Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumsal İngilizce eğitimlerimizle çalışma arkadaşlarınıza İngilizce konuşma yeteneği kazandırın

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo ders almak için:

Online 360 derece kurumsal İngilizce eğitim ve kurs sistemimiz ile çalışanlarınızın iş güçlerini kaybetmeden, etkili olarak İngilizce öğrenmesini ve konuşmasını sağlayın. Günlük ve aylık eğitim takip raporlarıyla öğrenci bazında ders katılımları ve eğitim seviyesindeki gelişimleri görün. Size özel verimlilik danışmanıyla kolayca süreci değerlendirin.

 • Kurumlara Özel Etkili İş İngilizcesi Çözümleri

  Konuşarak Öğren 2009 yılında KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde kurulmuş bir eğitim teknolojileri şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren İngilizce eğitiminde kişiye özel program ve yaklaşımı teknolojik altyapı ile birleştirerek sunmanın büyük verimlilik artışı sağlamaktadır.

  Konuşarak Öğren eğitim sistemi geleneksel İngilizce eğitimlerine göre çok daha düşük maliyetler ile yüksek verim alınmasını sağlamaktadır. Çalışanlar günlük iş saatlerini kaybetmeden, diledikleri saatte online olarak derslerine katılabilmektedir.. Her ders ve her ay sonunda eğitmen öğrencinin durumunu değerlendirmektedir. Böylece başlangıç eğitim seviyeleri ve Konuşarak Öğren eğitimleri sonrasındaki eğitim seviyeleri net bir şekilde ölçümlenmektedir.

  Kurumsal İngilizce için Bilgi Al
  • Kurumsa İngilizce Eğitimi
 • Şirketiniz İçin Online İngilizce Eğitimi

  360 derece eğitim programımızı inceleyin.

  • Ana Dili İngilizce Eğitmenler

   Konuşarak Öğren eğitmenleri alanında uzman olan ve ana dili İngilizce olan eğitmenlerdir. Her öğrencimize bir eğitmen atanmaktadır.

  • İngilizce Özel İçerik

   Her öğrencinin seviyesine göre günlük ders kitapları sisteme eklenir. Öğrenciler konuşma derslerinde ders kitapları üzerinden işler.

  • İngilizce Seviye Günlük Takip

   Her ders sonrasında eğitmen öğrencinin ders sırasındaki performansını değerlendirir ve ders raporunu paylaşır.

  • İngilizce Ek Egzersizler

   Dinleme ve okuma parçaları, kelime eğzersizleri ve testler 7 gün 24 saat telefon veya bilgisayarınızdan katılıp, çözebilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren: Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumsal İngilizce Eğitim Referanslarımız

Konuşarak Öğren kurulduğu tarihten bu yana 100’e yakın kurumsal şirketin çalışanlarına “İş İngilizcesi Eğitimi” sağladı.

Kurumsal İngilizce eğitim alan şirket referanslarımızdan bazıları:

Kurumsal İngilizce Sayfası

Kurumsal İngilizce Eğitim Alan Öğrencilerimizden Dinleyin

Alanında lider yüzlerce şirketin ve kurumun tercihi Konuşarak Öğren'i öğrencilerinden dinleyin. İş İngilizcesi eğitimi ile ilgili deneyimler.

 • Kurumsal İngilizce Eğitimi, Hepsiburada İngilizce Eğitim
  Serhat Serhatlı

  Yazılım Geliştiricisi, Hepsiburada.

 • Kurumsal İngilizce Eğitimi, Memorial İngilizce Eğitim
  Doç. Dr. Kani Gemici

  Doktor, Memorial.

 • Kurumsal İngilizce Eğitimi, Alfa Freight İngilizce Eğitim
  Yeliz Oflaz

  Yönetici, Alfa Freight.

Dünyada,özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte şirketler kurumsal ingilizce eğitimi alarak küresel bazda globalleşmek ve mevcut markalarını bulunduğu noktada sınırlı kalmayıp hedef kitlesini genişleterek, markasını dünyada tanınır kılmayı amaçlamaktadır. Küresel pazarlarda sözlü ve yazılı iletişimler için gerekli olan şirketler için ingilizce eğitimleri önem kazanmış olup, dünyadaki diğer insanlara ulaşmak ve onların ihtiyaçlarına göre satış stratejileri oluşturmak ise bir amaç haline gelmiştir. Bu iletişim ile mevcut markayı dünyaya tanıtmanın yolu ise dünya dili olan ingilizceyi Konuşarak Öğrenmekten geçiyor.

PEKİ ŞİRKETLER İÇİN İNGİLİZCE EĞİTİMİ NASIL OLMALIDIR?

Gerek şirket çalışanları gerek sıcak satış çalışanları, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla şirketler için ingilizce eğitimi veren Konuşarak Öğren’in kurumsal ingilizce eğitimi paketleri sayesinde, hem rakiplerinize fark yaratacak hem de mevcut konumundan yükselmenize büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Şirketler için ingilizce eğitimleri kurumlara özel modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Şirketlerin ingilizce öğrenme ihtiyacı ise kurumsal ingilizce eğitimi alanında dil kurslarına olan arayışı meydana getirmiş olup, birçok dil kursları da bu alanda eğitim vermek amacıyla çeşitli eğitim paketlerini oluşturmuş ve şirketler için ingilizce eğitimleri adı altında kullanıcılara sunmuştur.

Fakat her şirketin pazarlama alanları birbirinden farklı olup farklı alanlarda satış yaptıkları için kendi alanlarına yönelik yaptıkları ingilizce satış ve pazarlama sebebiyle de kurumsal ingilizce eğitimi almalarını gerektirmiştir. Konuşarak Öğren tam da bu alanda kurumsal ve uluslararası şirketler için ingilizce eğitim paketlerini kullanıcılarına sunmuştur. Çalışanlara özel birçok fayda ve ayrıcalıklar sunan Konuşarak Öğren’in kurumsal ingilizce eğitiminin avantajları şunlardır:
  1. Zaman: Konuşarak Öğren’in 7/24 online eğitimleri sayesinde istediğiniz saatte iş yoğunluğunuza göre kendi programınızı oluşturabileceğiniz bir öğrenme imkanı sunar. Ders saatinizin süresini istediğiniz kadar uzatıp kısaltabilir, böylece kurumsal ingilizce eğitiminize aksatmadan faydalanabilirsiniz.
  2. Mekan: Konuşarak Öğren ile mekandan bağımsız olarak ulaşım,yol,mesafe gibi etkenlerden uzak tek tık uzağınızda olan online eğitimleri sayesinde istediğiniz yerde kurumsal ingilizce eğitimlerinize katılabileceksiniz.
  3. Özel Eğitim: Konuşarak Öğren ile kişiye özel hazırlanmış şirketler için ingilizce eğitimlerinden bağlı olan programlar sayesinde 1 ayda artık bende ingilizce konuşabiliyorum diyeceksiniz. Örgün eğitimdeki rekabetin oluşturduğu demotivasyondan uzak, kişinin ilgi alanlarına göre içerik ayarlayan bir tür algoritma sayesinde ingilizceye olan ilginiz artarak devam edecektir.

Konuşarak Öğren ile anadili ingilizce olan eğitmenler sayesinde kurumsal ingilizce eğitimlerinizi gerçek aksanıyla birlikte, doğru telaffuzlarla konuşarak, şirketler için ingilizce eğitimlerine uygun olarak sık kullanılan kelime ve cümlelerle kendinizi geliştirerek kariyer hedefinize rakiplerinize fark yaratarak ulaşabilirsiniz. Bugün pazarlama alanında rekabetin artması ile birlikte birçok şirket, diğer şirketlere fark yaratmak , misyon ve hedeflerini yükseltmek amacı ile Konuşarak Öğrenin sunmuş olduğu kurumsal dil eğitimlerinden faydalanarak şirketlerini dünyada daha iyi temsil etmek amacıyla yabancı dil eğitimine büyük önem vermişlerdir. Konuşarak Öğren, şirket çalışanlarının kurumsal ingilizce eğitimi alanındaki öğrenimlerini hızlandırarak, çalışanların iş motivasyonunu kazandırmış olacaktır. Böylece hem şirkete hem de o şirkette kariyer hedefi olan çalışanlara yükselme imkanı sağlayacaktır. Siz de şirketiniz için ingilizce eğitimlerinden faydalanmak ve global dünyada en iyi şekilde temsil etmek için Konuşarak Öğren ailemize katılmak ister misiniz?

Kurumsal İngilizce eğitimi ile çalışanlarınıza katma değer kazandırın. Hem kendilerini geliştirmeleri hem de şirketinize daha fazla katkı sağlamaları için kurumsal İngilizce eğitim çözümlerimizi inceleyin.

Kurumsal İngilizce Eğitimi: Kurumsal iş hayatında büyük kurum ve kuruluşların önemli pozisyonlarında yer almak isteyen, yer alan kişiler için akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanın önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle farklı pozisyonlarda çalışan kişilerin İngilizce seviyesi, iletişim kuracağı kişiler içinde büyük önem arz etmektedir. İngilizce seviyesini geliştirmek, pratik yapmak isteyen kişiler ise kurumsal İngilizce eğitiminden yararlanmaktadır. İş hayatınızda karşılaştığınız problemlerin veya krizlerin kolay bir şekilde aşabilmek için dili ustaca kullanarak etkili bir iletişim kurmalısınız. Bunun en etkili yolu ise kurumsal İngilizce eğitimi almaktır. Etkili bir iletişim süreci için dili ustaca kullanarak, ikna edici iletişim ve retorik olarak hâkim olmanız gerekmektedir. Bunu iş hayatında başarabilmek için kurumsal İngilizce düzeyinde bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bunun için kurumsal İngilizce eğitiminden faydalanmak en etkili yöntemlerden birisidir. Bu sayede sektörünüz ve iş hayatındaki bilgilerinizi, karşı tarafa aktarmanız ve iletişim kurmanız çok daha kolay olacaktır.

Kurumsal İngilizce Eğitimi neden gerekli? İş İngilizcesinin farkı nedir?
Kurumsal İngilizce eğitimi, standart İngilizce eğitimine göre farklı amaçlar içermektedir. Kurumsal İngilizce eğitimi temelinde, iş hayatında iletişim kurmanız için gerekli olabilecek konuşma düzeyine sahip olmanızı amaçlamaktadır. İş hayatında iletişimsizlikten kaynaklanabilecek problemlerin önüne geçebilmek adına kurumsal İngilizce eğitimi, sizlere etkin bir şekilde İngilizce konuşma becerisini kazandırmayı hedefliyoruz. Öğrendiğiniz kurumsal İngilizce ile birlikte işletmenizde fark yaratabilir, diğer rakip firmalardan bir adım öne çıkmayı başarabilirsiniz. Bu sayede farklı dillerde de işletmeniz için başarıyı yakalamış olursunuz. Kurumsal hayatın içerisinde bulunan rekabette rakiplerinizden bir adım önde olmak, sizi çok daha ileriye taşıyacaktır. Bu nedenle kurumsal İngilizce eğitimi, kurumsal iş hayatında büyük önem arz etmektedir.

Kurumsal İngilizce Eğitimlerimiz İçin İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Kurumsal İngilizce Eğitimi ile Şirketlere İngilizce Eğitim

Kurumsal İngilizce eğitimi ile şirketler, çalışanlarının hem globalleşen dünyanın kurum dışı iletişimindeki İngilizce dil gereksinimlerini karşılamalarını hem de çok uluslu şirket yapısındaki kurumların kurum içi İngilizce konuşma ve yazma iletişiminin daha verimli olmasını sağlayabilirler.

Kurumsal İngilizce eğitimi, günümüzde her anlamda küreselleşen ve ortak dilin İngilizce olduğu dünyamızda şirketler için zaruri bir hale gelmiştir. Kurumsal İngilizce eğitimi ile şirketler, çalışanlarının hem globalleşen dünyanın kurum dışı iletişimindeki İngilizce dil gereksinimlerini karşılamalarını hem de çok uluslu şirket yapısındaki kurumların kurum içi İngilizce konuşma ve yazma iletişiminin daha verimli olmasını sağlayabilirler. Bu noktada şirketlere İngilizce eğitimi İngilizce kursları tarafından kurumsal İngilizce eğitim programı ile verilmektedir.

Kurumsal İngilizce eğitimi şirketler için artık bir zorunluluk haline gelirken, şirketleri kurum içi İngilizce eğitimine yönelten küreselleşme ve şirket yapısı sebeplerinin yanı sıra şirket çalışanları için kurumsal İngilizce eğitimi sunan Konuşarak Öğren İngilizce dil kursunun şirket için İngilizce dil eğitiminde bir fırsat olarak karşımıza çıkan kurumsal İngilizce eğitim programını inceleyelim.

Kurumsal İngilizce eğitimi şirket dışı iletişim açısından önemlidir. Şirketler için İngilizce eğitiminin önemini bu açıdan açıklayacak olursak konuya, günümüzde ürün ve hizmet piyasasının sadece yurt içi ile sınırlı kalmadığını bilerek başlamakta fayda vardır. Şirketler tarafından üretilen ürünlerin ve verilen hizmetlerin operasyonel dağılımı ülke sınırlarını ticari anlaşmalar yoluyla aşmış boyuttadır. Kurumsal İngilizce eğitimi bu noktada zorunlu hale gelmeye başlamıştır. Şirketler dünyanın başka bir noktasındaki herhangi bir şirketle iletişim kurabilmek için İngilizce konuşma, yazma, okuma, dinleme becerilerine sahip çalışanlara ihtiyaç duyarlar. İşte tam da bu nokta da şirketler için İngilizce eğitimi önemli bir boyut kazanmaktadır. Dünyanın en çok konuşulan dili olan İngilizcenin öğretimi, şirketlerde “Kurumsal İngilizce Eğitimi” olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şirketler için İngilizce eğitimi sadece başka bir ülkedeki yabancı bir şirketle görüşebilmek için zaruri değildir. Şirketlerin globalde büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için farklı ülkelerde açtığı temsilcilikler ile iletişim kurabilmek için de kurumsal İngilizce eğitimine ihtiyacı vardır. Çünkü büyük şirketler başka bir ülkede temsilcilik açarken insan kaynağı için o ülkenin insanına ihtiyaç duyar. Bu noktada da iletişim kurabilmek için bir dünya dili olan İngilizceyi her çalışandan akıcı bir şekilde konuşabilmesi beklenilir. Konuşarak Öğren tarafından sunulan kurumsal İngilizce eğitimi bu durumun farkında olduğu için şirketler için İngilizce eğitim programları hazırlamaktadır. Üstelik şirketiniz hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun kurumsal İngilizce eğitim programı, şirketinizin talep ettiği mesleki iş alanlarına yoğunluk gösterilerek esnek bir şekilde hazırlanabilmekte ve kurumsal İngilizce eğitiminden beklentilerinizi karşılar niteliktedir.

Kurumsal İngilizce eğitimi verilirken, ana dili İngilizce olan veya İngilizceyi ana dili gibi konuşabilen, kurumsal İngilizce eğitimi alanında uzman olan eğitmenlerle çalışmak, şirket çalışanlarının yoğun mesai temposunun yanı sıra vakit kaybetmemek ve kesin çözüm alabilmek için kurumsal İngilizce eğitim kursu seçiminde göz ardı edilmemesi gereken kriterler arasında yer almaktadır. Konuşarak Öğren kurumsal İngilizce eğitim programında, yurt dışında yaşayan ve ana dili İngilizce olan iş İngilizcesi alanında eğitim verebilme donanımına sahip eğitmen kadrosu sizlere şirketler için İngilizce eğitiminiz süresince kurumsal İngilizce eğitimi almanızda yardımcı olacaktır.

Şirketler için kurumsal İngilizce eğitiminin önemi sadece farklı ülkelerdeki şirketlerle İngilizce konuşma ve yazma iletişimi olarak karşımıza çıkmıyor. Kurumsal İngilizce eğitimi şirket içi iletişim açısından özellikle de çok uluslu yani farklı milletlerden çalışanı barındıran şirketler için önemli bir İngilizce dil eğitim programıdır.

Kurumsal İngilizce eğitimi online İngilizce eğitim kursu Konuşarak Öğren’de, şirketlerde en çok kullanılan günlük İngilizce konuşma kalıpları ve genel iş İngilizcesi üzerinden verilerek kurumsal İngilizce eğitiminin daha çok amaca yönelik olmasını sağlanmaktadır. Ayrıca Konuşarak Öğren’de şirketlerin departmanlarına özel olarak İnsan Kaynakları İş İngilizcesi, IT İngilizcesi, Satış ve Pazarlama İngilizcesi, İş Hukuku İngilizcesi, Müşteri Hizmetleri İçin İş İngilizcesi gibi kurumsal İngilizce eğitimi kapsamında programlar sunulmaktadır. Bunların yanı sıra şirket içi faaliyetlere özel Sunum İngilizcesi, Toplantı İngilizcesi, E-mail ve İş Yazışmaları İngilizcesi, İş Mülakatı İngilizcesi gibi kurumsal İngilizce eğitimi programları da Konuşarak Öğren’in şirketler için İngilizce eğitim programlarında yer almaktadır.

Kurumsal İngilizce eğitimi kapsamında online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, mesleki İngilizce eğitimi ile şirket çalışanlarının İngilizce eğitiminden beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. Şirketler için online İngilizce konuşma eğitimi kapsamında verilebilen Ekonomi İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Ticaret İngilizcesi, Otelcilik İngilizcesi, Sağlık İngilizcesi gibi birçok alanda kurumsal İngilizce eğitimi verilebilmektedir. Konuşarak Öğren’de şirketler için kurumsal İngilizce eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Konuşarak Öğren iletişim adresleri üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Şirketler İçin Kurumsal İngilizce Eğitimi Konuşarak Öğren’de Neden Daha Verimli?

Kurumsal İngilizce eğitimi veren İngilizce kursu, şirket çalışanlarının mesai gün ve saatlerine uygun kurumsal İngilizce eğitim programını hazırlayabilmelidir. İngilizce kursları kurumsal İngilizce eğitim programlarını şirket çalışanlarının iş saatlerine göre planlayabilirse, şirket çalışanları hem kurumsal İngilizce eğitimi alırken günlük iş saatlerinde kayıp yaşamaz hem de şirket içi faaliyetlerde aksama yaşanmaz. Konuşarak Öğren şirketlere kurumsal İngilizce eğitimi verirken, şirket çalışanlarının günlük çalışmalarını aksatmadan diledikleri saatte online kurumsal İngilizce eğitimi derslerini alabilme imkanını sunar. Böylelikle Konuşarak Öğren İngilizce konuşma kursu, alanında uzman eğitmen kadrosu ile 7/24 kurumsal İngilizce öğrenme imkanı sunarak şirketler için çok düşük maliyetlerle yüksek verimli eğitim hizmeti sunmaktadır.

Konuşarak Öğren online İngilizce eğitim kursunda 37 binden fazla öğrenci İngilizce eğitimi almaktadır. Ayrıca Konuşarak Öğren kurulduğu günden bu yana 100’e yakın kurumsal şirketin çalışanlarına kurumsal İngilizce eğitimi sağlamıştır. Kurumsal İngilizce eğitimi alanındaki tecrübesi ile Konuşarak Öğren, şirket çalışanları için İngilizce dil eğitimine zaman ve mekan fark etmeksizin özel eğitimlerle devam etmektedir. Siz de Konuşarak Öğren’in şirketler için hazırladığı kurumsal İngilizce dil eğitimini ücretsiz olarak deneyimlemek ve detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim bilgileri bölümünü doldurarak ücretsiz deneme dersi talep edebilir, kurumsal İngilizce eğitimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalı?

Konuşarak Öğren’de şirketler için kurumsal İngilizce eğitimlerinin neden daha verimli olduğunu açıkladıktan sonra kurumsal İngilizce eğitimi nasıl olmalı sorusuna da cevap vermek gerekir. Kurumsal İngilizce eğitimi için öncelikle, eğitimin amacı, hedef kitlesi ve düzeyi belirlenmelidir. Daha sonra, eğitimin içeriği, süresi, yöntemi ve uygulanacağı yer belirlenmelidir.

İşte kurumsal İngilizce eğitiminin nasıl olması gerektiğine dair bazı ipuçları:

 • Eğitimin içeriği, işletmenin ihtiyaçlarına göre belirlenmeli ve işletmenin faaliyet gösterdiği sektöre uygun olmalıdır.
 • Eğitim, işletmenin çalışanlarının İngilizce dil düzeylerine göre düzenlenmelidir. Eğitimler, işletmenin farklı departmanlarına göre özelleştirilebilir.
 • Eğitimler, sınıf ortamında veya online olarak verilebilir. Online eğitimler, işletmelerin farklı lokasyonlarda bulunan çalışanlarına da erişim sağlar.
 • Eğitimler, sadece dilbilgisi ve kelime dağarcığından ibaret olmamalıdır. İşletmenin kültürüne uygun olarak, İngilizce yazışma, sunum yapma, toplantı yönetme, telefon görüşmeleri gibi beceriler de öğretilmelidir.
 • Eğitimler, öğrencilerin ilgisini çekici, etkileşimli ve pratik yapmaya yönelik olmalıdır. Öğrencilerin, sınıf içindeki etkileşimleri artırmak için, rol yapma, senaryo yazma, grup çalışmaları gibi etkinlikler yapılmalıdır.
 • Eğitimler, düzenli bir şekilde verilmeli ve öğrencilerin ilerlemesi takip edilmelidir. Eğitimlerin sonunda, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini değerlendiren bir sınav yapılabilir.

Kısacası, kurumsal İngilizce eğitimi, işletmenin ihtiyaçlarına göre düzenlenmeli, öğrencilerin ilgisini çekici, etkileşimli ve pratik yapmaya yönelik olmalıdır. Ayrıca, düzenli takip ve değerlendirme yapılmalıdır. Eğitimler, sadece dilbilgisi ve kelime dağarcığına odaklanmamalı, işletmenin faaliyetleri ve kültürüne uygun becerilerin de öğretilmesi sağlanmalıdır. Eğitimlerin sınıf ortamında veya online olarak verilmesi, işletmenin farklı lokasyonlarda bulunan çalışanlarına da erişim sağlar. Eğitimlerin sonunda, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini değerlendiren bir sınav yapılması önerilir.

Ayrıca, kurumsal İngilizce eğitimi, sadece işletmenin çalışanları için değil, işletmenin yöneticileri için de düzenlenebilir. İşletmenin yöneticileri, İngilizce becerilerini geliştirerek, yurtdışı müşteri ve iş ortaklarıyla daha iyi iletişim kurabilirler.

Son olarak, kurumsal İngilizce eğitimi, bir defaya mahsus verilen bir eğitim değildir. İşletmenin faaliyetleri, hedefleri ve çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda düzenli olarak tekrarlanması gereken bir eğitimdir. Bu sayede, işletmenin İngilizce dil becerileri sürekli olarak geliştirilir ve işletme, uluslararası arenada rekabet edebilir hale gelir.

Kurumsal İngilizce eğitimi ile şirketler için örnek bir İngilizce öğrenme programı sunan Konuşarak Öğren’in şirket çalışanları için hazırladığı online İngilizce eğitimi hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan formu doldurabilir, kurumsal İngilizce eğitimlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.