İngilizce Eğitim Videoları


İngilizce İnteraktif Web Siteleri
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce eğitimini ciddi ve eksiksiz şekilde sürdürmek istiyorsanız, kurs ve eğitimler dışında faydalanabileceğiniz hemen tüm kaynakları kullanmalısınız. İngilizce eğitim videoları da bu kaynaklar arasında, hatta en önemlileri içinde!

Kast ettiğimiz video eğitim setleri değil, ancak başta dijital paylaşım siteleri ve eğitim video platformları olmak üzere tüm seçenekleri kullanmak, bilgisayar ya da akıllı telefon aracılığı ile okulda, evde, yolda pratik yapmak, izlemek ve öğrenmek önemlidir. İngilizce eğitiminde, internetin sunduğu video kaynaklarını sizler için derledik. İngilizce eğitimi verilen Youtube kanalları, İngilizce öğrenimde dinleme becerisini geliştirmek için tüm kaynaklar…

İngilizce eğitim videoları kaynakları

İngilizce eğitimi için takip edebileceğiniz Youtube kanalları

Konuşarak Öğren

İngilizceyi deneyimleme yolu ile, ‘konuşarak’ öğreten platformumuz Konuşarak Öğren’in Youtube kanalında kendinizi geliştirebileceğiniz yüzlerce ücretsiz eğitim videosu yer alıyor. Uzman İngilizce eğitmenleri tarafından hazırlanmış videoları izlemek için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Eng Vid

Bu kanalda, İngilizce ile ilgili birçok öğretmenin verdiği pratik bilgiler, tüyolar yer buluyor. Onlarca İngilizce eğitmeninin videosunu, bu kanalda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/EnglishLessons4U/channels?view=49&shelf_id=3

Daily English

Daily English kanalı, isminden de anlaşılacağı üzere her gün bir video düşüncesi ile yola çıkmış bir platform. Her gün İngilizce eğitimi ile ilgili faydalı bir video paylaşılmaktadır.

https://www.youtube.com/channel/UCQyQinUTGYTpTz6TTS__xBQ

Learn English with Emma

İngilizce konusunda Youtube’da videolar yayınlayan bir youtuber olan Emma, bir milyonun üstünde aboneye sahip. Emma’nın videolarındaki seviye, herkes için uygun olmayabilir, ancak yine de dikkate değer bir İngilizce video kanalı.

https://www.youtube.com/channel/UCVBErcpqaokOf4fI5j73K_w

TEDx Talks

TEDx konuşmalarını izlemek de, İngilizcesini geliştirmek isteyen birisi için oldukça faydalı olabilir. TEDx konuşmalarını takip etmek için, onlarca videonun yer aldığı kanala göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/TEDxTalks/videos

UDEMY’deki videolar ile İngilizceyi geliştirmek

Video eğitim platformları içinde en önemli adreslerden birisi de Udemy. Kurucuları arasında iki Türk’ün de olduğu Udemy’de birçok video var, ancak ücret karşılığında izleyebilmektesiniz. Örnek olarak aşağıda en popüler İngilizce eğitimlerini listeledik.

Videolar ile İngilizce geliştirmek, bir mertebede mümkündür, ancak İngilizceyi tam teşekküllü öğrenebilmek adına yapmanız gereken dili her gün kullanarak, deneyimleyerek pratik yapmaktır.

Bunun için Konuşarak Öğren modelini dinlemenizi öneriyoruz.

Merak ettiğiniz kelimelerin veya metinlerin anlamlarını öğrenmek için İngilizce – Türkçe çeviri sözlüğü sitemizi mutlaka ziyaret edin.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı