Tekirdağ İngilizce Kursu, En İyi Tekirdağ Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Tekirdağ için İngilizce kurs listesi

Listemizde Tekirdağ için 26 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Sülün Sk. No:5, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
02827265566
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
G.M.K.P.Mah. Edip Sok. No:9 Eylül Can İş Merkezi Kat:4-5 (Trendy Giyim Üstü) Çerkezköy/TEKİRDAĞ
02827261110
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Öztrak Cd. No:51, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
905307471094
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Muhittin Mahallesi, Atatürk Bulvarı Faik Teber Apt B blok no:43, kat 3, 59860 Çorlu/Tekirdağ
05537415932
12002915_1640604562888316_3593631970713205174_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Omurtak Cad. Kılıçoğlu Plaza A Blok D:8, 59850 Çorlu/Tekirdağ
02826736688
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Muhittin Mahallesi, Fikir Sk., 59850 Çorlu/Tekirdağ
05455696733
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kazımiye Mahallesi, Kılıçoğlu Plaza, Salih Omurtak Cd. No:22-1 D:A Blok Kat:4, 59850 Çorlu/Tekirdağ
02826538191
21034262_1578002865584152_412577590401855036_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Reşadiye Mahallesi, AKDOĞAN APT, Kumyol Cd. NO:29 D:KAT.1-2, 59850 Çorlu/Tekirdağ
02826542929
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kemalettin Mahallesi, Omurtak Cad. Manolya Apt. B Blok, 59860 Çorlu/Tekirdağ
02826521036
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Kazımiye Mahallesi, Omurtak Cad., 59860 Çorlu/Tekirdağ
02826521741

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Tekirdağ hakkında bilinmesi gerekenler

TEKİRDAĞ YABANCI DİL KURSLARI

İngilizce öğrenmek hayatınızın neredeyse her kısmında sizi bir adım ileri taşıyacaktır. Günümüzde İngilizce bilmek ve konuşabiliyor olmak özellikle iş hayatında son derece önem taşımakta olup, işverenlerin istediği kriterlerde ilk sırada gelmektedir. İngilizcenin artan öneminin bilincindeyim ama İngilizcemi nasıl geliştirebilirim bilmiyorum diyorsanız ilk olarak başarılı bir dil eğitimine başlamanız gerekmektedir. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları arasında alanında en nitelikli eğitmenleri ve özel olarak programlanan eğitimiyle en iyi online İngilizce eğitimi sunan kurslardan biridir. Örgün kursların eğitimlerine sürekli katılım sağlanması özellikle tempolu bir günün ardından zor olabilir, bu sebeple eğitimlerde devamsızlık yapılma oranı oldukça fazladır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online derslerle ilerlediği için esnek bir ders programına sahiptir, bu sayede derslerinizi kendi planınıza göre uyarlayabildiğinizden derse katılım oranı oldukça artmaktadır. Eğitim süresi seçtiğiniz eğitim programına göre belirlendiğinden günlük olarak 10, 20 veya 30 dakikalık online dersler şeklinde ilerler ve internet bağlantısının olması eğitimi alabilmeniz için gerekli olan tek koşuldur. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuna sahip Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde düzenli şekilde yer verdiği için, İngilizce konuşmak sizin için artık bir zorluk olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren eğitimleri 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, belirli bir seviyeye sahip olup seviyesini artırmayı hedefleyenler ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilmeyenler olmak üzere birçok kesime hitap eden özel eğitim programlarıyla size güzel bir yol haritası sunacaktır. Seviyenizin sonucunda özel olarak programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, seviyesini ve ilerleme hızını eğitmeninizin yardımıyla istediğiniz şekilde planlayabilir ve programınızda istemediğiniz bir durumla karşılaştığınızda değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren derslerinde sabit bir müfredat programına bağlı şekilde ilerlemez, bu şekilde eğitimlerinizde ilgi alanınıza, hobilerinize, mesleğinize ya da isteklerinize özel olarak hazırlanan içerikler bulunmaktadır. Günümüz koşullarında neredeyse aklınıza gelecek her işte çalışmanın ilk kriteri olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren ile hızlıca kavuşabilirsiniz. Çalışma alanınızın ne olduğu fark etmeden, İngilizce konuşabiliyor olmak rakiplerinizin karşısında geride kalmamanıza, hatta onların bir adım önüne geçmenize olanak sunacaktır. İş hayatına bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak Konuşarak Öğren, her seviyeye özel olan yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimine ulaştırırken, bir yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla destekleyerek ihtiyacınız olan İngilizce seviyesine ulaşmanızı sağlayacaktır.

TEKİRDAĞ İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Tekirdağ’da İngilizce eğitimi görebileceğiniz toplam 26 tane kurs bulunmaktadır. Eğer sizin ihtiyacınız olan İngilizce eğitiminin seviyenizi artırması ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine ulaştırması ise tavsiyelerimizi inceleyip bir kursa kayıt olmanız çok daha yararlı olacaktır. Tekirdağ’da İngilizce kursları tavsiyelerimize göz atarak aradığınız koşullara en uygun İngilizce kursunu bulabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, seviyeniz için özel olarak programlanan eğitimleri ve ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenleri ile dersleri Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. İngilizce eğitim süreniz almak istediğiniz eğitim programına bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online dersler şeklinde ilerlemektedir. Eğitim programınız başlamadan hemen önce eğitmenler İngilizce düzeyinizi ölçen seviye tespit sınavı yapmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavında belirlenen İngilizce seviyenize göre alacağınız eğitim programı ve size özel olarak ilerlemenizi destekleyen online içerikler hazırlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız eğitim sürecinizle bizzat ilgileniyor olmakla birlikte bu gelişiminizi sizin de görebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden takip edebilme olanağı sunmaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme kolaylığını yaşamaya olanak sağlamaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz dersleri yapıldığı için İngilizce öğreniminiz ve seviyeniz her geçen gün artacaktır. Tekirdağ’da en iyi İngilizce kursları arasında bulunan, tavsiyelerde açık ara öne çıkan Konuşarak Öğren ile kursa gitmeden evde İngilizce öğrenme rahatlığını yaşayabilirsiniz.

2-)Tekirdağ İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ülkemizde 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlayan dil kurslarından biridir. Tekirdağ İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu şubesi asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ile örgün grup eğitimleri vermektedir.

TEKİRDAĞ İNGİLİZCE KURSU YORUM

İngilizceyi öğrenmek istiyorum diyenlerin ilk yapmaları gereken alanında başarılı bir kursa kayıt olmaktır. Başarılı bir kursa kayıt olabilmek için öncelikle kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini ve ders ilerleyiş stiliyle ilgili yorumlarını araştırmanız karar verme aşamasında seçenekler arasında en iyisini bulmanızı sağlayacaktır. Yorumlarda genel olarak var olan şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, belirlenen sabit müfredat sistemi üzerinden ilerlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini geliştirmekte bir noktadan sonra zorlanmaktadır. İngilizce dil eğitiminin temelinde yer alan dinleme, konuşma ve yazma aşamaları adım adım birlikte ilerletilmeli ve geliştirilmelidir. Sık sık karşımıza çıkan sorunlardan biri, örgün İngilizce kurslarında İngilizce speaking geliştirme aşamasında istenilen ilerleme bir türlü kaydedilememektedir. Standart bir eğitim programı ilerleyişine sahip kurslarda konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden sağlandığı için birçok kişi İngilizce konuşma kısmında takılı kalmaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum diyorsanız İngilizce konuşma derslerine sahip eğitim programları olan dil kurslarına kayıt yaptırmanız akıcı İngilizce konuşabilmenize olanak sağlayacaktır. Günlük yaşantınızda akıcı şekilde İngilizce konuşabilmek girdiğiniz bütün ortamlarda öz güveninizi artıracak, yabancılarla konuşmalarda bulunmanız ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza yol açacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan eğitmenlerinden alacağınız hem akıcı İngilizce konuşma dersleri hem de karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde İngilizce konuşma kısmını zorlanmadan aşabilirsiniz. Esnek ders programına sahip olmayan örgün İngilizce kurslarıyla kıyaslandığında, Konuşarak Öğren’in esnek ders programı sizin programınıza göre ayarlandığı için öğrenciler eğitimlerine düzenli katılım sağlayarak, kurstan maksimum verimi almaktadır. Kursları incelediğinizde Tekirdağ İngilizce kursları yorumlarında, en iyilerden biri olarak göze çarpan Konuşarak Öğren, sunduğu eğitim programı ve başarı yüzdesi ile %100 memnuniyet yaşatacaktır.

TEKİRDAĞ İNGİLİZCE KURSLARI FİYATLARI

Tekirdağ İngilizce kurs fiyatları istediğinizi eğitim programının ders içeriğine ve alacağınız toplam ders saatine göre farklı ücretlere denk gelmektedir. Örgün İngilizce kurslarında dersler genel olarak 10-14 kişilik grup ortamında yüz yüze şekilde işlenmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimi veren Tekirdağ İngilizce dil kursları fiyat olarak daha uyguna denk gelse bile ihtiyacınız olan başarılı eğitimi sizlere sunamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde belirli bir konu gidişatı vardır, konular hızlı bir şekilde yetiştirilmeye çalışılır ve öğrencinin anlamadığı kısımlarda uzun süre durulmaz. Konuyu tam kavrayamadan diğer konunun işlenmesiyle birlikte öğrenciler İngilizce eğitimlerinde bir adım geri kalır ve hedeflenen seviyeye ulaşılamaz. Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması ve takıldığı kısımlarda tekrar durulması bakımından daha geliştirici bir eğitim programına sahiptir. Tekirdağ özel İngilizce ders fiyatları ise almak istediğiniz toplam ders saati üzerinden ücretlendirildiğinden, ihtiyacınız olan eğitim daha yüksek bir ücret üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Almak istediğiniz İngilizce eğitiminizin hem birebir eğitim olmasını hem de daha düşük bir fiyata denk gelmesini istiyorsanız aradığınız başarılı İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden isteklerinize en çok uyan eğitim programını seçebilir ve kayıt yaptırdıktan sonra, derslerinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

ÇERKEZKÖY İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İngilizce konuşmak size hayatınızın neredeyse her kısmında fazlasıyla avantaj sunacaktır. Günümüzde İngilizce bilmek ve konuşabiliyor olmak özellikle iş hayatında birçok işverenin istediği kriterlerde ilk sırada gelmektedir. İngilizceye günümüzde verilen önemin farkındayım ama İngilizcemi nasıl geliştirebilirim bilmiyorum diyorsanız öncelikle nitelikli bir dil eğitimine başlamalısınız. Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları içinde alanında en iyi eğitmen kadrosu ve özel olarak hazırlanan eğitim programlarıyla en nitelikli online İngilizce eğitimi veren kurslardan biridir. Örgün kursların eğitimlerine katılmak yorucu bir günün ardından zor gelebilir, bu sebeple eğitimlerde devamsızlık yapılma oranı oldukça fazladır. Fakat Konuşarak Öğren’in İngilizce eğitimleri online derslerle yürütüldüğü için esnek ders programına sahiptir, bu sayede derslerinizi kendi programınıza göre ayarladığınızdan derse katılım oldukça artmaktadır. Eğitim süresi tercih edeceğiniz eğitim programına göre şekillendiğinden 10, 20 veya 30 dakikalık online dersler şeklinde işlenir ve internet bağlantısının olması eğitimi alabilmeniz için yeterli bir koşuldur. Anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosuyla birlikte Konuşarak Öğren dil kursu, İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde sürekli yer verdiği için, İngilizce konuşmakta artık zorlanılmayacaktır. Konuşarak Öğren eğitimleri 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, belirli bir seviyeye sahip olup seviyesini artırmayı hedefleyenler ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilmeyenler için özel olarak programlanan eğitimleriyle size güzel bir yol haritası oluşturmaktadır. Seviyenize özel şekilde hazırlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, seviyesini ve hızını eğitmeninizin yardımıyla istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve programınızda istemediğiniz bir durumla karşılaştığınızda değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren derslerinde sabit bir müfredat programı doğrultusunda ilerlemez, bu sayede eğitimlerinizde ilgi alanınıza, hobilerinize, mesleğinize ya da isteklerinize özel olarak hazırlanan içerikler oluşturmaktadır. Günümüz dünyasında neredeyse aklınıza gelecek her işte çalışmanın ilk kriteri olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren ile ulaşabilirsiniz. Çalışma alanınız fark etmeksizin İngilizce konuşabiliyor olmak rakiplerinizin karşısında geride kalmamanızı, hatta onların önüne geçmenizi sağlayacaktır. İş hayatına bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak Konuşarak Öğren, her seviye için özel yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimine ulaştırırken, bir yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla destekleyerek İngilizce öğreniminizi istediğiniz seviyeye getirecektir.

ÇERKEZKÖY İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Çerkezköy’de İngilizce eğitimi alacağınız toplam 3 tane kurs bulunmaktadır. Eğer ihtiyacınız olan İngilizce eğitiminin seviyenizi artırması ve akıcı İngilizce konuşma düzeyine ulaştırması ise tavsiyelerimize göz atarak bir kursa başlamanız sizin için çok daha yararlı olacaktır. Çerkezköy’de İngilizce kursları tavsiyelerimize göz atarsanız, aradığınız kriterlere en uygun İngilizce kursuna kayıt olabilirsiniz.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmen kadrosu ile seviyeniz için özel olarak programlanan online eğitimlerini Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. İngilizce eğitim süreniz seçeceğiniz eğitim programına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, günlük toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle ilerlemektedir. Eğitimlerinizi almaya başlamadan önce eğitmenler İngilizce düzeyinizi ölçen seviye tespit sınavı yapmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavında ortaya çıkan İngilizce seviyenize göre alacağınız eğitimler ve size özel olarak ilerlemenizi destekleyen online içerikler programlanmaktadır. Eğitim programı süresince Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız eğitim sürecinizi bizzat takip ediyor olmakla birlikte bu gelişiminizi sizin de görebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden izleyebilme imkanı sunmaktadır. Konuşarak Öğren, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciye internetten İngilizce öğrenme tecrübesini yaşatmaktadır. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz dersleri sayesinde İngilizce öğreniminiz ve seviyeniz günden güne artacaktır. Çerkezköy’de en iyi İngilizce kursları arasında tavsiyelerde açık ara önde olan Konuşarak Öğren ile evde İngilizce öğrenme rahatlığına varabilirsiniz.

2-) British Line Dil Okulu Çerkezköy

British line dil okulu Çerkezköy şubesi uzman kadrosu ve eğitim sistemi ile her yaştan katılımcıya dil eğitimi veren bir kurumdur. Türkiye’deki eğitim faaliyetlerini Milli Eğitim Bakanlığından izin alarak Çerkezköy’de özel İngiliz çizgisi yabancı dil kursu adıyla devam ettirmektedir.

ÇERKEZKÖY İNGİLİZCE KURSU YORUM

İngilizceyi öğrenmek istiyorum diyenlerin ilk olarak alanında başarılı bir kursa başlaması gerekmektedir. Başarılı bir kurs bulabilmek için öncelikle kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini ve ders işleyiş yorumlarını araştırmanız karar verme aşamasında seçenekler arasında en iyisini tercih etmenizi sağlayacaktır. Yorumlarda sürekli olarak görülen şikayetlerden biri İngilizce kurslarının, belirlenen sabit müfredat sisteminde ilerlemesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini ilerletmekte bir noktadan sonra zorlanmaktadır. İngilizce dil eğitiminin temelinde olan dinleme, konuşma ve yazma aşamaları birlikte ilerletilmeli ve geliştirilmelidir. Sık sık karşılaşılan sorunlardan biri, örgün İngilizce kurslarında İngilizce speaking geliştirme aşamasında istenilen ilerleme kaydedilememektedir. Standart eğitim programı doğrultusunda ilerleyen kurslarda konu akışı çoğunlukla testler ve quizler üzerinden sağlandığı için birçok kişi İngilizce konuşma kısmında belirli bir seviyede takılı kalmaktadır. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum diyorsanız İngilizce konuşma derslerine sahip eğitim programları olan dil kurslarına kayıt olmanız konuşma seviyenizi git gide artıracaktır. Sosyal yaşantınızda akıcı şekilde İngilizce konuşabilmek girdiğiniz bütün ortamlarda öz güveninizi artıracak, yabancılarla konuşmalar yapmanız ise yeni insanlar ve kültürler tanımanıza olanak sağlayacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan eğitmen kadrosunun sağladığı hem akıcı İngilizce konuşma dersleri hem de karşılıklı konuşma pratikleri sayesinde istediğiniz konuşma seviyesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Esnek ders programına sahip olmayan örgün İngilizce kurslarıyla kıyaslandığında, Konuşarak Öğren’in esnek ders programı sizin programınıza göre hazırlanabildiği için öğrenciler eğitimlerinde her açıdan maksimum verimi almaktadır. Kursları incelediğinizde Tekirdağ Çerkezköy İngilizce kursları yorumlarında, en iyilerden biri olarak bir adım önde olan Konuşarak Öğren, sağladığı eğitim programı ve başarı yüzdesi ile %100 memnuniyete ulaştıracaktır.

ÇERKEZKÖY İNGİLİZCE KURSLARI FİYATLARI

Çerkezköy İngilizce kurs fiyatları almak istediğinizin eğitim programının ders içeriğine ve alacağınız toplam ders saatine göre farklı şekillerde fiyatlandırılmaktadır. Örgün İngilizce kurslarında dersler genel olarak 10-14 kişilik grup ortamında yüz yüze olarak ilerlemektedir. Sınıf ortamında grup eğitimi veren Çerkezköy İngilizce dil kursları fiyat olarak daha ucuz olsa bile istediğiniz başarılı eğitimi sizlere sunamayabilir. Çünkü grup eğitimlerinde belirli bir konu akışı vardır, konular hızlı bir şekilde işlenir ve öğrencinin anlamadığı kısımlarda uzun süre kalınmaz. Konuyu tam kavrayamadan diğer konunun işlenmesiyle birlikte öğrenciler İngilizce eğitimlerinde bir adım geriye düşer ve istenilen ilerlemeye ulaşılamaz. Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması ve takıldığı kısımlarda tekrar durulması bakımından daha ilerletici bir ders programına sahiptir. Çerkezköy özel İngilizce ders fiyatları ise almak istediğiniz toplam ders saati üzerinden ücretlendirildiğinden, ihtiyacınız olan eğitime çok daha yüksek bir ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. İngilizce eğitiminizin hem birebir eğitim olmasını hem de daha düşük bir fiyata denk gelmesini istiyorsanız aradığınız nitelikli İngilizce eğitimine Konuşarak Öğren’i tercih ederek ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat listesinden ihtiyacınıza en çok uyan eğitim programını seçebilir ve kayıt yaptırdıktan sonra, derslerinize istediğiniz gün başlayabilirsiniz.

Tekirdağ için gezilecek yerler
  • Arkeoloji ve Etnografya Müzesi
  • Rakoczi Müzesi
  • Namık Kemal Evi
  • Tekirdağ Müzesi
  • Gündal Plaj
  • Topağaç
  • Bisanthe Art Gallery
Tekirdağ hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:6190 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:11
 • İngilizce Kurs Sayısı:26
 • Telefon Kodu:0282
 • Plaka Kodu:59
 • Havalimanı:0
En kalabalık 5 ilçesi