Muğla İngilizce Kursu, En İyi Muğla Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Muğla için İngilizce kurs listesi

Listemizde Muğla için 26 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
57585093_2219352188317012_4087209737798549504_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Ortakentyahşi Mahallesi, 68/, Cumhuriyet Cd. No:2, 48400 Bodrum/Muğla
05413169201
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Çırkan Mahallesi, Güzin Özipek Sokak No:1/B, 48000 Bodrum/Muğla
02523170073
18698199_1292096814245384_8958761334836025606_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mahallesi, Çırkan Cd., 48440 Bodrum/Muğla
02523172050
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yokuşbaşı Mahallesi, 2215. Sk., 48400 Bodrum/Muğla
05413959637
1656273_610161302393659_792595043_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kumbahçe Mahallesi, İçmeler Mevkii No 22, 48400 Bodrum/Muğla
02523132600
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mahallesi, Emin Anter Bulv. Kıbrıs Şehitleri Cad. Oasis Alışveriş Kültür Ve Eğlence Merkezi, 48440 Bodrum/Muğla
02523174040
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Bitez Mahallesi, Saldır Şeyh Cd. 2/B, 48400 Bodrum/Muğla
05382830020
26733608_2013634948854347_8301789619172988339_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Ege Mh., Atatürk Cd. No:6, 48770 Dalaman/Muğla
02526925280
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Taşyaka Mahallesi, taşyaka mahallesi 138 sokak no:2/a kat 1 fethiye/muğla, 48300 fethiye/Fethiye/Muğla
02526120121
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Taşyaka Mahallesi, Süleyman Demirel Bulv. Akyalı İş Merkezi D:6, 48300 Fethiye/Muğla
02526147187

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Muğla hakkında bilinmesi gerekenler

Muğla’da İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

Sizler için araştırdığımız, Muğla’da bulunan İngilizce eğitim kurumları çok sayıda seçenek sunuyor. Bu çeşitlilik arasından doğru seçimi nasıl yapacağınızı ve İngilizce kurslarının hangi özellikte olması gerektiğini sizlere anlatacağız. 

Kurs seçerken genellikle bölgesel konuma ve kurs fiyatlarına dikkat ediliyor. Elbette bu iki unsur çok önemlidir ancak verilen eğitimin kaliteli olması bu iki unsurdan çok daha önemlidir. Bir kursun eğitim kalitesinin iyi olup olmadığını anlamanın en iyi yolu o kursta eğitim veren hocaların geçmişi ve tecrübesini sorgulamaktır. Daha önce o kursta eğitim almış eski öğrencilerden de bilgi almak faydalı olacaktır.

Hangi sonucu beklediğiniz ve başarınız için ne kadar zaman harcamak zorunda kalacağınız da önemli bir detaydır. Hedefiniz akıcı bir şekilde konuşabilmek ve İngilizce grameri eksiksiz öğrenmek ise eğitim şeklini ve süresini bu hedefe göre belirlemelisiniz. Belirlediniz ve kursa kayıt yaptırmaya karar verdiniz diyelim. İmzalamadan önce sözleşme şartlarını dikkatle okumalı ve tüm kurs ücretini peşin ödemenizi isteyen kurumlara taksit hakkınızın olduğunu hatırlatmalısınız.

Kursa başladığınız ilk haftalar sonunda aldığınız sonuçlar çok önemlidir. Bu süre içinde sonuçların görünür hale gelmesi gerekiyor. Öğrenciler ilk haftalardan sonra çalışılan materyal sınırları dahilinde İngilizce konuşmaya oldukça toleranslı olmalıdırlar. En azından zorlanmadan kendisinden İngilizce bahsedebilmesi gerekir. İlerleyen haftalarda konuşma diliniz daha zengin ve daha karmaşık hale gelmelidir. Kendinizi gözlemleyin ve ilerleme kaydedemediyseniz yetkililer ile görüşüp bu durumu bildirmekten çekinmeyin. Bu yolda size başarılar dileriz.

MUĞLA İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizcenin günümüz dünyasında önemi git gide artarken sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap bulmak istiyorsanız, öncelikle başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, sahip olduğu alanında nitelikli eğitmen kadrosu ile birlikte sizin için özel olarak hazırlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sunmakta olan online dil kurslarından biridir. Örgün yabancı dil kurslarının standart olan belirli eğitim saatlerine uygun şekilde derse katılım sağlamak tempolu bir günün sonunda yorucu olduğundan, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online dersler ile ilerletildiği için oldukça esnek bir eğitim programına sahiptir, bu program sayesinde bütün öğrencilerin isteklerine göre özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında çok daha düşük kalmaktadır. Ders süreleri ise tercih edeceğiniz eğitim programının içeriğine göre farklı sürelere sahip olmakla birlikte, İngilizce eğitiminizi alabilmenizin tek koşulu internet bağlantınızın olmasıdır. Konuşarak Öğren dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde sık sık yer verdiğinden, İngilizce konuşmak sizin için oldukça kolay bir hale gelecektir. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir kitleye hitap ettiğinden, bütün öğrencilerin düzeylerine göre hazırlanan birebir ders içerikleriyle birlikte başarılı bir yol haritası çizdiği, donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Seviyenizin sınavla anlaşılmasından sonra sizin için özel şekilde programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımıyla, istediğiniz biçimde ayarlayabilir ve programınızda memnun kalmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel biçimde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da konuşmak istediği konulara göre hazırladığı ders içeriklerine sık sık yer vermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENİN, HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek her geçen günle birlikte daha büyük bir öneme sahip olduğundan, dünya üzerinde en çok konuşulan ve ilgi gören dillerden biridir. Küreselleşen dünyada ikinci bir dil bilme ihtiyacının doğmasıyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok aranılan kriterlerden biri durumunda olduğundan işverenlerin listesinde aranan özelliklerde en başta gelmektedir. Günümüz koşullarında neredeyse bildiğiniz tüm iş sahalarında gerekli hale dönüşen ve bir işe başlamadan önce istenilen ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt olarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda ise akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek birçok ortamda öz güveninizi artıracak, yabancılarla iletişim halinde olmanız ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza fırsat sunacaktır. Hatta İngilizce bilme avantajı sayesinde farklı ülkelerdeki işlere başvuru yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Çalışma alanınız fark etmeksizin, ikinci bir dil olan İngilizce diline hakim olmak rakiplerinizin karşısında geriye düşmemenize, hatta onların birkaç adım ilerisine geçmenize olanak sağlayacaktır. İş hayatına bir sıfır önde başlama avantajını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında donanımlı yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini sağlarken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için istediğiniz İngilizce seviyesine en kısa sürede ulaştırmaktadır.

 

MUĞLA İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Muğla’da İngilizce eğitimi görmenizi sağlayan toplam 26 adet yabancı dil kursu bulunmaktadır. Eğer nitelikli bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi artırmak ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine ulaşmak istiyorsanız tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında başarılı olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek olacaktır. Muğla en iyi İngilizce kursları önerilerini bulabilmek için tavsiyelerimizi incelerseniz aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde sağlayan yabancı dil kurslarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, sınav puanınız sonucunda ortaya çıkan seviyenize göre özel olarak programladığı ders içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun eşliğinde, Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. Günlük alacağınız dil eğitimi süreniz ise tercih edeceğiniz eğitim programına bağlı şekilde değişiklik göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle işlenmektedir. Eğitim programının içeriğindeki derslere başlanmadan hemen önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizi ölçen bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınav sonucunuza göre belirlenen İngilizce seviyenizle birlikte alacağınız derslerin içerikleri ve size özel şekilde seviyenizi ilerletmenizi destekleyen online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi bizzat yakında takip ediyor olmakla birlikte bu gelişiminizi sizin de görebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden dilediğiniz zaman izleyebilme fırsatı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğretmektedir. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün kurslara kıyasla oldukça fazla zaman ayırdığından, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir. Muğla en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme şartınız olmadan, evden İngilizce öğrenme olanağına sahip olabilirsiniz.

2-) Teol Muğla Yabancı Dil Okulu

Türkiye’de ve dünyada en çok konuşulan yabancı diller arasında ilk sırada olan İngilizce, öğrenimi gereklilik haline gelen bir yabancı dil olduğundan ve Muğla’da turistik faaliyetlerin fazla olmasından dolayı Muğla İngilizce kurslarına olan talep oldukça fazladır. Muğla Fethiye’de şubesi olan Teol Yabancı Dil Okulları iş veya eğitim için farklı İngilizce eğitimleri vermektedir.

MUĞLA İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmek ya da seviyesini bir üst düzeye çıkarmak isteyen herkesin ilk olarak alanında iyi bir dil kursuna kayıt yaptırması gerekmektedir. Alanında başarılı bir dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, küçük bir piyasa araştırması yapmanız karar verme adımında, seçenekler arasında ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren kursu tercih etmenize fırsat sağlayacaktır. Yorumlarda çoğunlukla rastlanılan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim müfredatını takip ederek derslerini işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu sebeple istenilen geliştirici eğitim verilememektedir. Yabancı dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma dersleri birlikte ve iç içe yürütülmeli, bütün adımlara eşit düzeyde özen gösterilmelidir. Sıklıkla görülen şikayetlerden bir diğeri de örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  kısmında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini sunamamasıyla birlikte ihtiyaç duyulan konuşma seviyesine ulaşmakta oldukça fazla zorluk yaşanmaktadır. Derslerini standart eğitim müfredatını izleyerek ilerleten örgün dil kurslarında, konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden yürütüldüğü için birçok kişi İngilizce konuşma adımında ihtiyacı olan eğitimi bulamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum düşüncesine sahip olan bütün kişilerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında fazlasıyla yer veren bir kursa kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu ilerletmeye fazlasıyla destek olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde İngilizce konuşma aşamasını örgün kursların eğitimlerine nazaran oldukça pratik ve rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Yabancı dil kurslarını detaylı şekilde incelediğinizde, Muğla İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini gösteren Konuşarak Öğren, sizlere ulaştırdığı İngilizce eğitim programının başarılı ve dolu içeriği ile %100 memnuniyet sağlama garantisi sunmaktadır.

MUĞLA İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Muğla İngilizce kursları fiyatları istediğiniz eğitim programının içeriği, alacağınız toplam ders saati ve kayıt olmak isteyeceğiniz kursa göre farklı ücretlerden oluşmaktadır. Örgün İngilizce kurslarında eğitimler çoğunlukla 10-14 kişilik sınıflarda, yüz yüze biçimde ilerletilmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri veren Muğla İngilizce dil kursları fiyat açısından daha uygun bir ücrete denk gelse bile aradığınız nitelikli eğitimi sizlere verememektedir. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının önceden çizilmiş belirli bir yol haritası bulunur ve bu sebeple öğrencilerin anlamadığı konularda uzun kalınmadığından konuyu tekrar anlatma imkanı bulunmamaktadır. Her konuya ayrılan süre kısıtlı olduğundan, öğrencilerin konuyu tam kavrayamadan diğer konuya geçilmesiyle birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir gelişmeye ulaşılamaz.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve sorun yaşanılan konuların tekrar edilmesi bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir eğitim içeriğine sahiptir. Muğla özel İngilizce ders fiyatları ise genellikle alacağınız her ders saati için ücretlendirildiğinden, aradığınız eğitim, örgün dil kurslarıyla karşılaştırıldığında çok daha pahalı bir ücrete denk gelmektedir. Eğer almak istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir şeklinde işlenip daha ilerletici olmasını hem de daha uygun bir ücrete sahip olmasını istiyorsanız aradığınız bütün özellikleri kendinde bulunduran online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt olabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarına göz atıp, size en uygun programa hızlıca kayıt olabilir ve İngilizce eğitiminizi bir gün daha ertelemek zorunda kalmayabilirsiniz.

Muğla için gezilecek yerler
  • Halikarnaz Mozolesi
  • Bodrum Kalesi
  • Kaunos
  • Kelebekler Vadisi
  • Babadağ
  • Gemile
  • Letoon
Muğla hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:12654 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:13
 • İngilizce Kurs Sayısı:26
 • Telefon Kodu:0252
 • Plaka Kodu:48
 • Havalimanı:1