İngilizce Konuşma

Konuşarak Öğren ile Online İngilizce Konuşma

Ücretsiz Kayıt Ol Daha Fazla Bilgi Al

Konuşarak Öğren online İngilizce konuşma kursu ile İngilizce konuşmaya başla! Akıcı İngilizce konuşmak için Konuşarak Öğren ile online İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz. İngilizce konuşmayı anadili İngilizce eğitmenlerle online İngilizce konuşma ile öğrenin.

 • Konuşarak Öğren ile İngilizce Konuş

  Konuşarak Öğren - Online İngilizce Konuşma Kursu: ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan eğitmenleri ile, seviyenize uygun şekilde hazırlanmış, günlük 10/20/30 dakikalık derslerle eğitim almanızı sağlar.

  Derslerinize başlamadan önce eğitmenlerimiz İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırladığımız online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisimizdeki eğitim danışmanlarımız durumunuzu takip eder.

  Gelişiminizi ise size sağladığımız panelimizden takip edebilirsiniz.

  • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu


İngilizce Konuşmak Neden Önemli?

İngilizce, dünya üzerinde anadil ve ikinci dil olarak toplamda 1,8 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Resmî dil olmadığı pek çok ülkede yabancı dil olarak öğretilmektedir. Bu nedenle İngilizce öğrenilmesi gereken bir dil olarak karşımıza çıkmaktadır.

İngilizceyi Ana Dilimiz Gibi Nasıl Konuşabiliriz?

İlkokuldan itibaren İngilizce öğreniyoruz. Buna rağmen İngilizce konuşurken hata yapmaktan çekiniyor ya da öğrendiklerimizi uygulamakta zorlanıyoruz. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi de İngilizceyi kendimize zorlaştırmamızdır.

Evet İngilizce konuşmak için gramer bilgisine ihtiyacımız vardır. Kelime ve cümle kalıplarını öğrendikten sonra günlük konuşma İngilizcesine ulaşılabilir. Fakat İngilizceyi basit düzeyde öğrenmeden kolay bir şekilde konuşamayız. Bunun için İngilizceyi bir günde en çok kullandığımız kelime kalıplarını ezberlemek ile başlayabilirsiniz. Bu nedenle de sık sık pratik yapılması gerekir. Yani konuşma becerisini geliştirmeyi hedeflemek doğru olacaktır.

İngilizce Konuşma Pratiği Nasıl Yapılır?

İngilizce, ancak yaptığımız eylemleri İngilizce olarak anlam yüklemekle ve onu hatırlamakla pratiklik kazanılır. Dinlediğiniz müzikten izlediğiniz filme kadar her alanda kullanacak şekilde hayatınızın merkezine almanız gerekiyor. Bunu yaparken de İngilizce ders almayı ihmal etmemek ve yardım almak çok önemlidir. İngilizce konuşabilmek için ana dili İngilizce olan ya da İngilizceyi ana dili gibi konuşan eğitmenlerden yardım almak yerinde olacaktır. Konuşarak Öğren online eğitimleri ve ana dili İngilizce olan eğitimenleri sayesinde İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmanıza yardımcı olacaktır. İngilizce konuşma pratiği yapabilmek için ana dil İngilizce olan ya da İngilizceyi ana dili gibi konuşan kişilerle sohbet ederek pratik yapabilirsiniz. Konuşarak Öğren’de de ana dili İngilizce olan eğitmenlerle online platformda konuşarak da pratik yapabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise aynanın karşısına geçip kendi kendine sohbet ederek İngilizce konuşmaktır. Aynanın karşısında yalnız kendiniz olacağı için rahatlıkla pratik yapabilirsiniz. İngilizceyi günlük hayatımızda ana dilimiz kadar sık kullandığımız için sürekli pratik yapmamız gerekir. Bunun için de Konuşarak Öğren ile gün içinde istediğiniz saatte 7/24 kullanımınıza açık olmak üzere istediğiniz kadar pratik yaparak İngilizce konuşabileceksiniz.

Nasıl Akıcı İngilizce Konuşabilirim?

İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak için İngilizceye maruz kalmamız gerekir. Bunun için yabancı film ve diziler izleyebilirsiniz. Dizi ve filmlerdeki replikler görsel hafızanıza kaydedilecek ve gerektiği zamanlarda hatırlamanıza yardımcı olmuş olacaktır. Diğer bir seçenek ise yabancı müzik dinlemektir. Bu sefer de işitsel hafıza devreye girerek ritimlerle kulak aşinalığı kazanacak ve duyduğunuz cümleler siz konuşurken aklınıza gelecek böylece İngilizce konuşurken akıcılık sağlayabileceksiniz. Herkes İngilizce konuşabilir. İhtiyacınız olan tek şey ise kendinize güvenmektir. İngilizce ana diliniz gibi konuşabilmek için 5 ipucu:

 • 1. Yanlış yapmaktan korkmayın.
 • 2. Sözlük kullanın.
 • 3. Basit cümleler kurun.
 • 4. Yanlış telaffuz ettiğiniz kelimeleri not alın.
 • 5. Konuşma kulüplerine katılın.
Konuşarak Öğren ile 1 Ayda İngilizce Konuşmaya Başlayın

● Konuşarak Öğren 7/24 online erişimi sayesinde ana dili İngilizce olan eğitmenler ile birebir görüntülü olarak diledikleri saatte online olarak derslerine katılabilmektedir.
● Memnun kalmadığınız eğitmenlerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir, ders saatlerini ve gününü dilediğiniz gibi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.Ders saatleri 10/20/30 dakika olmak üzere dilediğiniz gibi artırabilirsiniz.
● Konuşarak Öğren bir tür algoritma sayesinde ilgi alanınıza göre içerikler hazırlanarak maksimum seviyede öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

Araştırmalara göre ilginizi çeken her şey öğrenmenizi hızlandıran unsurlar arasındadır. Sevmediğimiz işi kötü yapmamızın asıl sebebi ona ilgi duymamaktır. Ancak ilgi duyduğumuz işlerde başarılı olabiliriz. Böylece İngilizce öğrenirken algoritmanın size özel hazırladığı içerikler beyninizdeki ilgi alanlarınızla bağlantı kurarak öğrenme hızınızı artırarak İngilizce konuşmanızı sağlayacaktır.

● Konuşarak Öğren %100 memnuniyet üzerine kurulu bir sisteme sahiptir.
● Konuşarak Öğren siz daha derse başlamadan seviyenizi tespit eder ve seviyenize göre izleyebileceğiniz program hazırlar.
● Konuşarak Öğren sizin öğrenme hızınızda ilerler. Böylece örgün eğitimdeki motivasyon düşüren sınıfta kalma olayı olmadan eğitimde fırsat eşitliği sağlar.
● Konuşarak Öğren ile ilk aydan itibaren siz de İngilizce konuşabileceksiniz.

 • Konuşarak Öğren Tüm Ekibiyle Her Zaman Yanınızdadır

  ABD ofisimizdeki 400+ eğitmenimiz, İstanbul'daki 2 ofisimizdeki 70+ memnuniyet personelimiz ile bugüne kadar 37.500'ün üzerinde öğrencimize İngilizce eğitimi verdik. Her öğrencimizin İngilizce öğrenme/geliştirme sürecinde ihtiyacı olan yardımı birebir sağladık.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
 • Özel İngilizce Konuşma Eğitimi: Kişiye Özel İçerik, Program ve Eğitmen

  Online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren esnektir.

  Ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçersiniz. Klasik İngilizce kurslarının aksine dersleriniz ne hızlı ne de yavaş gider. Ne çok ileride ne de geride kalırsınız. Ders saatinizi, bulunduğunuz seviyeyi veya eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğitim danışmanımız, her zaman telefonunun diğer ucunda size yardım etmek için bulunuyor olacak.

  İngilizce Konuşuyorum!

  Seviyeniz ne olursa olsun Konuşarak Öğren ile derslere başladığınızdan ilk 1 ay sonrasında siz de İngilizce konuşuyorum diyeceksiniz. Her seviye için özel eğitmen ve ders kitaplarıyla Konuşarak Öğren'de İngilizce konuşmak düşündüğünüzden çok daha kolay!

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce Konuşma Programını Seç!

Konuşarak Öğren binlerce kişinin İngilizce'yi konuşmasını sağladı!
Sen de İngilizce'yi aktif olarak konuşmak için sana en uygun programı seç.

Haftalık Ders Programı

Program Süresi

Online İngilizce Konuşma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akıcı İngilizce konuşmak için neler yapılmalı?

Öncelikle şunu unutmamalısınız ki akıcı İngilizce konuşmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey cesur olmaktır! Yanlış konuşmaktan korkmayın, önemli olan karşı tarafa ne düşündüğünüzü anlatabilmenizdir. Bunun dışında izleyebileceğiniz birkaç püf nokta bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ; Konuşabilmek için o dile kulak aşinalığınızın olması çok önemlidir. Bu yüzden bol bol İngilizce dinleme çalışmaları yapın.Kendi kendinize ayna karşısında konuşun. Evet doğru duyuyorsunuz! Yanlış yapma korkunuz olmadan o gün içinde yaşadıklarınızı İngilizce olarak anlatın.Kendinizi İngilizce konuşabilen biri olarak görmeye başlayın. A1 seviyesinde dahi olsanız İngilizce konuşabilirsiniz, bu yüzden çekinmeyin.

En İyi İngilizce kelime nasıl öğrenilir?

Kelime ezberi yaparken zorlanıyor veya sizlere sıkıcı geliyor olabilir. Doğru ezber yöntemlerini bilmiyor olabilirsiniz. Sizler için en kolay kelime ezberi yapabileceğiniz 5 püf noktayı araştırdık. Bunlar;Bol bol okumak,kelime seçmek,öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanmak,not almak,ve son olarak İngilizce sözlük okumaktır.

Günlük konuşma İngilizce nasıl öğrenilir?

İngilizce günlük konuşma kalıpları, günlük hayatta sık kullanılan kalıpları içermektedir. Bu kalıpları öğrenmek, konuşma sürecinizi büyük ölçüde hızlandırırken aslında İngilizce konuşmanın korkulacak bir şey olmadığını fark etmenizi sağlayacaktır.Bu kalıpları ezberleyerek, bol tekrar yapmanız size katkı sağlayacaktır.

İngilizce A1 A2 seviyesi Konuşma Kulübü nedir?

A1 İngilizce konuşma seviyesi ‘Beginner’ olarak adlandırılır, Türkçe’de ise temel seviye dediğimiz kişinin İngilizce öğrenmeye sıfırdan ilk başladığı seviyedir. Bu seviyede bulunan kişiler oldukça basit kalıpları, cümleleri kurmayı öğrenir.A2 İngilizce konuşma seviyesi ‘Elementary’ olarak adlandırılır. Türkçe karşılığı temel anlamına gelen bu seviyedeki bireyler A1 düzeyindeki insanlara göre bir seviye daha fazla bilgiye sahip olup konuşabilirler. A1/A2 konuşma kulüplerine katılan bireyler bu konularda pratik yapma şansını yakaladıkları alanlardır.

İngilizce dil kursu kaç ay sürer?

İngilizce kursları her bir seviye için genel olarak 3 ay süre biçmektedir tabii ki bu süre kurstan kursa veya kişiye göre değişiklik gösterebilecektir.Fakat sıfırdan başlayarak İngilizce konuşabilmek için ilk 3 kurun bitirilmesi tavsiye edilmektedir. Bu da neredeyse 9 ay gibi bir süreye tekamül etmektedir.

İngilizce dil seviyeleri nelerdir?

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen İngilizce seviyeleri, A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olarak 6 seviyedir. Dünyanın ortak dili haline gelen İngilizce, seviye bakımından farklılık göstermektedir. Her dil seviyesi farklı özelliklere sahiptir. Bu seviyeler Avrupa dil portföyü tarafından belirlenmektedir. A1, A2, B1, B2 İngilizce seviye grupları konuşma için yeterlidir.C1 ve C2 seviyeleri ise uzman seviyeleri olarak kabul edilir.

İngilizce konuşma kaç günde öğrenilir?

Düzenli olarak alınan kaliteli bir eğitim ve istikrarlı pratikleriniz sayesinde birkaç ayda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Gramer eğitiminin yanı sıra 4 beceriye de aynı zamanda çalışıldığında 1 yılın sonunda artık akıcı bir şekilde İngilizce konuşabildiğinizi görebilmeniz mümkündür.

İngilizce konuşma kulübü ne demek?

İngilizce konuşma kulübü; genellikle 4-6 kişilik grupların bir araya gelerek, ana dili İngilizce olan ya da İngilizceyi ana dili gibi konuşabilen bir eğitmen eşliğinde sohbet ettiği eğitim amaçlı bir ortamıdır. İngilizce konuşma kulübü derslerinde genellikle farklı konularda sohbet edilmektedir. Bu gibi kulüplere katılmak hem sizi İngilizce konusunda cesaretlendirir hem de konuşma pratiklerinize çokça fayda sağlar.

İngilizce konuşma pratiği nasıl yapılır?

Anadili İngilizce olan insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu fikir ilk başta korkutucu gelebilir fakat size ne kadar fayda sağlayacağına inanamazsınız. İngilizce öğrenme sürecinde cesur olmalısınız, yanlış yapmaktan korkmamalısınız. Bir diğer yöntem ise İngilizce speaking becerinizin gelişmesi için de bol bol İngilizce dinleme çalışmaları yapmalısınız. Kelimelerin okunuşları, cümle yapılarının nasıl kurulduğu, vurgu ve tonlamalarınızı ayarlayabilmek adına önce bunları dinlemeniz gerekmektedir.

İngilizce kursu 1 kur ne demek?

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR), avrupa konseyi tarafından kurulmuştur ve bir dil içindeki yeteneğinizi geliştirmek için uluslararası bir standarttır. CEFR; A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere altı geniş yetenek seviyesini tanımlar. Altı referans seviyesi, bir bireyin dil yeterliliğini derecelendirmek için standart olarak kabul edilmektedir. Her bir seviye 1 kur'a denk gelmektedir.

İngilizce speaking nasıl ilerletilir?

İngilizce speaking yaparken dikkate alınması gereken en önemli nokta bu konuda cesur olmaktır. Yanlış kelime kullanmaktan korkmayın, yanlış gramer seçmekten korkmayın. Speaking alanı pratik yaptıkça gelişen bir beceridir. Oturup ezberleyebileceğiniz bir kuralı yoktur. Bol bol pratik yapmalısınız. Yanlış yapmaktan bu yüzden korkmayın pratik yaptıkça mutlaka düzelecektir. Kimse sizden başlangıçta anadili İngilizce olan bir birey kadar akıcı ve hızlı konuşmanızı beklemiyor, böyle bir zorunluluğunuz zaten yok bunu aklınızdan çıkarmayın. Yapabildiğinizin en iyisini yapmaya çalışın. Önemli olan şey ne kadar yanlış yaptığınız değil eğer düşüncenizi bir şekilde karşı tarafa aktarabiliyorsanız başarılısınız demektir.

İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak için ne yapmalıyız?

Yanlış konuşmaktan korkmayın, önemli olan karşı tarafa ne düşündüğünüzü anlatabilmenizdir. Bu aşamayı tamamladıktan sonra akıcı konuşmanıza yardımcı olabileceğini düşündüğümüz birkaç püf noktayı sizlerle birlikte inceleyelim;Konuşabilmek için o dile kulak aşinalığınızın olması çok önemlidir. Bu yüzden bol bol İngilizce dinleme çalışmaları yapın.Kendi kendinize ayna karşısında konuşun. Evet doğru duyuyorsunuz! Yanlış yapma korkunuz olmadan o gün içinde yaşadıklarınızı İngilizce olarak anlatın.Kendinizi İngilizce konuşabilen biri olarak görmeye başlayın. A1 seviyesinde dahi olsanız İngilizce konuşabilirsiniz, bu yüzden çekinmeyin.

Konuşma İngilizcesi nasıl öğretilir?

Bunun için yapılacaklar listeler halinde uzatılabilir fakat ilk adım olarak İngilizce düşünmeye başlamak konuşmadaki akıcılığına çokça katkıda bulunacaktır çünkü normal şartlarda önce Türkçe düşünür bunu İngilizceye çevirir daha sonra karşınızdakine iletirsiniz fakat İngilizce düşünmeye kendinizi alıştırdıktan sonra bu çevirme aşamalarına gerek kalmadan akıcı bir şekilde konuşabileceksiniz.

Konuşmak İngilizce nasıl yazılır?

Konuşmak kelimesi İngilizce olarak "SPEAKING" şeklinde yazılmaktadır.

Nasıl Speaking yapabilirim?

Konuşma kulüplerine katılabilirsiniz, online olarak speaking çalışmaları yapabileceğiniz siteleri araştırıp o sitelere dahil olabilirsiniz, anadili İngilizce olan insanlarla yine internet üzerinden arkadaş olup sohbet edebilirsiniz. Konuşma pratikleri yapmak için internette sayısız site ve gruplar bulunmaktadır doğru bir araştırma sonucu bunlardan birine katılıp sizler de konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Speaking Club ne demek?

Speaking Club'lar türkçede konuşma kulübü olarak bildiğimiz gruplardır. İngilizce konuşma kulübü; genellikle 4-6 kişilik grupların bir araya gelerek, ana dili İngilizce olan ya da İngilizceyi ana dili gibi konuşabilen bir eğitmen eşliğinde sohbet ettiği eğitim amaçlı bir ortamıdır. İngilizce konuşma kulübü derslerinde genellikle farklı konularda sohbet edilmektedir. Bu gibi kulüplere katılmak hem sizi İngilizce konusunda cesaretlendirir hem de konuşma pratiklerinize çokça fayda sağlar.

Speaking geliştirmek için ne yapılmalı?

İngilizce speaking yaparken dikkate alınması gereken en önemli nokta bu konuda cesur olmaktır. Yanlış kelime kullanmaktan korkmayın, yanlış gramer seçmekten korkmayın. Speaking alanı pratik yaptıkça gelişen bir beceridir. Oturup ezberleyebileceğiniz bir kuralı yoktur. Bol bol pratik yapmalısınız. Yanlış yapmaktan bu yüzden korkmayın pratik yaptıkça mutlaka düzelecektir. Kimse sizden başlangıçta anadili İngilizce olan bir birey kadar akıcı ve hızlı konuşmanızı beklemiyor, böyle bir zorunluluğunuz zaten yok bunu aklınızdan çıkarmayın. Yapabildiğinizin en iyisini yapmaya çalışın. Önemli olan şey ne kadar yanlış yaptığınız değil eğer düşüncenizi bir şekilde karşı tarafa aktarabiliyorsanız başarılısınız demektir.

Sıkılmadan İngilizce Konuşmak İster misiniz?

Klasik öğrenme yöntemlerinin dışına çıkan Konuşarak Öğren İngilizce konuşma Youtube kanalımız sizlere çok sevilen; diziler, filmler ve şarkılarla İngilizce konuşturmayı hedefliyor. Youtube kanalımızı ziyaret ederek eğlenceli İngilizce konuşma videolarını izleyebilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Diziler

  Mucize Doktor

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Filmler

  Hobbit

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Şarkılar

  Bad Guy

Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.

Gani Müjde


Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
 • İngilizce Kurslarının Modası Geçti, Artık Online İngilizce Konuşma Eğitimlerinin Zamanı

  Yorucu bir iş gününün ardından İngilizce kursuna gitmek zordur. Bu yüzden kurslar yarım bırakılır. Online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren'de ise dersler birebirdir ve sizin belirlediğiniz saatlerde yapılır. Günde 10, 20 veya 30 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz.

  İngilizce kurslarındaki sınıf ortamında ya önde ya geride kalırsınız. Konuşarak Öğren sizin hızınıza göre ilerler.

  İngilizce kursları herkes için aynı müfredatı belirlerken, online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren'de ilgi alanlarınıza ve mesleğinize göre içerik oluşturulur. Böylece günlük hayatta işinize yarayan bir İngilizce konuşursunuz.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu

Eğitmeninize Starbucks'tan Kahve Ismarlamak İstemez misiniz?

Eğitmenimiz Teacher Mark, Mustafa'nın hediye ettiği kahveyi içerken size de selam söylüyor!
Eğitmenlerimizle öğrencilerimiz o kadar çok hediyeleşmek istediler ki biz de öğrenci panelimize hediye bölümü koyduk. Böylece eğitmeninizle güzel bir sohbetin ardından kendisine Starbucks'tan kahve ısmarlayabilirsiniz. Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var derler.

Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu

Şirketler de Bizimle İngilizce Konuşuyor

Coca Cola, BP, L'oreal, Mercedes, Vodafone, Allianz, Levi's, Erikli, Turkcell ve diğerleri çalışanlarının kurumsal İngilizce eğitimi için online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren'i tercih ettiler.

Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu Turkcell Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu Mercedes Benz Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu Allianz Referansı
Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu Levis Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu Coca Cola Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu Eczacıbaşı Referansı

Konuşarak Öğren Kimler İçin?

Konuşarak Öğren hiç İngilizce bilmeyenlerden, İngilizce pratiği ihtiyacı olanlara kadar her seviyeye hitap ediyor. Kimi öğrencilerimiz iş dünyasında başarılı olmak kimisi de iyi sunum yapabilmek için bizimle çalışıyor. Her seviyeye özelleşmiş eğitmenlerimiz ile emin ellerdesiniz.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Hakan İpekçiler

  Ulusal Satış Müdürü

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Doç. Dr. Kani Gemici

  Uzman Doktor

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Burçin Dumlu

  İK Uzmanı

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Serhat Serhatlı

  Yazılım Geliştirici

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Yeliz Oflaz

  Üst Düzey Yönetici

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Tuba Döngel Ercan

  Yönetici

Online İngilizce Konuşma Derslerine Hemen Ücretsiz Başlayın!