İngilizce speaking nasıl ilerletilir?


İngilizce speaking nasıl ilerletilir?
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce speaking cesaretli olarak ilerletilir. Evet, yanlış okumadınız. Cesaret speaking için çok önemlidir. Bu yazımızda İngilizce speaking pratiği yapmayı düşünen ama nasıl yapacağını bilmeyenler için bilgiler vereceğiz. Peki İngilizce speaking nasıl ilerletilir? İşte İngilizce speaking nasıl ilerletileceği hakkında detaylar yazımızda…

İngilizce speaking nasıl ilerletilir, sorusuna yanıt arayanlar için “İngilizce speaking nasıl ilerletilir” konu başlıklı yazımızda nasıl İngilizce speaking nasıl ilerletileceği hakkında bilgilere yer vereceğiz.

İNGİLİZCE SPEAKİNG NASIL İLERLETİLİR?

İngilizce speaking becerinizi ilerletmeyi düşünüyorsanız bu konuda en önemli hususun cesur olmak olduğunu aklınızda bulundurmanız gerekiyor. İngilizce speaking yaparken yanlış kelime kullanmaktan ve yanlış gramer seçimi yapmaktan asla korkmayın. İngilizcede speaking yeteneğiniz pratik yaptıkça gelişebilir. İngilizce speaking oturup da ezber yaparak edinilecek bir beceri değildir. Bu konuda bol bol pratik yapmanız gerekir. Bol bol pratiğe ihtiyacınız olduğu için speaking çalışmasında asla hata yapmaktan korkmayın ve pratik yaptıkça konuşmanızın düzeleceğini unutmayın.

İngilizce speaking çalışması yaparken kimse sizden özellikle sıfırdan başlıyorsanız akıcı ve hızlı konuşmanızı beklemez. Ana dilinizin İngilizce olmadığını herkes bildiği için İngilizce speaking çalışmasını akıcı ve hızlı yapma zorunluluğunuz da yok. Speaking çalışmasında yapabildiğinizin en iyisini yapmaya çalışmak yeterli olacaktır. İngilizcede önemli olan özellikle ilk aşamada düşüncelerinizi karşınızdaki insana aktarabilmeniz olduğunu unutmayın.

İNGİLİZCE KONUŞMA AKICI HALE NASIL GETİRİLİR?

İngilizceyi akıcı konuşmaya karar verdiyseniz öncelikle unutmamalısınız ki akıcı İngilizce konuşmak için yapmanız gereken ilk şey cesur olmaktır. Akıcı İngilizceye geçen yol cesaretten geçiyor. İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabileceğinize inanmanız gerekiyor. Akıcı İngilizce konuşmak için neden cesur olmanız gerekiyor? Çünkü yanlış konuşmaktan korkarsanız akıcı konuşamazsınız. Karşınızdakine ne düşündüğünüzü anlatabilmenizin daha önemli olduğunu düşünün. Cesur olmanın dışında birkaç püf noktası daha bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir: İngilizce konuşabilmek için kulak aşinası olmanız gerekiyor. Bu nedenle bol bol listening çalışmaları yapın. Ayna karşısına geçip İngilizce kendi kendinize konuşun. Böylelikle yanlış konuşma korkunuz olmadan gün içerisindeki yaşadıklarınızı İngilizce olarak anlatabilirsiniz. Bu yöntemle kendinizi İngilizce konuşabilen birisi olarak görmeye başlayacaksınız. Beginner seviyesinde bile olsanız İngilizce konuşabilirsiniz, bu nedenle çekimser davranmayın. İngilizce konuşurken cesur davranın.

İNGİLİZCE SPEAKİNG EĞİTİMİ NE KADAR SÜRER?

İngilizce konuşmanın süresi ne kadar pratik yapıyorsun sorusunun yanıtına bağlıdır. İngilizce çalışırken sadece fiilleri ezberlemek ve etkinlik testlerini cevaplamak yeterli değildir, aynı zamanda dili pratikte kullanmak da önemlidir. Bunun için farklı alternatifler var. Bunlardan biri, aynı zamanda öğrenen bir arkadaşınızla konuşmak veya hatta yabancılarla konuşmanıza izin veren bir görüntülü sohbet kullanmaktır.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Online İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Eğitim Programı, İngilizce dil öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Konuşma

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı