Ordu İngilizce Kursu, En İyi Ordu Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Ordu için İngilizce kurs listesi

Listemizde Ordu için 23 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
20156126_681734805358235_6740592383089212002_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Düz Mah. Süleyman Felek Cad. 28 Altınordu, Ordu
05321557701
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Akyazı Mah. Ahmet Cemal Mağden Cad. 120 Altınordu, Ordu
04528880885
45685672_2244031489202918_8270374198950494208_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeni Mah. 306. Sok. Altınordu, Ordu
05077745274
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Şarkiye Mah. Kazım Karabekir Cad. 18 Altınordu, Ordu
05321666065
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(5.00 / 5) (0 Yorum)
41.01365, 37.22908
4523233791
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Mustafakemalpaşa Mah. Pazar Cad. 10 D:1 Fatsa, Ordu
05447745274
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Turnasuyu Mahallesi Yalı Cad. No90 Turnasuyu İlkOrtaokulu Binası Kat3
4528112459
30140256_img20160526wa0046
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yazlıkbelen, Ünye Niksar Yolu No:119, 52950 Akkuş/Ordu
04526112075
18153953_DSC_0236
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Esenli, Cumhuriyet Blv., 52500 Aybastı/Ordu
04527141143
1209311
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Taşoluk, 52430 Çamaş/Ordu
04524812323

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Ordu hakkında bilinmesi gerekenler

Ordu’da İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?
İngilizce öğrenmeye karar verdiğinizi ve bunun için araştırmaya girdiğinizi görüyoruz. Ordu’da bulunan çeşitli seçenekler arasından sizin için en uygununu bulup derslere başlamak için fazla vakit kaybetmeyin. 

Peki sizin için en uygun kursu nasıl seçeceksiniz? En önemli faktör ne olmalı? Tabi ki amacınıza uygun eğitim veren bir kurum en önemli faktörlerden biridir. Amacınız ve hedefiniz seçeceğiniz kursu belirler. 

Eğer yabancı dil sınavına hazırlanmak için bir kurs arıyorsanız bunun için özel bir kurs seçmelisiniz. Yurt dışı tatillerinde kendinizi ifade etmek istiyorsanız da bunun için genel bir İngilizce kursu seçmeniz yeterli olacaktır. Mesleki İngilizce eğitimleri ise size mesleğiniz ve mesleğinizin farklı branşları hakkında detaylı bir İngilizce eğitimi sunar.

Seçeceğiniz kursta eğitim veren öğretmenler bir psikoloğun bazı özelliklerine sahip olmalıdır. Çünkü çeşitli insanlarla iyi geçinmeye ihtiyacı vardır. Huysuz, kaba ve sabırsız bir öğretmenin eğitim kurumlarında yeri yoktur. Tecrübeli ve kaliteli bir öğretmen olması hiçbir zaman yeterli değildir. İyi bir iletişime sahip olması, her öğrenciye bireysel yaklaşımda olması öğrencinin gelişimi için olmazsa olmazdır. Ayrıca, dersliklerin yalnızca üretken değil aynı zamanda ilgi çekici olması gerektiğini de unutmayın. Ses ve video gibi farklı ek bilgi materyallerinin kullanılıyor olması da bir artıdır. 

Unutmayın İngilizce öğrenmek istiyorsanız sadece derslerde değil, günlük yaşamınızda da İngilizce ile kendinizi çevrelemeniz gerekir. Sürekli gelişim halinde olursanız kursta geçirdiğiniz zaman sizin için faydalı olacaktır. Şimdiden başarılar dileriz.

ORDU İNGİLİZCE KURSLARI

İngilizce bilmek günümüz dünyasında çok büyük bir anlam taşıdığından dolayı, sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir yanıt bulmak istiyorsanız, öncelikli olarak başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları içinde, sahip olduğu geçerli ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sizlere sunmakta olan online dil kurslarından biridir. Örgün eğitim sistemine sahip İngilizce dil kurslarının, düzenli ders saatlerine uygun bir şekilde katılım sağlamak tempolu geçen bir günün sonunda zor gelebileceğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online dersler ile yürütüldüğü için oldukça esnetilebilir bir eğitim içeriği bulunmaktadır, bu esnek program sayesinde bütün öğrencilerin katılım sağlayabileceği biçimde özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında çok daha düşük seviyede kalmaktadır. Günlük olarak görmeniz gereken ders süreleri ise kayıt yaptıracağınız eğitim programının kapsamına göre değişiklik göstermekle birlikte, İngilizce eğitiminizi alabilmenizin tek koşulu bulunduğunuz ortamda internet bağlantınızın olmasıdır. Konuşarak Öğren dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde bol bol zaman ayırdığından, İngilizce konuşmak sizin için bir zorluk olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir topluluğa hitap ettiğinden, bütün öğrencilerin seviyelerine göre ayarlanan birebir ders içerikleriyle birlikte hazırladığı planlı yol haritasını başarılı bir eğitimle sunmaktadır. Seviyenizin sınav sonucunuza göre belirlenmesiyle birlikte sizin için hazırlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin eşliğinde istediğiniz biçimde ayarlayabilir ve programınızda memnun olmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da meraklı olduğu konulara göre hazırladığı ders içeriklerine de sık sık yer vermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN OLANAKLARINDAN FAYDALANIN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek günden güne artan önemiyle birlikte, dünya üzerinde en çok konuşulan ve ilgi duyulan dillerden biridir. Küreselleşen dünyanın en büyük sonuçlarından biri olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının doğmasıyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok ihtiyaç duyulan kriterlerden biri haline geldiğinden, işverenlerin listesinde aranan özelliklerde ilk sırada yer almaktadır. Günümüz dünyasının koşullarında neredeyse aklınızda oluşabilecek tüm iş alanlarında zorunlu hale dönüşen ve bir işe başlamadan önce aranılan ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt yaptırarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda ise akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek bulunduğunuz ortamlarda öz güven seviyenizi artıracak, yabancılarla sohbet etmeniz ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza yol açacaktır. Hatta İngilizce diline hakim olmanız sayesinde farklı ülkelerde iş başvurusu yapabilme şansını yakalayabilirsiniz. Hangi işte çalışıyor olursanız olun, ikinci bir dil olan İngilizce dilini bilmeniz, rakiplerinizin karşısında geri durumda kalmamanıza, hatta onların birkaç adım ötesine geçmenize olanak sunacaktır. İş hayatına giriş yapma anında rakiplerinizin önünde olma fırsatını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında donanımlı yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini sağlarken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için aradığınız İngilizce seviyesine en kısa zamanda ulaştırmaktadır.

 

ORDU İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Ordu’da İngilizce eğitimi görmenize olanak sunan toplam 23 adet yabancı dil kursu bulunmaktadır. Eğer ihtiyaç duyduğunuz nitelikli bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst düzeye çıkarmak ve akıcı İngilizce konuşabilme seviyesine ulaşmaksa tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara önde olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ordu İngilizce kursları önerilerine göz atmak için tavsiyelerimizden yararlanmanız, aradığınız eğitimi düzgün şekilde sunan yabancı dil kurslarını bulabilmenize olanak sunacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online yabancı dil kursu, ABD ofisinde, girdiğiniz sınav sonucuyla belirlenen seviyenize göre özel olarak hazırladığı derslerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun yardımıyla, Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. Günlük olarak almakta olacağınız İngilizce eğitim süreniz ise kayıt yaptıracağınız eğitim programına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle yürütülmektedir. Eğitim programı içeriği başlatılmadan hemen önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizin bulunması için bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavıyla bulunan İngilizce seviyenizle birlikte alacağınız derslerin kapsamı ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenizi destekleyen online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi yakından gözetlemekle birlikte bu gelişiminizi sizin de takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz an görüntüleme olanağı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciyi internetten İngilizce öğrenme pratikliği ve hızıyla buluşturmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün yabancı dil kurslarıyla karşılaştırıldığında oldukça uzun süre verildiği için, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı oldukça basitleştirecektir. Ordu en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda yerini almış olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme koşulu bulunmadan, evden İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

2-) Ordu Tad İngilizce Kursu

TAD (Türk-Amerikan Derneği ) Yabancı Dil Kursları Ordu Şubesi, 2015 yılında kurulmuş ve eğitim faaliyetlerine başlamış olup, açılışından kısa bir süre sonra önemli sayıda kursiyer ve mezun sayısına erişmiştir. Ordu Tad İngilizce kursu pratiğe dayalı ve güncel içerikli çalışmalar ve modern teknoloji uygulamalarıyla dil öğrenmeyi tüm yaş grupları için kolay hale getirmiş bir eğitim sunmaktır.

 

ORDU İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmeyi ya da seviyesini bir üst düzeye taşımayı amaçlayan bireylerin ilk olarak alanında nitelikli bir dil eğitimine kayıt yaptırması gerekmektedir. Alanında yenilikçi eğitim sistemini izleyen bir dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz atmanız karar verme aşamasında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı veren kursu seçmenize yol açacaktır. Yorumlarda çoğunlukla görülen şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim sistemini izleyerek ders işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu sebeple istenilen ilerletici eğitim verilememektedir. Yabancı dil eğitiminin temel yapısında bulunan dinleme, konuşma ve yazma dersleri birlikte ve iç içe işlenmeli, bütün adımlara eşit şekilde önem gösterilmelidir. Sıklıkla karşılaşılan bir diğer şikayet ise örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  adımında, gereksinim duyulan İngilizce konuşma eğitimini sunamamasıyla birlikte istenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini standart eğitim müfredatını takip ederek ilerleten örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı genellikle testler ve quizler üzerinden ilerletildiği için birçok kişi İngilizce konuşma aşamasında ihtiyacı olan eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum fikrine sahip olan bireylerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında uzun zaman ayıran Ordu İngilizce speaking kurslarına kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirmeye fazlasıyla destek olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle birlikte İngilizce konuşma evresini, örgün yabancı dil kurslarının eğitimleriyle kıyasladığınızda oldukça hızlı ve pratik bir biçimde aşabilirsiniz. İngilizce dil kurslarını ayrıntılı şekilde incelediğinizde, Ordu İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini belirgin olarak gösteren Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının donanımlı ve etkili içeriği ile %100 memnuniyet garantisi sağlamaktadır.

ORDU İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Ordu İngilizce kursları fiyatları gereksinim duyduğunuz eğitim programının içeriği, işleyeceğiniz toplam ders saati ve kayıt olmayı tercih edeceğiniz dil kursuna göre farklı ücretlere denk gelmektedir. Örgün yabancı dil kurslarında eğitimler çoğunlukla 10-14 kişilik dersliklerde, yüz yüze olarak işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri sunan Ordu İngilizce dil kursları fiyat açısından bakıldığında daha uygun bir ücrete sahip olsa bile istediğiniz ilerletici eğitimi sizlere sağlayamamaktadır. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının önceden hazırlanan belirli bir yol haritası vardır ve bu sebeple öğrencilerin anlamadığı kısımlarda uzun süre durulmadığından, konuyu tekrar anlatma olanağı bulunmamaktadır. Her konuya ayrılan süre sınırlandırılmış olduğu için, öğrencilerin konuyu anlamaması ve diğer konuya geçilmesiyle birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir ilerleme sağlanamamaktadır.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlamadığı konuların tekrar anlatılması bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders içeriğine sahiptir. Ordu özel İngilizce ders fiyatları ise almak istediğiniz her ders saati başına ücret aldığından, ihtiyacınız olan eğitim, örgün dil kurslarıyla karşılaştırıldığında çok daha pahalı bir ücrete sahip olmaktadır. Eğer almak istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir olarak ilerleyip daha geliştirici bir eğitim sunmasını hem de daha uygun bir fiyatının olmasını istiyorsanız aradığınız bütün özelliklere online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarını araştırıp, size en uygun programa hızlıca kayıt olabilir ve İngilizce eğitiminizi bir gün daha geciktirmeden istediğiniz an görmeye başlayabilirsiniz.

Ordu için gezilecek yerler
  • Ordu Teleferik İstasyonu
  • Etnografya Müzesi
  • Yoroz Kent Ormanı
  • Boztepe Teleferik
  • Kurul Kalesi
  • Taşbaşı Kilisesi
  • Bozukkale Cotyora
Ordu hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:5861 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:19
 • İngilizce Kurs Sayısı:23
 • Telefon Kodu:0452
 • Plaka Kodu:52
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi