En Hızlı İngilizce Öğrenme Kursları


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce konuşmanın her alanda gereklilik haline geldiği günümüz dünyasında iyi bir kurumdan İngilizce öğrenmek çok önemlidir. Akademik hedeflerinize ulaşabilmek için gireceğiniz bir takım sınavlarda işinize yarayacak olan İngilizce dilbilgisi sizin daha iyi puanlar almanızı sağlayacaktır. İş hayatında ise sözlü ve yazılı mülakatlardan geçmenizi sağlayacak olan İngilizce sizi rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak çok önemli bir yetenek olarak karşımıza çıkar.  

Peki en hızlı İngilizce nasıl öğrenilir? En hızlı İngilizce öğrenme kursu hangisidir? Bunlardan bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

En Hızlı İngilizce Nasıl Öğrenilir?

İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenebilmek için birçok yöntem vardır. Tek başınıza hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmeniz zor olabilir. Bu nedenle bir kurumdan ya da profesyonel bir eğitmenden yardım almanız hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmeniz bakımından faydalı olacaktır. Bunun için yüz yüze ya da online kursları tercih edebilirsiniz. Hızlandırılmış online İngilizce kursunda istediğiniz eğitmenden ders alabilirsiniz. Bu eğitim modeline kaydınızı yaptırdıktan sonra ilk olarak İngilizce dil seviyeniz tespit edilir ve ona göre bir ders programı oluşturulur. Konuşarak Öğren bu konuda tam size göre. Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerden özel ders alma imkanı sunar. Böylece eğitmeninizle birebir konuşma pratikleri yapabilir, İngilizce kelime ve cümleleri doğru telaffuzlarıyla birlikte öğrenebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce kursu sayesinde hızlı bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.  

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenebilmek için alacağınız derslere ek olarak uygulayabileceğiniz birçok yöntem vardır: Bunlar:

 • İngilizce günlük tutmak, günlük İngilizce terimlerin kolayca kavranması bakımından önemlidir.
 • İngilizce kitap ya da dergiler okumak da yeni İngilizce terimleri öğrenmesine yardımcı olmaktadır.
 • İngilizce kelime oyunları oynamak
 • İngilizce müzik ya da podcast dinlemek
 • İngilizce film, dizi, video ya da belgesel izlemek
 • İngilizce konuşma pratikleri yapmak
 • Ayna karşısında İngilizce konuşma pratikleri yapmak
 • İngilizceyi hayatınızın bir parçası haline getirmek.

Dilerseniz Yeni Başlayanlar İçin 30 Günde İngilizce Öğrenme Programı yazımıza tıklayarak bir ayda hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

En Hızlı İngilizce Öğrenme Kursu: Konuşarak Öğren

En hızlı İngilizce Öğrenme kursu Konuşarak Öğren ile bir ayda İngilizce öğrenebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce kursunda istediğiniz eğitmenden ders alabilirsiniz. Hangi eğitim modelini seçerseniz seçin aldığınız eğitime sadık kalarak disiplinli, planlı ve programlı bir şekilde ders çalışmanız oldukça önemli. Konuşarak Öğren bu konuda tam size göre. 

 • Eğitmenlerle Birebir Ders İmkanı

Konuşarak Öğren kursunun sağladığı esnek eğitim modeliyle ders saatinizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Böylece klasik kursların aksine geride kalma gibi durumlar söz konusu değildir. Örgün kurslardaki sınıf ortamındaki gerginlikten uzak eğitmeninizle birlikte birebir dersler alabilirsiniz. Konuşarak Öğren ana dili İngilizce olan eğitmenlerden birebir özel ders alma imkanı sunar. Bu şekilde İngilizce kelime ve telaffuzları doğru şekilde öğrenebilirsiniz. 

 • Online Platformda İngilizce Konuşun

Konuşarak Öğren Online İngilizce kursu sayesinde kişi sınıf ortamındaki heyecan ve gerginlikten uzak bir şekilde İngilizce öğrenebilir. Günümüzde ise en çok online kurs eğitim modeli tercih edilmektedir. Bu eğitim modeline kaydınızı yaptırdıktan sonra ilk olarak İngilizce dil seviyeniz tespit edilir ve ona göre bir ders programı oluşturulur. Diğer bir aşama ise iyi bir eğitmenden ders almaktır. Aldığınız eğitim sonunda derslerinizi düzenli olarak tekrar etmeniz ve pratikler yapmanız öğrendiklerinizin kalıcı hale gelmesi bakımından oldukça önemlidir.

 • Çeşitli Kurs Seçenekleri

Online İngilizce kursu Konuşarak Öğren, eğitim almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına göre öğrencilere yönelik çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Örneğin; genel İngilizce öğrenme kursları, iş İngilizcesi kursları, akademik İngilizce kursları, sınav hazırlık kursları gibi geniş kurs seçenekleri mevcuttur. Bu sayede geleneksel kurs modellerinin herkese aynı uyguladıkları eğitim modelinden uzak kişinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler almasını sağlar. Böylece kişi sıkılmadan kendi alanındaki konulara odaklanarak İngilizceyi kolayca öğrenebilir.

 • Amerikalı Eğitmenlerle Tanışın

Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursunun sağladığı eğitim modelinde yine online platformda dilediğiniz yerde telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerle geleneksel sınıf ortamından uzak birebir özel dersler alabilir, istediğiniz kurs çeşidini seçerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Burada önemli olan İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmektir. Özel dersler aracılığıyla online ortamda heyecan yapmadan motivasyonunuz yüksek bir şekilde kısa zamanda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce öğrenme

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı