Brand Name

İngilizce Konuşma Kursu

Size en yakın İngilizce konuşma kursu ile şimdi tanışın. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ve seviyenize uygun ders içerikleri ile İngilizce konuşmanızı geliştirin. Size özel raporlarla ilerlemenizi takip edin. Telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan kolayca İngilizce konuşma derslerine katılın.

Ücretsiz Kayıt OlDaha Fazla Bilgi Al
 • Konuşma Yeteneklerinizi Geliştirin

  Konuşarak Öğren, ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan eğitmenleri ile, Skype üzerinden, seviyenize uygun şekilde hazırlanmış, günlük 10/20/30 dakikalık derslerle İngilizce konuşmanızı sağlar.

  Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan derslerine katılabildiğiniz online İngilizce kursu ile kendinizi online olarak geliştirme fırsatı bulursunuz.

  Seviyenize göre hazırlanmış online ders materyalleri üzerinden konuşursunuz. Her görüşme sonrasında eğitmen size kendinizi geliştirmeniz için öneri ve yorumlarını iletir. Böylece İngilizce konuşma yeteneğinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

  • Video Thumbnail
 • İngilizce Konuşurken Yalnız Değilsiniz

  ABD ofisimizdeki 400+ eğitmenimiz, İstanbul'daki 2 ofisimizdeki 70+ memnuniyet personelimiz ile bugüne kadar 50000'in üzerinde öğrencimiz İngilizce konuşma kursumuza katıldı. Her öğrencimizin İngilizce konuşma sürecinde ihtiyacı olan yardımı birebir sağladık.

 • iPad Image
 • Size Özel İngilizce Kurs Programı

  Konuşarak Öğren esnektir.

  Ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçersiniz. Klasik İngilizce kurslarının aksine dersleriniz ne hızlı ne de yavaş gider. Ne çok ileride ne de geride kalırsınız. Ders saatinizi, bulunduğunuz seviyeyi veya eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğitim danışmanımız, her zaman telefonunun diğer ucunda size yardım etmek için bulunuyor olacak.

 • Macbook Image

Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.

Gani Müjde


 • Zaman Online İngilizce Konuşma Kurslarının Zamanı

  Yorucu bir iş gününün ardından İngilizce konuşma kursuna gitmek zordur. Bu yüzden kurslar yarım bırakılır. Konuşarak Öğren'de ise dersler birebirdir ve sizin belirlediğiniz saatlerde yapılır. Günde 10, 20 veya 30 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz.

  İngilizce konuşma kurslarındaki sınıf ortamında ya önde ya geride kalırsınız. Konuşarak Öğren sizin hızınıza göre ilerler.

  İngilizce konuşma kursları herkes için aynı müfredatı belirlerken, Konuşarak Öğren'de ilgi alanlarınıza ve mesleğinize göre içerik oluşturulur. Böylece pratik dünyada işinize yarayan bir İngilizce konuşursunuz.

 • iPhone Thumbnail

Eğitmeninize Starbucks'tan Kahve Ismarlamak İstemez misiniz?

Eğitmenimiz Teacher Mark, Mustafa'nın hediye ettiği kahveyi içerken size de selam söylüyor!
Eğitmenlerimizle öğrencilerimiz o kadar çok hediyeleşmek istediler ki biz de öğrenci panelimize hediye bölümü koyduk. Böylece eğitmeninizle güzel bir sohbeyin ardından, kendisine Starbucks'tan kahve ısmarlayabilirsiniz. Bir fincan kahvenin 40 yıl hatrı var derler.

Thumbnail

Şirketler de Bizimle İngilizce Öğreniyor

Coca Cola, BP, L'oreal, Mercedes, Vodafone, Allianz, Levi's, Erikli, Turkcell ve diğerleri çalışanlarının İngilizce eğitimi için Konuşarak Öğren'i tercih ettiler.


Konuşarak Öğren Kimler İçin?

Konuşarak Öğren bütün İngilizce seviyelerine yönelik ders materyali ve programa sahiptir. İngilizce konuşma yeteneğini geliştirmek isteyen herkes Konuşarak Öğren'de konuşma yeteneklerini geliştirir. Öğrencilerimizin deneyim ve yorumlarını kendilerinden öğrenmek için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 • Video Thumbnail

  Hakan İpekçiler

  Ulusal Satış Müdürü

 • Video Thumbnail

  Doç. Dr. Kani Gemici

  Uzman Doktor

 • Video Thumbnail

  Burçin Dumlu

  İK Uzmanı

Merak Ettikleriniz

Yeni öğrenen birisi olarak, Amerikalı eğitmenlerle nasıl konuşacağım?

Eğitmenlerimiz sıfırdan başlayan, çekingen ve endişeli öğrencilerimize o kadar alıştılar ki! Bu yüzden yavaş yavaş ve tane tane başlıyoruz. Kitaplarınız da nispeten kolay oluyor. Ta ki siz alışana kadar.
Alıştıktan sonra hızınız yavaş yavaş artıyor. Yüzme öğrenmek gibi düşünün. Suya girmeden yüzemezsiniz, değil mi?

10, 20 veya 30 dakika yeterli mi?

Günlük 20 dakika en çok tercih edilen programlarımızdan biri. Bu örnek üzerinden gidersek, ayda 440 dakika yapıyor (22 iş günü üzerinden hesaplarsak), bu da 7 saatten fazla ders süresine denk geliyor. Size verilen ödevleri ve diğer materyalleri düşündüğünüzde, oldukça yeterli bir süre. Fazlasına ihtiyaç duyarsanız her zaman dakikalarınızı arttırabilirsiniz.

Eğitmenleriniz gerçekten Amerikalı mı?

Eğitmenlerimiz Memphis/Tennessee'de bulunan ofisimizde çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz ofisimizde çalışmaya başlamadan önce ciddi bir elemeden geçerler. Vatandaşlık durumu, İngilizce eğitim kapasitesi gibi durumlar ciddi bir şekilde değerlendirilir. Ana dili İngilizce olmayan bir eğitmenin işe alımı mümkün değildir. Bu yüzden gönlünüz rahat olabilir.

Eğitmenlerle istediğim konuları konuşabiliyor muyum?

İngilizce durumunuza göre, konularınızı belirlerken mesleğinize göre eklemeler yapabiliyoruz. Tıp, mühendislik, iş dünyası, sağlık, güzellik, eğitim, inşaat, finans gibi konular belirleyip, programınıza ekliyoruz. Konuları istediğinizde değiştirebilirsiniz.

Yoğunluktan derse katılamazsam ne oluyor?

Hesabınıza belli sayıda bir ders erteleme hakkı tanınıyor. Ders başlamadan iki saat öncesine kadar bu haklarınızı kullanarak dersinizi erteleyebilirsiniz. Haklarınız bittiğinde ise cüzi bir ücret karşılığında erteleme hakkı satın alabilirsiniz. Fakat yine de tercihimiz saatlerinizi doğru ayarlayıp, derslerinize devam etmeniz.

İlerleyişimi nasıl takip edebilirim?

Derslere başladığınız zaman, belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile panelinize giriş yapacaksınız. Bu panelde, eğitim içeriklerinizle birlikte ilerleme raporunuz da olacak. Burada eğitmeninizin notlarını, ilerlemenizi ve diğer içeriklerinizi göreceksiniz.

Harika! Nasıl başlarız?

Aşağıdaki form alanını doldurarak, ücretsiz deneme görüşmesi ayarlayıp, başlayabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın!