Akademisyenlere Özel
Online İngilizce Eğitimi

Konuşarak Öğren Online Eğitimleriyle Kariyerinizde Bir Adım Öne Çıkın

 • Haftaiçi ve haftasonu size özel online derslere katılın
 • Anadili İngilizce eğitmenlerle akıcı konuşmaya başlayın
 • Yazışmalarda hatasız ve etkili bir İngilizce kullanın
 • Sunum ve toplantılarda İngilizceyi ana diliniz gibi kullanın
 • 7/24 test ve online uygulamalarla kendinizi geliştirin

Neden Konuşarak Öğren?

 • Online Birebir Eğitim
 • Tamamı Ana Dili İngilizce Olan Eğitmenler
 • Günde 10/20/30 Dakikalık Canlı Konuşma Dersleri
 • Her Seviyeden Başlama İmkanı
 • 100% Başarı Garantisi
 • Online Öğrenci Takip Sistemi
ÖĞRENCİ YORUMLARI ÜCRETSİZ DENEYİN

Öğrencilerimize Kulak Verin

Konuşarak Öğren KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde kurulduğu tarihten bu yana 17.000’in üzerinde
öğrencisine İngilizce konuşmayı öğretti! İşte öğrencilerimizden bazılarının hakkımızdaki yorumları

Prof.Dr. Hilmi ÖZDEN /ESOGU Tip Fakultesi Anatomi Ana Bilim DalıProf.Dr. Hilmi ÖZDEN / ESOGU Tip Fakultesi Anatomi Ana Bilim DalıKonuşarak Öğren ekibine bir kez daha teşekkürler, 28.Şubat.2014 - 5.Mart.2014 tarihleri arasında IRAK/WASIT Üniversitesi’ne Konya Selçuk Üniversitesinden çok sevdiğim bir arkadaşımla davetli idik. Kongreye hazırlanmak için fırsat bile olmadan, iki gün içinde KUT kentinde Wasit Üniversitesindeydik. Konuşarak Öğren kursunun kazanımlarını ancak yaşadıktan sonra anlıyorsunuz. Özellikle, hekimler olarak bizler İngilizce Tıp Eğitimi almadıysanız, çoğu kez konuşma İngilizcesine zaman ayırmanız mümkün olmuyor. YÖK ve Milli Egitim Bakanligi, Yurtdışı Yüksek Lisans ve Doktora Programlarında da hekimlere çok az kontenjan ayırmaktadır. TUS sınavlarını kazanan araştırma görevlileri içinse yurtdışı yabancı dil deneyimi düşünülmemektedir.
İlerleyen günlerde yakın komşularımız başta olmak üzere birçok ülkeye hekimlerimiz çalışmak için gittiğinde yabancı dil problemi ile karşılaşacaktır. Yeni nesilde bile konuşmaktan çekinen bir tutum mevcuttur. Bu vesile ile bu tıp konuşma programlarını, Tıp Fakülteleri ve diğer fakültelerin mezunlarının uluslararası iş ortamlarına girmek istiyorlarsa ihmal etmemeleri gerekmektedir. Her gün düzenli olarak yorulmadan konuşmak için bizi arayan eğitmenlerimiz başta olmak üzere tüm ekibe tekrar teşekkür ederim.
Devamı »
Bayram ÖZHAN /Öğretim GörevlisiSenelerdir aradığım İngilizce eğitim fırsatını ve metodunu burada buldum. Günlük dersler, anında yapılan düzeltmeler, yapılan düzeltmelerin ders bitiminde tekrar kontrol edilebilme imkanı, hocalarımızın sıcak ve sevecen tavırları, İstanbul merkezdeki arkadaşlarımızın kursun gidişatı ve sıkıntılarımızın olup olmadığını soran belirli periyodik aramaları ve geri bildirim almaları, kursla ilgili ilk etapta aklıma gelen olumlu özelliklerinden bir kaçı. Bu metodun eğitim düzeyleri farklı seviyelerde olan her insanın, kolaylıkla İngilizce konuşma ve anlama kabiliyetini geliştirebileceği bir metod olduğunu belirterek tavsiye etmek istiyorum
Devamı »
Erol Eğrioğlu/Öğretim ÜyesiOndokuz Mayıs Üniversitesi istatistik bölüünde ögretim üyesi olarak çalışmaktayım. Uluslarası konferanslarda yabancı bilim insanları ile iyi iletişim kurabilmek icin İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duydum. İngilizce konusunda belli bir süre çalıştıktan sonra pratik yapma ihtiyacı kaçınılmaz bir hale gelmektedir. İngilizce kurslarındaki kalabalık sınıflarda haftada ancak bir kaç dakika konuşma şansına sahip olunabilmektedir. Kısıtlı bütçe ile ve çok para harcamadan ingilizce öğrenmenin yolları günümüzde oldukça kısıtlıdır. Ayrıca ingilizce pratik şansı birçok kurs sisteminde rahat elde edilememektedir. Kursların konuşma kulüpleri olsa da bu kulüpler çoğunlukla kurumlar tarafından ihmal edilmekte ve öğrencilerde pek ilgi göstermemektedir.
Yaşadığım kurs tecrübelerinden sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Konuşarak Öğren sistemine kayıt oldum. Kayıt olmadan önce sistemi internet üzerinden araştırdım. Kursta eğitmenler ile ingilizce konuşmak ve birebir kendi hatalarım üzerine odaklı bir ders alabilmek gerçekten çok güzel. Ayrıca sistemdeki öğretmenlerde oldukça yardımcı oluyorlar. Günlük ders kayıtları dinlenebildiği gibi eğitmeninizin günlük yorumları yapacağınız çalışmalar için iyi bir rehber oluyor. Web sayfası üzerinde hergün hangi konuda konuşacagınız ve tüm ders kitaplarının olması planlı çalışmanıza imkan sağlıyor. Sistemin bana göre en güzel yönü öğrenci odaklı çalışmasıdır. Ayrıca Konuşarak Öğren'in destek ekibi de size her konuda yardımcı olabiliyor. Sistemin çok yararlı olduğunu, fazla para harcamadan ve ingilizce öğrenmenin bu sistem ile mümkün olduğunu düşünüyorum.
Daha önce hafta sonu katıldığım kurslarda tüm hafta sonumu harcıyordum ve toplam pratik yapma şansım 4-5 dakikayı geçmiyordu. Sistem sayesinde hem hafta sonlarım bana ve aileme kaldı, hem de hergün 20 dakika pratik şansım oluyor. Ayrıca eğitmenim kavrayamadığım gramer konularında da bilgilendirme yapıyorlar. Sisteme kayıt olunduğunda, öğrencinin her dersten once hazırlık yapılması gerektiği ve eğitmeninin belirlediği eksik yönler üzerinde de ayrıntılı çalışması faydalı olacaktır.
Devamı »
ÜCRETSİZ DENEYİN
Tüm Hakları Saklıdır. Konuşarak Öğren © 2024