Konuşmak İngilizce nasıl yazılır?


Konuşmak İngilizce nasıl yazılır
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Konuşmak kelimesi İngilizce nasıl yazılır merak edenlerden iseniz bu yazımızda, İngilizce “konuşmak” yazmak isteyen ama nasıl yazacağını bilmeyenler için bilgiler vereceğiz. Peki Konuşmak İngilizce nasıl yazılır? İşte konuşmak İngilizce nasıl yazılıyor hakkında detaylar yazımızda…

Konuşmak İngilizce nasıl yazılır, sorusuna yanıt arayanlar için “Konuşmak İngilizce nasıl yazılır” konu başlıklı yazımızda İngilizce konuşmak nasıl yazılır hakkında bilgilere yer vereceğiz.

KONUŞMAK İNGİLİZCE NASIL YAZILIR?

Konuşmak kelimesi İngilizce olarak “speaking” şeklinde yazılır. Speaking kelimesinin Türkçe karşılığı “konuşmak”tır.

İngilizcede speaking çalışması yapmak, İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmanın anahtarlarından biridir. Hatta bunun için “speaking club”lar yani konuşma kulüpleri bile vardır. İngilizce konuşma kulüplerinden bahsedecek olursak:

Konuşma kulübü, katılımcıların konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmış bir programdır. İngilizce konuşma kulübünde verilen eğitimin amacı, İngilizcede aynı seviyede yetkin olan katılımcılara yabancı dilde pratik yapabilecekleri ortamları sunarak, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmelerine ve yabancı dilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmaktır.

4-6 kişiden oluşan, aynı İngilizce seviyesindeki bireylerin bir araya gelerek, İngilizceyi konuşmada uzman olan eğitmenler eşliğinde online veya bir yerde toplanılarak sohbet ettiği İngilizce konuşma ortamı İngilizce Konuşma Kulübü olarak adlandırılır.

Konuşma kulüplerine katılmak hem sizi İngilizce konuşma konusunda cesaretlendirir hem de konuşma pratiği yapmanızda size çokça fayda sağlar.

İngilizce Konuşma Kulübünde Olmanın Avantajları

  • Konuşma becerilerini geliştirmede son derece etkilidir.
  • Eğitmenler ana dili İngilizce olan uzman kişilerdir.
  • Konuşma ve dinleme odaklı bir ortamdır.
  • Tüm öğrenciler aktiftir.
  • Öğrenci kendini geliştirme fırsatı bulur.
  • Kulübe katılma zamanını öğrenci kendisi belirler.

İNGİLİZCE AKICI BİR ŞEKİLDE NASIL KONUŞULUR?

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak istiyorsanız asla hatalı bir cümle kurmaktan korkmayın. İngilizce konuşurken önemli olanın karşı tarafa ne düşündüğünüzü anlatabilmeniz olduğunu unutmadan İngilizceyi konuşmaya çalışın.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Online İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Eğitim Programı, İngilizce dil öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Konuşma

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı