Video Dersler ve Bire Bir Soru Çözümleriyle Artık YDS'den İstediğiniz Puanı Alın!

Yüzlerce video dersini dilediğiniz zaman izleyin. Binlerce YDS sorusunu ana dili İngilizce olan eğitmenlerle bire bir çözün, hata ve yanlışlarınızı öğrenin.

Başarıya Götüren Sistem

Konuşarak Öğren sistemiyle binlerce kişi İngilizce'yi başardı. Sıra sende.

Ana Dili İngilizce Olan Eğitmenler

Konuşarak Öğren'de bütün dersler ana dili İngilizce olan eğitmenlerle gerçekleşir. Her ders sonrası eğitmenimizin performans değerlendirmesini görebilirsin.

YDS Hazırlık Paketi

YDS öğrencilerinin sınavda başarılı olması için özel olarak hazırlanmış yüzlerce video ve binlerce soru bu paketle sizi bekliyor. İstediğiniz başarıyı yakalayacaksınız.

Online Eğitim

Tüm materyallere online olarak dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle derslerinizi Skype ile yaparak gereksiz zaman kayıplarından kurtulun.

Sizde Başarılı Öğrencilerimizin Arasına Katılın

Senelerdir aradığım İngilizce eğitim fırsatını ve metodunu burada buldum. Günlük dersler, anında yapılan düzeltmeler, yapılan düzeltmelerin ders bitiminde tekrar kontrol edilebilme imkanı, hocalarımızın sıcak ve sevecen tavırları, İstanbul merkezdeki arkadaşlarımızın kursun gidişatı ve sıkıntılarımızın olup olmadığını soran belirli periyodik aramaları ve geri bildirim almaları, kursla ilgili ilk etapta aklıma gelen olumlu özelliklerinden bir kaçı. Bu metodun eğitim düzeyleri farklı seviyelerde olan her insanın, kolaylıkla İngilizce konuşma ve anlama kabiliyetini geliştirebileceği bir metod olduğunu belirterek tavsiye etmek istiyorum. Bayram ÖZHAN / Öğretim Görevlisi

Konuşarak Öğren ailesinin bir üyesi olduğum için ilk önce kendimi çok şanslı hissediyorum.Yıllardır istediğim olanakla karşılaşmamı sağladığınız için teşekkürler.Eğitmenimden,sistemden ve ayrıca çalışanarınızın ilgisi ve alakasından çok memnunum.İmkanlarım el verdiği sürece bu büyük ailenin bir parçası olmaya devam etmek istiyorum.Kalitenizden hiç ödün vermemenizi diliyorum. Funda ARSLAN / Öğretmen