İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir?


İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir?
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir konusunda farklı görüşler bulunmaktadır. Kimileri küçük yaşlarda İngilizce için en iyi yaşlar derken kimileri ise bu görüşe katılmaz. Peki, İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir? İşte en iyi İngilizce öğrenme yaşı!

İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir, sorusuna yanıt arayanlar için “İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir” konu başlıklı yazımızda İngilizce öğrenmek için en iyi yaş diye bir sıfatlandırma var mı, en iyi yaş nedir? Bu yazımızda en iyi İngilizce öğrenme yaşı nedir, üzerine tartışacağız.

İNGİLİZCE EN İYİ HANGİ YAŞTA ÖĞRENİLİR?

İngilizce en iyi 3-5 yaş aralığında öğrenilir. İngilizcenin en iyi 3-5 yaş aralığında öğrenilebileceğini biz değil, bilimsel araştırmalar söylüyor. Araştırmalara göre, İngilizce eğitimine 3-5 yaş aralığında başlamak bireyin İngilizce dil bilgisi konusunda daha kalıcı kazanımlar elde ettiği görülmüştür. Tabi dil öğrenmek için 3-5 yaş aralığı şart değil, dolayısıyla İngilizce öğrenmek için şayet 3-5 yaş aralığında değilseniz (ki bu yazıyı okuyorsanız büyük olasılıkla değilsiniz) henüz geç kalmış değilsiniz.

İngilizce her yaşta öğrenilen bir dildir. Ancak öğrenme hızınız yaşınız ilerledikçe düşme eğilimi gösterebilir. Bunun sebebi de küçük yaşlarda iken beyin olarak daha boş ve bilgiye ihtiyaç duyan bir konumda iken yaş ilerledikçe artan sorumluluklar ve derin düşünceler nedeniyle öğrenme zorlaşacaktır. Fakat tekrar söylediğimiz gibi dil öğrenmenin yaşı yoktur ancak en hızlı ve kalıcı öğrenebileceğiniz yaşlar küçük yaşlardır.

İngilizce en iyi hangi yaşta öğrenilir?

EN İYİ HANGİ YAŞTA İNGİLİZCE ÖĞRENİLİR?

İngilizcenin en iyi 3-5 yaş aralığında öğrenilmesinin ileriye dönük olarak daha kalıcı ve hızlı olabileceğini söylemiştik. Siz belki İngilizceyi öğrenmenin en iyi yaş aralığını geçmiş olabilirsiniz. Peki ya çocuklarınız? Onlar için en iyi yaşın hangi yaş aralığı olduğunu mu araştırıyordunuz? Eğer küçük bir çocuğunuz özellikle okul öncesinden İngilizce dil kursuna göndererek çocuğunuzun ana dile yakın bir şekilde İngilizce dilini öğrenmesi için fırsat verebilirsiniz.

Konuşarak Öğren’de çocuklar için İngilizce dil kursu bulunmaktadır. İsterseniz çocuklarınızın İngilizce dil eğitimini Konuşarak Öğren İngilizce dil kursu ile almalarını sağlayabilirsiniz. Eğer çocuklar için değil kendiniz için İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız hangi yaşta olursanız olun. Konuşarak Öğren’de sizler için de dil eğitim programı bulunmaktadır.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Online İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Eğitim Programı, İngilizce dil öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce öğrenme

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı