Mardin İngilizce Kursu, En İyi Mardin Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Mardin için İngilizce kurs listesi

Listemizde Mardin için 10 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Bahçebaşı Mahallesi, 47750 Dargeçit/Mardin
05413491745
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Tepebaşı mahallesi Eski Hastane caddesi T.E.M.L. Karşısı Erbey Apt. K: 2, No:, 47460 Kızıltepe/Mardin
4823120433
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yenişehir Mah. Ravza Cad. Umut Kanza Apt., A Blok Altı No:7/2, 47200 Artuklu/Mardin
5428464446
05090414_0442ea38-81bf-44eb-8ffd-41e183-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Prof. Dr. Aydın Ayaydın Caddesi Halk Eğitimi Merkezi Binası Derik/Mardin
4822521343
D9WX72NXoAENKRj-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Poyraz Mahallesi , Sanayi Sitesi Karşısı Mazıdağı/MARDİN merkez
04825112859
23449-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeni Mahalle Sinema Cad. No11 Merkezde
04824623586
DxHUIJvWsAEXnKg-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeni Turan Mah. Lozan Cad. No.79
04824151189
1784825-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Mardin Ömerli Halk Eğitim Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Caddesi No 2
04825413124
mardin-savur-halk-egitim-merkezi-kurs-binasi-480x270-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
SAFA MAHALLESİ LİSE CADDESİ NO 8/A SAVUR/MARDİN
04825712055
597880cbeb10bb2c14ce3430-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gül Mah. Hükümet Konağı Kat 1 Yeşilli / MARDİN
04825911907

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Mardin hakkında bilinmesi gerekenler

Mardin’de İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

Mardin’de bulunan İngilizce eğitim kurumlarınız sizler için araştırdık ve paylaştık. Bizden bu kadar deyip çekilebilirdik ama öyle yapmayacağız. Şimdi de bu listelediğimiz kurslar arasından seçim yaparken hangi konulara dikkat edeceğinizi anlatacağız. 

Her zaman söylediğimiz gibi İngilizce öğrenme becerisi kişiye göre farklılık gösteren bir konudur. Bu sebeple kendi güçlü ve zayıf yönlerinizi öğrenip, buna göre bir kurs seçmelisiniz. Peki nasıl seçmelisiniz? Kendi stilinizi belirledikten sonra kursların içeriğini inceleyerek başlayabilirsiniz. Doğru seçimi yapabilmek için, her bir yöntemin avantaj ve dezavantajlarının size göre neler olduğunu bilmeniz gerekir. Size göre diyoruz çünkü sizin için avantaj olan bir durum başkası için dezavantaj olabilir. Yani kimi resim ve canlı renkler sayesinde öğrenir, kimi yazarak ve konuşarak daha kolay, kimi de verilen ödevler sayesinde başarı elde eder. Önemli olan şudur: tüm yeteneklerinizi doğru bir şekilde değerlendirin ve hedeflerinizi belirleyin. 

Mümkünse İngilizce kurslarını seçerken evinizin veya iş yerinizin yakınında olmasına özen gösterin. Hem kurs alacağınız eğitim kurumunu hem de kendinizi denemek için mutlaka deneme dersine katılın. Bu ders sayesinde olumsuz duygulara neden olan bir ortam ile karşılaşırsanız başka bir seçeneğe yönlenebilirsiniz. Herkesin o kadar vakti olmaz ama var ise farklı birkaç okulda deneme dersine katılabilirsiniz. Vakti olmayanlar ya da vakti olmadığını söyleyenler diyelim, takvimi iyi analiz edip saatleri verimli kullanabilir. Belki bir saat erken kalkıp o bir saati verimli geçirebilir. Örneğin online İngilizce eğitimi veren kurumlar ile iletişime geçip, ders saatlerini kendi belirleyip, başarılı bir eğitim süreci geçirebilirler. Gerçekten öğrenmek isterseniz buna kimse engel olamaz, siz bile.

MARDİN YABANCI DİL KURSLARI

İngilizce öğrenmek günümüz dünyasında çok büyük bir anlam taşıdığından dolayı sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir yanıt bulmak istiyorsanız, öncelikle başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları içinde, sahip olduğu ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sunmakta olan online dil kurslarından biridir. Örgün eğitime sahip yabancı dil kurslarının belirli ders saatlerine uyumlu bir şekilde katılım sağlamak tempolu bir günün sonunda zor olabileceğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online dersler ile ilerlediği için fazlasıyla esnetilebilir bir eğitim programına sahiptir, bu esnek program sayesinde bütün öğrencilerin katılım sağlayabileceği biçimde özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında çok daha düşük düzeydedir. Günlük olarak alacağınız ders süreleri ise kayıt olacağınız eğitim programının içeriğine göre değişiklik göstermekle birlikte, İngilizce eğitiminizi alabilmenizin tek koşulu bulunduğunuz ortamda internet bağlantınızın bulunmasıdır. Konuşarak Öğren dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde oldukça sık şekilde yer verdiğinden, İngilizce konuşmak sizin için bir tabu olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere çok geniş bir kitleye hitap ettiğinden, bütün öğrencilerin seviyelerine göre düzenlenen birebir ders içerikleriyle birlikte başarılı bir yol haritası hazırladığı, donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Seviyenizin sınav sonucunuza göre belirlenmesiyle birlikte sizin için özel şekilde hazırlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımı sonucunda istediğiniz biçimde ayarlayabilir ve programınızda memnun kalmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da tartışmak istediği konulara göre ayarladığı ders içeriklerine de sıkça yer vermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN AVANTAJLARINDAN YARARLANIN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek geçen her günle birlikte daha büyük bir önem arz ettiği için, dünya üzerinde en çok konuşulan ve ilgi duyulan dillerden biridir. Küreselleşen dünyanın en büyük getirilerinden biri olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının doğmasıyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok aranılan kriterlerden biri durumunda olduğundan işverenlerin listesinde aranan özelliklerde en başta gelmektedir. Günümüz dünyasının koşullarında neredeyse aklınıza gelebilecek bütün iş sahalarında gerekli hale dönüşen ve bir işe başlamadan önce istenilen ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt yaptırarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda ise akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek girdiğiniz birçok ortamda öz güveninizi artıracak, yabancılarla iletişim kurmanız ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza fırsat sağlayacaktır. Hatta İngilizce dilini bilmeniz sayesinde farklı ülkelerdeki işlere başvuru yapabilme şansına rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Hangi işte çalışırsanız çalışın, ikinci bir dil olan İngilizce diline hakim olmak rakiplerinizin karşısında geri de kalmamanıza, hatta onların birkaç adım ilerisine geçmenize olanak sunacaktır. İş hayatına giriş yaparken rakiplerinizin önüne geçme şansını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında donanımlı yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini sağlarken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için istediğiniz İngilizce seviyesine en kısa sürede ulaştırmaktadır.

 

MARDİN İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Mardin’de İngilizce eğitimi vermekte olan toplam 10 adet yabancı dil kursu vardır. Eğer aradığınız başarılı bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst düzeye taşımak ve akıcı İngilizce konuşabilmekse tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara önde olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek olacaktır. Mardin İngilizce kursları önerilerine göz atmak için tavsiyelerimizi incelemeniz, aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde sunan yabancı dil kurslarını bulabilmenize olanak sunacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, aldığınız sınav puanı sonucunda belirlenen seviyenize göre özel olarak hazırladığı ders içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun yardımıyla, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Günlük olarak alacağınız İngilizce eğitim süreniz ise kayıt olacağınız eğitim programına bağlı şekilde değişiklik göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle yürütülmektedir. Eğitim programı kapsamındaki dersleriniz başlatılmadan hemen önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizin anlaşılması adına bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınav sonucunuza göre belirlenen İngilizce seviyenizle birlikte alacağınız derslerin içerikleri ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenizi sağlayan online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi bizzat yakından gözetmekle birlikte bu gelişiminizi sizin de takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz an izleyebilme olanağı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciyi internetten İngilizce öğrenme kolaylığıyla buluşturmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün kurslarla karşılaştırıldığında oldukça uzun zaman ayırdığı için, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı oldukça hızlandıracaktır. Mardin en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda gelen Konuşarak Öğren ile kursa gitme koşulu bulunmadan, evden İngilizce öğrenme kolaylığına sahip olabilirsiniz.
2-) Özel Kızıltepe Amerikan Kültür Dil Okulu Mardin
Amerikan kültür yabancı dil kursunun Merkez ve Kızıltepe de olmak üzere Mardin’de toplam da 2 tane şubesi bulunmaktadır. Mardin Amerikan kültür yabancı dil kursu; genel İngilizce, kurumsal İngilizce, sınav İngilizcesi ve online İngilizce eğitimleri vermektedir.

