Sivas İngilizce Kursu, En İyi Sivas Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Sivas için İngilizce kurs listesi

Listemizde Sivas için 20 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Fevzi Çakmak Mahallesi, Abdul Latif Şener Cad., 58500 Yıldızeli/Sivas
03467512057
44916351_1392492030886939_5672594608995958784_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Paşabey Mahallesi Kerim Çavuş Caddesi Tecer İş Merkezi K:5, Sivas Merkez,, 58070 merkez/Sivas
03462256907
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Paşabey MAh Kerim Çavuş Cad. Tecer İşmerkezi, 58050 Sivas Merkez/Sivas
03462243766
43283052_2194708607475014_3091818983544848384_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Eskikale Mahallesi, 13-Çifte Minare Sk. No:1, 58070 Sivas Merkez/Sivas
03462244400
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Atatürk Cad Tirkeş Sitesi Halk Bank karşısı No: 28 Kat 3-4, 58000 Merkez/Sivas
05327365330
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Eskikale Mahallesi, Sirer Cd (Şirin Cd.) No:2, 58000 Sivas Merkez/Sivas
03462245311
fft81_mf4814907
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kızılırmak, Mehmet Durmuş Koç Cad. No:1, 58700 Zara/Sivas
03468161291
k_26232732_WhatsApp_Image_2017-12-26_at_10.42.58_1
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeşilyurt, Cemal Tarlan Cad., 58380 Ulaş/Sivas
03467812297
27101527_12473914_987583391314826_8010570022195720723_o
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Taşköprü, Sivas Cad., 58600 Suşehri/Sivas
03463114379
2328
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Pınarönü, Cumhuriyet Cad. Aşık Veysel Kültür Merkezi, 58400 Şarkışla/Sivas
03465121143

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Sivas hakkında bilinmesi gerekenler

Sivas’ta İngilizce Kursu Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

İngilizce öğrenmeye karar verdiniz ve Sivas’ta bulunan kursları incelemeye başladınız. Sizler için araştırdığımız kurslar arasından kendinize en uygun kursu seçip eğitiminize bir an önce başlayabilirsiniz. Kursları incelerken öncelikli olarak size mesafe olarak en yakın olanları seçmelisiniz. Ulaşımı rahat olan bir kurs, sürekliliğinize destek olacaktır. Dil öğrenmenin de püf noktası da sürekliliktir. Sadece kursa gittiğiniz zamanlarda değil, normal yaşantınızda da İngilizce ile etrafınızı çevrelemelisiniz. Bunun için en iyi örnek cep telefonlarınızın menü dilini İngilizce yapmaktır. 

Neden İngilizce öğrenmek istediğiniz, kurs seçimi yaparken size en iyi yol gösterici olacaktır. Turistik gezilerde zorlanmadan iletişim kurmak istiyorsanız klasik tarzda eğitim veren kursların genel İngilizce programına katılabilirsiniz. Eğer zaten İngilizce altyapınız varsa ve İş için İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız. Tıp, hukuk ve teknoloji gibi çeşitli alanlarda diğer ülkelerden gelen meslektaşlarınızla iletişim kurabilmeniz için özel terimlerin öğretildiği bir kurs seçebilirsiniz.

İngilizce öğrenimine ve uygun metodolojiye karar verdikten sonra ekonomik konuların dikkate alınması gerekir. Öğrenim ücretleri, ders programları, eğitim kurumu ile sözleşme imzalama, ödeme planları gibi. Sözleşmede telafi dersleri ve ödeme planı gibi konular size uymuyorsa mutlaka belirtin ve düzeltilmesini isteyin. 

Eğitim kurumuna karar vermeden önce de mutlaka deneme dersine katılmalısınız. Böylelikle ders verme şekli, gruptaki öğrenciler, ders göreceğiniz sınıf ve eğitim materyallerini deneyimleme şansına sahip olmuş olursunuz. Bahsettiğimiz bu unsurlar eğitimin başarısını büyük ölçüde etkiler. Umarız başarılı bir şekilde eğitiminizi tamamlarsınız.

SİVAS İNGİLİZCE KURSLARI 

İngilizce biliyor olmanın günümüz şartlarında geldiği nokta oldukça önemlidir. Bu sebeple sizde İngilizcemi nasıl geliştirebilirim diye düşünüp buna bir cevap bulmak istiyorsanız, ilk olarak başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz örgün eğitim sistemini takip eden İngilizce dil kurslarının, düzenli ders saatlerine uygun bir şekilde katılım sağlamanız gerektiğinden, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da yarım bırakılmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda tercih edebileceğiniz İngilizce öğrenmenin daha pratik yolu olan online kurslar dil öğrenmenizi oldukça pratikleştirecektir. Online kursların eğitim programlarındaki dersleri alabilmeniz için gerekli olan tek koşul internet bağlantınızın bulunmasıdır.

 

SİVAS ONLİNE DİL KURSULARI

Online dil kurslarından biri olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında, eğitiminde yer alan geçerli ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak programlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sizlere sunmakta olan İngilizce kurslarından biridir.  Konuşarak Öğren’in İngilizce dersleri online olarak yürütüldüğü için oldukça esnetilebilir bir eğitim müfredatına sahiptir, bu esnek program sayesinde bütün öğrencilerin katılım sağlayabileceği biçimde özel birebir dersler ayarlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslara nazaran çok daha düşük seviyelerde kalmaktadır. Günlük olarak almanız gereken ders süreleri ise kayıt olacağınız eğitim programının içeriğine göre küçük değişiklikler göstermektedir. Konuşarak Öğren online dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde oldukça çok zaman ayırdığı için İngilizce konuşmak artık bir korku olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi hedefleyenler ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir topluluğa hitap ettiği için, tüm öğrencilerin seviyelerine göre ayarlanan birebir eğitim içerikleriyle birlikte kusursuz hazırlanan yol haritasını, başarılı bir biçimde sunmaktadır. Seviyeniz sınav sonucunuzun yayınlanmasından sonra belirlenmesiyle birlikte sizin için hazırlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin desteğiyle istediğiniz şekilde hazırlayabilir ve programınızda memnun olmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ya da hevesli olduğu konu başlıklarına göre ayarladığı eğitim içeriklerine de sık sık yer vermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN OLANAKLARINDAN FAYDALANIN

İngilizce öğrenmek ve konuşabilmek her geçen günle birlikte artan önemi sayesinde, dünya üzerinde de en çok konuşulan ve ilgi gören dillerde ilk sırada yer almaktadır. Küreselleşen dünyanın belli başlı bir sonucu olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının doğuşuyla birlikte İngilizce bilmek, özellikle iş hayatında en çok aranılan kriterlerden biri haline geldiğinden, işverenlerin listesinde istenilen özelliklerde ilk sıradadır. Günümüz dünyasının şartlarında neredeyse aklınıza gelebilecek her iş sahasında gerekli bir hal alan ve işe başlamadan önce aranılan ilk şart olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt yaptırarak kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda İngilizce diline sahip olmak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek bulunduğunuz ortamlarda öz güven seviyenizi yükseltecek, yabancılarla sohbet etmeniz ise yeni insanlar ve kültürler tanıma fırsatı yaratacaktır. Hatta İngilizce biliyor olmanız sayesinde farklı ülkelere iş başvurusu yapabilme olanağından yararlanabilirsiniz. Hangi işte çalışıyor olursanız olun, ikinci bir dil olan İngilizceye hakim olmanız, rakiplerinizin karşısında geri durumda kalmamanıza hatta onların birkaç adım ötesine geçmenize yol açacaktır. İş hayatına başlamak istedikten sonra rakiplerinizin ilerisinde olma avantajını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini kolaylaştırırken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için aradığınız İngilizce seviyesine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

 

SİVAS İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Sivas’ta İngilizce eğitimi görme şansı veren toplam 20 adet yabancı dil kursu bulunmaktadır. Eğer ihtiyaç duyduğunuz nitelikli bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst aşamaya yükseltmek ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilme düzeyine ulaşmaksa tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara en iyi olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla destek sağlayacaktır. Sivas İngilizce kursları önerilerini bulabilmek için ise tavsiyelerimize küçük bir göz atmanız, aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde sunan yabancı dil kurslarını bulabilmenize olanak sağlayacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online İngilizce dil kursu, ABD ofisinde, girdiğiniz sınav sonucunuzla belirlenecek seviyenize göre özel olarak programladığı ders içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Günlük olarak göreceğiniz İngilizce eğitim süreniz ise kayıt olacağınız eğitim programına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle yürütülmektedir. Eğitim programı içeriğine geçilmeden önce eğitmenler tarafından İngilizce düzeyinizin belirlenmesi adına bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavıyla anlaşılan İngilizce düzeyinizle birlikte göreceğiniz derslerin içeriği ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenizi destekleyen online eğitimler hazırlanmaktadır. Eğitim programı boyunca Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi düzenli biçimde gözetmekle birlikte bu gelişiminizi sizin de yakında takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz zaman görüntüleyebilme imkanı sunmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme hızı ve pratikliğini sunmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün yabancı dil kurslarıyla kıyaslandığında oldukça fazla zaman ayırdığından, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı beklediğinizden daha fazla kolaylaştıracaktır. Sivas en iyi İngilizce kursları içinde, tavsiyelerde ilk sıralarda yerini belirlemiş olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme koşulu olmaksızın, evden İngilizce öğrenme şansını kolayca yakalayabilirsiniz.

2-) Sivas Dilmer İngilizce Kursu 

Sivas Dilmer İngilizce kursu fiyatları eğitim programının yoğun ve standart olmak üzere iki farklı çeşidine göre ücretlendirilmektedir. Öğrenciler gereksinimlerine göre yaz veya kış olmak üzere istediği programı seçebilirler. Yoğun kurslar haftada 20 saat ve bir ay devam eder ve toplamda yoğun kursların süresi yedi aydır. Yoğun kurslar sadece hafta içi sabah ve öğleden sonra ders vermektedir. Standart kursların eğitimi ise sabah, öğleden sonra, akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. Sabah ve öğleden sonra kursları haftada 12 saatten oluşmaktadır. Akşam kursları hafta arası üç gün 9 saat veya 5 gün 10 saat şeklinde ilerlerken, hafta sonu kursları ise 6 saattir.

 

SİVAS İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

İngilizce öğrenmeyi ya da seviyesini bir üst düzeye çıkarmayı amaçlayan bireylerin öncelikli olarak alanında nitelikli bir dil eğitimine kayıt yaptırması gerekmektedir. Alanında yenilikçi eğitim müfredatını takip eden bir yabancı dil kursuna kayıt olabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz atmanız karar verme aşamasında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren kursu seçmenize olanak sağlayacaktır.

 

SİVAS YABANCI DİL KURSLARI ŞİKAYETLERİ

Sivas yabancı dil kursları yorumlarında çoğunlukla karşılaşılan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim sistemi üzerinden derslerini yürütmesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini yükseltmekte bir aşamadan sonra oldukça zorluk yaşamaktadır ve bu nedenle istenilen ilerletici eğitim verilememektedir. İngilizce dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma adımları derslerde bir arada ve iç içe yürütülmeli, bütün adımlara eşit şekilde zaman ayırılmalıdır. Sıklıkla rastlanılan bir diğer şikayet ise örgün İngilizce dil kurslarının, İngilizce speaking  kısmında, gereksinim duyulan İngilizce konuşma eğitimini verememesi sonucunda istenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini standartlaşmış eğitim müfredatını takip ederek ilerleten örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden sağlandığı için birçok kişi İngilizce konuşma aşamasında ihtiyacı olan eğitimi alamamaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum fikrini taşıyan kişilerin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında sık sık yer ayıran Sivas İngilizce speaking kurslarına kayıt olması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu geliştirmeye fazlasıyla destek olacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden almış olacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma pratikleriyle İngilizce konuşma evresini, örgün yabancı dil kurslarının eğitimlerine nazaran oldukça hızlı ve kolay bir şekilde aşabilirsiniz. İngilizce dil kurslarını ayrıntılı bir şekilde araştırdığınızda, Sivas İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini belirgin şekilde ortaya koyan Konuşarak Öğren, sizlere sunduğu İngilizce eğitim programının donanımlı ve etkili içeriği ile %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

 

SİVAS İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Sivas İngilizce kursları fiyatları gereksinim duyduğunuz eğitim programının içeriğine, göreceğiniz toplam ders saatine ve kayıt yaptırmayı tercih edeceğiniz yabancı dil kursuna göre farklı ücretlere denk gelmektedir. Örgün İngilizce dil kurslarında eğitimler genellikle 10-14 kişilik dersliklerde, yüz yüze olarak ilerlemektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri görmenizi sağlayan Sivas İngilizce dil kursları fiyat açısından daha uygun bir ücrete denk gelse bile aradığınız ilerletici eğitimi sizlere sunamamaktadır. Çünkü örgün grup eğitimlerinde konu akışının önceden programlanmış belirli bir yol haritası vardır ve bu nedenle öğrencilerin anlamadığı kısımlarda uzun süre beklenilmediği için, anlaşılmayan konular tekrar edilememektedir. Her konuya ayrılan zaman önceden hazırlanmış olduğu için, öğrencilerin konuyu kavrayamaması ve diğer konuya geçiş yapılmasıyla birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan istikrarlı bir ilerlemeye ulaşılamamaktadır.  Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlamadığı kısımların en baştan tekrar edilmesi bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders içeriğine sahiptir. Sivas özel İngilizce ders fiyatları ise ihtiyaç duyduğunuz her ders saati başına ücret aldığı için, aradığınız eğitim, örgün dil kurslarıyla kıyaslandığında çok daha pahalı bir fiyata sahip olmaktadır. Eğer siz de görmek istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir olarak ilerleyip daha başarılı bir eğitim sağlamasını hem de daha uygun bir fiyatının olmasını istiyorsanız talep ettiğiniz bütün özelliklere online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt olarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden eğitim programlarını inceleyebilir, size en uygun programa hızlıca kayıt olabilir ve İngilizce eğitiminizi daha fazla zaman kaybetmeden istediğiniz an almaya başlayabilirsiniz.

 

Sivas için gezilecek yerler
  • Gök Medrese
  • Çifte Minareli Medrese
  • 4 Eylül Milli Mücadele Müzesi
  • Eğri Köprü
  • Şifaiye Medresesi
  • Sivas Ulu Camii
  • Aksu Parkı
Sivas hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:28164 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:17
 • İngilizce Kurs Sayısı:20
 • Telefon Kodu:0346
 • Plaka Kodu:58
 • Havalimanı:1