Pratik yapabileceğiniz en iyi İngilizce Forum siteleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmek, öğrendiğini geliştirmek ve pekiştirmek için İngilizce forum siteleri oldukça faydalı olmakta, aynı amacı güden birçok insanın bilgi alışverişi yapmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda sitelerin çok etkili eğitim programları da bulunmakta olup, üye olanlar hem eğitim almakta hem de birbirilerinin bilgilerinden faydalanmaktadırlar.

İngilizce Forum siteleri

Gerek öğrenci gerekse öğretmenler için oldukça faydalı olan siteler, eğitimde İngilizcenin daha iyi öğrenilmesi ve geliştirilmesinde kayda değer olumlu etkileri olan etkili siteleridir. Öne çıkan İngilizce forum sitelerini sizler için sıraladık.

İngilizce Forum net

ingilizce-forum-siteleri

İngilizce öğretmenlerinin müfredatlarla ve derslerle ilgili sormak istedikleri sorulara cevap bulabildikleri güzel bir forum sitesidir. İngilizce projeler, performans ödevleri, aktiviteler, eğitim ve öğretim yöntemleri sitede detayları ile bulunmaktadır.

www.ingilizceforum.net/

İngilizceforum.com

İngilizce öğretmenleri için İngilizce dokümanların bolca bulunduğu bir sitedir. Tüm sınıflar için faydalı dokümanları olan site aynı zamanda MEB ile ilgili güncel duyuruları da kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

 www.ingilizceforum.com/

Elt planet

elt-planet-ingilizce-forum

Türkiye’nin en geniş kapsamlı İngilizce öğretmen forum sitelerinden biridir. Hem öğretmenler hem de öğrenciler için oldukça faydalı dokümanlar içermektedir. Üyelikle başlayan paylaşımlar, tüm üyelerin birbirlerinin bilgilerinden maksimum seviyede faydalanmalarını sağlamaktadır.

www.eltplanet.net/

Elt Cafe

Yazılı sınav sorularının paylaşıldığı ve daha birçok konuda İngilizce destek alındığı bir öğretmen forum sitesidir. Yüzlerce dokümana sahip olan sitede İngilizce ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

www.eltcafe.net/

My İngilizce

Her zaman erişilebilir konumda olan ve İngilizce forum sitesi olarak kapsamlı bir site olan myingilizce.net, 2006 yılından beri hizmet veren bir sitedir. İngilizce forum sitesi olarak Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasındadır.

www.myingilizce.net/

İngilizce hocam

10 bininin üzerinde üyesi olan, dosya yükleme ve başka bir üyenin yüklediği dosyayı inceleyip faydalanma imkanı sunan kapsamlı bir sitedir.

www.ingilizcehocam.gen.tr/forum/index.php

İngilizce arşivi

ingilizce-arsivi-ingilizce-dokuman-seti-ingilizce-forumlar

Öğretmenler odasından İngiliz edebiyatı ve kitap okumaya, gramerden konuşma ve yazma becerileri geliştirmeye kadar birçok bölümü olan en faydalı ve en kaliteli sitelerdendir.

http://www.ingilizcearsivi.com/

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı