Öğrenciler İçin İngilizce Konuşma Kursu


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce dünyada en çok konuşulan dillerin en başında geliyor. Akademik hayattan iş hayatına her alanda karşımıza çıkan İngilizce artık ikinci ana dil konumuna gelmiş durumda. İlkokul çağından üniversite çağına kadar okullarda İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu yazımızda ise öğrenciler için İngilizce öğrenmenin öneminden ve İngilizceyi akıcı konuşabilmek için hangi adımları takip etmek gerekiyor bunlardan bahsedeceğiz.

Öğrenciler İçin İngilizce Öğrenmenin Önemi

İngilizce bilmenin her alanda bir gereklilik haline geldiği günümüz dünyasında İngilizce eğitimine erken yaşlarda başlamak çok önemlidir. Globalleşen dünyada artık her alanda İngilizce bilgisi aranmaktadır. Kurumsal şirketler ya da akademik birçok sınavda İngilizce bilmek ise büyük avantaj sağlamaktadır. İşte bu nedenledir ki ilkokuldan itibaren İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Peki ilkokuldan beri İngilizce eğitimi alan öğrenciler neden akıcı İngilizce konuşamıyor? Bunun cevabı okulda öğretilen bilginin pratikte yeterli olmamasıdır. Yani okulda öğretilen İngilizcenin yanı sıra ek olarak başka bir eğitimle ya da kurslarla desteklemeniz gerekmektedir. Bunun için genellikle örgün ya da online kurs modelleri tercih edilmektedir. Konuşarak Öğren ise bu konuda oldukça faydalı bir online kurs modelidir. 7/24 erişim imkanı sunulan online platformda yer alan çocuklara özel eğitimler yer almaktadır. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenler ile çocuklar İngilizceyi doğru aksanıyla birlikte öğrenir.  

Öğrenciler İçin Evde Online İngilizce Eğitimi

Öğrenciler için İngilizce eğitimi için öncelikle bir kursa kayıt olmak gerekiyor. İster örgün eğitimi ister online eğitim modellerinden birini seçerek İngilizce öğrenme sürecini başlatabilirsiniz. Günümüzde ise en çok tercih edilen eğitim modeli online eğitimdir. Online eğitimler sayesinde çocuğunuz sınıf ortamındaki stresten uzak yüksek motivasyonla birlikte eğitim alabilmektedir. Online eğitimler sınıf ortamı gibi kalabalık değildir. Aksine çocuklar eğitmenleriyle birlikte birebir eğitim alma imkanına sahip olur. Bu da öğrencilerin özgüvenini geliştirmesi bakımından oldukça önemlidir. Konuşarak Öğren bu konuda tercih edebileceğiniz online platformdaki en iyi kursların en başında gelmektedir. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenler ile öğrencileri bir araya getiren Konuşarak Öğren online kurs platformu 10/30/30 dakikalık sürelerle çocuklarınız artık sıkılmadan İngilizce öğrenebilecek.

Öğrencilerin İngilizcesini Geliştirecek Tavsiyeler

Öğrenciler okulda gördükleri İngilizce eğitimine ek olarak İngilizcelerini nasıl geliştirebilir sizler için sıraladık:

  • İngilizce günlük tutmak, günlük İngilizce terimlerin kolayca kavranması bakımından önemlidir.
  • İngilizce kitap ya da dergiler okumak da yeni İngilizce terimleri öğrenmesine yardımcı olmaktadır.
  • İngilizce kelime oyunları oynamak,
  • İngilizce müzik ya da podcast dinlemek,
  • İngilizce film, dizi, video ya da belgesel izlemek,
  • İngilizce konuşma pratikleri yapmak,
  • Ayna karşısında İngilizce konuşma pratikleri yapmak,
  • İngilizceyi hayatınızın bir parçası haline getirmek.

Konuşarak Öğren ile 1 Ayda İngilizce Konuşun!

Konuşarak Öğren, online İngilizce konuşma dersleri veren kurslar arasında en öne çıkan kurs olarak bilinmektedir. Konuşarak Öğren’in öğrenciler için özel olarak hazırlanmış ders programları ve İngilizce konuşma dersleri yeni başlayanlara özel olarak hazırlanmaktadır. 37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren online İngilizce konuşma kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz. Siz de İngilizce konuşmayı öğrenmeye yeni başladıysanız online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren’in kişiye özel esnek ders programlarına mutlaka göz atın.

Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce konuşma eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Online İngilizce Konuşma Kursu

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı