Yabancı Hocalarla İngilizce Konuşma Dersi


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmeye karar verdiyseniz şimdi sıra nereden ya da kimlerden eğitim alacağınızda. Eğitim alacağınız kişi ya da kurumların profesyonelliği çok önemlidir. Aksi takdirde maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz. Bu yazımızda ise İngilizceyi yabancı hocalarla İngilizce konuşma dersi hakkında detaylı bilgilere yer verdik. Hazırsanız başlayalım.

Yabancı Hocalarla İngilizce Konuşma Dersi

Akademik hedeflerinize ulaşabilmek için gireceğiniz bir takım sınavlarda işinize yarayacak olan İngilizce dilbilgisi sizin daha iyi puanlar almanızı sağlayacaktır. İş hayatında ise sözlü ve yazılı mülakatlardan geçmenizi sağlayacak olan İngilizce, sizi rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak çok önemli bir yetenek olarak karşımıza çıkar. İngilizce konuşmak bu kadar önemliyken eğitim alacağınız kurs ve eğitmenler de bir o kadar önem taşımaktadır. İngilizce konuşmak için ilk olarak İngilizce eğitimi veren bir kuruma kaydınızı oluşturmalısınız. Konuşarak Öğren bu konuda tercih edebileceğiniz online platformdaki en iyi kursların en başında gelmektedir. Ana dili İngilizce olan Amerikalı uzman eğitmenler ile 10/20/30 dakikalık sürelerle ders çalışmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz A1’den C1’e İngilizce Ne kadar Sürede Öğrenilir? başlıklı yazımıza tıklayarak göz atabilirsiniz.

Profesyonel Eğitmen Kadrosu

Konuşarak Öğren online İngilizce kursları esnek eğitim modeliyle ders saatinizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçerek İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Böylece klasik kursların aksine geride kalma gibi durumlar söz konusu değildir. Örgün kurslardaki sınıf ortamındaki gerginlikten uzak eğitmeninizle birlikte birebir dersler alabilirsiniz. Konuşarak Öğren ana dili İngilizce olan eğitmenlerden birebir özel ders alma imkanı sunar. Bu şekilde İngilizce kelime ve telaffuzları doğru şekilde öğrenebilirsiniz. 

Kişiselleştirilmiş Eğitim Programı

Online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren, eğitim almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına göre öğrencilere yönelik çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Örneğin; genel İngilizce konuşma kursları, iş İngilizcesi kursları, akademik İngilizce kursları, sınav hazırlık kursları gibi geniş kurs seçenekleri mevcuttur. Bu sayede geleneksel kurs modellerinin herkese aynı uyguladıkları eğitim modelinden uzak kişinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler almasını sağlar. Böylece kişi sıkılmadan kendi alanındaki konulara odaklanarak İngilizceyi kolayca öğrenebilir.

Yüksek Motivasyon ile İngilizce Öğrenin

Birçok kişi için İngilizce konuşmak başlangıçta korkutucu olabilir. Öğrenme sürecinde kendinize inanmanızı sağlayarak motivasyonunuzu artıracak eğitmenlerin olması çok önemli. Online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren sayesinde sınıf ortamındaki heyecandan ve gerginlikten uzak bir şekilde uzman eğitmenlerden özel dersler alabilirsiniz. Online İngilizce konuşma kursunda istediğiniz eğitmenden ders alabilir, memnun kalmadığınız durumda ise eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bu eğitim modeline kaydınızı yaptırdıktan sonra ilk olarak İngilizce dil seviyeniz tespit edilir ve ona göre bir ders programı oluşturulur. 

İnteraktif Eğitim Modeli

İngilizceyi konuşarak öğreten İngilizce kurs modelinde yine online platformda dilediğiniz yerde telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla erişim sağlayarak ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerle geleneksel sınıf ortamından uzak birebir İngilizce konuşma dersleri alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kurs çeşidini seçerek istediğiniz sürede öğrenmeye başlayabilirsiniz. Burada önemli olan İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmektir. Özel dersler aracılığıyla online ortamda heyecan yapmadan motivasyonunuz yüksek bir şekilde kısa zamanda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Konuşarak Öğren ile Yabancı Hocalarla İngilizce Konuşun!

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren online İngilizce konuşma kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce Amerikalı uzman eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz. Siz de İngilizce konuşmayı öğrenmeye yeni başladıysanız online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren’in kişiye özel esnek ders programlarına mutlaka göz atın.

Konuşarak Öğren tarafından online İngilizce konuşma eğitimi almak isteyenlere sunulan Online İngilizce Kursu Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Konuşma

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı