Konuşarak Öğren Öğrencileri Yorumluyor


Konuşarak Öğren Öğrencileri Yorumluyor
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Konuşarak Öğren yorum ve görüşleri Konuşarak Öğren öğrencileri tarafından paylaşıldı. Konuşarak Öğren’den İngilizce konuşma eğitimi alan öğrencilerin Konuşarak Öğren dersleri, eğitmenleri ve eğitim sistemi hakkındaki düşüncelerini merak ediyor musunuz? İşte bu yazıda Konuşarak Öğren öğrencilerinin Konuşarak Öğren yorum ve düşünceleri yer almaktadır.

Konuşarak Öğren öğrencileri, Konuşarak Öğren yorum ve görüşlerini bizimle paylaştı. Konuşarak Öğren’in eğitim programı hakkındaki öğrenci yorumlarını merak edenler için Konuşarak Öğren yorum ve düşüncelerini derledik.

Konuşarak Öğren Yorum

Konuşarak Öğren, öğrencilerin İngilizceyi konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir dil öğrenme sistemidir. Gelin bu sistem ile İngilizce konuşma eğitimi alan öğrencilerimizin yorumlarına bakalım:

Kadir GÜLSOY / Yönetici

Birçok İngilizce kursunu denedikten sonra, bir arkadaşım aracılığıyla Konuşarak Öğren programından haberim oldu. Derslere 2 ay önce başladım. Bu 2 ay süresince, işlerimin bütün yoğunluğuna rağmen, günde sadece 20 dakika ayırarak İngilizcemde büyük gelişmeler kaydettim. Bu sebeple çevremde İngilizcesini geliştirmek isteyen herkese, kendi ailem de dahil olmak üzere, programınızı öneriyorum. Bu kursun Türk girişimciler tarafından yapılması beni ayrıca gururlandırdı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nihan ERGÜN

Konuşarak Öğren eğitim sistemini Türkiye’ye getiren, Konuşarak Öğren ekibine herkese sonsuz teşekkürler. Bu program sayesinde yurtdışına gitmeye gerek kalmadan İngilizce pratik yapma şansına sahip oluyoruz. Eğitmenler çok iyi, çok güzel diyaloglar kurabiliyoruz. Sadece ders işlenmiyor, aynı zamanda sohbet ederek güzel zaman geçiriliyor. Buradan uzun zamandır bana eğitmenlik yapan Teacher Joseph’ede çok teşekkür ederim.

Teacher Joseph, Thanks a lot for your nice speech and assistance. I really get self-confidence with your help. I hope my english will be better with youar kind aid.

Mustafa ÖZER / Diş Hekimi

Daha önce birçok kez yurt dışı ziyaret imkanı bulduğum için İngilizce konusunda iyi bir bilgiye sahibim, karşımdakini anlıyor ve konuşuyorum. Ancak sürekli İngilizce ile ilgilenmediğim ve pratik imkanım olmadığı için bildiklerimi zamanla hatırlamaz oluyordum. Neyse ki Konuşarak Öğren sayesinde günlük 20 dakikalık gerçekleştirdiğim görüşmelerle eksik bilgilerimi tamamlamaya, konuşmamı geliştirmeye ve Türkçe bildiklerimi İngilizce yorumlamaya başladım ve her gün 1 saat boyunca İngilizce ile ilgilenip yenilikleri (haber kanalları, diziler vs.) takip ediyorum. Bunu sağlayabilmem sadece 3 ayda gerçekleşti, yardımlarını esirgemeyen Eğitmenim Mr. Pascie ve Konuşarak Öğren’e teşekkürler

Taner KAYMAN / Bilişim – Yönetici

Öncelikle bu girişiminiz için sizleri kutlamak istiyorum , hakikaten güzel bir çalışma olmuş ben bilişim sektöründeyim. Bu çalışmanıza benzer e-learning projeleri geliştirmeye çalışıyorum.

İnsanlar hala İstanbul trafiğinde yollarda kursa giderek harcadıkları zamanı bu sistemle daha ucuz / daha efektif kazanabileceklerinin farkında değiller. Bu ihtiyacın çok daha hızla insanlar tarafından yakın gelecekte algılanabileceğini düşünüyorum. Rakamlarınız 1000’li değil 10.000’li sayıları da yakın zamanda aşacaktır.

Yaptığınız işin doğru olduğunu anlatabilmek ve başarılarınızın devamını dilemek adına yorumumu gönderdim.

Hayriye DEMİRAY/ İngilizce Öğretmeni

Bir yabancı dil öğretmeni olarak, Konuşarak Öğren ailesinin bir üyesi olduğum için gerçekten mutluyum. Uluslararası proje çalışmaları için internette dolaşırken tesadüfen sitenizi gördüm ve aradım. Aynı gün içinde hem merkezden hem de eğitmen tarafından arandım, ücretsiz deneme işleminden sonra kayıt yaptırdım. Kayıt yaptırdığım gün benim için uygun olan bir zaman dilimini belirleyerek Skype üzerinden paylaşımlarımız başladı.

İlk kez katıldığım bu tür bir sistemi anlamak amacında olduğum için, 10 dakikalık paketi tercih ettim, Her gün aynı saatte öğretmenlerle gerçekten de keyifli dersler işledik ve günlük yaşam üzerine sohbetlerimiz oldu. Öğretmenler aktif, her konuda bilgili ve kibar. 2 erkek, 2 bayan öğretmenle konuştum, hepsine sistem aracılığıyla teşekkür ederim. Gerçek hayatta, dil edinmeye çalışanlara yardım eden yabancılarla “Native Speakers” yapılan konuşmalar çok faydalıdır. Bu girişiminiz için sizleri kutlamak istiyorum, çok güzel ve muhakkak ki emek verilerek kurulmuş bir sistem.

Eren TÜRKER / Satış Pazarlama

Konuşarak Öğren sistemi ile aradıklarımın tam karşılığını hatta fazlasını buldum. Üniversiteyi İngilizce okuduğum için iyi bir İngilizce seviyesine sahiptim. Okuma, yazma ve dinlemede sorunum yoktu. Ama Üniversiteyi bitirip iş hayatına atılıp evlendikten sonra bu becerilerimi yavaş yavaş yitirmeye başladım. Özellikle pratik yapamadığım için konuşmamın çok gerilediğini hissediyordum. Bu da İngilizce konuşulan ortamlarda özgüven kaybına neden oluyordu. Özgüvenimi yeniden kazanmak için anadili İngilizce olan öğretmenlerin çalıştığı bir konuşma kursuna ihtiyacım vardı ama hem dershaneye gidecek zamanım hem de bu eğitime ayıracak ciddi bir bütçem yoktu. Konuşarak Öğren sistemi ile evden, istediğin saatte deneyimli hocalarla, makul bir fiyata konuşabileceğimi öğrendiğim zaman çok mutlu oldum. 5 aydır günde 30 dakika konuşuyorum. 5 ay önce hayal bile edemeyeceğim kadar gelişme kaydettim. Hatta gün içeresinde Türkçe yerine İngilizce düşünmeye başladığımı bile hissetmeye başladım. Tüm Konuşarak Öğren çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Funda ARSLAN / Öğretmen

Konuşarak Öğren ailesinin bir üyesi olduğum için ilk önce kendimi çok şanslı hissediyorum. Yıllardır istediğim olanakla karşılaşmamı sağladığınız için teşekkürler. Eğitmenimden, sistemden ve ayrıca çalışanlarınızın ilgisi ve alakasından çok memnunum. İmkanlarım el verdiği sürece bu büyük ailenin bir parçası olmaya devam etmek istiyorum. Kalitenizden hiç ödün vermemenizi diliyorum.

Hakkı KENAVLI / Muhasebe Müdürü

Çok uluslu bir firmada Muhasebe Müdürü olarak çalışmaktayım. İngilizce benim iş hayatımın her noktasında var. İnsanın anadili İngilizce olmadığı zaman var olan konuşma, yazma becerilerini kayıp edebiliyor. Bu yüzden işiniz İngilizce kullanımı gerektiriyorsa devamlı aktif olarak kullanmanız gerekiyor. Bu noktadan sonra yabancı dili sadece bir eğitim aracı olarak görmemek aksine bunu yaşamın bir parçası olarak görüp yaşamak gerekiyor.

İşte bütün profesyonellerin yaşadığı sorun bu, işe ara vermeden, sosyal hayatınıza kısıntılar getirmeden nasıl İngilizceyi yaşayabilirim? Çok kolay bunu Konuşarak Öğren ile yapabilirsiniz. Kursa gidip gelirken yaşanan ulaşım ve park sorunları yaşamadan, iklim şartlarından etkilenmeden elinizde kahveniz veya çayınız ile evinizin rahatlığında İngilizceyi dilediğiniz gibi yaşayabilirisiniz. Gerek iş İngilizcesi, gerek genel İngilizce olarak alacağınız düzenli bir eğitim size yurtdışını evinize getirecek. Ben Konuşarak Öğren ile her gün 1 saat eğitim alıyorum.

Konuşarak Öğren ile çalışmaya başladıktan sonra hafta sonları bana kalmaya başladı. Artık çok daha hızlı konuşabiliyorum. Bence alışılmış kalıpları kırmak gerekiyor. Hangi kurda olduğunu bilmek kişiye İngilizce konuştuğumuzu göstermez. Gösterge alınan not değildir gerçeklerdir. Gerçekler konuşmadan geçmektedir, çok fazla konuşmak. Bunun için de en güzel en efektif yol Konuşarak Öğren derim ben.

İşbara Alp SEZEN / Biyomedikal Mühendisi

İngilizcenizi daha iyi bir seviye taşımak istiyorsanız, özellikle yabancı birisiyle konuşurken bazı çekinceleriniz oluşuyorsa Konuşarak Öğren bu sorunlarınızı gidermek için doğru adres olacak. Yaklaşık 3,5 aylık sürede hafta içi her gün 10 dakika konuşma ile İngilizcemin gelişimine şahit oldum. Şuan İngilizce olarak kendimi daha rahat ifade ediyor, yabancı birisiyle konuşurken çekingen davranmıyorum.

Konuşurken saçmalasanız da sizi sabırla dinleyen ve konuşmanız sonunda hatalarınızı düzelten eğitmeniniz, size her zaman güven veriyor. Geçen zamanla birlikte yapmış olduğunuz hatalarda gözle görülür bir azalma olurken, yabancı birisiyle konuşmaktan artık çekinmemeye başlıyorsunuz. Yapılan konuşmaların mp3 olarak sisteme kayıt edilmesi yapılan konuşmanızı tekrar dinleme fırsatı tanıyor. Benim en çok hoşuma giden yönü kayıt edilen konuşmalarımızın sözlü bir günlük gibi olması. Eğitmenle yaptığımız konuşmalar sadece verilen konuya bağlı kalmadığı için o gün içerisinde yapmış olduklarımdan, dünya yada Türkiye’nin güncel konularından da konuşabiliyoruz. Buda İngilizce olarak kayıt edilmiş bir günlük yerini tutuyor ki, benim için oldukça önemli. İngilizcemi kısa bir sürede, hayatımdan az zaman alarak geliştirdiği için Konuşarak Öğren ailesine ve eğitmenim Sabrina’ya çok teşekkür ediyor, İngilizcesini geliştirmek isteyen yeni arkadaşlarımı da bu aile içinde görmek istiyorum. “

Konuşarak Öğren hakkındaki diğer kullanıcı yorumlarına ulaşmak için Konuşarak Öğren Kullanıcı Yorumları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Konuşarak Öğren öğrencileri arasında yer alan 7. Sınıf öğrencisi 12 yaşındaki Irmak Tandoğan, Konuşarak Öğren’den aldığı çocuklar için İngilizce eğitimi hakkındaki yorumlarını bizimle paylaştı:

Kendinden bahsedebilir misin?

Benim adım Irmak Tandoğan. 7. sınıfa gidiyorum 12 yaşındayım.

Ailenden böyle bir eğitim fikri geldiği zaman ne hissettin?

Ya aslında gerçeği söylemek gerekirse ben kendim itiraz ettim. 10 dakika benim bir teneffüs dakikam. Ben o teneffüste neler neler yapıyorum falan demiştim ama şu an çok mutluyum.

Konuşarak Öğren derslerine başladığında İngilizce seviyen neydi?

Yani normalin çok azcık üzerinde bir yerlerde olduğunu düşünüyorum.

Derslerin işleyişi ile ilgili bilgi verir misin?

Dersler çok eğlenceli geçiyor yani şey gibi bir saat önceden benim hocam beni arayacak beni rahat bırakın falan dediğim oluyor çok eğlenceli oluyor yani çok öğretici de aynı zamanda.

Harika! Geçen sürede derslerin esnasında en keyif aldığın 2 olayı anlatır mısın?

O kadar çok var ki hangisini anlatsam çok fazla var. Daha çok biz en çok öğretmenimle beraber annem ve babam konuşmaya çalışırken falan çok eğleniyoruz. Yapamıyorlar onlar. O yüzden çok eğlenceli oluyor.

Ders süresinde İngilizcenin geliştiğini nasıl hissediyorsun?

Ya ben ilk başladığımda zaten takılıyordum. Şu anda çok güzel konuşuyorum, herkesle konuşabiliyorum, çok güzel eğlenceli oluyor. Böyle direkt bir anda bir bakıyorum, göklerde benim İngilizce.

Harika! Eğitim sürecin boyunca eğitmenin ve dersler için neler söylersiniz?

Dersler cidden çok eğlenceli. Ben böyle oturuyorum bekliyorum Dante arayacak Dante arayacak öğretmenim arayacak öğretmenim arayacak diye böyle bekliyorum bütün gün. Çok da eğleniyoruz ya biz. Bütün gün kıkır kıkır. Babam bazen şey diyor: yahu birazcık sessiz sessiz gül. Bir şey okuyorum falan diyor. Çok güzel oluyor.

Çok güzel! Bu kursu almak isteyen diğer öğrenciler için derslerin senin için önemli 2 özelliğini söyler misin?

Ben daha çok bütün öğretmenlere öğretmen gibi değil böyle sanki kankaymışız 50 yıl önce falan tanışmışız gibi böyle çok yakın bir arkadaşmışız gibi davranıyorum. Onlar da bana öyle davranıyor. Yani çok böyle rahatlatıcı bir ortam yani öbür türlü mesela hocana bir şey diyemezsin bazı şeyler diyemezsin ama en iyi arkadaşına bir şey söyleyebilirsin.

Çok güzel! Konuşarak Öğren’i tek kelime ile anlatabilir misin?

İki olur mu?

Olur.

Eğlenceli ve öğretici.

Senin yaşıtların için söylemek istediğin bir şey var mı?

Bence çok eğlenceli bir uygulama, aynı zamanda öğretici de yani ben yurt dışına falan çıktığımda hiç böyle konuşmazdım. Aslında bilirdim ama konuşmazdım bazen annemler konuşsun da güleyim falan derken konuşmazdım. Yine de bu sefer çıksam ben konuşayım. Siz bir şey bilmiyorsunuz. Bırakın ben konuşayım falan derim herhalde. Böyle çok hani çok öğrendiğini anlayabiliyorsun ve onu uygulayabiliyorsun yani çok bilmek bir şey fark ettirmez uygulamazsan hiçbir işe yaramaz. Tüm öğretmenler böyle öğretmen değil en iyi arkadaşımmış gibi böyle doğduğundan beri onu tanıyormuşsun gibi hissettiriyor sana ve çok da rahat oluyorsun derslerde.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren online İngilizce konuşma kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Siz de Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce konuşma eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce konuşma kursu ile İngilizce konuşma eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Eğer online İngilizce konuşma eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Konuşma Eğitim Programı, İngilizce öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren online İngilizce konuşma kursu eğitim programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konuşarak öğren

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı