CEPA Sınavına Konuşarak Öğren ile Hazırlanın!

CEPA Sınavına Özel Hazırlanmış Eğitim Programı, Uzman Eğitmenler ve Teknolojik Öğrenme Araçlarıyla İngilizcenizi Geliştirin

Ücretsiz Kayıt OlDaha Fazla Bilgi Al
 • CEPA Sınavına Hazırlık

  CEPA sınavı kariyeriniz için önemli bir dönüm noktası olabilir. Konuşarak Öğren’nin alanında uzman eğitmenleriyle bu alana özel eğitim alabilirsiniz.

  Seviyene özel uzman eğitmen belirlediğin saatte seni arar, günlük dersinizi gerçekleştirirsiniz. Sabit eğitmenle, CEPA sınavına yönelik hazırlanmış ders içeriğiyle derslerine katılırsın.

  Ders sonrası eğitmenin o derse ait detaylı bir raporu seninle paylaşır. Yaptığın hataları ve çözüm önerilerini öğrenirsin.

  Türkiye’de ilk ve tek mentörlük programıyla mentörün gelişimini düzenli olarak takip eder. Sana detaylı eğitim raporlarını düzenli olarak gönderir.

  Bununla birlikte yapay zeka destekli öğrenme araçlarını sürekli kullanabilirsin.

Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.

Gani Müjde, Sanatçı


is-ingilizcesi

Şirketler de Bizimle İngilizce Öğreniyor

Coca Cola, BP, L'oreal, Mercedes, Vodafone, Allianz, Levi's, Erikli, Turkcell ve diğerleri çalışanlarının İngilizce eğitimi için Konuşarak Öğren'i tercih ettiler.

is-ingilizcesiis-ingilizcesiis-ingilizcesi
is-ingilizcesiis-ingilizcesiis-ingilizcesi

DOKTORLARIMIZ İÇİN KONUŞARAK ÖĞREN

Konuşarak Öğren uluslararası tıp sınavlarına hazırlık yapmak, klinik testlerinde konuşma tecrübesi kazanmak için en uygun İngilizce eğitim programıdır.

 • Video Thumbnail

  Hakan İpekçiler

  Ulusal Satış Müdürü

 • Video Thumbnail

  Doç. Dr. Kani Gemici

  Uzman Doktor

 • Video Thumbnail

  Dr. Yüksel Özkale

  Aile Hekimi

Merak Ettikleriniz

Yeni öğrenen birisi olarak, Amerikalı eğitmenlerle nasıl konuşacağım?

Eğitmenlerimiz sıfırdan başlayan, çekingen ve endişeli öğrencilerimize o kadar alıştılar ki! Bu yüzden yavaş yavaş ve tane tane başlıyoruz. Kitaplarınız da nispeten kolay oluyor. Ta ki siz alışana kadar.
Alıştıktan sonra hızınız yavaş yavaş artıyor. Yüzme öğrenmek gibi düşünün. Suya girmeden yüzemezsiniz, değil mi?

10, 20 veya 30 dakika yeterli mi?

Günlük 20 dakika en çok tercih edilen programlarımızdan biri. Bu örnek üzerinden gidersek, ayda 440 dakika yapıyor (22 iş günü üzerinden hesaplarsak), bu da 7 saatten fazla ders süresine denk geliyor. Size verilen ödevleri ve diğer materyalleri düşündüğünüzde, oldukça yeterli bir süre. Fazlasına ihtiyaç duyarsanız her zaman dakikalarınızı arttırabilirsiniz.

Eğitmenleriniz gerçekten Amerikalı mı?

Eğitmenlerimiz Memphis/Tennessee'de bulunan ofisimizde çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz ofisimizde çalışmaya başlamadan önce ciddi bir elemeden geçerler. Vatandaşlık durumu, İngilizce eğitim kapasitesi gibi durumlar ciddi bir şekilde değerlendirilir. Ana dili İngilizce olmayan bir eğitmenin işe alımı mümkün değildir. Bu yüzden gönlünüz rahat olabilir.

Eğitmenlerle istediğim konuları konuşabiliyor muyum?

İngilizce durumunuza göre, konularınızı belirlerken mesleğinize göre eklemeler yapabiliyoruz. Tıp, mühendislik, iş dünyası, sağlık, güzellik, eğitim, inşaat, finans gibi konular belirleyip, programınıza ekliyoruz. Konuları istediğinizde değiştirebilirsiniz.

Yoğunluktan derse katılamazsam ne oluyor?

Hesabınıza belli sayıda bir ders erteleme hakkı tanınıyor. Ders başlamadan iki saat öncesine kadar bu haklarınızı kullanarak dersinizi erteleyebilirsiniz. Haklarınız bittiğinde ise cüzi bir ücret karşılığında erteleme hakkı satın alabilirsiniz. Fakat yine de tercihimiz saatlerinizi doğru ayarlayıp, derslerinize devam etmeniz.

İlerleyişimi nasıl takip edebilirim?

Derslere başladığınız zaman, belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile panelinize giriş yapacaksınız. Bu panelde, eğitim içeriklerinizle birlikte ilerleme raporunuz da olacak. Burada eğitmeninizin notlarını, ilerlemenizi ve diğer içeriklerinizi göreceksiniz.

Harika! Nasıl başlarız?

Aşağıdaki form alanını doldurarak, ücretsiz deneme görüşmesi ayarlayıp, başlayabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın!