Speaking Club ne demek?


Speaking Club ne demek?
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Speaking Club ne demek merak edenlerden iseniz bu yazımızda, speaking club’lar hakkında bilgi almak isteyen ama speaking club ne demek hakkında bilgi bulamayanlar için speaking club’lar ile ilgili bilgiler vereceğiz. Peki Speaking Club ne demek? İşte speaking club ne demek, nedir hakkında detaylar yazımızda…

Speaking Club ne demek, sorusuna yanıt arayanlar için “Speaking Club ne demek” konu başlıklı yazımızda speaking club ne demek, kimler katılıyor, kaç kişi katılıyor hakkında bilgilere yer vereceğiz.

SPEAKING CLUB NE DEMEK?

Türkçede “Konuşma Kulübü” olarak adlandırılan Speaking Club’lar, İngilizce konuşma pratiği yapmak için 4-6 kişiden oluşan grupların bir araya gelerek sohbet ettiği İngilizce eğitimi amaçlı bir ortamdır. Speaking Club’larda İngilizceyi ana dili gibi konuşabilen veya ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde eğitim amaçlı İngilizce sohbet edilir. Speaking Club’larda günlük İngilizce konuşmaların yanı sıra farklı konularda İngilizce sohbet edilmektedir. Speaking Club’lara katılmak hem İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı elde etmenizi sağlar hem de İngilizce konuşma konusunda cesaret kazanırsınız.

İngilizce konuşma kulüpleri hakkında daha fazla bilgi almak için Konuşma Kulübü ne demek yazımızı okuyabilirsiniz.

SPEAKING CLUB’TA NE YAPILIR?

Speaking Club, katılımcıların konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmış bir programdır. İngilizce konuşma kulübünde verilen eğitimin amacı, İngilizcede aynı seviyede yetkin olan katılımcılara yabancı dilde pratik yapabilecekleri ortamları sunarak, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmelerine ve yabancı dilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmaktır.

SPEAKING CLUB’LAR KAÇ KİŞİDEN OLUŞUR?

İngilizce speaking club, 4-6 kişiden oluşan aynı İngilizce seviyesindeki bireylerin bir araya gelerek, İngilizceyi konuşmada uzman olan eğitmenler eşliğinde online veya bir yerde toplanılarak sohbet ettiği İngilizce konuşma ve pratik yapma amaçlı bir ortamdır.

SPEAKING CLUB’A KATILMANIN FAYDASI NEDİR?

Speaking Club’lara katılmak hem sizi İngilizce konuşma konusunda cesaretlendirir hem de konuşma pratiği yapmanızda size çokça fayda sağlar.

Speaking Club’ta Olmanın Avantajları

  • Eğitmenler ana dili İngilizce olan uzman kişilerdir.
  • Konuşma ve dinleme odaklı bir ortamdır.
  • Konuşma becerilerini geliştirmede son derece etkilidir.
  • Tüm öğrenciler aktiftir.
  • Öğrenci kendini geliştirme fırsatı bulur.
  • Kulübe katılma zamanını öğrenci kendisi belirler.

SEVİYENE GÖRE SPEAKING CLUB

İngilizcede A1 seviyesi bir diğer adıyla “Beginner” seviyesi, İngilizce öğrenmeye yeni başlayanların öğrenmeye sıfırdan başladıkları seviyedir. A1 seviyesinde öğrenim görenler basit İngilizce kalıpları ve basit cümleler kurmayı öğrenirler. İngilizcede A2 seviyesi bir diğer adıyla “Elementary” seviyesinde öğrenim görenler ise A1 seviyesine göre günlük konuşma cümlelerini daha rahat konuşabilir ve bir ileri seviye cümleler kurabilirler. İngilizcede A1 A2 konuşma kulüplerine de bu seviyelerdeki bireyler katılarak aynı seviyedekilerle pratik yapma şansını yakalarlar.

Yazımızda da bahsettiğimiz konuşma kulüpleri hakkında daha detaylı bilgi için Konuşma Kulübü ne demek yazımızı da okuyabilirsiniz.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Siz de buraya tıklayarak Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Eğer online İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Eğitim Programı, İngilizce dil öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Konuşma

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı