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kurtuluş Mah, Garaj Cad., 45970 Salihli/Selendi/Manisa
02367881166
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Camii Cedit Mahallesi, Taptuk Emre Cad. No:26, 45170 Kula/Manisa
02368161129
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Tevfikiye Mahallesi, 56. Sk. No:140, 45700 Kırkağaç/Manisa
02365882492

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Manisa hakkında bilinmesi gerekenler

 MANİSA İNGİLİZCE DİL KURSU

İngilizce seviyenizi iyi bir düzeye getirebilmeniz için nitelikli bir eğitim almanız gerekmektedir. İngilizce dil kursları arasından Konuşarak Öğren online eğitimi, İngilizce seviyenizi ilerletebilmeniz için en iyi seçenekler arasındadır. Yoğun geçen bir günün ardından İngilizce kursuna gidilemeyebilir, bu sebeple kurslar genelde yarım bırakılır ya da çok fazla devamsızlık yapılır. Ancak Konuşarak Öğren online İngilizce kursunda eğitimler birebir olarak verildiği için ders saatlerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kısaca günde seçeceğiniz programa göre sadece 10, 20 veya 30 dakikalık eğitimlerinize internet bağlantısının olduğu bir yerde rahatlıkla girebilirsiniz. Anadili İngilizce ve Amerikalı eğitmenlere sahip olan Konuşarak Öğren dil kursu ile İngilizcenizi geliştirebilmeniz oldukça kolaylaşacaktır. Konuşarak Öğren eğitimi hiç İngilizce bilmeyenlerden, pratik yapmaya ihtiyaç duyanlara, sınava hazırlananlardan, seviyesini geliştirmek isteyenlere kadar bütün seviyelere hitap ettiği için büyük bir kitle faydalanabilmektedir. Her seviyeye uygun olarak özelleştirilmiş eğitimleri, online şekilde gerçekleştiği için oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte istediğiniz şekilde programlayabilirsiniz. Ayrıca programladığınız eğitiminizin, ders saatini, seviyesini veya eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştirebilme şansınız da bulunmaktadır. Tekdüze bir eğitim veren İngilizce kurslarına kıyasla dersler ne çok yavaş ne de fazla hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren ile klasikleşmiş bir müfredat üzerinden ilerlenmez, bununla birlikte sizin ilgi alanınıza, mesleğinize ya da isteğinize yönelik bir özel bir içerikte oluşturulmaktadır. Birçok avantajı bir arada bulunduran Konuşarak Öğren, İngilizce seviyeniz fark etmeksizin derslere başladıktan 1 ay sonra rahatlıkla İngilizce öğreniyorum diyebilmeyi garanti etmektedir. Konuşarak Öğren sahip olduğu her seviyeye uygun yabancı eğitmenleri ve eğitimleriniz için destekleyici ders kitapları ile İngilizce öğrenmenizi planladığınızdan çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirecektir. Konuşarak Öğren eğitim danışmanları her zaman telefonun diğer ucunda olduğundan sorularınızı ve isteklerinizi istediğiniz an iletebilirsiniz.

MANİSA İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Manisa’daki İngilizce kurslarında eğitim genel olarak 10-12 kişilik sınıf ortamında verilmektedir. Ancak aradığınız birebir bir özel ders ise aradığınız verimli ve etkili özel ders eğitimini Konuşarak Öğren’de kolayca bulabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerden alacağınız birebir eğitim, Manisa’da herhangi bir kursta alacağınız tekdüzeleşmiş eğitimden ya da herhangi bir hocadan alacağınız özel derslerden çok daha geliştirici ve ilerletici olacaktır. Konuşarak Öğren ile özel derslerinize başlamak için tek yapmanız gereken eğitim programlarından size en uygununu tercih etmektir.

MANİSA’DAKİ EN İYİ İNGİLİZCE KURSU HANGİSİDİR?

Manisa şehrinde İngilizce eğitimi alabileceğiniz toplam da 24 adet İngilizce kursu vardır. Ancak aradığınız nitelikli bir İngilizce eğitimi almaksa tavsiyelerimizi inceleyerek bir kursa başlamanız sizin için daha iyi olacaktır. Manisa İngilizce dil kursu tavsiyelerimize göz atarak aradığınız şartlara uyan en iyi İngilizce kursunu bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce kursu, ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile, Skype aracılığıyla seviyenize göre ayarlanan, günlük 10/20/30 dakikalık derslerle gerçekleşecek eğitim programları oluşturmaktadır. Derslere başlamadan önce eğitmenler tarafından İngilizce seviyelerinizi ölçen bir sınav yapılmaktadır. Daha sonra belirlenen İngilizce seviyenize göre, özel olarak hazırlanan online içerikler ile eğitiminizi almaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte de Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları eğitiminizi yakın şekilde takip etmekle birlikte bu gelişimden sizin de haberdar olabilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden takip edebilme imkanını sunmaktadır. Konuşarak Öğren,  ABD ofisindeki 400’ü geçen eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofiste toplamda 70’i geçen personeli ile toplamda 24000 üzerinde öğrenciye İngilizce eğitimi vermekte olan bir kurumdur. Ayrıca her öğrenciye İngilizce öğrenme, geliştirme ve ilerletme süreçlerinde ihtiyaç duyulan eğitim özel ders olarak verildiği için %100’e yakın memnuniyet sağlanmaktadır. Manisa’daki en iyi İngilizce kursu hangisi sorusuna cevap olarak ilk sıralarda gelen Konuşarak Öğren ile istediğiniz İngilizce seviyesine ulaşmak hiç zor olmayacaktır.

2-) YDS Academy İngilizce Kursu Manisa

Manisa’da 2005 yılında yabancı dil eğitimine farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan YDS Academy, Türk ve yabancı eğitmenler ile teknolojik sınıflarda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şubesi olan YDS Academy; kursiyerlerine MEB onaylı özel eğitim sertifikasına sahip olma fırsatı sunmasının yanında, onları uluslararası geçerliliğe sahip TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da hazırlamaktadır.

3-) Runway İngilizce Kursu Manisa

Runway İngilizce Kursu eğitimleri güncel ve iş hayatında faydalı olabilecek tarzda hazırlanmıştır. Manisa Runway Kariyer’de çalışan eğitmenlerin büyük bir kısmı, eğitim verdikleri alanda daha önce çalışmış ya da hali hazırda verdikleri eğitim alanında aktif olarak çalışmaktadırlar.

 

MANİSA İNGİLİZCE KURSU YORUMLARI

Manisa’da verimli bir İngilizce eğitimi almak isteyen fakat nereye gidebileceğinden emin olamayanlar için İngilizce kursu yorumlarını araştırıp karar vermek tercihlerin arasından en iyisini bulmayı sağlamaktadır. Manisa İngilizce kursları yorumlarında eğitim alanlar tarafından şikayet edilen birkaç durum bulunmaktadır. Bunlardan ilki İngilizce kursları klasikleşmiş bir müfredat üzerinden ders işlediği için öğrenciler İngilizce seviyesini ilerletmekte belirli bir seviyeden sonra oldukça zorlanmaktadır. İngilizceyi düzgün bir şekilde öğrenebilmek için dinleme, konuşma ve yazma eğitimlerinin bir arada yürütülmesi gereklidir, ancak bu kursların tekdüze olan müfredat programları ile öğrenciler belirli adımlardan sonra ilerleme kaydedememektedir. Konuşarak Öğren online İngilizce kursunda ise belirli bir müfredata bağlı olarak ders işlenmediği için sizin istediğiniz alanlarda da gelişiminiz sağlanmaktadır. Ayrıca bireylerin en çok zorlandığı İngilizce konuşma kısmında, ana dili İngilizce olan eğitmenlerden alacağınız eğitimler ve yapacağınız pratikler sayesinde çok daha hızlı bir şekilde konuşmanızı geliştirebilirsiniz. Manisa İngilizce kurslarının yüz yüze eğitimleri belirli gün ve saatte sabit şekilde yapıldığı için esnek bir programları yoktur. Bu sebeple yoğun bir günün ardından derse gidilemediğinde İngilizce eğitiminde bir adım geride kalınmakta ve öğrenci dersten soğumaktadır. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren’in sahip olduğu esnek ders saatleri sizin programınıza göre ayarlanabilmektedir, bu sayede daha fazla memnuniyet ve devamlılık sağlanmaktadır. Manisa İngilizce kurs yorumlarını inceleyerek tercih edebileceğiniz en iyi kurslardan biri Konuşarak Öğren olmakla birlikte hem sağladığı memnuniyet hem de başarı oranı ile sizi istediğiniz İngilizce seviyesine getirecektir.

MANİSA İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Manisa İngilizce kursu fiyatları ihtiyacınız olan eğitim programına ve alacağınız toplam ders saatine bağlı olarak farklılık göstermektedir. İngilizce kurslarında eğitimler birebir şeklinde ilerlemediğinden, dersler sınıf ortamında grup halinde yapılmaktadır. Grup halinde verilen İngilizce eğitimleri fiyat olarak daha ucuz olsa bile eğitim olarak istediğiniz verimliliği ve ilerlemeyi sağlamayabilir. Manisa birebir İngilizce ders fiyatları ise ders saati üzerinden hesaplandığından alacağınız eğitim çok daha yüksek bir tutara denk gelmektedir. Eğer istediğiniz hem birebir eğitim ile gelişimini arttırmak hem de daha uygun bir fiyatsa aradığınız eğitimi Manisa’daki en iyi İngilizce kurslarından biri olan Konuşarak Öğren’de bulabilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren fiyatları istediğiniz ders süresi, toplam ders saati ve alacağınız eğitime göre farklılık gösteren programları arasından sizin seçiminize göre belirlenmektedir. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarına bakıp isteklerinize en uyan eğitimi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Manisa için gezilecek yerler
  • Spil Dağı
  • Mesir Tabiat Parkı
  • Sabuncubeli Geçidi
  • Süreyya Tabiat Parkı
  • Manisa Müzesi
  • Atatürk Kent Parkı
  • Niobe Ağlayan Kaya
Manisa hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:13339 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:17
 • İngilizce Kurs Sayısı:24
 • Telefon Kodu:0236
 • Plaka Kodu:45
 • Havalimanı:1