Küresel Başarıya Adım Atın:

İş Amaçlı Yurtdışına Çıkarken İngilizce Dilinizi Güçlendirin!

Yurtdışında iş amaçlı çalışmak için İngilizce dil becerilerinizi geliştirin ve küresel arenada başarıya ulaşın. Konuşarak Öğren ile yurtdışı iş mülakatları ve iş hayatında ihtiyacınız olan İngilizce becerilerini keşfedin!

demo demo demo
Erikli Mercedes Riot Man Daikin Turkcell Vodafone Eczacıbaşı STM TAV BDH Akçansa Axa Firat Levis Skretting CocaCola Sanovel BP Johnson Allianz Nielsen Loreal Eurocross
kitap-fotografı

Yurt Dışına Seyahat Kapılarını İngilizcenizle Açın

Yurt dışında kariyerinize yön vermek için özel olarak hazırlanmış bu program, iş dünyasında sıkça kullanılan İngilizce becerilerinizi mükemmelleştirmenin anahtarını sunuyor.

Yurt dışı seyahat programı, sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda uluslararası iş dünyasında fark yaratmanızı sağlayacak özel stratejilerle donatılmıştır. Örnek ders programlarını inceleyin.

Uzman Kadromuzla Yurt Dışına Açılın

Seviyeniz ve hedefleriniz doğrultusunda belirlenen uzman eğitmeninizle birlikte gerçekleştireceğiniz dersler, güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfetmenize olanak tanır. Sistemli bir şekilde planlanan çalışmalar, yurt dışı seyahatinize daha güçlü ve kendinden emin bir şekilde hazırlanmanıza olanak sağlar.

Memphis ofisimizden katılım sağlayan kadrolu eğitmenlerimiz, sizin için özel hazırlanan eğitim sürecinizi desteklemek üzere sizlerle.

Teacher Perry

Teacher Perry

14:00 - 14:20: Student Review: Selim Keskin


15:20 - 15:50: Hamza Gür (İş Mülakatına Hazırlık)


16:30 - 16:40: Senem Yalçın (İş Mülakatına Hazırlık)


Teacher Perry Teacher Jasmine Teacher Jayden Teacher Saylor

ve yüzlerce eğitmen daha....

 
Mentor

Sultan Aslan

11:00 - 11:30: Ali Yılmaz - Relative Clause cümle kalıpları


14:00 - 14:20: Teacher Perry İle Toplantı (Selim Keskin)


15:00 - 15:30: Selim Keskin Aylık Değerlendirme

Mentör Programı ile Yurt Dışında Dil Sorunlarına Veda Edin

Başlangıçtan itibaren seviyeniz sistemimiz tarafından dikkatlice takip edilir ve mentör programı aracılığıyla size özel içeriklerle desteklenir.

Telaffuz, kelime bilgisi, cümle kalıpları ve dil bilgisi kullanımı başta olmak üzere 360 derece dil bilginizi artıracak özel içeriklerle donatılan programımız, yurt dışına adım atmadan önce dil sorunlarınıza veda etmenize yardımcı olur.

Gelişiminizi Haftalık ve Aylık Raporlarla Kontrol Edin

Yurt dışı seyahat programımız, dil becerilerinizi her an kontrol altında tutma fırsatı sunarak başarıya giden yolda size rehberlik ediyor.

Programınızı sürekli güncel tutarak, dil becerilerinizdeki gelişmeleri yakından takip edebilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel içerikleri programa entegre edebilirsiniz.

report

Başarı Hikayelerimiz

Sevcan Gökmen Tuğba Döngel Ercan Yüksel Özkale

Başarınız Garanti Altında

Konuşarak Öğren %100 başarı garantisi sunar. Eğitimlerinize katılın ve programınız bittiğinde eğer İngilizce seviyenizin gelişmediğini düşünüyorsanız ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz.*

100%

İade Garantisi

* Derslerine en az %90 oranında devamlılık gösteren öğrencilerimiz eğitimlerinden memnun kalmadıklarında iade isteyebilir ve ödemelerinin tamamını geri iade olarak alabilirler.

Eğitim İçeriği

Hemen Ücretsiz Başlayın!

Eğitim danışmanlarımız platform kullanımı hakkında bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hemen Başlayın!

Sıkça Sorulan Sorular