İngilizce Öğrenme

Konuşarak Öğren ile Online İngilizce Öğrenme

Ücretsiz Kayıt Ol Daha Fazla Bilgi Al

Konuşarak Öğren online İngilizce eğitimi ile İngilizce öğrenmeye başla! Online İngilizce öğrenme için en iyi online İngilice kursu Konuşarak Öğren ile İngilizce öğrenmeye başla. İngilizce'yi ABD'li eğitmenlerden online İngilizce öğrenme eğitimi ile öğren.

 • Konuşarak Öğren ile İngilizce Öğren

  Konuşarak Öğren - Online İngilizce Konuşma Kursu: ABD ofisinde, ana dili İngilizce olan eğitmenleri ile, seviyenize uygun şekilde hazırlanmış, günlük 10/20/30 dakikalık derslerle eğitim almanızı sağlar.

  Derslerinize başlamadan önce eğitmenlerimiz İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırladığımız online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisimizdeki eğitim danışmanlarımız durumunuzu takip eder.

  Gelişiminizi ise size sağladığımız panelimizden takip edebilirsiniz.

  • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu


İngilizce Öğrenmek Neden Önemli?

İngilizce, dünyada resmi dil olarak en çok kullanılan 3. dil olsa da en çok konuşulan dil olarak 1. sırada yerini almaktadır. Bilim, ticaret, eğlence ve diplomasi gibi birçok alanda egemen uluslararası bir dil olması bakımından İngilizceyi öğrenmek de her alanda karşımıza çıkacak olması nedeniyle bilmek önem arz ediyor.

İngilizce Öğrenmek İçin Birçok Neden Var

 • İngilizce öğrenmek, kendinizi geliştirir.
 • Kariyerinizdeki hedefe kolayca ulaştırır.
 • Akademik alanda daha başarılı olabilirsiniz.
 • Dünyadaki birçok ülkede rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.
 • İş başvurularında rakiplerinize fark yaratabilirsiniz.
 • Uluslararası birçok üniversitede okuma şansı yakalayabilirsiniz.
 • Yabancı film ve dizileri altyazısız izleyebilirsiniz.
 • Yabancı müzikleri çevirisine bakmadan anlayabilirsiniz.
 • En önemlisi de yabancılara kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

İngilizceyi Nasıl Öğrenmeliyim?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eğitimler artık online platformlarda yerini alıyor. Örgün kursların verdiği eğitimler de yerini artık uzaktan eğitimlere bırakıyor. Hem maliyet açısından hem de birçok masraftan uzak bir eğitim modeli olması bakımından da daha fazla tercih ediliyor.

İngilizce öğrenmek için de online kurslara başvurabilir bu şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz. Online kurslar hem zaman hemde mekandan bağımsız bir şekilde eğitim imkanı sunar. Konuşarak Öğren, anadili İngilizce olan eğitmenler sayesinde görüntülü olarak birebir İngilizce eğitimleri alabilirsiniz.

Konuşarak Öğren ile İngilizce Öğren

İngilizce öğrenmeye karar verdiniz. Fakat İngilizce öğrenmeye nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Bunun için Konuşarak Öğren, siz daha eğitimlerinize başlamadan İngilizce seviyenizi tespit eder ve nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda size özel çalışma programları hazırlar. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak faydalanabileceğiniz bu platformda İngilizceyi anadili İngilizce olan eğitmenlerden alarak doğru aksan ile konuşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren ile 1 ay gibi kısa sürede İngilizce öğrenmeye başlayabileceksiniz. İlgi alanlarınıza göre hazırlanan içerikler ile eğitimler daha çok ilginizi çekerek öğrenmeden maksimum olarak faydalanabileceksiniz. Konuşarak Öğren’de ders süreleri 10/20/30 dakika olmak üzere kendiniz de artırabilirsiniz. İngilizce öğrenirken aynı zamanda kendinize de zaman ayırabilir istediğiniz gün istediğiniz saatte eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

İngilizceyi Ana Diliniz Gibi Öğrenin

İngilizceyi ana diliniz gibi konuşmak istiyorsanız sadece eğitim almanız yetmez. Bunu hayatınızda pratikler yaparak öğrendiklerinizi kalıcı hale getirmelisiniz. Dilbilimcilere göre "Bir dili ne kadar çok kullanırsanız onu o kadar iyi öğrenirsiniz". Dolayısıyla İngilizceye hayatımızda mutlaka yer vermeliyiz. İngilizce öğrenmek için önce kendinizi tanımalısınız. Her insanın öğrenme şekli farklıdır. Kimisi okuyarak, kimisi dinleyerek, kimisi de izleyerek öğrenir. Fakat bir dil öğrenmek bunların hepsini yapmayı gerektirir. Çünkü öğrendiğimiz dil ana dilimiz olmadığı için her açıdan öğrenmemiz gerekiyor. Yani okuma,yazma ve izleme pratiklerinin hepsini uygulamalıyız ki karşılaştığımız her alanda nasıl konuşabileceğimiz hakkında bilgi sahibi olabilelim.

İşte İngilizce Kelime Öğrenmenin 10 Yolu!
 • İngilizce kitap okuyun
 • İngilizce dizi ve filmler izleyin
 • İngilizce kelimeleri not alın
 • İngilizce müzik dinleyin
 • Evde en çok vakit geçirdiğiniz alanlara İngilizce kelime listeleri yapıştırın
 • İngilizce kelimeleri görselleriyle ezberleyin
 • Mobil uygulamalardan İngilizce oyunları oynayın
 • Telefonunuzun dilini İngilizce yapın
 • Sosyal medyada ana dili İngilizce olan kişilerle arkadaş olun
 • Konuşarak Öğren'den online İngilizce eğitimi alın!
İngilizce Dil Öğrenme Seviyeleri Nelerdir?

A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere altı seviyeden oluşmaktadır.

A1 Seviyesi (Beginner): Başlangıç seviyesidir. Günlük konuşma İngilizcesidir. İngilizcede temel olarak bilmemiz gereken basit kısa ifade ve tanımlar yer alır. Bu seviyede olan bir kişi kendini tanıtma, nerede yaşadığını ve hoşlandığı şeylerden kısa cümleler kurarak İngilizce konuşmaktadır.

A2 Seviyesi (Elementary): Bu seviyede olan bir kişi rutin konulardan kolaylıkla bahsederek İngilizce konuşma düzeyine gelmiştir. Günlük alışkanlıklar daha ayrıntılı tasvirlerle anlatılarak A1 seviyesinden farklı olarak anlatılır. Temel cümleler uzun ve anlaşılırdır. B1 seviyesine hazırlık olarak gramer konusuna giriş yapılarak genel tanımı yapılır.

B1 Seviyesi (Pre-Intermediate): Orta öncesi anlamına gelen bu seviyede iş ve okul hayatı daha ayrıntılı olacak şekilde anlatılır.Bu seviyede olan kişiler güncel olaylar hakkındaki görüşlerini anlatabilecek düzeyde İngilizce konuşabilmektedir. Kişisel olaylar,tecrübeler ve ilgi alanları uzun cümlelerle, temel gramer yapısı kullanılarak anlatılır.

B2 Seviyesi (Intermediate): Orta seviye anlamına gelen bu seviyede ana dili İngilizce olan kişilerle akıcı ve anlaşılır iletişim kurulabilir. Çoğu kelimenin anlamı bilindiği için kelime odaklı değil telaffuz odaklı çalışılır. Doğru aksan ile telaffuz etmek bu seviyede önemlidir. Bu seviyede olan kişiler "İngilizce konuşabiliyorum" diyebilen kişilerdir.

C1 Seviyesi (Upper Intermediate): Bu seviye orta seviyenin son aşamasıdır. İngilizce tam anlamıyla öğrenilmiş olur. İyi derecede İngilizce konuşabilir, İngilizce düşünebilir, İngilizceyi farklı aksanlarıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca İngilizce yazılar yazabilir, akademik sunumlar hazırlayabilir ve mailler yazabilirsiniz. Yabancı dizi ve filmleri altyazısız izleyebilir, yabancı müzikleri rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Güncel yabancı haber programlarını izleyerek çıkarımda bulunabilir, yurt dışı seyahatlerinde zorlanmadan İngilizce konuşabilirsiniz. C2 Seviyesi (Advanced): İleri derece İngilizce seviyesidir. Bu seviyede artık İngilizceyi anadiliniz gibi konuşabilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren Tüm Ekibiyle Her Zaman Yanınızdadır

  ABD ofisimizdeki 400+ eğitmenimiz, İstanbul'daki 2 ofisimizdeki 70+ memnuniyet personelimiz ile bugüne kadar 37.500'ün üzerinde öğrencimize İngilizce eğitimi verdik. Her öğrencimizin İngilizce öğrenme/geliştirme sürecinde ihtiyacı olan yardımı birebir sağladık.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
 • Özel İngilizce Öğrenme: Kişiye Özel İçerik, Program ve Eğitmen

  Online İngilizce öğrenme kursu Konuşarak Öğren esnektir.

  Ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçersiniz. Klasik İngilizce kurslarının aksine dersleriniz ne hızlı ne de yavaş gider. Ne çok ileride ne de geride kalırsınız. Ders saatinizi, bulunduğunuz seviyeyi veya eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğitim danışmanımız, her zaman telefonunun diğer ucunda size yardım etmek için bulunuyor olacak.

  İngilizce Öğreniyorum!

  Seviyeniz ne olursa olsun Konuşarak Öğren ile derslere başladığınızdan ilk 1 ay sonrasında siz de İngilizce öğreniyorum diyeceksiniz. Her seviye için özel eğitmen ve ders kitaplarıyla Konuşarak Öğren'de İngilizce öğrenmek düşündüğünüzden çok daha kolay!

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce Öğrenme Programını Seç!

Konuşarak Öğren binlerce kişinin İngilizce'yi öğrenmesini sağladı!
Sen de İngilizce'yi hızlı ve kolayca öğrenmek için sana en uygun programı seç.

Haftalık Ders Programı

Program Süresi

İngilizce Öğrenme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1 ayda İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Tabii ki de 1 ay içerisinde İngilizceyi öğrenip bitirmek mümkün değildir fakat içinde bulunduğunuz seviyeyle doğru orantılı olarak 1 ayda İngilizce eğitiminizde ciddi adımlar kat edebilmeniz mümkündür. Yeni başlayan bir birey 1 ay boyunca düzenli çalışma ile İngilizcenin ilk seviyesi olan A1 seviyesini tamamlayabilir.

1 yılda İngilizce öğrenilir mi?

İngilizce öğrenme sürecinin uzunluğu kişiye göre değişiklik göstermektedir ancak düzenli çalışma ve bol pratik ile 1 yılda İngilizceyi öğrenebilirsiniz. 1 yıl boyunca hem gramer hem de 4 beceri alanında yeterli çalışma yaptığınız takdirde 1 yılın sonunda artık İngilizce konuşabiliyor olduğunuzu fark edeceksiniz!

3 ayda İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Çalışma planınıza ve pratik çeşitliliğine göre 3 ay İngilizce öğrenebilmeniz için oldukça yeterli bir süredir. Gramer ve kelime çalışmalarının yanı sıra dil bilgisi ve 4 beceri dediğimiz; okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratiklerine yeteri kadar önem gösterdiğiniz takdirde 3 ayda İngilizce öğrenebilmeniz mümkündür.

30 yaşından sonra dil öğrenilir mi?

Evet! Belli bir yaştan sonra dil öğrenilmez diye bir kural yoktur. Tabii ki bilimsel çalışmalarca kanıtlandığı üzere erken yaşta dil öğrenmek daha kolaydır fakat bu 30 yaşından sonra dil öğrenilmez demek değildir. Gerekli çalışmayı ve zamanı ayırdığınız müddetçe 30 yaşınızda da 50 yaşınızda da İngilizce öğrenebilirsiniz.

Akıcı İngilizce konuşmak ne kadar sürer?

Bunun için belli bir süre vermek doğru olmayacaktır. Herkesin öğrenme hızı, dil yeteneği birbirinden farklıdır, X kişisi 1 saat çalışıp anlarken Y kişisi aynı konuya 2 saat çalışması gerekebilir bu yüzden buna bir genelleme yapmamalıyız. Fakat her gün pratik ve İngilizceyi hayatınızın içine katarak en az 1 yıl içerisinde akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyor olursunuz.

Ana dil gibi İngilizce nasıl öğrenilir?

Ana dil seviyesinde İngilizce konuşabilmek için yapmanız gereken ilk şey İngilizceyi günlük hayatınıza katmak olacaktır. Herkesin yurtdışında eğitim/ yaşam sürme şansı olmuyor bu yüzden İngilizceyi sizler kendi hayatınıza getirmelisiniz. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun günlük olarak İngilizce metinlere göz atın, İngilizce videolar, podcastler dinleyin, kendi kendinize konuşma pratikleri yapın. Aldığınız dil eğitimine ek olarak bunları da birer rutin haline getirdiğiniz de anadil seviyesinde İngilizce konuşmak hiç de zor olmayacaktır!

Bir çocuğa İngilizce nasıl öğretilir?

Sanılanın aksine çocukların dil öğrenmek için illa okul çağına gelmiş olmasına gerek yoktur. Çocukların odaklarını aktif tutmak yetişkinlere kıyasla daha zordur bu yüzden dil eğitimi verirken çocuklara sadece dil bilgisi kurallarından oluşan eğitimlerden ziyade eğlenirken öğrenebilecekleri eğitimler vermek daha doğru olacaktır. Evde anlamasa bile İngilizce çizgi filmler izlemek, İngilizce şarkılar dinlemek kulak aşinalığına yardımcı olacaktır ve çocuklar duydukları şeyi öğrenmekte bizlere kıyasla çok daha başarılılar!

En İyi İngilizce öğrenme programı hangisi?

Günümüzde online olarak İngilizce öğrenebileceğiniz birçok program/site bulunmaktadır. Hepsi farklı amaçlara hitap ettiğinden ötürü en iyi uygulama budur demek doğru olmayacaktır, bu alanda sayısız başarılı örneğe sahip olduğunuz için sizler deneyip en açıklayıcı bulduğunuz uygulamayla devam edebilirsiniz.

En kolay İngilizce öğrenme yöntemi nedir?

Böyle bir yöntem bulunmamaktadır. Öğrenme eylemi kişisel bir süreçtir bu yüzden de genelleme yapamayız. İngilizceyi kolayca öğrenebilirsiniz fakat kolay İngilizce öğrenme yöntemi diye bir şey maalesef ki yoktur. Eğer yazarak çalışmak sizin için daha anlaşılırsa İngilizceyi yazarak öğrenmek sizin “kolay” yönteminizdir, eğer duymak sizin için daha akılda kalıcı ise dizi/film izlemek yine sizin “kolay” İngilizce öğrenme yönteminizdir. Bu tarz konularda en kestirme yolu bulmaktansa size uygun olan yolu bulmaya çalışmak çok daha akıllıca olacaktır.

Evde çalışarak İngilizce öğrenilir mi?

Evet! İngilizce öğrenmek için illa konuşma gruplarına, özel derslere gitmenize gerek yok tabii ki evde kendiniz çalışarak da İngilizce öğrenebilirsiniz. Globalleşen dünyada teknoloji hayatımızın her alanında ve teknolojiyi doğru kullandığımızda her şey aslında mümkün. Evde İngilizce öğrenebileceğiniz ücretli/ücretsiz birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerin yanı sıra YouTube oldukça içeriği dolu bir sosyal medya, içerisinde yüzlerce İngilizce eğitim videoları bulunmaktadır. Bunlar sayesinde evde çalışarak da İngilizce öğrenilir.

Evde İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım?

Evde İngilizce öğrenmek için izleyebileceğiniz birden fazla yol bulunmaktadır. Online İngilizce eğitimi veren sitelerden/ eğitmenlerden faydalanabilir, YouTube’dan size uygun olan bir kanalı bulup İngilizce dersleri dinleyebilirsiniz.Bu yöntemler sayesinde sizler de artık evinizden çıkmadan online bir şekilde İngilizce öğrenebileceksiniz.

Hangi uygulama ile dil öğrenilir?

Siz istediğiniz sürece her uygulama ile dil öğrenirsiniz. Öğrenmek istediğiniz dili araştırırken bu dilde iyi eğitim veren uygulamalar internette karşınıza çıkacaktır. Kimisi gramer eğitimleri verirken kimisi kelime çalışmaları yaptırmaktadır bu yüzden size en çok fayda sağlayacağını düşündüğünüz uygulama ile dil öğrenebilirsiniz.

Hangi uygulamadan İngilizce öğrenebilirim?

İngilizce artık herkes için bir gereksinim olduğundan ötürü internette İngilizce eğitimler veren, oyunlar oynatan yüzlerce uygulama bulabiliyoruz. Konuşarak Öğren de bunlardan sadece bir tanesi. Konuşarak Öğren’de anadili İngilizce olan eğitmenler ile size en uygun şekilde hazırlanan eğitim planı sayesinde kolayca İngilizce öğrenebilirsiniz.

Hızlı İngilizce öğrenmek için ne yapmalı?

İngilizceyi daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız gramer konuları dışında 4 beceriye dair de pratikler yapmalısınız. Sadece gramer kurallarını ezberleyerek İngilizce öğrenme sürecinizi geciktirirsiniz. Kelime çalışmaları yapmalı, dinleme-okuma gibi pratiklere de eş zamanlı olarak çalışmalısınız.

İngilizce en İyi hangi yaşta öğrenilir?

Bilimsel araştırmalara göre en iyi dil öğrenme yaşı 3-5 yaş aralığıdır, bu yaşlarda eğitime başlamak daha kalıcı sonuçlar doğurduğu gözlemlenmiştir. Ancak, dil öğrenmek için “ideal” bir yaş sınırı yoktur. Her yaşta dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sadece, yine bilimsel araştırmalara göre, yaşınız büyüdükçe öğrenme hızınız düşüş gösterecektir. Bunun sebebi ise küçük yaşlarda beynimizin çok daha boş alana sahiptir, 30 yaşındaki bir bireyin gün içinde düşündüğü şeyler, sorumlulukları, ilgilenmesi gereken alanlar 7 yaşındaki bir çocuğa göre daha fazla olmasıdır. Fakat dediğimiz gibi dil öğrenmenin yaşı yoktur, her yaşta kolaylıkla dil öğrenebilirsiniz!

İngilizce en İyi nerede öğrenilir?

Tabii ki eğer o dilin konuşulduğu bir ülkede yaşama fırsatınız varsa dil en iyi konuşulduğu yerde öğrenilir ama hepimizin böyle bir şansı olmayabilir. Peki o zaman İngilizceyi en iyi nerede öğrenilir? İngilizceyi en iyi nerede öğrenirsiniz bir cevap veremeyiz kendinizi rahat ettiğiniz her yerde öğrenebilirsiniz fakat bir dili öğrenmek için o dili konuşan insanlarla iletişimde olmak şart bu yüzden İngilizceyi en iyi konuşabildiğiniz yerde öğrenirsiniz. Evde online eğitmenlerle olabilir, konuşma kulüpleri olabilir buna siz karar verin!

İngilizce hangi siteden öğrenilir?

İngilizceyi online bir şekilde öğrenmeye karar verdiyseniz, internette bununla ilgili yüzlerce sonuç alabilirsiniz fakat dikkat etmeniz gereken ilk adım bu site gerçekten eğitim veriyor mu? Bu site güvenilir bir kaynak mı? Bu yüzden bu konuda iyi bir araştırma yapmalı size en uygun eğitim sitesini seçmelisiniz. Tam da bu noktada Konuşarak Öğren ailesi olarak yanınızda bulunmaktan mutluluk duyarız. Konuşarak Öğren’de anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz ile canlı sohbetler eşliğinde size uygun olarak hazırlanan eğitim programıyla amacınıza uygun İngilizce eğitimi alabilirsiniz!

İngilizce öğrenirken ilk nereden başlanır?

Sanılanın aksine İngilizce eğitimine başlarken ilk öğreneceğiniz şey alfabe değildir. İngilizcede bizleri ilk olarak “Hello!” başlığını verdiğimiz selamlaşma, kendini tanıtma konusu bizleri karşılar. A1 seviyesi bilgilerin olduğu bu ünitede günlük hayatta kullandığımız en basit cümlelere yer verilir. Örneğin adını söylemek, yaşını sormak, nereli olduğundan bahsetmek vb. konularda rahatça konuşabilir.

İngilizce öğrenme kaç ay sürer?

Bu tamamen sizin sürecinize bağlıdır. 6 ayda da İngilizce öğrenebilirsiniz, 2 yılda da. İngilizce öğrenmeye karar verdiğiniz andan itibaren düzenli olarak bir çalışma göstermelisiniz, dili bıraktığınız an unutulmaya mahkumdur bu yüzden aktif bir çalışma süreci ile birkaç ay içerisinde İngilizce öğrenebilmeniz oldukça kolaydır!

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu nedir?

Bu bizlerin cevap verebileceği bir soru değildir çünkü herkesin öğrenme süreci farklılık gösterir. Bu yüzden sizlere genelleme yapmak doğru olmayacaktır. Ama burada başlıca bakacağınız kriter amacınıza uygun eğitim almanızdır. Eğer iş İngilizcesi öğreniyorsanız bu yönde eğitim veren bir sisteme başvurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

İngilizce öğrenmenin en kolay yolu nedir?

Yeteri vakit ve emek harcadığınız takdirde İngilizce öğrenmek zaten oldukça kolaydır. Ve unutmayın ki bir arkadaşınızın denediği bir yöntem siz de işe yaramayabilir bu yüzden sizler kendi kolay yönteminizi bulmalısınız. Bunun için neleri sevip neleri sevmediğinize, hangi yöntemlerden daha çabuk cevap aldığınızı iyice anlamanız gerekmektedir.

İngilizcede ilk ne öğretilir?

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başladığınız takdirde A1 seviyesi olarak bildiğimiz İngilizcenin ilk seviyesine adım atmış olursunuz. A1 seviyesinde ilk olarak öğreneceğiniz konular tanışma cümleleri, günün bölümleri, selamlaşma gibi günlük hayatta basitçe karşılaşabileceğiniz temel yapılardan oluşur.

İngilizceyi en hızlı nasıl öğrenirim?

Bu sorunun cevabı aslında sizlerde saklıdır. Siz hangi yöntemden çok daha hızlı cevap alıyorsanız onu kullanmalısınız. Kimisi yazarak öğrenir, kimisi okuyarak, kimisi bol bol tekrar ederek. Bu yüzden Bu yüzden tek bir yöntem sunmak doğru olmayacaktır, size en fayda sağladığını düşündüğünüz yöntem ile İngilizceyi hızlıca öğrenebilirsiniz.

İyi bir İngilizce kaç ayda öğrenilir?

Bir dili öğrenmek için yıllarınızı vermeniz gerektiği yanlış bir bilgi kirliliğidir. Devamlılık sağlayan bir eğitim süreci ile birkaç ayda İngilizce öğrenmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonra kararlılık sağlamaktır. Yeterli çalışma ile çok kısa bir sürede bile İngilizce öğrenebilirsiniz.

Sadece kitap okuyarak dil öğrenilir mi?

Hayır sadece kitap okuyarak İngilizce öğrenemezsiniz. “Sadece” bir şey yaparak bir dili öğrenmeniz sağlıklı bir yol değildir. İngilizceyi iyi bir şekilde öğrenmek için aynı anda birçok alanda kendinizi geliştirmelisiniz. Bir hafta dinleme çalışmalarına ağırlık verirken bir diğer hafta kelime çalışmalısınız. Evet okumak İngilizcedeki 4 beceriden biridir fakat sadece okuma çalışması yaparak İngilizce öğrenmeyi bekleyemezsiniz.

Sadece konuşarak İngilizce öğrenilir mi?

Kısmen evet. Şöyle ki eğer anadili İngilizce olan bir ülkede bulunuyorsanız bu dile maruz kalacağınız için çok az gramer bilginiz olsa dahi sadece konuşarak bile İngilizceyi öğrenirsiniz. Fakat bunun dışında sadece konuşma kulüplerine katılıp speaking pratikleri yaparak İngilizceyi öğrenmeniz imkansız değil fakat çok da sağlıklı bir yöntem olmayacaktır.

Sıkılmadan İngilizce Konuşmak İster misiniz?

Klasik öğrenme yöntemlerinin dışına çıkan Konuşarak Öğren İngilizce konuşma Youtube kanalımız sizlere çok sevilen; diziler, filmler ve şarkılarla İngilizce konuşturmayı hedefliyor. Youtube kanalımızı ziyaret ederek eğlenceli İngilizce konuşma videolarını izleyebilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Diziler

  Mucize Doktor

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Filmler

  Hobbit

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Şarkılar

  Bad Guy

Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.

Gani Müjde


Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
 • İngilizce Kurslarının Modası Geçti, Artık Online İngilizce Konuşma Eğitimlerinin Zamanı

  Yorucu bir iş gününün ardından İngilizce kursuna gitmek zordur. Bu yüzden kurslar yarım bırakılır. Online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren'de ise dersler birebirdir ve sizin belirlediğiniz saatlerde yapılır. Günde 10, 20 veya 30 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz.

  İngilizce kurslarındaki sınıf ortamında ya önde ya geride kalırsınız. Konuşarak Öğren sizin hızınıza göre ilerler.

  İngilizce kursları herkes için aynı müfredatı belirlerken, online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren'de ilgi alanlarınıza ve mesleğinize göre içerik oluşturulur. Böylece günlük hayatta işinize yarayan bir İngilizce konuşursunuz.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu

Eğitmeninize Starbucks'tan Kahve Ismarlamak İstemez misiniz?

Eğitmenimiz Teacher Mark, Mustafa'nın hediye ettiği kahveyi içerken size de selam söylüyor!
Eğitmenlerimizle öğrencilerimiz o kadar çok hediyeleşmek istediler ki biz de öğrenci panelimize hediye bölümü koyduk. Böylece eğitmeninizle güzel bir sohbetin ardından kendisine Starbucks'tan kahve ısmarlayabilirsiniz. Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var derler.

Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu

Şirketler de Bizimle İngilizce Öğreniyor

Coca Cola, BP, L'oreal, Mercedes, Vodafone, Allianz, Levi's, Erikli, Turkcell ve diğerleri çalışanlarının kurumsal İngilizce eğitimi için online İngilizce öğrenme kursu Konuşarak Öğren'i tercih ettiler.

Konuşarak Öğren: Online İngilizce Öğrenme Turkcell Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Öğrenme Mercedes Benz Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Öğrenme Allianz Referansı
Konuşarak Öğren: Online İngilizce Öğrenme Levis Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Öğrenme Coca Cola Referansı Konuşarak Öğren: Online İngilizce Öğrenme Eczacıbaşı Referansı

Konuşarak Öğren Kimler İçin?

Konuşarak Öğren hiç İngilizce bilmeyenlerden, İngilizce pratiği ihtiyacı olanlara kadar her seviyeye hitap ediyor. Kimi öğrencilerimiz iş dünyasında başarılı olmak kimisi de iyi sunum yapabilmek için bizimle çalışıyor. Her seviyeye özelleşmiş eğitmenlerimiz ile emin ellerdesiniz.

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Hakan İpekçiler

  Ulusal Satış Müdürü

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Doç. Dr. Kani Gemici

  Uzman Doktor

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Burçin Dumlu

  İK Uzmanı

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Serhat Serhatlı

  Yazılım Geliştirici

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Yeliz Oflaz

  Üst Düzey Yönetici

 • Konuşarak Öğren: Online İngilizce Konuşma Kursu
  Tuba Döngel Ercan

  Yönetici

Online İngilizce Öğrenme Derslerine Hemen Ücretsiz Başlayın!