Doktorlar İçin İngilizce Eğitimi

Kursa Gitmeden, Online Olarak, Ana Dili İngilizce Eğitmenlerden Alacağınız Derslerle Zaman Kaybetmeden Ana Diliniz Gibi İngilizce Öğrenin

ÜCRETSİZ DENEYİN

Neden Konuşarak Öğren?

  • Tamamı Ana Dili İngilizce Olan Eğitmenler
  • Online Birebir Eğitim
  • Günde 10/20/30 Dakikalık Canlı Konuşma Dersleri
  • Her Seviyeden Başlama İmkanı
  • %100 Başarı Garantisi
  • Online Öğrenci Takip Sistemi
ÖĞRENCİ YORUMLARI ÜCRETSİZ DENEYİN

Konuşarak Öğren ile İngilizce Konuşan Doktorlara Kulak Verin

Konuşarak Öğren KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde kurulduğu tarihten bu yana 1000’in üzerinde doktora İngilizce konuşturdu.

Erol TÜKENMEZ / Doktor - Kilis Dev.Hast.Herkese merhaba, 44 yaşındayım. Doktorum. 3 aydır bu kursu almaktayım. Hazırlayanların ellerine sağlık. Sonunda İngilizceyi oğreneceğime inanmaya başladım. Şimdiye kadar birkaç kursa katıldım. Okul yıllarında ders olarak okutuldu. Ancak şu gerceği kimse malesef anlatmadı. Yabancı dil konuşarak oğrenilirmiş...
Devamı »
Engin ÇAĞLIYAN / Doktorİtiraf etmek gerekirse; Konuşarak Öğren hakkında öncelikle bağlantı sorunu başta olmak üzere, eğitmenler ve ders içeriği ile ilgili birçok aksakığın yaşanabileceğini düşünmüştüm. Ama dersler ilerledikçe gördüm ki çok profesyonel bir yaklaşım söz konusu. Eğitmen, öğrenci takibi, site ve eğitim materyalleri açısından hiçbir eksik yok.
Devamı »
Prof.Dr. Hilmi ÖZDEN / ESOGU Tip Fakultesi Anatomi Ana Bilim DalıMerhaba
Bu kısa mektubumda sizin şahsınızda Konuşarak Öğren ekibine teşekkür ederim. Aynı zamanda tebrik duygularımı da iletirim. Böyle güzel bir organizasyon, yıllardır Türk insanının ve akademisyenlerinin buluşması gereken bir yöntemdir. Haftada 5 gün günde 20 dakika anadili İngilizce olan bir hoca ile konuşmamız, işitme ve konuşma melekelerimizi diri tutmaktadır. Yıllarını maalesef KPDS ve UDS kursları ve sınavlarında tüketmiş bir insan olarak hayıflanıyorum. Günümüzde Türk Akademisyenlerinin önündeki en büyük engel şahsî kanaatimce bu tip sınavlardır. Halbuki bu sınavları geçip uluslararası bilimsel toplantılarda şahsımda dahil çoğumuz sunumlarda zorluk çekeriz.
Eğer orta öğretimden alt yapınız ve yurt dışı deneyiminiz varsa istisna olabilirsiniz. Bu yüzden size, yılların test sınavı deneyimli bir insanı olarak ne kadar teşekkür etsem azdır. İnanin işin ticari boyutunun sözü bile edilemez. Yaptığınız gerçekçi metotla yabancı dil öğretimi önümüzdeki yıllar içinde daha iyi anlaşılacaktır. Türk Milletine yıllardır yanlış tatbik edilen yabancı dil öğretimine doğru bir kapı açtığınızı kursunuz müddetince görmüş bulunuyorum. Bizim nesillerin yılları test sınavları ile beyhude geçti. Her ne kadar bu ileri yaşta olmama rağmen ısrarla konuşma kursuna devam edeceğim. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Sizin başarınızı Aziz Turk Milleti için önemsiyorum. Güzel Turkçe ve Güzel Yabancı diller konuşacak nesilleri görmek dileğiyle.
Devamı »
Vesile Hamulu / Diş HekimiKonuşarak Öğren eğitim programına uzun suredir katılıyorum. Dil bilgisi, kelime, dinleme dağarcığınız geliştiği gibi en önemlisi konuşma yeteneğiniz oluşuyor. Uzman öğretmen kadrosundan gerçekten çok faydalanıyorum.
Devamı »
Dr. İlknur KOZANOĞLU / Doçent (Fizyoloji)Zaman zaman ara versem de yaklaşık 2 yıldır, Konuşarak Öğren sistemi içerisindeyim. Cok büyük bir keyif alıyorum. Önceleri 20dk. nasıl geçecek ben ne konuşacağım diye düsünürken, artık bana 20 dk. yetmediğini görüyorum. Mesleğim gereği sürekli İngilizce okumak ve konuşmak durumundayım. Bu sistemle tanışmadan önce yabancılarla konuşmak benim için ciddi sorundu. Ancak şimdi çok ama çok kolay ve keyifli. Ben sisteme başladığımda orta düzeyden başlamıştım şimdi Tell me ileri derece seviyesindeyim.
Bir çok arkadaşım benim sayemde bu sistemle tanıştı. Hatta benden sonra başlayıp beni geçenleri bile var. Konuşarak Öğren, gerçekten amaca yönelik bir sistem. Kişileri fazla yormadan, sıkmadan ve daha da önemlisi keyifle İngilizce öğrenmelerini sağlıyor. Çok kez kurslara gittim ama hiç birinde başarı sağlayamadım. Bu sistem ile evden yorulmadan, kursa gitmek için vakit harcamadan, ve keyifle İngilizce konuşuyorum.
Bana bu imkanı sağladıkları için tüm Konuşarak Öğren ailesine çok teşekkür ederim
Devamı »
Sevgi KESİCİ / DoktorMerhaba
Konuşarak Öğren programı çalışanları ile Mayıs ayında bir hekim arkadaşımın referansı ile tanıştım. Pratik yapıp mevcut ingilizcemi hızlı ve etkin bir şekilde geliştirip canlı tutmak amacıyla programa katıldım. Eğitmenlerin pozitif olmalarından ve ingilizcemde kısa sürede belirgin gelişmeye sebep olduklarından dolayı diyalog saatlerimi sabırsızlıkla bekler oldum.
Etrafımda ingilizcesini geliştirmek isteyenlere her zaman tavsiye ediyorum. Konuşarak Öğren ekibinin teknik destek konusunda yardımcı olan çalışanlarına, sık aralıklar ile bana ulaşan temsilci arkadaşlara ve eğitmenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca yaptığınız işin çok faydalı olduğunu belirterek başarılarınızın devamını dilerim.
Devamı »
Peri BOZKURT / Uzm.Psk.Dn.Ülkemizde yaşayan birçok genç gibi ben de üniversite de dahil olmak üzere, İngilizce dersi almama rağmen, adını bu dilde söylemekten öteye gidemeyenlerdendim. Ancak İngilizceyi öğrenmek ve konuşabilmek yönünde isteğim hep mevcuttu. Internet reklamlarında karşılaştığım ve hiç bu kadar profesyonel işletilen bir sistem olduğunu tahmin etmeden, deneme için arama bilgilerimi bıraktığım anda aranmakla ilk şaşkınlığımı yaşadım.
Devamında son derece profosyonelce işleyen bir sisteme dahil olmanın memnuniyetini yaşamaktayım. 14 aylık eğitim paketinin daha 2 ayını geride bırakmama rağmen konuşma isteğim ve becerim gün geçtikçe artıyor. Buna oturduğum yerden, evden ya da işten ulaşabilme imkanı sağlayan tüm sistem kurucusu ve çalışanlarına ve tabiiki her konuda yardım ve desteğini alabildiğim sevgili Gokhan Bey, Serpil Hanim ve tüm pozitif enerjisiyle öğretmenim Mrs.Jane’e teşekkür ediyorum. İngilizce öğrenmede çok etkin ve kolay ulaşılabilen bu sistemi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Devamı »
Dr. Neslihan Kuloğlu TÜRKER / Psikolojik DanışmanÇok uzun yıllar boyunca özel okul, dil kursları ve özel derslerle İngilizce'yi öğrenmeye çalıştım. Okuma, anlama ve biraz da yazma konularında kendimi mümkün olduğunca geliştirmeye çalıştım. Ancak ne yaptıysam da konuşma konusunda hiç yol katedemedim. Sonra bir gün bir arkadaşım Konuşarak Öğren diye bir İngilizce dil eğitim sistemi var diye cümleye başladı. Anlattıkları çok hoşuma gitti. Denemeye karar verdim. Nasıl olsa kimse beni görmeyecekti, nasıl olsa tanımadığım birisiyle konuşacaktım ve rezil olmayacaktım, nasıl olsa bir yerlere gitmem gerekmeyecekti, nasıl olsa işimden uzun süre ayrılmayacaktım. Başladım.
Başlar başlamaz da hem sisteme, hem çalışanlara,hem de kendi öğretmenime hayran oldum. Sistem tıkır tıkır işliyordu ve çok kolaydı. Türk çalışanlar / benden sorumlu olanlar sürekli arayıp olumlu-olumsuz herşeyi kontrol ediyorlardı. Anadili ingilizce olan öğretmenimin ingilizcesi benim açımdan son derece anlaşılır, enerjisi çok yüksek, düzeltmeleri her harfi, noktayı-virgülü, tonlamayı içerecek kadar detaylı, öğretimi son derece eğlenceliydi. Bu durum ilk günden bu yana hiç değişmedi.
Sistem içinde yer alan herkese İngilizce konuşma konusunda kendime güven duymamı sağladığınız, unuttuğum pek çok şeyi hatırlattığınız, yeni bilgiler öğrenmemi sağladığınız ve bütün bunları günlük rutin akışımı bölmeden yaptığınız için çok teşekkür ederim.
Devamı »
Cevper ERSÖZ, MD / Sirnak Idil State Hospital Department of Urologyİngilizce artık günlük pratiğimizde rahatça kullanmamız gereken bir araç, bunu da en hızlı ve etkin bir şekilde geliştirmek istiyorsak devamlı pratik yapmak aslında ingilizce ana dili olan birisiyle konuşmaktır. Ben de sisteme kayıt olduğumdan itibaren düzenli bir şekilde konuşmaya başladım ve farkını kısa sürede hissettim. Aslında yıllardır bir şekilde klasik ingilizce kurslarından yardım almış fakat bir türlü etkin konuşma seviyesine gelememiştim.
Bu şekilde bana geri bildirimleri sayesinde eksik yanlarımı geliştirdim ve aynı zamanda sürekli konuşma pratiği yapmış oldum. Konuşarak öğren dil eğitim sistemi anlaşılan o ki kendini devamlı yenilemiş ve ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflemiş bir sistem. Sık aralıklar ile size ulaşan temsilci arkadaşlar teknik destek konusunda her zaman yanınızdalar. Emeği olan bütün çalışanlara teşekkürler.
Devamı »
Nazmiye ULU / DoktorBen 35 yaşında acil tıp ihtisası yapan bir doktorum. Bir şekilde İngilizce öğrenmek için yeterli zaman veya para bulamadım şimdiye kadar. Teknoloji ve organizyonu eğitimde bu şekilde kullanma zeka ve hayal gücünü tesadüfen internette görünce önce şaşırdım, sonra ciddiyetinden kuşkuya düştüm. Denemekle bir şey kaybetmem diyerek mail gönderdim ve karşımda ciddi aynı zamanda öğrencilerine yardımcı olmaya özen gösteren insanlarla karşılaştım.
Ailem de başta tuhaf karşıladı, ta ki ses kayıtlarımı dinleyene kadar. Şimdi bana ders saatini hatırlatıyorlar. Bütün arkadaşlarıma, genç - yaşlı herkese tavsiye ettim. Daha yolun başındayım. Ama o kadar sabırlı bir öğretmenim var ki. Moralimi devamlı yüksek tutuyor. Ben ülkem adına da mutluyum, böyle girişmciler olduğunu gördüğüm için. Zaten zamanla çok daha tanınıp yaygınlaşacağına şüphem yok.
Sadece zamanı ve parası değerli insanların da bir an önce faydalanması için bunları yazıyorum. İnternet üzerinden arkadaş bulup konuşabilirsiniz, ama bu profesyonel olmayacağı gibi güvenli de değil, özellikle gençler için. Hocamın cinsiyetine kadar seçme ayrıcalığını bana sunan bu ekip işinin ehli. En azından deneyin. Yurt dışına gidip dil öğrenmeyi anlamsızlaştıran bu sistem bir tık kadar uzakta. Saygılar( Yorumlarımı memnuniyetle yayınlayabilirsiniz, bu sayede benim de sizin aracılığınızla insanlara faydam olur.
Devamı »
N.H / Diş HekimiYaklaşık üç aydır konuşarak öğren den İngilizce dersi alıyorum. Başlangıçta deneme amaçlı kısa programa kayıt oldum, ciddi bir İngilizce öğrenme deneyimini henüz, belki de çok geç elde etmiş biri olarak zaman kaybını en aza indirmeye karar verdim ve sistemin özel derslerine başladım. İyi ki de başlamışım. Aradığım, işte bu bana özel hazırlanan programmış meğer. Öte yandan tabi ki hangi yöntem olursa olsun önemini koruyan kişisel çaba ise sevdiğiniz işi yapmanıza ya da yaptığınız işi sevmenize bağlı. Ümidiniz ve yapabileceğinize dair inancınız varsa başardınız demektir.
Bu bağlamda bana İngilizceyi sevdiren ve daima pozitif motive eden başta Teacher Leo olmak üzere emeği geçen bütün eğitmenlere çok teşekkür ederim. Bu fikri üreten ve sisteme dönüştürenleri, arka planda sistemi yönetenleri, sorunları çözmede emeğini esirgemeyen destek ekibini başarılarından dolayı kutluyorum.
Devamı »
Mustafa ÖZER / Diş HekimiDaha önce birçok kez yurt dışı ziyaret imkanı bulduğum için İngilizce konusunda iyi bir bilgiye sahibim, karşımdakini anlıyor ve konuşuyorum. Ancak sürekli İngilizce ile ilgilenmediğim ve pratik imkanım olmadığı için bildiklerimi zamanla hatırlamaz oluyordum. Neyse ki Konuşarak Öğren sayesinde günlük 20 dakikalık gerçekleştirdiğim görüşmelerle eksik bilgilerimi tamamlamaya, konuşmamı geliştirmeye ve Türkçe bildiklerimi İngilizce yorumlamaya başladım ve her gün 1 saat boyunca İngilizce ile ilgilenip yenilikleri (haber kanalları, diziler vs.) takip ediyorum. Bunu sağlayabilmem sadece 3 ayda gerçekleşti, yardımlarını esirgemeyen Eğitmenim Mr. Pascie ve Konuşarak Öğren'e teşekkürler
Devamı »
Mehmet YILDIRIM / DoktorBir süre özel öğretmen ve "İngilizce Kurs" kuruluşlarından ders almama karşın kendi kendine İngilizce öğrenen bir eğitimci olarak, "Konuşarak Öğren" yöntemini e-mail'imde görünce bu eğitime katılmaya karar verdim. Seviyem Intermediate'in orta grubunda bulundu ve 3-4 aydan beri de derslerinize devam ediyorum. Dil öğretimi için gerçekten kısa olan bu kadar sürede, ciddi olarak ilerlediğimi, konuşma "formatına" / "jargonu"na uyum gösterdiğimi gördüm. Bunu İngilizce'yi çok iyi bilen oğlumun değerlendirmelerinden de anladım.
Hocaların anadilinin ingilizce olması, günlük tüm konuşmalarmızı / performansımızı konuşma, dinleme, anlama, kelime gelişimi ve dil bilgisi yönünden değerlendiren raporlar vermeleri, ses kayıtlarımıza sahip olabilmemiz, gelişmemizin tüm aşamalarını gün ve gün öğrenmemize olanak veriyor. Ayrıca derslerin biz öğrencilerin istediği bir saatte ve yerde olması, derse gitmek için ayrıca ilave yol - para - ek zaman harcamamıza da gerek bırakmıyor. Bu ne güzel bir uygulama!
Çalışan, vakti az olan ve İngilizce'yi mutlaka öğrenme azminde olan herkese özellikle "Konuşarak Öğren" yöntemi ile İngilizce öğrenmeyi öneriyorum. Bu yöntemi yaratanları gönülden kutluyorum. Gerçekten ilginç fikir / başarılı proje. Saygı ve sevgilerimle.
Devamı »
Hakan ALTAN / Kalp ve Damar Cerrahisi UzmanıBence çok akıllıca yapılmış çok iyi bir sistem. Özellikle bizler gibi zamanı çok kısıtlı olan ve bir ders için biryerden biryere ayrı bir zaman ayırarak gitmesi zor olan, yoğun çalışan kişiler için çok önemli bir katkı sağlıyor. Üstelik heryerden herzaman kısıtlılığı olmadan ve dünyanın heryerinden bir profesyonelle konuşmak çok çok önemli diye düşünüyorum.( Klasik eğitimleri zamanında alan bir kişi olarak söylüyorum)...
Devamı »
Hasibe Gül Baytan Yıldız / DoktorSizlerin ve sevgili hocamın sayesinde İngilizce konuşma yeteneğim farkedilir düzeyde düzeldi ve ilerlemeye devam ediyor. Daha önce okuma konusunda problemim yokken, konuşmada basit cümlelerde bile sıkıntı çekiyordum. Yaklaşık bir ay sonra farkedilen akıcı günlük konuşma ve eksiklikleri görme konusunda son derece yapıcı bir süreçte bulundum. Derslere devam için organize edilmiş erteleme, zaman ayarı gibi uygulamalar yanında, devamlılığımız, memnuniyetimiz için inanılmaz çaba sarfeden konuşarak öğren ekibine ve sevgili İngilizce öğretmenime sonsuz teşekkürümü borç biliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Devamı »
ÜCRETSİZ DENEYİN

Bugün Ücretsiz Deneyin

Fevzi TOSUN / Radyolog
Konuşarak Öğren Sistemi'ne bir Hocamın tavsiyesiyle başladım. Sistem bizim gibi çalışanlar için çok uygun dizayn edilmiş. Şahsen benim her gün kursa gidip gelecek vaktim yok. Sistem bu külfeti ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda son derece pozitif ve eğlenceli diyaloğa sahip olan eğitmenim motivasyonumu arttırıyor. Sistemin tümünde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Tüm Hakları Saklıdır. Konuşarak Öğren © 2024