Profesyonel İmajınızı Yükseltin:

İş Toplantılarında Akıcı İngilizce ile Parlayın!

İş dünyasında profesyonel bir imaj çizmek için İngilizce dilini etkili bir şekilde kullanın. Konuşarak Öğren'in iş odaklı eğitimleriyle iş toplantılarında akıcı ve etkileyici konuşmanın kapılarını açın!

demo demo demo
Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

Profesyonellere Özel Hazırlanmış İş Toplantıları Programı

Bu eğitim programı, iş toplantılarında etkili iletişim, sunum becerileri, yazışmalar ve profesyonel dil kullanımı gibi kritik yetkinlikleri geliştirmeye odaklanarak, katılımcıları iş dünyasının gerekliliklerine mükemmel bir şekilde hazırlıyor.

İş toplantıları programımız, sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda iş dünyasındaki rekabetin içinde öne çıkmanızı sağlayacak stratejik yeteneklerinizi de pekiştirecektir. Örnek ders programlarını inceleyin.

Uzman Eğitmenlerle İş Toplantıları Programında Profesyonellik

Eğitmenlerimiz, seviyenizi ve hedeflerinizi dikkate alarak size özel bir eğitim süreci oluşturur. Güçlü ve zayıf yönlerinizi belirler, iş toplantılarında etkili iletişim, liderlik ve sunum becerilerinizi geliştirmeniz için sizi yönlendirirler.

İş toplantıları programımız, deneyimli eğitmenlerimizle iş dünyasında profesyonellik seviyenizi yükseltmenize yardımcı oluyor.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor

ve yüzlerce eğitmen daha....

 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

Mentörümüzle İş Toplantılarına Adım Adım Hazırlık

Mentörlerimiz, iş toplantılarına özgü sorularınızı ele alırken sadece dil bilginizi değil, aynı zamanda özel ihtiyaçlarınızı da dikkate alarak size özel bir eğitim planı oluştururlar. İş toplantıları programımız, her adımda size rehberlik eden mentörlerle birlikte, telaffuz, kelime bilgisi, cümle kalıpları ve dil bilgisi kullanımını içeren 360 derece dil becerilerinizi güçlendirir.

İş Toplantıları Programınızı Gelişim Takibi ile Zirveye Taşıyın

Haftalık ve aylık olarak yapılan gelişim takibi, katılımcıların iş toplantıları programındaki ilerlemelerini detaylı bir şekilde incelemelerini sağlar. Bu sayede, bireyler güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilir, eksikliklerini gidermek ve güçlü yönlerini daha da pekiştirmek adına stratejiler oluşturabilirler.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular