En İyi İngilizce Kelime Oyunu Oynama Siteleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Öneri: Wordly’yi Kullanın

Wordly İngilizce kelime ezberlemek isteyenler için ücretsiz ve reklamsız bir uygulamadır. Binlerce kullanıcının her gün kullandığı Wordly ile siz de yeni kelimeleri kolayca öğrenebilirsiniz. Wordly size İngilizce bir kelimenin anlamını, açıklamasını, okunuşunu ( telaffuzunu ) Türkçe ve İngilizce olarak sunar. Gün içerisinde sık sık size hatırlatmalar yapar, böylece kelimeyi tam olarak öğrenmiş olursunuz.

app_general_look-3

Wordly’yi Android telefonunuza ücretsiz ve reklamsız olarak kurup, hemen kullanmaya başlamak için tıklayın.

Wordly’yi iOS telefonunuza ücretsiz ve reklamsız olarak kurup, hemen kullanmaya başlamak için tıklayın.

İster metroda olun, ister otobüste, ister internet bağlantınız olsun, ister internetiniz olmasın, Wordly’yi her yerde rahat bir şekilde kullanıp, İngilizce kelime öğrenebilirsiniz.

Dünyada tartışmasız en yaygın kullanılan dil İngilizcedir. Birçok ülke eğitim programlarına İngilizceyi de ekleyerek yabancı dil eğitiminde ilk sıraya almaktadır. Teknoloji çağı günümüzde internet her sektörde olduğu gibi eğitimde de kullanılmakta, İngilizce öğreten siteler günden güne çoğalmaktadır. İngilizce öğrenmek diğer dillere göre çok daha kolay ve eğlencelidir.

Özellikle kelime oyunları ile İngilizce kelimeler öğreten siteler eğlenerek öğrenmeyi sağlamakta, kelime hazinesini genişleterek kişinin dil öğrenmede ilk adımı atmasına yardımcı olmaktadır. Bir yabancı dili akıcı konuşmak iş hayatında insanı rakiplerinin önüne geçiren en önemli özelliklerdendir. İngilizce kelime oyunu ile öğrenmeye başlanabilir, bunun için internette hizmet sunan sitelerden faydalanılabilir.

ingilizceoyun.com

Sitede yer alan scrabble kelime oyunu, kullanıcılara eğlenerek kelime ezberleten keyifli bir oyundur. İngilizce öğrenmeye kelime hazinesini genişleterek başlamak, diğer aşamalarda öğrenmeyi daha da kolaylaştırmaktadır. Kelime türetme oyunu olan scrabble, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan oynanabilecek sürükleyici bir oyundur.

birkelime.com

study-online-marine-biology-courses

Soru cevap şeklinde kelime öğretmeyi amaçlayan sitede 58 kategori bulunmaktadır. Oldukça geniş seçim şansı sunan site, ilgi alanına göre seçilen kategoride soru cevap tarzı İngilizce kelime ezberleterek hem eğlendirmekte hem de öğretmektedir.

Oyun.info

technology1

Sürekli güncellenen oyun.info, birçok İngilizce kelime oyunları içeren eğlenceli bir sitedir. Birbirinden güzel oyunlardan istenilen oyun seçilmekte ve oyunun yönlendirmesi ile İngilizce kelimeler ezberlenmektedir.

JustEnglishTr

macbook-air-screen

İngilizce oyun kartlarından oluşan kelime ezberleme oyunu, hafızayı güçlendiren tekniği ile oldukça rağbet görmektedir. Genel İngilizce eğitim konularını da içeren sitede, eğlenerek öğrenmek için hazırlanan oyun bölümü sonuç veren bir kategoridir.

vocabulary.co.il

Online_Chatting

Oldukça etkili bir öğretim sitesi olan vocabulary.co.il, çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz İngilizce kelime oyunu sunmaktadır. Kelime dağarcığını çok hızlı genişleten oyunları ile popülerdir.

2kisilikoyunlar.net.tr

us2012

iki kişilik İngilizce kelime oyunları ile eğlenceyi doruğuna çıkaran site, birçok oyun çeşidi ile keyifle öğrenmeyi sağlamaktadır. Bireysel İngilizce kelime oyunlarına alternatif arayanlar için idealdir. Grup çalışmasına imkan sunması ile öğrenmeyi çok daha kolaylaştırmaktadır.

Bedavaingilizce.com

vocabulary-I

Sitenin oyun kategorisinde bedava İngilizce kelime oyunları oynanmakta, online İngilizce dersleri ile yabancı dil bilgisi geliştirilmektedir.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı