Kariyer Basamaklarını Hızla Tırmanın:

İş Mülakatlarında İngilizce ile Kazanın!

Kariyerinizde hızla yükselmek için iş mülakatlarında İngilizce dilini etkili bir şekilde kullanın. Konuşarak Öğren'in interaktif eğitimleriyle mülakatlarda başarıyı yakalayın ve istediğiniz kariyere adım atın!

demo demo demo
Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

İngilizce Mülakat Programı ile İş Mülakatlarında Öne Çık

İngilizce mülakat programı, dil seviyesinden bağımsız olarak her katılımcıya özel olarak hazırlanan içerikleriyle, kişinin güçlü yönlerini vurgulayarak mülakat sürecinde öne çıkmasını sağlıyor.

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen bu program, katılımcılarına sadece dil becerilerini değil, aynı zamanda iş dünyasında başarıya ulaşmak için gerekli olan özgüveni de kazandırarak kariyerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyor. Örnek ders programlarını inceleyin.

İngilizce Mülakatlarınıza Profesyonel Dokunuş

Eğitmenlerimiz, güçlü ve zayıf yönlerinizi analiz ederek, sizinle birlikte özel bir eğitim planı oluşturur. Bu sayede, İngilizce mülakatlarınızda kendinizi etkili bir şekilde ifade edebilmeniz için gereken dil becerilerini kazanırken, aynı zamanda iş dünyasındaki rekabet avantajınızı artırmanın keyfini çıkarırsınız.

Programımızın ayrıcalıklı yapısı, Memphis ofisimizde görev yapan kadrolu eğitmenlerimizin bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanmasını sağlar.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor

ve yüzlerce eğitmen daha....

 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

İngilizce Mülakat Programımızın Ayrıcalığıyla Mentörlerimiz Sizinle

Mentörlerimizle iletişim kurmak oldukça kolay. İngilizce bir sorunuz olduğunda, sadece mentörünüze iletmek için bir adım atmanız yeterli. Size en kısa sürede detaylı açıklamalarla dönüş yapan mentörlerimiz, kişisel gelişiminizi destekleyerek, İngilizce mülakatlarınızda kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı oluyor.

Bu ayrıcalıklı deneyim, dil becerilerinizi güçlendirmenin yanı sıra, kariyerinizde de önemli bir avantaj sağlıyor.

Mülakat Programındaki Gelişiminiz Bizim Önceliğimiz

Gelişiminizi düzenli olarak raporlayarak size sunmamız, sadece ilerlemenizi takip etmenizi sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda programınızı güncellemeniz ve daha etkili bir şekilde ilerlemeniz için size rehberlik ediyor.

İngilizce mülakat programımızın önceliği, sizin potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak ve her adımda sizi desteklemek.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular