Zonguldak İngilizce Kursu, En İyi Zonguldak Dil Kursları | Konuşarak Öğren

» Zonguldak için İngilizce kurs listesi

Listemizde Zonguldak için 12 adet İngilizce kursu bulunmaktadır.

Konusarak Ogren
Online Kurs  Online Kurs
(4.93 / 5) (0 Yorum)
Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
02122860486
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Akarca Mahallesi, İbrahim Efe Cad. No:32, 67300 Ereğli/Zonguldak
03723232419
22196507_471607976555246_8576654414425816746_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Müftü Mahallesi, 1. Azaklıoğlu Sk., 67300 Ereğli/Zonguldak
05320671391
35026403_2004089549908962_8037723336718942208_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Müftü Mahallesi, İlhami Soysal Cad. Erşan Apt. B Blok No:5, 67300 Ereğli/Zonguldak
03723230365
3f-ingilizce-siniflar-3-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Mithatpaşa Mahallesi, Zübeyde Hanım Sk., 67020 Zonguldak Merkez/Zonguldak
03722522815
31120655_927172680790602_5398636440251767748_n-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Çelikel Apt. No.32 Merkez, 67030 Zonguldak
03722500600
thumb-img-15578214745_h500-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Terakki Mahallesi, Cumhuriyet Cd., 67100 Zonguldak Merkez/Zongulda
03726660121
kurs
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Terakki Mahallesi, Cumhuriyet Cad. Zilan İş Hanı, 67100 Zonguldak Merkez/Zonguldak
03722539764
15854b58be3aa5d496119936d34fe847
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Yeni Siteler, Ziya Yazıcı Sok. No:1, 67850 Alaplı/Zonguldak
03723781898
devrekte-bahceden-bastona-kizilcik-projesi-kursu-sona-erdi-IHA-20140925AW202240-3-t-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
İsmet Paşa, Dr. Veysel Atasoy Cd., 67830 Devrek/Zonguldak
03725561055
k_20095726_IMG_2118-min
Offline Kurs  Offline Kurs
(0 Yorum)
Atatürk Cad. Hükümet Konağı, 67960 Basat/Gökçebey/Zonguldak
03725121994

İngilizce öğrenmek için kursa gitmek şart değil!

Evinizden ya da iş yerinizden, kursa gitmeden İngilizce öğrenmek için lütfen yandaki formu doldurun.

Bir iş günü içerisinde sana ulaşacağız.

» Zonguldak hakkında bilinmesi gerekenler

Zonguldak’ta bulunan eğitim kurumları arasından kendinize uygun olan en iyi kursu seçip eğitim serüveninizi başlatabilirsiniz. Kurs seçerken önce kendimizde olması gereken özellikleri sonra da kurs ve öğretmende olması gereken özellikleri değerlendirmekte fayda vardır.

Kendimizde olması gereken en büyük özellik İngilizce öğrenme isteğidir. Gerçekten istekli olan bir öğrenci doğru bir kurs seçerse istediğini kolayca elde edecektir. İlk olarak amacınızı belirlemeniz gerekir. Neden İngilizce öğrenmek istiyorsunuz? Bu soruya cevap verdiğiniz taktirde nasıl bir kurs seçeceğinize emin olacaksınız. 

Sıfırdan başlayanlar için klasik yöntem en uygunudur. Uzun süreli bir eğitim programına sahiptir. İngilizce, başlangıçtan ileri seviyeye doğru adım adım öğretilir. Eğer uzun vadeli bir eğitim programına katılmak istemezseniz, kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyenler için yoğun İngilizce kurları tasarlanmıştır. Daha çok iletişim kurmayı hedef alan bir eğitim biçimidir. İngilizce sınavlarda başarılı olmak için bir kurs arıyorsanız kısa süreli yoğun kursları tercih etmemelisiniz. Bu sınavlara hazırlayan kurslar var onları tercih edebilirsiniz. Ayrıca mesleki İngilizce diye tabir edilen, belirli mesleklerin yurtdışı temsilcileri için tasarlanan teknik kurslar da vardır. Tıp, gazetecilik, hukuk vb. Alanlarda kullanılan terminolojiyi çalışmanıza olanak sağlar.

Dikkat edilecek bir başka unsur da eğiticinin kalitesidir. Ücretsiz bir deneme dersinden sonra, öğretmenin sizin için uygun olup olmadığını hemen anlayacaksınız. Kuralları size nasıl açıkladığına, öğrencilere yaklaşımına ve derse hakimiyetine dikkat edin. Tüm bunları yetkin ve aynı zamanda mümkün olduğu kadar basit ve açık bir şekilde yapması önemlidir. Şimdiden eğitim hayatınızda size başarılar dileriz. 

ZONGULDAK İNGİLİZCE KURSLARI 

İngilizce bilmek ve konuşabilmek küresel dünya şartlarında her geçen gün daha büyük bir değer taşımaktadır. Sizde bu nedenle İngilizcemi nasıl geliştirebilirim sorusuna bir yanıt bulmak istiyorsanız, ilk olarak başarılı eğitim programına sahip bir dil kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz örgün eğitim sistemine sahip İngilizce dil kurslarının, düzenli ders saatlerine uygun bir biçimde katılım gösterme koşulu bulunduğundan, eğitimlerde ya çok fazla devamsızlık yapılır ya da bir süre sonra devam edilmemektedir. Bu sebeple son zamanların oldukça fazla ilgi gören ve pratik İngilizce öğrenme yolu olan online kurslar, dil öğrenmenizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Online kursların eğitim programlarındaki dersleri görebilmeniz için gerekli olan tek şey ise internet bağlantınızın bulunmasıdır.

 

ZONGULDAK ONLİNE DİL KURSULARI

Online dil kurslarının arasında olan Konuşarak Öğren, İngilizce öğrenme programları içinde, eğitiminde bulunan belirgin ayırt edici özellikleriyle birlikte sizin için özel olarak tasarlanan İngilizce eğitiminizi, Skype aracılığıyla sizlere ulaştırmakta olan İngilizce kurslarından biridir.  Konuşarak Öğren’in İngilizce dersleri online olarak işlendiği için oldukça esnetilebilir bir eğitim müfredatı vardır, bu esnek ders program sayesinde tüm öğrencilerin katılımda bulunacağı şekilde özel birebir dersler hazırlanır ve devamsızlık yapılma oranı örgün kurslara nazaran çok daha düşük seviyelerdedir. Günlük olarak almanız gereken ders süreleri ise kayıt olacağınız eğitim programının içeriğine göre küçük değişiklikler bulundurmaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, anadili İngilizce olan Amerikan eğitmenleri ile İngilizce konuşma uygulamalarına derslerinde oldukça fazla zaman ayırdığı için İngilizce konuşmak artık sizin için bir zorluk olmaktan çıkacaktır. Konuşarak Öğren, 0’dan İngilizce öğrenmek isteyenler, seviyesini geliştirmeyi hedefleyenler ya da İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyenler olmak üzere büyük bir topluluğun ilgisini çektiği için, bütün öğrencilerin seviyelerine göre ayarlanan birebir eğitim içerikleriyle birlikte kusursuz tasarlanan yol haritasını, başarılı bir eğitimle sunmaktadır. Seviyenizin sınav sonuçlarının açıklanmasından hemen sonra belirlenmesiyle birlikte sizin için programlanan İngilizce eğitimlerinizin, ders saatini, düzeyini ve ilerleme hızını eğitmeninizin desteğiyle istediğiniz biçimde düzenleyebilir ve programınızda memnun kalmadığınız her şeyi değiştirebilirsiniz. Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitimlerinde kişiye özel şekilde ilgi alanına, hobilerine, mesleğine ve meraklı olduğu içeriklere göre hazırladığı eğitimlere de derslerinde sık sık yer vermeye özen göstermektedir.

 

İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR?

İngilizce öğrenmeye ve konuşabilmeye duyulan ilginin gittikçe artmasının sebeplerinden biri, dünya üzerinde en çok konuşulan ve tercih edilen dillerde ilk sırada yer alıyor olmasıdır. Küreselleşen dünyanın gözlemlenebilen en net sonuçlarından biri olan ikinci bir dil bilme ihtiyacının doğuşuyla birlikte İngilizce konuşabilmek, özellikle iş hayatında en çok istenilen özelliklerden biri haline geldiğinden, işverenlerin listesinde bulunan kriterlerde ilk sırada yer almaktadır. Günümüz dünyasının şartlarına bakıldığında neredeyse her iş sahasında ihtiyaç haline gelen ve işe başlamadan önce aranılan ilk zorunluluklardan biri olan İngilizce öğrenimine Konuşarak Öğren’in eğitim programlarına kayıt yaptırarak hızlıca ulaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda İngilizce diline hakim olmak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilmek bulunduğunuz bütün alanlarda öz güven seviyenizi artıracak, yabancılarla sohbet etmeniz ise yeni insanlar ve kültürler tanıma fırsatınızı oldukça artıracaktır. Hatta İngilizce öğrendikten sonra farklı ülkelere iş başvurusu yapabilme olanağından da kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Hangi işte çalışır vaziyette olursanız olun, ikinci bir dil olan İngilizceye sahip olmanız, rakiplerinizin karşısında geri durumda kalmamanıza hatta onların birkaç adım ötesine geçmenize olanak sağlayacaktır. İş hayatına başlama adımıyla birlikte güçlü bir CV yaratabilme avantajını sizlere sunan Konuşarak Öğren, her seviye için alanında uzman yabancı eğitmenleri ile konuşarak İngilizce öğrenimini pratikleştirirken, diğer yandan da eğitiminizi yararlı ders kitaplarıyla desteklediği için aradığınız İngilizce seviyesine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

 

ZONGULDAK İNGİLİZCE KURSU TAVSİYE

Zonguldak’ta İngilizce eğitimi görme şansını sunmakta olan toplam 12 adet yabancı dil kursu vardır. Eğer ihtiyaç duyduğunuz başarılı bir İngilizce eğitimiyle seviyenizi bir üst aşamaya çıkarmak ve akıcı bir telaffuzla İngilizce konuşabilme düzeyine ulaşabilmekse tavsiyelerimize küçük bir göz atıp, alanında açık ara önde olan bir kursa kayıt olmanız size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Zonguldak İngilizce kursları önerilerine ulaşabilmek için ilk olarak tavsiyelerimize bakmanız, aradığınız eğitimi eksiksiz şekilde veren yabancı dil kurslarını bulabilmenize olanak sağlayacaktır.

1-) Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren online yabancı dil kursu, ABD ofisinde, olacağınız sınav sonucunuzla belirlenecek seviyenize göre özel olarak hazırladığı eğitim içeriklerini, ana dili İngilizce olan Amerikalı uzman kadrosu eşliğinde, Skype aracılığıyla sizlere sunmaktadır. Her gün almanız gereken İngilizce eğitim süreniz ise kayıt olacağınız eğitim programına bağlı şekilde farklılık göstermekle birlikte, günlük olarak toplam 10/20/30 dakikalık online derslerle yürütülmektedir. İngilizce eğitim programınız oluşturulmadan hemen önce eğitmenler İngilizce düzeyinizin anlaşılması için bir seviye tespit sınavı yapmaktadır. Ölçme değerlendirme sınavıyla belirlenen İngilizce düzeyinizle birlikte alacağınız derslerin kapsamı ve size özel şekilde seviyenizi geliştirmenize yardımcı olacak online eğitimler hazırlanmaktadır. Eğitim programı boyunca Türkiye ofisindeki eğitim danışmanlarınız derslerinizin ilerleyişini ve gelişiminizi düzenli bir şekilde gözetlemekle birlikte bu gelişiminizi sizin de yakından takip edebilmeniz için İngilizce eğitiminizi site üzerindeki panelden istediğiniz zaman izleyebilme fırsatını sağlamaktadır. Konuşarak Öğren online dil kursu, ABD ofisindeki 400 eğitmeni, İstanbul’daki 2 ofisteki toplam da 70 personeli ile birlikte 24000 üzerinde öğrenciyi internetten İngilizce öğrenme profesyonelliği ve kolaylığı ile bir araya getirmektedir. Konuşarak Öğren eğitimlerinde; temel İngilizce öğrenme, İngilizce konuşma teknikleri, akıcı İngilizce konuşma dersleri ve İngilizce telaffuz derslerine örgün yabancı dil kurslarıyla karşılaştırıldığında birçoğuna göre daha fazla zaman verdiği için, İngilizce öğrenmenizi ve konuşmanızı beklediğinizden daha fazla kolaylaştıracaktır. Zonguldak en iyi İngilizce kursları arasında, tavsiyelerde ilk sıralarda bulunmakta olan Konuşarak Öğren ile kursa gitme koşulu olmaksızın, evden İngilizce öğrenme fırsatını hızlıca yakalayabilirsiniz.

2-) Zonguldak Amerikan Kültür İngilizce Kursu

Zonguldak Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu eğitimlerini YÖKDİL kursu, TOEFL kursu, YDS kursu ve Kabin Memurluğu gibi belirli hedeflere yönelik hazırlanmış bulunmaktadır. Zonguldak Amerikan Kültür İngilizce kursu eğitim programları verdiği İngilizce eğitimi ile size sınav İngilizcesi ya da seviyenize göre genel İngilizce eğitimleri vermektedir.

 

ZONGULDAK İNGİLİZCE KURSLARI YORUMLARI

Sıfırdan İngilizce öğrenmek ya da belirli olan seviyesini bir üst düzeye yükseltmek isteyen kişilerin ilk olarak alanında başarılı bir dil eğitimine kayıt olması gerekmektedir. Alanında yenilikçi eğitim müfredatını sunan bir İngilizce kursuna kayıt yaptırabilmeniz için ise kursların İngilizce eğitim programlarının içeriğini, müfredatını ve ders akışıyla ilgili yapılan yorumları inceleyerek, piyasaya küçük bir göz atmanız karar verme adımında, tercihler arasında ihtiyaçlarınıza en etkili cevabı veren kursu seçmenize olanak sağlayacaktır.

 

ZONGULDAK YABANCI DİL KURSLARI ŞİKAYETLERİ

Zonguldak yabancı dil kursları yorumlarında sık sık görebileceğiniz şikayetlerden biri örgün İngilizce kurslarının, klasikleşen eğitim sistemi üzerinden derslerini yürütmesiyle birlikte öğrenciler seviyelerini bir üste çıkartmakta belirli bir aşamadan sonra fazlasıyla zorluk yaşamaktadır ve bu nedenle ihtiyaç duyulan geliştirici eğitim sunulamamaktadır. Yabancı dil eğitiminin temel yapısını oluşturan dinleme, konuşma ve yazma kısımları derslerde bir arada ve iç içe işlenmeli, bütün aşamalara eşit bir biçimde zaman ayrılmalıdır. Sıklıkla rastlanılan bir diğer şikayet ise örgün yabancı dil kurslarının, İngilizce speaking aşamasında, ihtiyaç haline gelen İngilizce konuşma eğitimini verememesi sonucunda beklenilen konuşma seviyesine ulaşılamamaktadır. Derslerini standartlaşmış eğitim müfredatının programlarına uygun şekilde ilerleten örgün yabancı dil kurslarında, konu akışı genellikle testler ve quizler üzerinden ilerletildiği için birçok kişi İngilizce konuşma aşamasında ihtiyacı olan temel eğitimi görememektedir. İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum fikrine sahip herkesin, İngilizce konuşma eğitimine programlarında sık sık zaman ayıran Zonguldak İngilizce speaking kurslarına kayıt yaptırması, akıcı İngilizce konuşabilmeye ve telaffuzu ilerletmeye fazlasıyla destek sağlayacaktır. Konuşarak Öğren’in ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerinden almış olacağınız akıcı İngilizce konuşma dersleri ve karşılıklı konuşma eğitimleriyle birlikte İngilizce konuşma evresini, örgün yabancı dil kurslarının eğitimlerine kıyasla çok daha hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz. İngilizce dil kurslarına ayrıntılı bir şekilde göz attığınızda, Zonguldak İngilizce kursları yorumlarında ilk sıralarda kendini ortaya çıkarmış olan Konuşarak Öğren, sizlere İngilizce eğitim programının donanımlı ve etkili içeriği ile %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.

 

ZONGULDAK İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Zonguldak İngilizce kursları fiyatları ihtiyacınız olan eğitim programının kapsamına, görmüş olacağınız toplam ders saatine ve kayıt olmayı tercih edeceğiniz yabancı dil kursuna göre farklı ücretlere sahip olabilmektedir. Örgün yabancı dil kurslarında eğitimler genel olarak 10-14 kişilik dersliklerde, yüz yüze olarak ilerletilmektedir. Sınıf ortamında grup eğitimleri almanıza olanak sağlayan Zonguldak İngilizce dil kursları fiyat açısından daha cazip bir ücrete denk gelse bile istediğiniz ilerletici eğitimi sizlere sunamamaktadır. Çünkü örgün grup eğitimlerinde konu akışının önceden hazırlanmış olan bir yol haritası vardır ve bu sebeple öğrencilerin anlamadığı kısımlarda uzun süre durulmadığı için, anlaşılmayan kısımların tekrar anlatılma şansı bulunmamaktadır. Her konuya ayrılan süre ayarlanmış olduğu için, öğrencilerin konuyu kavrayamaması ve diğer konuya geçiş yapılmasıyla birlikte İngilizce eğitimlerinde ihtiyaç duyulan düzgün bir ilerlemeye ulaşılamamaktadır. Özel İngilizce dersleri ise öğrencinin konuyu daha iyi anlaması, kavraması ve anlamadığı yerlerin tekrar anlatılabilmesi bakımından daha geliştirici ve ilerletici bir ders kapsamına sahiptir. Zonguldak özel İngilizce ders fiyatları ise görmek isteyeceğiniz her ders saati başına ücret aldığı için, ihtiyaç duyduğunuz eğitim, örgün yabancı dil kurslarıyla kıyaslandığında çok daha yüksek bir ücrete sahip olmaktadır. Eğer siz de görmek istediğiniz İngilizce eğitiminin hem birebir olarak devam edip daha geliştirici bir eğitim sunmasını hem de daha ucuz bir ücrete sahip olmasını istiyorsanız aradığınız tüm özelliklere online dil kursu Konuşarak Öğren’e kayıt yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuşarak Öğren fiyat  listesinden eğitim programlarını ayrıntılı şekilde inceleyebilir, en uygun programa kolayca kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitiminizi daha fazla vakit kaybetmeden istediğiniz an görmeye başlayabilirsiniz.

 

Zonguldak için gezilecek yerler
  • Halil Paşa Konağı (Ereğli Müzesi)
  • Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi
  • Kozlu Ilıksu Kaplıcası
  • Gökgöl Mağarası
  • Cehennemağzı Mağaraları
  • Filyos Plajı
  • Fetih Çınarları
Zonguldak hakkında genel bilgi
 • Yüz ölçümü:3481 km2
 • Nüfusu: kişi
 • İlçe Sayısı:7
 • İngilizce Kurs Sayısı:12
 • Telefon Kodu:0372
 • Plaka Kodu:67
 • Havalimanı:1
En kalabalık 5 ilçesi