Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi İçin Hazır Olun:

Yurtdışına Tatil İçin İngilizce Dilinizi Güçlendirin!

Yabancı ülkelerde rahat ve güvenli bir şekilde gezmek için İngilizce dilini pratik edin. Konuşarak Öğren ile tatilinizdeki dil bariyerlerini aşın ve yerel halkla etkili bir şekilde iletişim kurun!

demo demo demo
Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

Yurt Dışı Tatil Programı ile Dil Engellerini Aşın

Yurt dışı tatil programı, Tatilciler için unutulmaz anılar biriktirirken, yerel halkla daha derin ve anlamlı iletişim kurma fırsatını sunar. Bu özel program sayesinde, yabancı ülkeleri keşfederken İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat yakalarsınız.

Konuşarak Öğren ile tatiliniz sırasında günlük yaşamda kullanabileceğiniz ifadeleri öğrenir ve böylece tatilinizi daha keyifli ve güvenli hale getirirsiniz. Örnek ders programlarını inceleyin.

Tatilinizi Özel Kılın, İngilizceyi Uzmanlarla Öğrenin

Bu özel program sayesinde tatilinizi, İngilizceyi uzmanlarla öğrenerek hem daha eğlenceli hem de daha öğretici hale getirebilirsiniz. Programımız, deneyimli eğitmenlerimizle bir araya gelerek, tatilinizi İngilizce dilini öğrenme ve geliştirme fırsatına dönüştürmenizi sağlar.

Memphis ofisimizde kadrolu olarak görev yapan eğitmenlerimiz, seviyenizi değerlendirir, güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfeder ve size özel bir eğitim planı oluştururlar.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor
 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

Mentör Programı ile Tatilinizde Dilinizi İlerletin

Mentör programı, tatilcilerin dil becerilerini geliştirmelerine her an yardımcı oluyor. Başladığınız andan itibaren seviyeniz takip edilir ve dilinizi ilerletmeniz için gereken içerikler sizinle paylaşılır.

Yurt dışı tatilinizi dil becerilerinizi geliştirme fırsatına dönüştürmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için Yurt Dışı Tatil Programı ile mentör programımız sizinle.

İlerlemenizi İnceleyin, Dünyayı Keşfedin

İlerlemenizi takip etmek, sizi hedeflerinize ulaştırırken size rehberlik eder ve tatilinizi daha anlamlı ve ödüllendirici hale getirir. Yurt dışı tatil programı, dil öğrenimini macera ve keşifle birleştiren unutulmaz bir deneyim sunar.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular