Online YDS Eğitimi


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Pek çok adayın çeşitli sebeplerle hazırlandığı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı için başarılı olma yolları aranmakta pek tabi. Adayın bireysel çalışması mümkün olmakla beraber YDS gibi başarı yüzdesi genel itibariyle bakıldığında çok da yüksek olmayan bu sınavdan başarılı olmak için çeşitli yöntemlere başvuruluyor. Gidilen kurslar ve özel hocalardan alınan dersler bu seçenekler dâhilindeyken bir seçenek daha var. O da uzaktan online YDS eğitimi.

Peki nedir online YDS eğitimi?

study-online-marine-biology-courses

Hemen açıklayalım. Diğer seçeneklere avantajları bulunan online YDS kursu ile adaylar yaptıkları ödeme ardından internet üzerinden dil eğitimine başlarlar. Zamanı uygun olmayan, gün içerisinde çalışan ya da kurs vakitlerinde uygun olmayan adaylar için oldukça ideal bir yöntem.

Maddi açıdan da birebir kurslardan ve özel ders hocalarından daha uygun maliyetle elde edilmesi de tercih oranını artırmakta. Senkron kurslarda kişi dersleri canlı yayından takip etmektedir. Takip edilen ders esnasında özel bir konuşma programı aracılığı ile de dersi anlatan hocaya çeşitli sorular sorulabilerek birebir eğitimin imkânlarına yakın imkânlar sunmaktadır.

Ayrıca senkron online dil kurslarında takip edilemeyen canlı ders videoları sistem tarafından kaydedilmekte ve daha sonra izlenebilmektedir. Asenkron online YDS kurslarında ise canlı eğitim bulunmamakta. Ders videoları tamamen sisteme yüklenmiş halde ve eğitimi veren kişiye soru sorma seçeneğiniz bulunmamakta o nende senkron kurslar kadar birebir eğitime yakın değil.

Bu online eğitim bir sakıncası var ki o da disiplin ve çalışma sistemini tamamen sınav adayına bırakıyor olması. Kişiler videoları izlemeyip, canlı yayınlara katılmayarak kurstan verim alamama durumuyla karşı karşıya kalabiliyor. Tamamen bireyin disiplin ve çalışma şekline aynı zamanda başarı azmine bağlı.

Hem zaman, hem de bütçe açısından ideal!

Zaman ve maddi açıdan oldukça güzel bir seçenek olan bu kurslara ücretini ödemeniz kaydıyla istediğiniz zaman başlayabiliyorsunuz. Senkron kurslarda kaçırdığınız canlı derslerin videolarını sistemden izleyebiliyorsunuz. İşte adaya böyle bir kolaylık sağlayan bu sistem disiplinli ve adayın kontrolü dâhilinde kullanılması başarıyı getirebiliyor.

YDS Blog Post CTA

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı