Kampanyalı İngilizce Yaz Kursu Programı | Konuşarak Öğren


Kampanyalı İngilizce Yaz Kursu Programı | Konuşarak Öğren
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce konuşmak, globalleşen dünyamızda artık çok önemli. Mevcut pozisyonunuzdan yükselmek ve akademik alanda sınav ve mülakatlarda istediğiniz başarıyı yakalamak adına İngilizce bilmek büyük avantaj. Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu ile bu yaz İngilizce öğrenmeye başlamaya ne dersin? İşte kampanya ile ilgili tüm detaylar…

Konuşarak Öğren‘in %25 İndirimli Yaz Kampanyası

İngilizce dünyada en çok konuşulan dillerden bir tanesidir. İngilizce öğrenmeyi ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı kim istemez ki? Pek çok kişi için İngilizce konuşmak başlangıçta korkutucu olabilir. İngilizceyi akıcı konuşabilmek için öncelikle bir kursa kayıt olmanız gerekmektedir. 

Konuşarak Öğren’de, seviyenize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış müfredatlar:

 • Genel İngilizce: Temel İngilizce becerilerinizi geliştirmek ve günlük hayatta rahat iletişim kurabilmek adına genel İngilizce programımızı seçebilirsiniz.
 • Profesyonel İş İngilizcesi: İş hayatında İngilizce kullanmak ve kariyerinizde ilerlemek için profesyonel iş İngilizcesi programımızdan faydalanabilirsiniz.
 • Özel Eğitim Programları: İngilizce öğrenme amacınıza yönelik olarak hazırlanmış use-case eğitim programlarımız mevcuttur. Örneğin, yurt dışı seyahatleri, iş mülakatları veya akademik çalışmalar için özel olarak tasarlanmış programlarımızdan birini seçebilirsiniz.
 • Serbest Konuşma, Tematik Konuşma, Sınavlara Hazırlık, Gramer, Mesleklere Özel ve Çocuklara Özel eğitim müfredatı.

Bu müfredatlar dahilinde %25 indirim uygulanan kurs programlar ve indirimli fiyatlar aşağıdaki gibidir:

Genel İngilizce 3 Ay 10 Dakika 2 Gün : 8.886,24 ₺

İş İngilizcesi 3 Ay 10 Dakika 2 Gün : 11.369,16 ₺

Kampüs-Çocuk 3 Ay 10 Dakika 2 Gün : 7.553,30 ₺

Premium 3 Ay 10 Dakika 2 Gün : 15.681,60 ₺

Gramer 3 Ay 10 Dakika 2 Gün : 11.369,16 ₺

Seyahat İngilizcesi 1 Ay 30 Dakika 5 Gün : 10.585,73 ₺

Executive 3 Ay 30 Dakika 5 Gün : 66.646,80 ₺

En iyi online İngilizce kursların başında gelen Konuşarak Öğren 21 Temmuz 2024’e kadar geçerli olan %25 yaz kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

 • Yaza özel kampanya ile 3 aylık Online İngilizce kursu ders başı ücreti sadece 370,26 TL 
 • Yaza özel %20 indirim ile 6 ay + 1 ay Online İngilizce kursu ders başı ücreti sadece 253,89 TL
 • Yaza özel %45 indirim ile 12 ay + 4 ay Online İngilizce kursu ders başı ücret sadece 152,73 TL 

Yaz kampanyasına özel ek avantajlar:

 • Genel İngilizce 6 Ay 10 Dakika 2 Gün + 1 ay hediye eğitim
 • Videolar, eğitim materyalleri ve testler
 • Yapay zeka ile sınırsız dersler
 • 6 adet Ders Ertele hakkı
 • 6 adet eğitmen ve saat değişikliği hakkı
 • 6 adet Ders Kaçırdım hakkı

Detaylı bilgi için: Bu linke tıklayarak kaydınızı oluşturabilir, dilediğiniz paketi satın alarak İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kampanya Tarihleri

Başlangıç: 16 Haziran 2024

Bitiş: 21 Temmuz 2024

Konuşarak Öğren’e Katılmanın Avantajları

Online Platformda İngilizce Öğrenin

Online İngilizce kursları sayesinde kişi sınıf ortamındaki heyecan ve gerginlikten uzak bir şekilde eğitim alabilmektedir. Günümüzde ise en çok online kurs eğitim modeli tercih edilmektedir. Bu eğitim modeline kaydınızı yaptırdıktan sonra ilk olarak İngilizce dil seviyeniz tespit edilir ve ona göre bir ders programı oluşturulur. Diğer bir aşama ise iyi bir eğitmenden ders almaktır. Aldığınız eğitim sonunda derslerinizi düzenli olarak tekrar etmeniz ve İngilizce konuşma pratikleri yapmanız öğrendiklerinizin kalıcı hale gelmesi bakımından oldukça önemlidir.

Kişiye Özel Eğitmen ve İçerikler

İngilizceyi konuşarak öğreten İngilizce kursları esnek eğitim modeliyle ders saatinizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçebilirsiniz. Böylece klasik kursların aksine geride kalma gibi durumlar söz konusu değildir. Örgün kurslardaki sınıf ortamındaki gerginlikten uzak eğitmeninizle birlikte birebir dersler alabilirsiniz.  Konuşarak Öğren ana dili İngilizce olan eğitmenlerden özel ders alma imkanı sunar. Bu şekilde kelime ve telaffuzları doğru şekilde öğrenerek İngilizce konuşabilirsiniz.

İnteraktif Eğitim Modeli

İngilizceyi konuşarak öğreten İngilizce kurs modelinde yine online platformda dilediğiniz yerde telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerle geleneksel sınıf ortamından uzak birebir özel dersler alabilir, istediğiniz kurs çeşidini seçerek öğrenmeye başlayabilirsiniz. Burada önemli olan İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmektir. Özel dersler aracılığıyla online ortamda heyecan yapmadan motivasyonunuz yüksek bir şekilde kısa zamanda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Kurs Seçenekleri

İngilizceyi konuşarak öğreten online İngilizce kurslardan biri olan Konuşarak Öğren, eğitim almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına göre öğrencilere yönelik çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Örneğin; genel İngilizce konuşma kursları, iş İngilizcesi kursları, akademik İngilizce kursları, sınav hazırlık kursları gibi geniş kurs seçenekleri mevcuttur. Bu sayede geleneksel kurs modellerinin herkese aynı uyguladıkları eğitim modelinden uzak kişinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler almasını sağlar. Böylece kişi sıkılmadan kendi alanınındaki konulara odaklanarak İngilizceyi kolayca öğrenebilir.

Kısa Zamanda İngilizce Konuşun

Online İngilizce kursunda istediğiniz eğitmenden ders alabilirsiniz. Hangi eğitim modelini seçerseniz seçin aldığınız eğitime sadık kalarak disiplinli, planlı ve programlı bir şekilde ders çalışmanız oldukça önemli. Konuşarak Öğren bu konuda tam size göre. Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu, ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerden özel ders alma imkanı sunar. Böylece eğitmeninizle birebir konuşma pratikleri yapabilir, İngilizce kelime ve cümleleri doğru telaffuzlarıyla birlikte öğrenebilirsiniz. Konuşarak Öğren ile günde 10,20,30 dakika zaman ayırarak İngilizce konuşma pratikleri yapabilir, kısa zamanda akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. 

 37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren online İngilizce konuşma kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz. Siz de İngilizce konuşmayı öğrenmeye yeni başladıysanız online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren’in kişiye özel esnek ders programlarına mutlaka göz atın.

Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce konuşma eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Konuşma

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı