Sakarya İngilizce Kursları, En İyi Sakarya Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Sakarya için İngilizce kurs listesi

Listemizde Sakarya için 30 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Erenler Mahallesi, Erenler Cd., 54200 Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi/Erenler/Sakarya
02642412562
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Dereboğazı Mahallesi, Osman Yılmaz Cd. No 21/A, 54300 Hendek/Sakarya
05541415400
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kültür Merkezi, Arifbey Mahallesi Leylak Sokak, Şht. Mustafa Sezer Cd. No:1 D:B Blok 1, 54580 Arifiye
02642290911
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Orta Mahallesi, Dr. Hasan Akgün Blv. No49/1, 54650 Kaynarca/Sakarya
02648713097
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İstiklal Mahallesi, 358. Sk. No:55, 54100 Serdivan/Adapazarı/Sakarya
02642115532
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cami Cedit Mahallesi, Atatürk Cad. Hükümet Konağı, 54160 Söğütlü/Sakarya
02646812636
50480676_2316129991976041_879008505015566336_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yenidoğan Mah. Saray Bosna Cad. 42 D:101 Adapazarı, Sakarya
02642771277
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Cumhuriyet Mah. Telli Sok. 3 D:1 Adapazarı, Sakarya
02647773555
30705591_1898404120464242_5339982652147499008_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Semerciler Mah. Çınar Sok. 16 Adapazarı, Sakarya
02647772377
60434485_2276790649079253_9157076527991488512_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yenigün Mah. Yenicami Blv. 17 Adapazarı, Sakarya
02647771082

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Sakarya hakkında bilinmesi gerekenler

Sakarya’da İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

İngilizce öğrenmek günümüzde giderek daha popüler hale geliyor çünkü önemli fırsatlar sunuyor. Sakarya’ da bulunan kurslar arasından hedefinize ve amacınıza en uygun şekilde eğitim veren kurumu seçip bir an önce İngilizce eğitiminize başlamanızı tavsiye ediyoruz.  

Kurs seçmeden önce neden İngilizce öğrenmek istediğinizi düşünmeniz gerekir. İngilizce konuşulan ülkelere özgürce seyahat etmek ve bu dili konuşan insanlarla iletişim kurmaksa hedefiniz, genel bir İngilizce eğitimi ile bunu başarmanız mümkündür. Fakat iş İngilizcesi için kurs arayışına girdiyseniz daha kapsamlı ve ayrıntılı çalışan eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz. 

İngilizce öğrenmede çok aceleniz yoksa tüm bilgilerin kademeli olarak öğretildiği klasik eğitim sistemini tercih etmenizi öneriyoruz. Böylelikle dilbilgisi, konuşma, kelime bilgisi gibi tüm unsurlar eşit olarak gelişir.

Yurtdışı gezisinde zorluk çekmemek için İngilizce konuşmayı hızlıca öğrenmeye karar verenler için de hızlı ve pratik olarak öğretmeyi amaçlayan kurslar vardır. Ayrıca uluslararası sınavları geçmek için İngilizce çalışmanın gerekli olduğu durumlar vardır. Bu durumda sınava hazırlanmanıza yardımcı olacak, dersleri yurtdışında sürdürmenize olanak sağlayacak eğitim kurumlarını da tercih edebilirsiniz. Kurs fiyatları da önemli bir unsurdur. Kurs seçerken ücretlerini de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Piyasa araştırması yapmanızı ve aşırı pahalı bir kurs ücreti ile karşılaştığınızda aynı fiyata özel ders alma seçeneğinizi de göz önünde bulundurmanızı öneririz. Verimli geçen bir eğitim süreci dileriz. Başarılar.

SAKARYA İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizcenin günümüz dünyasında artan değeriyle birlikte sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir cevap bulmak istiyorsanız, öncelikle başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, alanında nitelikli eğitmenleri ile birlikte sizin için özel olarak hazırlanan eğitim içeriklerinin olduğu İngilizce eğitimini, Skype aracılığıyla sizlere sunmakta olan online dil kurslarından biridir. Örgün dil kurslarının standart olarak belirlenen eğitim saatlerine uygun olarak derse katılım sağlamak tempolu bir günün sonunda zor olabildiğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online dersler ile ilerletildiği için oldukça esnek bir eğitim programına sahiptir, bu sayede bütün öğrencilerin programlarına göre özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında çok daha düşüktür. Ders süreleri ise tercih edeceğiniz eğitim programının içeriğine göre farklı sürelerde olmakla birlikte, İngilizce eğitiminizi alabilmenizin tek şartı internet bağlantınızın olmasıdır. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde yoğun olarak yer verdiğinden, İngilizce konuşmak sizin için çok daha kolay bir hale gelecektir. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi amaçlayanlar ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere birçok kişiye birden hitap ettiğinden, bütün öğrencilerin düzeylerine göre hazırlanan birebir ders içerikleriyle başarılı bir yol haritası çizdiği donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Seviyenizin öğrenilmesinden sonra sizin için özel şekilde programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımıyla, istediğiniz biçimde ayarlayabilir ve programınızda memnun olmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel biçimde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da konuşmak istediği bütün konulara göre hazırlanan içeriklere de sık sık yer vermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENİN, HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek her geçen günle birlikte daha büyük bir öneme sahip olduğundan, dünya üzerinde en fazla konuşulan ve talep gören dillerden biridir. Küreselleşen dünyada ikinci bir dil bilme ihtiyacının git gide yaygınlaşmasıyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok aranılan kriterlerden biri olduğundan işverenlerin listesinde aranan özelliklerde en başta gelmektedir. Günümüz koşullarında neredeyse bildiğiniz tüm çalışma alanlarında gerekli haline dönüşen ve bir işe başlamadan önce istenilen ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt yaptırarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek ise birçok ortamda öz güveninizi artıracak, yabancılarla iletişim halinde olmanız ise yeni insanlar, kültürler tanımanıza yol açacak hatta farklı ülkelerdeki işlere başvuru yapabilme fırsatı sunacaktır. Çalışma alanınızın herhangi bir önemi olmaksızın, ikinci bir dil olan İngilizce diline sahip olmak rakiplerinizin karşısında geriye düşmemenize, hatta onların bir adım ilerisine geçmenize olanak sağlayacaktır. İş hayatına bir sıfır önde başlamanıza destek sağlayan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimine ulaştırırken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla ilerlettiği için istediğiniz İngilizce seviyesine en kısa sürede ulaştırmaktadır.

 

SAKARYA İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Sakarya’da İngilizce eğitimi vermekte olan toplam 30 adet yabancı dil kursu vardır. Eğer başarılı bir İngilizce eğitimi sayesinde seviyenizi artırmak ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine gelmek istiyorsanız tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında yeniliklere açık olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek olacaktır. Sakarya en iyi İngilizce kursları önerilerini bulabilmek için tavsiyelerimizi incelerseniz aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde sunabilen dil kurslarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, sınav puanınızla belirlenen seviyenize göre özel olarak programladığı ders içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosunun eşliğinde, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Alacağınız dil eğitimi süreniz ise tercih edeceğiniz eğitim programına bağlı şekilde farklılık göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerden oluşmaktadır. Eğitim programının kapsamındaki derslere geçilmeden hemen önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizi ölçen bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavı sonucunda aldığınız puanla belirlenen İngilizce seviyenizle birlikte alacağınız derslerin içerikleri ve size özel şekilde seviyenizi ilerletmenizi destekleyen online içerikler ayarlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi bizzat gözetliyor olmakla birlikte bu gelişiminizi sizin de takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden dilediğiniz zaman izleyebilme olanağı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme dönemini yaşatmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün kurslara kıyasla çok daha sık zaman ayırdığından, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı oldukça hızlandıracaktır. Sakarya en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda gelen Konuşarak Öğren ile kursa gitme zorunluluğu olmadan, evden İngilizce öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

2-) Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları

Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitiminde köklü birikimini sunan bir eğitim kurumudur. Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce, sınav İngilizcesi (YDS,IELTS,TOEFL,LYS,PROFICIENCY,AİLE BİRLEŞİMİ), hızlandırılmış İngilizce, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce gibi eğitimler vermektedir.

SAKARYA İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmek ya da seviyesini bir sonraki düzeye taşımak isteyen herkesin ilk olarak alanında başarılı bir dil kursuna kayıt yaptırması gerekmektedir. Alanında iyi bir dil kursu bulabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, küçük bir piyasa araştırması yapmanız karar verme aşamasında seçenekler arasında ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan kursu tercih etmenize fırsat sağlayacaktır. Yorumlarda çoğunlukla rastlanılan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim müfredatı üzerinden derslerini işlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorlanmaktadır ve bu sebeple istenilen ilerletici eğitim verilememektedir. Yabancı dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma dersleri bir arada ve iç içe yürütülmeli, bütün adımlara eşit şekilde özen gösterilmelidir. Sıklıkla görülen şikayetlerden bir diğeri de örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  kısmında, ihtiyaç duyulan İngilizce konuşma eğitimini sunamamasıyla birlikte istenilen konuşma seviyesine ulaşmakta gittikçe zorluk yaşanmaktadır. Standart eğitim müfredatıyla ders akışını ilerleten örgün dil kurslarında, konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden yürütüldüğü için birçok kişi İngilizce konuşma adımında ihtiyacı olan eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum düşüncesine sahip olan kişilerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında geniş yer ayıran bir kursa kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu ilerletmeye fazlasıyla yardımcı olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden alacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde İngilizce konuşma adımını örgün kursların eğitimlerine nazaran oldukça kolay ve hızlı bir şekilde atlayabilirsiniz. Dil kurslarını detaylı şekilde incelediğinizde, Sakarya İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda yerini koruyan Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının başarılı ve dolu içeriği ile %100 memnuniyet sağlama garantisini sunmaktadır.

SAKARYA İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Sakarya İngilizce kursları fiyatları aradığınız eğitim programının içeriği, alacağınız toplam ders saati ve kayıt olmak isteyeceğiniz kursa göre farklı ücretlere sahiptir. Örgün İngilizce kurslarında dersler çoğunlukla 10-14 kişilik sınıflarda, yüz yüze olarak ilerletilmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri veren Sakarya İngilizce dil kursları fiyat açısından daha uygun bir ücrete sahip olsa bile aradığınız eğitimi sizlere sunamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışının önceden çizilmiş belirli bir yol haritası vardır ve bu sebeple öğrencilerin takıldığı konularda uzun kalınmadığından konuyu tekrar anlatma imkanı sunulmamaktadır. Her konuya ayrılan süre belirli olduğundan, öğrencilerin konuyu tam kavrayamadan diğer konuya geçilmesiyle birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir ilerlemeye ulaşılamaz.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlaşılmayan konuların tekrar edilmesi bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir eğitim içeriğine sahiptir. Sakarya özel İngilizce ders fiyatları ise genellikle ders saati başına ücretlendirildiğinden aradığınız eğitim, örgün dil kurslarıyla karşılaştırıldığında çok daha pahalı bir ücrete denk gelmektedir. Eğer almak istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir şeklinde ilerleyip daha geliştirici olmasını hem de daha ucuz bir fiyata sahip olmasını istiyorsanız aradığınız özellikleri içinde bulunduran online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt olabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarına göz atıp, size en uygun programa hızlıca kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitiminize bir gün daha kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Sakarya için gezilecek yerler
  • Acarlar Langozu
  • Poyrazlar Gölü
  • Kocaali Maden Deresi
  • Doğançay Şelalesi
  • Poyrazlar Gölü
  • Kent Park
  • Sapanca Gölü
Sakarya hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:4824 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:16
 • İngilizce Kurs Sayısı:30
 • Telefon Kodu:0264
 • Plaka Kodu:54
 • Havalimanı:0