2009’dan beri

Kariyerinize İngilizce Dopingi

İngilizce kariyerinizin anahtarıdır. Konuşarak Öğren ile ileri teknoloji kullanımı, iş odaklı eğitim, ana dili İngilizce olan öğretmenler ve çevrimiçi ilerleme takibiyle dil becerilerinizi hızla geliştirin. Kariyerinizde öne çıkın ve başarıyı yakalayın.

Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

İngilizce Kariyer Programı ile Fark Yaratın

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için İngilizce Kariyer Programı, kesin bir fark yaratmanız için tasarlandı. Bu program, iş dünyasında başarıya giden yolu aydınlatırken, iş mülakatları, toplantılar, sunum becerileri, yazışmalar ve iş toplantıları gibi iş ortamında sıkça kullanılan dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Kariyerinizde öne çıkmak ve başarıyı yakalamak için İngilizce Kariyer Programı sizin için vazgeçilmez bir araçtır. Geleceğinizi inşa edin ve kariyerinizde büyük bir dönüşüm yaşayın. Örnek ders programlarını inceleyin.

Uzman Eğitmenler ile Başarıya Giden Kariyer Yolculuğunuz

Kariyer programı, Konuşarak Öğren’in uzman eğitmen kadrosu rehberliğinde başarıya giden unutulmaz bir kariyer yolculuğuna dönüşüyor. Uzman eğitmenlerimiz, kariyerinizi şekillendirmenize yardımcı olurken, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirler ve kişiselleştirilmiş bir eğitim planı oluştururlar.

Kariyer programımız, kariyerinizi başarıya taşıyan kilit bir bileşen olarak ön plana çıkıyor ve size iş dünyasında rakiplerinizin önünde olma fırsatı sunuyor.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor

ve yüzlerce eğitmen daha....

 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

Kariyer Programımızın Mentör Desteğiyle Hedeflerinize Ulaşın

Başladığınız andan itibaren dil seviyeniz sistemimiz tarafından yakından takip edilir ve mentörlerimiz, telaffuzdan kelime bilgisine, cümle kalıplarından dil bilgisi kullanımına kadar 360 derece dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı içeriklerle size rehberlik ederler.

Mentörlerimiz, her zaman yanınızda, her sorunuz için hazır ve size hedeflerinize ulaşmanız için gereken desteği sağlar. Kariyer programımızın mentör desteğiyle, dil becerilerinizi mükemmelleştirerek kariyerinizdeki başarıyı yakalamak için güçlü bir adım atmış olacaksınız.

İlerlemenizi Takip Edin, Kariyer Programınızı Şekillendirin

Kariyer programımız, dil becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra gelişiminizi de yakından izlemenize olanak tanır. Haftalık ve aylık olarak eğitmenleriniz ve eğitim danışmanlarımız tarafından incelenen ilerlemeniz, size düzenli olarak raporlanır. Bu sayede hangi alanlarda daha fazla çalışmanız gerektiğini bilir ve kariyer programınızı kişiselleştirirsiniz.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular