Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

Konuşarak Öğren Çocuk İngilizce paketiyle şimdi tanışın.
Çocuklarınızın küçük yaşta kolayca İngilizce öğrenmesini sağlayın.

Başarılı Eğitim Sistemi
Çocukların İngilizcede başarılı olması için gerekli herşeyi tasarladık.
Ortaokul ve Lise Ders Müfredatı
Konuşarak Öğren eğitim paketleri eğitim uzmanlarınca hazırlanmıştır. Çocuğunuzun yaşına ve eğitim seviyesine uygun dersler verilir.
  • Derslerden sıkılmaz.
  • Kolayca yeni bir dil öğrenir.
  • Öğretmeni sayesinde İngilizceyi sever.
Kelime ve Gramer
Seviye ve yaşına uygun seveceği kelimeleri interaktif olarak sunulur. Gramer kurallarını eğlenceli örnekler üzerinden kolayca öğrenir.
Konuşma Pratiği
İngilizce konuşma erken yaşlarda öğrenilmesi gerekir. İlerleyen yaşlarda öğrenmek çok zordur. Çocuğunuz ana dili İngilizce olan eğitmenlerle bire bir konuşma pratiği yapar.Erken yaşta İngilizce konuşmaya başlar.

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Konuşarak Öğren İTÜ KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde kurulduğu tarihten bu yana binlerce öğrencisine
İngilizce konuşmayı öğretti. Öğrencilerimizin yorumlarından bazıları.

Gani MÜJDE / Senarist, Yönetmen
Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.
ÜCRETSİZ DENEYİN
(*)
(*)
(*) ÜCRETSİZ TEST ET!
Dr. Arif Kırkıç / Gökyüzü Koleji Genel Müdür YardımcısıKonuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Zaman kaybı olmadan, doğrudan sizi hedefe götüren ve sonucunu kısa sürede alabileceğiniz bir sistem. En önemlisi İngilizce öğrenmenin ekonomik ve etkin yolu.
Devamı »
Prof.Dr. Hilmi ÖZDEN / ESOGU Tip Fakultesi Anatomi Ana Bilim DalıMerhaba
Bu kısa mektubumda sizin şahsınızda Konuşarak Öğren ekibine teşekkür ederim. Aynı zamanda tebrik duygularımı da iletirim. Böyle güzel bir organizasyon, yıllardır Türk insanının ve akademisyenlerinin buluşması gereken bir yöntemdir. Haftada 5 gün günde 20 dakika anadili İngilizce olan bir hoca ile konuşmamız, işitme ve konuşma melekelerimizi diri tutmaktadır. Yıllarını maalesef KPDS ve UDS kursları ve sınavlarında tüketmiş bir insan olarak hayıflanıyorum. Günümüzde Türk Akademisyenlerinin önündeki en büyük engel şahsî kanaatimce bu tip sınavlardır. Halbuki bu sınavları geçip uluslararası bilimsel toplantılarda şahsımda dahil çoğumuz sunumlarda zorluk çekeriz.
Eğer orta öğretimden alt yapınız ve yurt dışı deneyiminiz varsa istisna olabilirsiniz. Bu yüzden size, yılların test sınavı deneyimli bir insanı olarak ne kadar teşekkür etsem azdır. İnanin işin ticari boyutunun sözü bile edilemez. Yaptığınız gerçekçi metotla yabancı dil öğretimi önümüzdeki yıllar içinde daha iyi anlaşılacaktır. Türk Milletine yıllardır yanlış tatbik edilen yabancı dil öğretimine doğru bir kapı açtığınızı kursunuz müddetince görmüş bulunuyorum. Bizim nesillerin yılları test sınavları ile beyhude geçti. Her ne kadar bu ileri yaşta olmama rağmen ısrarla konuşma kursuna devam edeceğim. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Sizin başarınızı Aziz Turk Milleti için önemsiyorum. Güzel Turkçe ve Güzel Yabancı diller konuşacak nesilleri görmek dileğiyle.
Devamı »
Tüm Hakları Saklıdır. Konuşarak Öğren © 2022