 

MARDİN İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmek ya da seviyesini bir üste çıkarmak isteyen herkesin ilk olarak alanında yenilikçi bir dil kursuna kayıt yaptırması gerekmektedir. Alanında nitelikli bir dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz atmanız karar verme aşamasında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren kursu seçmenize fırsat sunacaktır. Yorumlarda çoğunlukla görülen şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim müfredatına sahip biçimde derslerini işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu sebeple istenilen geliştirici eğitim sunulamamaktadır. Yabancı dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma dersleri bir arada ve iç içe yürütülmeli, bütün adımlara eşit düzeyde önem verilmelidir. Sıklıkla rastlanılan şikayetlerden bir diğeri de örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  aşamasında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini sunamamasıyla birlikte istenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini standart eğitim müfredatını takip ederek işleyen örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden ilerletildiği için birçok kişi İngilizce konuşma adımında ihtiyacı olan eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum düşüncesine sahip olan bireylerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında bol bol yer veren Mardin İngilizce speaking kurslarına kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu ilerletmeye fazlasıyla destek olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde İngilizce konuşma adımını, örgün yabancı dil kurslarının eğitimlerine nazaran oldukça hızlı ve kolay bir biçimde aşabilirsiniz. Yabancı dil kurslarını detaylı şekilde incelediğinizde, Mardin İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini belirgin olarak gösteren Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının başarılı ve nitelikli içeriği ile %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

MARDİN İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Mardin İngilizce kursları fiyatları istediğiniz eğitim programının içeriği, alacağınız toplam ders saati ve kayıt olmayı tercih edeceğiniz dil kursuna göre farklı ücretlere denk gelmektedir. Örgün İngilizce dil kurslarında eğitimler çoğunlukla 10-14 kişilik sınıf ortamında, yüz yüze biçimde ilerletilmektedir. Sınıflarda grup eğitimleri veren Mardin İngilizce dil kursları fiyat açısından bakıldığında daha uygun bir ücrete denk gelse bile istediğiniz ilerletici eğitimi sizlere sunamamaktadır. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının önceden planlanmış belirli bir yol haritası bulunur ve bu sebeple öğrencilerin anlamadığı konularda uzun süre durulmadığından konuyu tekrar anlatma imkanı bulunmamaktadır. Her konuya ayrılan süre kısıtlı olduğundan, öğrencilerin konuyu anlamadığı durumlarda diğer konuya geçilmesiyle birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir ilerleme sağlanamamaktadır.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve takıldığı kısımlarda tekrar anlatılması bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders içeriğine sahiptir. Mardin özel İngilizce ders fiyatları ise genellikle göreceğiniz her ders saati başına ücret aldığından, aradığınız eğitim, örgün dil kurslarıyla karşılaştırıldığında çok daha yüksek bir ücrete denk gelmektedir. Eğer almak istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir biçiminde olup daha ilerletici eğitime sahip olmasını hem de daha ucuz bir ücretinin olmasını istiyorsanız aradığınız bütün özellikleri içinde bulunduran online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarını inceleyip, size en uygun programa hızlıca kayıt olabilir ve İngilizce eğitiminizi bir gün daha geciktirmeden istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Mardin için gezilecek yerler
  • Deyrüzzaferan Manastırı
  • Kasımiye Medresesi
  • Zinciriye Medresesi
  • Mardin Müzesi
  • Mardin Kalesi
  • Sakıp Sabancı Kent Müzesi
  • Mardin Evleri
Mardin hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:8780 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:10
 • İngilizce Kurs Sayısı:10
 • Telefon Kodu:482
 • Plaka Kodu:47
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi