Nasıl speaking yapabilirim?


Nasıl speaking yapabilirim?
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Speaking nasıl yapılır merak edenlerden iseniz bu yazımızda, İngilizce speaking çalışması yapmak isteyen ama nasıl yapılacağını bilmeyenler için bilgiler vereceğiz. Peki, nasıl speaking yapabilirim? İşte speaking nasıl yapabilirim diyenler için speaking çalışması hakkında detaylar yazımızda…

Nasıl speaking yapabilirim, sorusuna yanıt arayanlar için “Nasıl speaking yapabilirim” konu başlıklı yazımızda İngilizce nasıl speaking yapılır hakkında bilgilere yer vereceğiz.

NASIL SPEAKING ÖĞRENEBİLİRİM?

Speaking öğrenmek için İngilizce konuşma kulüplerine katılabilirsiniz. Konuşma kulüpleri ile speaking çalışması yaparak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Speaking öğrenmenin birçok yolu var: Online İngilizce speaking çalışması yapabileceğiniz Konuşarak Öğren gibi sitelere kaydolabilir, İngilizce ana dile sahip insanlar ile arkadaşlık kurup İngilizce sohbet ederek speaking çalışması yapabilirsiniz. İnternette speaking yapabileceğiniz birçok online platform bulunmaktadır. Bu online İngilizce platformlarından birine katılıp siz de speaking çalışması yaparak akıcı İngilizce konuşabilmek için pratik yapabilirsiniz.

SPEAKING İÇİN KONUŞMA KULÜBÜ NEDİR?

Speaking için İngilizce Konuşma Kulübü, katılımcıların konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmış bir programdır. İngilizce konuşma kulübünde verilen eğitimin amacı, İngilizcede aynı seviyede yetkin olan katılımcılara yabancı dilde pratik yapabilecekleri ortamları sunarak, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmelerine ve yabancı dilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmaktır.

SPEAKING İÇİN İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ KAÇ KİŞİDEN OLUŞUR?

Speaking çalışmasında İngilizce konuşma kulübü, 4-6 kişiden oluşan aynı İngilizce seviyesindeki bireylerin bir araya gelerek, İngilizceyi konuşmada uzman olan eğitmenler eşliğinde online veya bir yerde toplanılarak sohbet ettiği İngilizce konuşma ve pratik yapma amaçlı bir ortamdır.

SPEAKING ÇALIŞMASI İÇİN İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜNE KATILMANIN FAYDASI NEDİR?

İngilizce konuşma kulüplerine katılmak hem sizi İngilizce konuşma konusunda cesaretlendirir hem de konuşma pratiği yapmanızda size çokça fayda sağlar.

Speaking için İngilizce Konuşma Kulübünde Olmanın Avantajları

  • Öğrenci kendini geliştirme fırsatı bulur.
  • Eğitmenler ana dili İngilizce olan uzman kişilerdir.
  • Konuşma ve dinleme odaklı bir ortamdır.
  • Konuşma becerilerini geliştirmede son derece etkilidir.
  • Tüm öğrenciler aktiftir.
  • Kulübe katılma zamanını öğrenci kendisi belirler.

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜPLERİ SPEAKING ÇALIŞMASINDA SEVİYELER GÖRE Mİ?

İngilizce speaking çalışmasını konuşma kulüplerinde yapacaksanız, konuşma kulüplerinin seviyelere göre ayrıldığını söylemekte fayda var. İngilizcede A1 seviyesi bir diğer adıyla “Beginner” seviyesi, İngilizce öğrenmeye yeni başlayanların öğrenmeye sıfırdan başladıkları seviyedir. A1 seviyesinde öğrenim görenler basit İngilizce kalıpları ve basit cümleler kurmayı öğrenirler. İngilizcede A2 seviyesi bir diğer adıyla “Elementary” seviyesinde öğrenim görenler ise A1 seviyesine göre günlük konuşma cümlelerini daha rahat konuşabilir ve bir ileri seviye cümleler kurabilirler. İngilizcede A1 A2 konuşma kulüplerine de bu seviyelerdeki bireyler katılarak aynı seviyedekilerle pratik yapma şansını yakalarlar.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Online İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Eğitim Programı, İngilizce dil öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Konuşma

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı