Şanlıurfa İngilizce Kursu, En İyi Şanlıurfa Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Şanlıurfa için İngilizce kurs listesi

Listemizde Şanlıurfa için 13 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
60773191_1134128763441992_7496886426148012032_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Şair Şevket Mahallesi, Salihoğlu Apartmanı, Atatürk Blv D:No: 3, 63100 Haliliye/Şanlıurfa
04143160555
WhatsApp-Image-2018-07-30-at-02.33.21-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Karşıyaka Mah. Gap Bulvarı Cad. No:38/A, 63300 Karaköprü/Şanlıurfa
05536666330
k_24130019_IMG_0660
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yusufpaşa, 63210 Eyyübiye/Şanlıurfa
04142151824
indir (1)
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Şair Şevket, Salihoğlu Apartmanı, Atatürk Blv D:No: 3, 63100 Haliliye/Şanlıurfa
04143160555
siverekte-ingilizcey-98eeb4fbbc56b1ab4faf
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Bahçelievler, Bahçelievler 29. Sk., 63600 Siverek/Şanlıurfa
05071260495
viransehir-de-asci-yardimciligi-kursu-acildi
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Bahçelievler, 1567. Sk. No:1, 63700 Viranşehir/Şanlıurfa
04145113245
suructa-ogretmenler--2999528446d23bcaabce
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Aydın, Soğutma Sk., 63800 Suruç/Şanlıurfa
04146114312
07103642_IMG-20180506-WA0041
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Akçakale, Fevzi Çakmak, 63500 Akçakale/Şanlıurfa
04144112032
k_13112945_28113102_3
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Mimar Sinan Cd., Meydan, 63400 Birecik/Şanlıurfa, Türkiye
04146528585
ŞANLIURFA-CEYLANPINAR-HALK-EGİTİM-MERKEZİ
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Adres Ulucami Mahallesi 15 Temmuz Demokrasi Caddesi No58 63570 / Ceylanpınar/Şanlıurfa
04144714240

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Şanlıurfa hakkında bilinmesi gerekenler

ŞANLIURFA İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizce öğrenip rahatça konuşabilmeniz hayatınızın her alanında size yarar sağlayacaktır. Günlük hayat için oldukça değerli olsa da öncelikli olarak iş hayatında İngilizce konuşabilmek çoğu işverenin aradığı özelliklerin başında gelmektedir. İngilizcenin önemini biliyorum fakat nasıl öğreneceğim diye düşünüyorsanız öncelikle yapmanız gereken nitelikli bir dil eğitimine kayıt olmaktadır. Online İngilizce kurslarından biri olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları kapsamında hem eğitmen kadrosu hem eğitim programıyla en iyi online kurslardan biridir. Yoğun bir günün ardından İngilizce eğitimine gitmek yorucu gelebilir, bu tip sebeplerle eğitimlerde çok fazla devamsızlık yapılır ya da kurslar yarım bırakılmaktadır. Ancak Konuşarak Öğren online İngilizce kursunun eğitimleri esnek ders programına sahip olduğundan derslerinizi kendi programınıza göre ayarlama şansınız bulunmaktadır ve bu sayede devamsızlık problemi yaşanmamaktadır. Eğitimleriniz istediğiniz eğitim programının kapsamına göre farklılık göstermekle birlikte günlük 10, 20 veya 30 dakikalık online dersler olarak ilerlediği için internet bağlantısının olduğu herhangi bir yerde eğitiminizi görebilirsiniz. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarını eğitimlerinde kullandığı için İngilizce konuşmak artık zor olmayacaktır. Konuşarak Öğren eğitimleri 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenlere özel hazırlanan eğitim programlarıyla öğretici bir yol haritası çizmektedir. Her seviyeye özel düzenlenen İngilizce dersleri, online olarak verildiğinden öğrenciler tarafından derse katılım oranı örgün kurslarla karşılaştırıldığında oldukça fazladır. Esnek ders programıyla birlikte ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte istediğiniz seviyeye göre programlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman değiştirme şansınız da bulunmaktadır. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren eğitimlerinde sabit bir müfredat programı üzerinden gitmez, bu nedenle eğitimlerinde sizin ilgi alanınıza, hobilerinize, mesleğinize ya da isteklerinize özel olarak içerikte oluşturmaktadır. Günümüzde birçok işte çalışmak için ilk kriter olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren ile hızlıca ulaşabilirsiniz.  Artık ofis asistanlarından, sekreterlere ve satış danışmanlarından, garsonlara kadar aklınıza gelen birçok iş alanında İngilizce en çok aranılan kriterdir. Bu yüzden artık çalışma alanınız her ne olursa olsun, İngilizce konuşabiliyor olmak size rakiplerinizin karşısında avantaj yaratacaktır. İş hayatında sizi bir sıfır öne geçiren Konuşarak Öğren, her seviyeye özel yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimi sağlarken, bir yandan da eğitimleriniz için yararlı ders kitapları ile İngilizce öğrenmenizi destekleyerek ihtiyacınız olan seviyeye daha hızlı ulaşmanızı sağlamaktadır.

ŞANLIURFA İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Şanlıurfa’da İngilizce eğitimi sunan toplam 13 adet İngilizce kursu vardır. Eğer eğitim almak istediğiniz dil kursunun seviyenizi yükseltmesini ve konuşmanızı ilerletmesini istiyorsanız tavsiyelerimize göz atarak bir kursa başlamanız sizin için daha yararlı olacaktır. Şanlıurfa’da İngilizce kursları tavsiyelerimizi inceledikten sonra ihtiyacınız olan koşullara en uygun İngilizce kursuna kayıt yaptırabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile seviyenize göre hazırlanan online eğitimlerini Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce eğitim süreleriniz almak istediğiniz eğitim programına bağlı şekilde değişmekte olup, günlük 10/20/30 dakikalık online derslerle işlenmektedir. Eğitim programınızın öncesinde eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizi belirleyen küçük bir ölçme değerlendirme sınavı yapılmaktadır. Sınav sonucundaki İngilizce seviyenize göre, alacağınız eğitimler ve ekstra olarak birde size özel olarak ilerlemenizi destekleyen online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı kapsamında Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız eğitim sürecini yakından takip etmekle birlikte bu ilerlemenizi sizin de izleyebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden görüntüleme imkanı sağlamaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Ayrıca temel İngilizce öğrenme, geliştirme ve ilerletme sürecinde eğitiminiz birebir olarak ilerlediğinden sizlere %100 memnuniyet garantisi sağlamaktadır. Şanlıurfa’da en iyi İngilizce kursları arasında tavsiyelerde ilk başta gelen Konuşarak Öğren ile İngilizce konuşmak sizin için oldukça kolaylaşacaktır.

 

2-) Şanlıurfa English Time Dil Kursu

English Time Şanlıurfa, yenilikçi eğitim programı ile birlikte İngilizce eğitim kalitenizi arttırmayı ve öğrenme sürecinizi hızlandırmayı hedeflemektedir. Urfa İngilizce Kursu English Time öğrencilerin tercih ettiği ders programlarına göre özel öğrenme teknikleri uygulamaktadır. English Time kurs merkezinde genel İngilizce eğitimi ve sınav İngilizcesi eğitimi verilmektedir.

 

ŞANLIURFA İNGİLİZCE KURS YORUMLARI

Şanlıurfa’da İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna cevap olarak bireylerin ilk olarak alanında iyi bir kursa kayıt yaptırması gerekmektedir. Kursa kayıt olmadan önce kursların İngilizce eğitimleriyle alakalı yorumları incelemeniz karar verme aşamasında seçeneklerin en iyisini tercih etmenizi sağlamaktadır. Yorumlarda genel olarak şikayet edilen durumlardan biri İngilizce kurslarının eğitim müfredatlarının belirli bir programa bağlı olarak ilerlemesiyle, öğrenciler seviyelerini geliştirmekte bir noktadan sonra oldukça geri kalmaktadır. İngilizce eğitim temelinde dinleme, konuşma ve yazma aşamalarının bir arada ilerlemesi gerekmektedir. Çoğunlukla İngilizce kurslarında İngilizce speaking ilerletme aşamasında bazı sorunlar oluşmaktadır. Standart eğitim programına sahip dil kurslarında sadece testler ve quizler üzerinde durulduğundan birçok kişi İngilizce konuşma kısmında zorlanmaktadır. Günlük konuşmalarda İngilizceyi sohbetlerinizde kullanmanıza yardımcı olacak İngilizce eğitimleri görmeniz konuşma seviyenizi adım adım artıracaktır. Sosyal hayatınızda İngilizce öğrenip rahatça konuşabilmek bulunduğunuz ortamlarda öz güveninizi yükseltecek, farklı insanlar ve yaşam tarzlarını anlamanıza yol açacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan eğitmenleriyle hem akıcı İngilizce konuşma dersleri hem de karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde günlük yaşantınızda İngilizceyi kolaylıkla konuşabilirsiniz. Genelde esnek ders programı olmayan İngilizce kurslarıyla karşılaştırıldığında, Konuşarak Öğren’in esnek ders programı size göre hazırlandığından, öğrenciler tarafından katılım ve memnuniyet oranı oldukça yükselmektedir. Kursları incelediğinizde Urfa İngilizce dil kursu yorumlarında, en iyilerden biri olan Konuşarak Öğren, sunduğu eğitim ve başarı yüzdesi ile sizi oldukça memnun edecektir.

ŞANLIURFA İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Urfa İngilizce kursu fiyatları almak isteyeceğiniz eğitim programının kapsamına ve toplam ders saatine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Örgün İngilizce kurs eğitimleri sınıf ortamında 10-14 kişilik gruplar halinde yüz yüze olarak verilmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimi veren Şanlıurfa İngilizce dil kursu fiyatları daha uyguna denk gelse bile eğitim seviyesi olarak istediğiniz verimi sağlamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde konu akışı belirli bir düzende ilerlediğinden öğrencinin anlamadığı konularda çok fazla kalınmaz ve dersler işlenmeye devam eder. Konuyu tam anlamadan diğer konuya geçilmesiyle öğrenciler konuyu tam kavrayamaz ve İngilizcede istenilen ilerleme sağlanamaz. Birebir dersler ise öğrencinin konuyu daha iyi kavraması ve anlamadığı kısımlarda tekrar durulması bakımından daha ilerletici bir eğitime sahiptir. Şanlıurfa birebir İngilizce ders fiyatları ise almak istediğiniz toplam ders saati üzerinden ücretlendirildiğinden, aradığınız eğitim yüksek bir fiyata denk gelmektedir. Eğer ihtiyacınız olan hem birebir eğitim ile konuşarak İngilizce öğrenme hem de daha uygun bir fiyatsa istediğiniz özelliklerin hepsini bir arada bulunduran İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren ile ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarını araştırıp, size en uygun programı seçebilir ve kayıt yaptırıp derslerinize belirlediğiniz günden itibaren başlayabilirsiniz.

Şanlıurfa için gezilecek yerler
  • Balıklıgöl
  • Arkeoloji ve Mozaik Müzesi
  • Şanlıurfa Kalesi
  • Mevlid-i Halilulrahman Mağarası
  • Halilurrahman Cami
  • Urfa Eski Kalıntıları
  • Gürcütepe
Şanlıurfa hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:19242 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:13
 • İngilizce Kurs Sayısı:13
 • Telefon Kodu:0414
 • Plaka Kodu:63
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi