İngilizce dersleri alabileceğiniz en kaliteli eğitim portalları


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmek için internet günümüzde en çok kullanılan ve oldukça faydalar sağlayan bir kaynaktır. Birçok İngilizce eğitim sitesi kaliteli eğitimler vererek kullanıcılarının İngilizce öğrenmelerini sağlamakta, hatta verdiği sertifikalarla seviyelerini belgelendirmektedir. Oldukça profesyonel eğitimleri ile online hizmet sunan siteler, ana dili İngilizce olan hocalar ile eğitim vermekte, en mükemmel şekilde yabancı dil öğretmektedir. İngilizce bilmek ve akıcı bir şekilde konuşmak her iş ortamında avantaj sağlayan bir yetenektir. Günümüzde bir hatta iki yabancı dil isteyen şirketler, uluslararası çalışan kaliteli ve kurumsal firmalardır. Kariyer olarak iyi yerlere gelmek ve iyi paralar kazanmak için dil bilmenin zorunlu olduğunun bilincinde olan herkes, internetin bu nimetlerinden faydalanarak amaçlarına ulaşmaktadır. Belli başlı İngilizce Dersleri veren siteler şunlardır:

WSE

İngilizce seviye tespit sınavından bireysel ve kurumsal İngilizce eğitimine kadar geniş bir eğitim yelpazesine sahiptir. Ders saatlerini kursiyer kendisi belirlemektedir. Öğretmenlerin ana dili İngilizcedir. Ortalama sınıf kontenjanı ikidir. Sıfırdan İngilizce öğreten ve hedefe ulaşmayı garanti eden iddialı bir sitedir.

www.wse.com.tr/Ingilizce-Ogren

Busuu 

12 farklı dilde eğitim veren kapsamlı bir sitedir. Ücretsiz online deneme kursu bulunmaktadır. Denenmiş ve başarısı kanıtlanmış öğrenme tekniklerini uygulamaktadır. Dinleme, konuşma, yazma ve okuma becerilerini geliştirmektedir.

www.busuu.com/İngilizce

Open English

54761

Bugüne dek 500 bin öğrenciye İngilizce öğrettiğini yazan site, kursiyere zamanı kendisinin belirleme şansını vermektedir. Canlı sınıflarda ders alınmakta, sınırsız alıştırma hizmeti sunmaktadır.

www.openenglish.com.tr/Online-Ingilizce

 

Duolingo

Duolingo-header-664x3741

Tamamen ücretsiz olan site İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğreten en popüler sitelerdendir. Her doğru cevapta puan veren ve zamana karşı kursiyerleri yarıştırmakta, eğlenerek öğrenmeyi sağlamaktadır. Okuma, dinleme ve konuşma seçenekleri ile okullarda da kullanılmaya başlanan kaliteli bir sitedir.

https://tr.duolingo.com/

Bedava İngilizce

Başlangıç seviyesinden Advanced seviyesine kadar tümünü ücretsiz veren site, günlük konuşma İngilizcesinden başlayarak en yaygın örneklerle İngilizce öğretmektedir. Üyelerin tecrübelerini ve İngilizce öğrenmede yakaladıkları püf noktalarını birbirileri ile paylaştığı faydalı bir sitedir.

www.bedavaingilizce.com

İngilzice Dersleri ile fark yaratan site: Konuşarak Öğren

konusarak-ingilizce

Amerikalı eğitmenlerle canlı verilen dersler oldukça etkili olmakta, birey istediği saatte canlı olarak online İngilizce dersi almaktadır. Halen 21 binin üzerinde öğrencisi ile kaliteli bir İngilizce eğitimi veren site, sık-sık düzenlendiği kampanyalarla eğitim almak isteyen herkese gerekli indirimi sağlamaktadır.

Siz de Konuşarak Öğren ile, akıcı bir İngilizceye kavuşa on binlerce insandan biri olmak istiyor musunuz?

Hemen göz atın… En etkili İngilizce Dersleri için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

http://www.konusarakogren.com/Onlineİngilizce/Dersleri

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı