Akademik Başarıya Adım Atın:

Okul ve Çalışmalarınız İçin İngilizce Dilini Güçlendirin!

Okul ve akademik çalışmalarınızda başarıya ulaşmak için İngilizce dil becerilerinizi güçlendirin. Konuşarak Öğren ile akademik alanda kendinizi geliştirin ve geleceğiniz için sağlam bir temel oluşturun!

demo demo demo
Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

Akademik Başarıya Giden Yolda İngilizce Dilini Güçlendir

Bu özel akademik eğitim programı, öğrencilere sadece sınıfta değil, aynı zamanda gelecekteki kariyerlerinde de öne çıkma fırsatı sunuyor. İngilizce dilini etkili bir şekilde kullanabilme yeteneği, küresel dünyada rekabet avantajı sağlayarak öğrencilere kapıları açıyor.

Bu program, akademik hedeflere ulaşma yolunda atılacak sağlam adımlarla öğrencileri destekliyor ve onlara gelecekteki başarıları için sağlam bir temel oluşturuyor. Örnek ders programlarını inceleyin.

Akademik Kariyerinizde Uzman Eğitmenlerle Yükselin

Akademik kariyerinizde zirveye ulaşmak için doğru eğitim programını seçmek, başarı yolculuğunuzda kritik bir adımdır. Bu noktada, sunulan özel akademik eğitim programımız, uzman eğitmen kadrosuyla öne çıkıyor.

Uzman eğitmenlerimiz, her öğrencinin güçlü ve zayıf yönlerini anlamak için bireysel bir yaklaşım benimseyerek, onların akademik kariyerlerini şekillendirmelerine rehberlik ediyor.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor

ve yüzlerce eğitmen daha....

 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

Akademik Eğitimde Mentör Programıyla Dil Bilginizi Geliştirin

Her öğrencinin dil seviyesi sistemimiz tarafından anlık olarak takip edilir ve bu bilgiler doğrultusunda belirlenen mentör, öğrencinin ihtiyaçlarına uygun içerikleri paylaşarak telaffuz, kelime bilgisi, cümle kalıpları ve dil bilgisi kullanımında 360 derece bir gelişim sağlar.

Akademik Eğitimde Gelişiminiz Yakın Takipte

Akademik eğitim programımız, öğrencilere düzenli olarak sunulan raporlar aracılığıyla gelişimlerini anlık olarak takip etme şansı verir. Bu yakın takip, öğrencilere sadece hangi alanlarda gelişim sağladıklarını değil, aynı zamanda hangi konularda daha fazla çaba sarfetmeleri gerektiğini anlama fırsatı sunar.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular