Yeni Bir Yaşamın Kapılarını Aralayın:

Yurtdışında Uzun Süreli Çalışma İçin İngilizce Dilinizi Güçlendirin!

Yurtdışında uzun süreli çalışmak için İngilizce dilinizi güçlendirin ve yeni bir yaşamın kapılarını aralayın. Konuşarak Öğren ile yabancı ülkelerde etkili iletişim kurun ve kariyerinizi uluslararası arenada şekillendirin!

demo demo demo
Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

Yurt Dışında Uzun Süreli Kariyer için İngilizcenizi Geliştirin

Yurt dışı kariyer programımız, sadece iş dünyasında değil, aynı zamanda günlük yaşamda da rahatça iletişim kurabilmeniz için İngilizce dilinizi güçlendirmenizi sağlıyor.

İngilizceyi sadece bir dil değil, aynı zamanda kültürleri birleştiren bir anahtar olarak öğrenmek için bu programı seçerek, kariyerinizde uluslararası arenada fark yaratmanın kapılarını aralayacaksınız. Örnek ders programlarını inceleyin.

Uzman Kadromuzla Kariyerinizi Yurt Dışında Zirveye Taşıyın

Yurt dışı kariyer programımız, iş dünyasındaki değişen ihtiyaçlara uygun olarak uzman eğitmenlerimiz tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Her biri kendi alanında deneyimli olan eğitmenlerimiz, sadece dil becerilerinizi değil, aynı zamanda uluslararası iş ortamlarında başarılı olmanız için gerekli olan pratik bilgi ve becerileri de sizinle paylaşacak.

Yurt dışında kariyerinizi zirveye taşımak için donanımlı ve uzman bir kadro ile yanınızdayız.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor

ve yüzlerce eğitmen daha....

 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

Yurt Dışı Kariyer Programımızın Mentörleri Sizinle

Yurt dışı kariyer programımızın mentörleri, her an size rehberlik etmek ve dil sorularınızı çözmek için burada. Sizin için özel olarak belirlenen mentörünüz, sorularınıza en kısa sürede detaylı açıklamalar ile geri dönerek, dil bilginizi daha da güçlendirmenizde size yardımcı oluyor.

Yurt Dışı Kariyer Programımızla Gelişiminizi Takip Edin

Yurt dışı kariyer programımız, size özel olarak tasarlanan haftalık ve aylık raporlar ile gelişiminizi titizlikle takip eder. Konuşarak Öğren'in uzman eğitmenleri ve danışmanları, dil becerilerinizdeki ilerlemeyi değerlendirir ve size düzenli olarak kariyer yolculuğunuzdaki gelişim raporlarını sunar.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular